Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.420
Cevap
97
Favori
985.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hotel California

quote:

Ya beyler, bunun dokunmatiginin yarisi (bazen ekranin yarisindan az veya fazla) bazen calismiyor, yani o kisim ne olursa olsun algilamiyor. Tus kilidi yapip acinca cogu zaman duzeliyor. Bir de dokunmatigi bazen (webde gezinirken mesela) duruyor, bir sure sonra da yaptigim tum hareketleri hesaba katarak yapiyor. (Asagi yukari hareket etme, dokunma falan)

Var midir bunun cozumu? Hep sorun gelir beni mi bulur yaa :(

Biri lutfeeeen cevap yazsin. Bu sorunu tek yasayan yine ben miyim? Kafayi yicem ya...

At bi rom hallolur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy_boy_28

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

quote:

Arkadaşlar yıl başından sonra sensation veya xe modelini almayı düşünüyorum. Bilinen sorun olarak sensationda ekranda toz ve dokunmatil algı sorunu olduğunu okumuştum. İkisinden birini alsam bahsettiğim sorunlar olur mu?

ben 12 gün önce aldım. henüz bir sorun yok... iyi bir silikon kılıf alıp taktım... (momax pro icase ) toz genelde kulaklık çıkışından yada ekran kenarından girebilir. bunu iyi koruman gerekli.. sensation XE almanı öneririm. :)

Fiyatı iyi gibi hbde, kredi kartını halledebilirsem taksiti kolay olacak inşallah. Kılıfa gerek var mı ekranı tamamen çizilmez mi yoksa çizilmeye dayanıklı mı?

quote:

Orijinalden alıntı: tamirci14

quote:

Arkadaşlar yıl başından sonra sensation veya xe modelini almayı düşünüyorum. Bilinen sorun olarak sensationda ekranda toz ve dokunmatil algı sorunu olduğunu okumuştum. İkisinden birini alsam bahsettiğim sorunlar olur mu?

Dokunmatik sorununu kim nerden çıkartıyo.
    İlk güncellemelerden sonra kalmadı öyle bişey...

İlk güncellemeden sonra sorunun çözüldüğünü bilmiyodum çünkü kendimi bi anda sensation başlığında buldum, ilk baktığımda o sorunlar vardı daha da bakmadım sorunlu diye.

vodafone den al daha iyi olur. telefonu alır almaz yapmanı tavsiye ettiğim şey hemen 1 adet momax pro icase isimli silikon kılıfı almak... ve ayrıca en iyi koruma olan IPG ekran koruyucuyu almak... full bady kit almana gerek yok... uygulayabilirsen full al... temiz bakarsan problem yaşamazsın... ben yedek batarya ve harici şarj cihazı da aldım... rahatım :) sensation XE gibisi yok inan... şimdiden pek fazla övmek istemiyorum ama şu ana kadar bir sorunum yok elhamdulillah..:) bide taiwan üretimli olmasına özen göster... ayrıca rom mom yükleme... üzerinde olan sistem yeterli sana... fazla fanteziye gerek yok... yanlış bişeyde uğraştırır seni... üzülürsün.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhammedu-veys -- 23 Aralık 2011; 0:44:33 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben 12 gün önce aldım. henüz bir sorun yok... iyi bir silikon kılıf alıp taktım... (momax pro icase ) toz genelde kulaklık çıkışından yada ekran kenarından girebilir. bunu iyi koruman gerekli.. sensation XE almanı öneririm. :)

Fiyatı iyi gibi hbde, kredi kartını halledebilirsem taksiti kolay olacak inşallah. Kılıfa gerek var mı ekranı tamamen çizilmez mi yoksa çizilmeye dayanıklı mı?

quote:

quote:

İlk güncellemeden sonra sorunun çözüldüğünü bilmiyodum çünkü kendimi bi anda sensation başlığında buldum, ilk baktığımda o sorunlar vardı daha da bakmadım sorunlu diye.

vodafone den al daha iyi olur. telefonu alır almaz yapmanı tavsiye ettiğim şey hemen 1 adet momax pro icase isimli silikon kılıfı almak... ve ayrıca en iyi koruma olan IPG ekran koruyucuyu almak... full bady kit almana gerek yok... uygulayabilirsen full al... temiz bakarsan problem yaşamazsın... ben yedek batarya ve harici şarj cihazı da aldım... rahatım :) sensation XE gibisi yok inan... şimdiden pek fazla övmek istemiyorum ama şu ana kadar bir sorunum yok elhamdulillah..:) bide taiwan üretimli olmasına özen göster... ayrıca rom mom yükleme... üzerinde olan sistem yeterli sana... fazla fanteziye gerek yok... yanlış bişeyde uğraştırır seni... üzülürsün.. :)

Fiyat bilgisi de verebilir misin bulabileceğim yeri söylesen de yeterli, güvenilir olsun yani:) Ekranın çizilme riski var değil mi çizilmeme imkanı yoktur heralde, cebimde sadece telefon taşımama rağmen sürekli ekran çizildi 5800da, gerçi ekran teknolojileri bir değil ama belirtmek istediğim cepte telefonu yalnız taşıdığımdı:) İnşallah yaşamazsın, alınca da ben yaşamam inşallah:D
    Üretim dışında garanti servisine de dikkat edeyim mi peki?
    Rom yüklemeyi düşünmüyorum bana sadece kendisi yeter:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 23 Aralık 2011; 1:26:04 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gsk_1905

quote:

Orijinalden alıntı: dreamnej

quote:

ARHD 5.0.1 yükledim. ICS yükleyenlere sormak istediğim ne farketti şimdi bunu yükleyince?? sense 3.5, 2.3.4'ten ne farkı var bunun. ICS videolarındaki gibi olmadı. Boşunamı bekledik ics diye?

revo nasıl bilmiyorum ama rcmix de farklılıklar var .

Ne gibi farklılıklar oldu.? Bu sense 3.5 çok berbat. Menü seri şekilde hareket etmiyor. Bu yüzden sense 3.0 lı arhd kullanıyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=9YnRpGwhKFg

linkdeki gibi birşey olması gerekmiyormuydu ics nin. Ben mi yanlış birşey bekledim yoksa.

Evet, arkadaşım.
    Benim de bildiğim ICS de, Honeycomb dan alıntılar olması lazım.
    Bu yüklediğimiz Rom da hiçbir ICS izi yoktu.
    Bana göre de çok yavaş bi romdu.
    Sildim.
    Elegancia dan çok memnunum.
    Tekrar yukledim.
    Hem görsel olarak güzel, hem de hızlı bi Rom.

Htc nin yayınlacağı resmi güncelleştirme nasıl olacak acaba. Alpha ics yüklemiştim bizim bahsettiğimiz ics ydi. Htc de aynısından yayınlar inş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Fiyat bilgisi de verebilir misin bulabileceğim yeri söylesen de yeterli, güvenilir olsun yani:) Ekranın çizilme riski var değil mi çizilmeme imkanı yoktur heralde, cebimde sadece telefon taşımama rağmen sürekli ekran çizildi 5800da, gerçi ekran teknolojileri bir değil ama belirtmek istediğim cepte telefonu yalnız taşıdığımdı:) İnşallah yaşamazsın, alınca da ben yaşamam inşallah:D

garantili alacaksan dediğim vodafon dan alman yeterli.. edindiğim bilgiye göre 1750 - 1800 gibi olur.... garantili hemde... ama yok garantisiz alacam dersen pasaport kayıtlı 1350 ye bulursun... ben öle aldım... kaydı kendin yapacaksan 1250 yede bulursun.. istanbul sirkeci doğubank tan... kafam rahat olsun garantili olsun dersen belirttiğim fiyata razı isen öle alırsın :)) ekran kolay çizilmez ama iz yapabilir... yinede korumanda fayda var... IPG full bady koruma alırsın.. hızlıal.com dan.. belirttiğim silikon kılıfıda aldınmı tamamdır... ekstra almak istediğin bişey oldumu yönlendiririm seni... güvenilir yerden alırsın..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CrystaL16

Arkadaşlar 3.ye soruyorum şu soruyu ama kimse cevaplamıyor. Bilen birisi yardım ederse çok seviniceğim. Gece foto çekimlerinde oluşan şu göz parlamalarını nasıl engelleyebiliriz ? Benden başka bu sorunu yaşayan yok mu ?

KAMERADA BÖYLE BİR ÖZELLİK YOK, ya pc ye attıktan sonra düzeltme yapacaksın, yada farklı bir program yükleyerek telefondan o program vasıtasıyla düzenleyeceksin. başka şansın yok. program ismi sorarsan bilmiyorum, pc için çok fazla seçenek var ama telefonda hangi program kullanılabilir araştırmak lazım.

Programlık birşey olduğunu düşünmüyordum çünkü telefonun kamerasının gece çekiminde yarattığı bir sorun sonuçta ufak bir piksel ayarıyla düzelebilir belki diye sordum. Ok sağol bilgi için.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

garantili alacaksan dediğim vodafon dan alman yeterli.. edindiğim bilgiye göre 1750 - 1800 gibi olur.... garantili hemde... ama yok garantisiz alacam dersen pasaport kayıtlı 1350 ye bulursun... ben öle aldım... kaydı kendin yapacaksan 1250 yede bulursun.. istanbul sirkeci doğubank tan... kafam rahat olsun garantili olsun dersen belirttiğim fiyata razı isen öle alırsın :)) ekran kolay çizilmez ama iz yapabilir... yinede korumanda fayda var... IPG full bady koruma alırsın.. hızlıal.com dan.. belirttiğim silikon kılıfıda aldınmı tamamdır... ekstra almak istediğin bişey oldumu yönlendiririm seni... güvenilir yerden alırsın..

Hepsiburada da 1850tl, vodafone kontratlı felan yapıp biraz daha eklemeyle verir telefonu. Kontratsız olursa zaten ordan başka yerde bulacağımı sanmıyorum. Telefon konusunda şanssızlık var bende, aldığım telefon illa garantiye gidiyo o yüzden yurt dışı almam mümkün değil yine de öneriler için sağolun telefon Allah'ın izniyle elime geçerse o zaman yine sorular sorarım:D

• Kılıf görüntüyü bozmaz mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ARHD 5.0.1 yükledim. ICS yükleyenlere sormak istediğim ne farketti şimdi bunu yükleyince?? sense 3.5, 2.3.4'ten ne farkı var bunun. ICS videolarındaki gibi olmadı. Boşunamı bekledik ics diye?

revo nasıl bilmiyorum ama rcmix de farklılıklar var .

Ne gibi farklılıklar oldu.? Bu sense 3.5 çok berbat. Menü seri şekilde hareket etmiyor. Bu yüzden sense 3.0 lı arhd kullanıyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=9YnRpGwhKFg

linkdeki gibi birşey olması gerekmiyormuydu ics nin. Ben mi yanlış birşey bekledim yoksa.

Evet, arkadaşım.
    Benim de bildiğim ICS de, Honeycomb dan alıntılar olması lazım.
    Bu yüklediğimiz Rom da hiçbir ICS izi yoktu.
    Bana göre de çok yavaş bi romdu.
    Sildim.
    Elegancia dan çok memnunum.
    Tekrar yukledim.
    Hem görsel olarak güzel, hem de hızlı bi Rom.

Htc nin yayınlacağı resmi güncelleştirme nasıl olacak acaba. Alpha ics yüklemiştim bizim bahsettiğimiz ics ydi. Htc de aynısından yayınlar inş.

http://www.youtube.com/watch?v=_BHlC_N0b-E

Ben en azından bunu istiyorum ki, bu bile yeterli değil:)

• quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

quote:

Ya beyler, bunun dokunmatiginin yarisi (bazen ekranin yarisindan az veya fazla) bazen calismiyor, yani o kisim ne olursa olsun algilamiyor. Tus kilidi yapip acinca cogu zaman duzeliyor. Bir de dokunmatigi bazen (webde gezinirken mesela) duruyor, bir sure sonra da yaptigim tum hareketleri hesaba katarak yapiyor. (Asagi yukari hareket etme, dokunma falan)

Var midir bunun cozumu? Hep sorun gelir beni mi bulur yaa :(

Biri lutfeeeen cevap yazsin. Bu sorunu tek yasayan yine ben miyim? Kafayi yicem ya...

At bi rom hallolur

Rom yapamam cunku yakinda garantiye gidecek ve rom'u zaten gereksiz buluyorum.

• quote:

O sorun bence yazılımla ilgili. Ben iki telefonla ilgili soru sorduğumdan ortalık karışmış heralde.

Evet, bence de yazilimla ilgili ama guncelleme falanla hallolmadi bu is.
  • evet arkadaşlar xe min dayanıklılık testini yapmiş bulunmaktayım:( 1m den asfalta ekran üstü yapıştı, jelatini ve arka silikon kapak ve ön jelatini olması nedeniyle şuan bi sorun yok gibi görünüyor inş sonra da olmaz.
  • arkadaşlar ses ile mesaj yazmayı internet bağlantısı olmadan yapabileceğimiz bir program var mı? sesle not falan...
    en son svox kurdum ama olayı tam anlamadım.. yine tuşlarda google sesli komut çıkıyor o da internet bağlantısı istiyor...yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksimu_s

arkadaşlar ses ile mesaj yazmayı internet bağlantısı olmadan yapabileceğimiz bir program var mı? sesle not falan...
    en son svox kurdum ama olayı tam anlamadım.. yine tuşlarda google sesli komut çıkıyor o da internet bağlantısı istiyor...yardımcı olursanız sevinirim...

o svox varya çok fena patladı , bende aynen senin gibi internet baglantısına ihtiyac duymadan mesaj yazabileceğim bir uygulama arıyorum ama sanırım bu istediğimiz şu an biraz advance durumda.
  • Arkadaşlar ilk sayfadaki oyun linklerinin çoğu kırık acaba oyunları direk indirebileceğimiz bir site varmı ben denedim baya bişeyler ama ya uygun çıkmadı yada linkler ölü bana özellikle asphalt 6 ve spiderman oyunu lazım birde cames cameron avatar yardımcı olabilecek varmı acaba?
  • telefonu çökerttim yine.bir allah kulu cıkıpta yardım etmiyor.ne yeniden root oluyor nede baska bişey sadece beyaz ekran var öylece duruyor.acil yardım lütfen :(:(:(:(
  • Arkdaslar benim telefonumun ekrani ilk aldigimda tozlanmisti . Bazi arkdaslar servise vermis herhalde cozum varmi acaba. Vodafonedan almistim
  • daha yenı bır yazılım guncellemesı aldım... ama hala androıd surumunde 2.3.4 yazıor 2.3.5 kullanıo herkes ? bıde ıcs nezaman gelır sensatıonlara acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: eysinco

telefonu çökerttim yine.bir allah kulu cıkıpta yardım etmiyor.ne yeniden root oluyor nede baska bişey sadece beyaz ekran var öylece duruyor.acil yardım lütfen :(:(:(:(

ne yaparken çökerttin, rom mu, root mu yapıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightstalker07

daha yenı bır yazılım guncellemesı aldım... ama hala androıd surumunde 2.3.4 yazıor 2.3.5 kullanıo herkes ? bıde ıcs nezaman gelır sensatıonlara acaba

bunlar basit fixler, android sürümü ile ilgili değil, ics ocak ayı gibi gelir inşallah
  • 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.