Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.419
Cevap
97
Favori
985.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmet 15

quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus

beyler xe mi xl mi daha iyi? performans ve donanım açısından

XE çift işlemcili 1.5 ghz --- EL ise tek işlemcili 1.5 ghz işlemcili... sence hangisi daha iyi... XE 4.3" ekran --- XL 4.7" ekran gerisi aynı... bence XE daha iyi... ya sence.. :))

aa xl de tek işlemci mi vardı xe o zaman mantıklı şu an
  • suu gta 3'te cutscene'de ses yok (normal oyundaki ses olmamasından bahsetmiyorum, onu çözdüm) onu nasıl çözebilirim. bir de kontroller berbat. bu yuzden accelerometer acıyorum ama araba her zaman sola kayıyor, yani orda da sorun var. yazılımsal gibi geldi. bu sorunları nasıl çözerim.
    bir de htc sensation'da rahat lagsız oynuyorsunuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

quote:

beyler xe mi xl mi daha iyi? performans ve donanım açısından

XE çift işlemcili 1.5 ghz --- EL ise tek işlemcili 1.5 ghz işlemcili... sence hangisi daha iyi... XE 4.3" ekran --- XL 4.7" ekran gerisi aynı... bence XE daha iyi... ya sence.. :))

aa xl de tek işlemci mi vardı xe o zaman mantıklı şu an

yanii :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ

Hocam;
    İsim değiştirmişiz. Yeni başlık hayırlı olsun. Güzel olmuş.
    Bu arada bu 83 saat olayını abartmışsın benim 8 saatin yanında:)))
    Kıskandım walla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamnej

yukarıda verilen ice cream 4.1 romu yükleyipte sorun yaşanlar bu radio romu yüklesinler, malesef paylaşım yapan arkadaşlar, detay vermeyi sevmiyor, herkes aynı bilgi ve tecrübeye sahipmiş gibi paylaşım yapılıyor, buda rom yüklemeye korkan arkadaşları deha da korkar hale getiriyor, yakın zaman sonra burada 3-4 kişi kalırsak hiç şaşırmayın, ondan sonra da " ne bu ya her kez toz problemi yazıyor" diye kimse bağırmasın

http://www.4shared.com/zip/XNaUkKsZ/PG58IMG.html

Nejat Hocam;
    Bu bizdeki radio romunun aynısı mıdır?
    Bi de önce rom mu yoksa radio rom mu yükleniyo?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamirci14 -- 21 Aralık 2011; 23:34:46 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altess

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altess

Arakadaşlar Mugen Power ın 1950 mAh lık pilini kullanan varmı

http://www.mugen-power-batteries.com/htc/htc-sensation/mugen-power-1950mah-extended-battery-for-htc-evo-3d.html#

Biraz pahalı ama değermi acaba ? Kulanan varsa bilgi verirse sevinirim...

profesör DREAMPARK bilgi için ulaşınız

kendisiyle görüştüm sağolsun yardımcı oldu ben öncelikle şarj adaptörü olan ve 1700 mah dan yüksek bi ürün almak istiyorum bulamazsam zaten Dreampark tan Momax alıcam son olarak birde Ankerin 1900 mAh lıkları var onlar nasıl acaba ebayda mevcut

http://www.ebay.com/itm/2x-Anker-HTC-Sensation-Batteries-1900mAh-White-Charger-/330585197307?pt=PDA_Accessories&hash=item4cf869cafb

yanlış anlamıyorsan 2 adet veriyorlar artı adaptör ( ingilizcem biraz kıt da )

ben 2200 lük 2pil ve bir şarz cihazı aldım e-bay dan 23,50 tl ödedim, çok çok memnunum, dreampark a ayıp olacak ama malesef gerçek bu, eğeğr telefonun suyunu çıkartmazsam rahat 1,5 gün gidiyor.

2200 lüğün boyutu farklimi

• quote:

Orijinalden alıntı: tamirci14

quote:

yukarıda verilen ice cream 4.1 romu yükleyipte sorun yaşanlar bu radio romu yüklesinler, malesef paylaşım yapan arkadaşlar, detay vermeyi sevmiyor, herkes aynı bilgi ve tecrübeye sahipmiş gibi paylaşım yapılıyor, buda rom yüklemeye korkan arkadaşları deha da korkar hale getiriyor, yakın zaman sonra burada 3-4 kişi kalırsak hiç şaşırmayın, ondan sonra da " ne bu ya her kez toz problemi yazıyor" diye kimse bağırmasın

Nejat Hocam;

bizdeki ile farklı, romu kurduktan sonrada kurabilirsin ama tavsiye edilen
    wipe data
    wipe cache
    süper wipe (özellikle paylaşılmışsa)
    radio rom
    rom
    kernel

• quote:

quote:

quote:

Nejat Hocam;

bizdeki ile farklı, romu kurduktan sonrada kurabilirsin ama tavsiye edilen
    wipe data
    wipe cache
    süper wipe (özellikle paylaşılmışsa)
    radio rom
    rom
    kernel

Bu romun içinde kernel var mı, hocam.

• sizler bu root ve rom olayını cok övüyorsunuz ama ben hiç birşey anlamadım.veya bana cok karışık geldi rom yükleyince telde ne gibi değişiklikler oluyor.kaç oldu yazıyorum kimse cevap verme zahmetinde bulunmuyor.oysa boş konulara bi çok kişi birden hucum ediyor nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: eysinco

sizler bu root ve rom olayını cok övüyorsunuz ama ben hiç birşey anlamadım.veya bana cok karışık geldi rom yükleyince telde ne gibi değişiklikler oluyor.kaç oldu yazıyorum kimse cevap verme zahmetinde bulunmuyor.oysa boş konulara bi çok kişi birden hucum ediyor nedense

Romun özelliklerine bağlı değişiklikler var .
    Mesela SE da Samsung da Htc de aynı işletim sistemini kullanıyor.
    Ama birbirlerinden cok farklı içerik ve arayuzleri var.
    Rom da aynı o gibi bi olay.
    Bi de cihazın işlemci hızıyla oynanıyor.
  • kullanabileceğim rom u yazarmısınız tabi linkiyle beraber.ve ne gibi özellikleri var
  • quote:

sizler bu root ve rom olayını cok övüyorsunuz ama ben hiç birşey anlamadım.veya bana cok karışık geldi rom yükleyince telde ne gibi değişiklikler oluyor.kaç oldu yazıyorum kimse cevap verme zahmetinde bulunmuyor.oysa boş konulara bi çok kişi birden hucum ediyor nedense

çok kez cevapladık ama gözde kaçmış sanırım

rom olayının çok çok çok fazla bir artısı yok, en fazla farklı arayüzler, daha gelişmiş uygulamar vs kullanabiliyorsun, burada asıl önemli olan s-off ve root olmak, bununla birlikte super user olmak yani. bu ne demek, telefonun sahibi artık sensin demek, yükleyeceğin profesyonel uygulamaları kullanma hakkı demek, en basit bir pil tasarruf programını bile kullanmana izin vermeyen telefonunu kölen yapmak demek. ne zaman root olursan o zaman bu dediklerimizi anlarsın. ihtiyaç duymadığın bir işlemi tabiiki yapma, sana telefon bu şekli ile yetiyorsa sorun yok tabiiki, ama şunu bilki sen 15oo tl lik bir telefon biz ise 1500 tl lik bir makina kullanıyoruz, aramızdaki fark bu.
    edit: sana önemsiz gelen konular başkaları için önemli olabilir, kimseyi gücendirmeyelim dimi, biz cevap verirken gocunmuyorsak, sizde okurken gocunmamalısınız.

• quote:

kullanabileceğim rom u yazarmısınız tabi linkiyle beraber.ve ne gibi özellikleri var

madem rom yüklemeye karar verdin, 1.sayfadan s-off ve root olma bilgilerini okuyarak başlamalısın, rom için sonra konuşuruz, ilk önce onları yapmadan rom atamazsın

edit: s-off ve root cihazı garanti kapsamı dışına çıkartır, root durumundan geri dönüş %100 var, s-on durumuna dönüşü henüz denemedim ama bilgileri mevcut
  • s-off ve root olayını yaptım.1 2 tanede rom yükledim ama hiç bişi anlamadım ne gibi farklılıkları olur
  • quote:

s-off ve root olayını yaptım.1 2 tanede rom yükledim ama hiç bişi anlamadım ne gibi farklılıkları olur

Bugünkü romu bi dene.
    ICS rom.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

sensationda aşağıdaki sorunları yaşamaktayım. telefonu binbirceşit diye bir internet sitesinden bristar garantilli olarak aldım. orjinal rom yüklü ve root yapmadım. nasıl yapılacağınıda bilmiyorum. garantisi bozulur diye bu işlere hiç bulaşmadım.

1. telefon çekmiyor. karşıdaki kişiler beni duyamadıklarını söylüyorlar. istanbulun göbeğinde oturmama rağmen ve her kullandığım telefonun full çekmesine rağmen bu telefon 2 diş coğu zaman 3 diş çekmekte.

2. telefonda oyun oynarken, ( okeyi batak gibi oyunlarda ) telefonun alt kısmı çok ısınıyor.

3. radyonunda çok iyi çektiğini söyleyemem.

acabu telefonu garantiye yollasam mı? bunar normal mi?

telefonun orjinal romdaki çekim gücü çok iyi değil
    ısınma sorunu normal , çok fazla ise sorun var demektir
    radio ile ilgili çok bilgim yok ama brahman-şahinde şikayetci idi, başka da kimse de duymadım

bana göre servise gitmene gerek yok.

nejat hocam sana radyoda sorun var demiştim şaka bi yana çekmeme sorunu da var bende hafiften. ama şu geliyor aklıma acaba orijinal romdayız diye mi böyle.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokberks

Sensation ve sensation xe için sense arayüzlü ice cream sandwich romu yayınlandı!! Bilgiler ve indirmek içinhttp://bit.ly/szwTcq

11.aydan beri var zaten, ama bt, kamera vs çalışmıyordu, konuşma esnasında ses kısma tuşuna basınca telefon kilitleniyordu, bu sorunlar çözülmüşmü. yükleyen arkadaşlar bunları bir test ederse boşuna yüklememiş oluruz.

Hocam,
    Pek bi değişiklik yok gibi.
    Sense 3 yerine 5 tuşlu.
    Dediğiniz sorunlar giderilmiş.
    Ama pek bi yavaş.
    Ben geri dönüyorum.
    Şimdilik uzak durun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada Dropbox 1 yıllığına 50 gb ilave kota verdi.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokberks

Sensation ve sensation xe için sense arayüzlü ice cream sandwich romu yayınlandı!! Bilgiler ve indirmek içinhttp://bit.ly/szwTcq

11.aydan beri var zaten, ama bt, kamera vs çalışmıyordu, konuşma esnasında ses kısma tuşuna basınca telefon kilitleniyordu, bu sorunlar çözülmüşmü. yükleyen arkadaşlar bunları bir test ederse boşuna yüklememiş oluruz.

Hocam,
    Pek bi değişiklik yok gibi.
    Sense 3 yerine 5 tuşlu.
    Dediğiniz sorunlar giderilmiş.
    Ama pek bi yavaş.
    Ben geri dönüyorum.
    Şimdilik uzak durun.

bende indiriyordum özellikle android 4 olduğu için gerçekten yavaşmı bariz bir şekilde hissedilir şekilde. öyleyse yüklemiyim bende dosyaları indiriyordum saygılarımla.

• Ben Elegancia ya geri dondum. Buna göre dokunmatigi ve hızı çok yavaş.
    Hiç ICS nin tanıtıldığı gibi de değil.

• 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.