Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.419
Cevap
97
Favori
985.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tamirci14

quote:

Orijinalden alıntı: nuperest

eklerseniz sevinirim
    taiwan 2,3,4 yazılım 1,50,468,1
    Arkadaşlar.
    genel olarak soruyorum. Şu room işini bir türlü anlamadım neden ihtiyaç duyuyorsunuz. tamam romun yapılma nedeni vs ne olduğu biliyorum. yapma ihtiyacınızı anlamıyuorum her cihaz alan kişi anında yazılımcı-bilişimci olmuşta yazılımın içinde dans ediyorsunuz. bende sensetion kullanıcısıyım istemediğim uygulamalar benim de mevcut tamam ama neden risklerle uğraşıyorsunuz ki 3-5 tane uygulamayı istemiyorum diye. tamam uygulamalardan da kurtuldunuz sonra ne yapabileceksiniz parasını bastırıp el aldınız ne o beyninize bir şekilde bu konuda yüklemem mi yapıyorlar. güldürmeyin tamam "XhsyPhoiDeus" arkadaşımız uğraşıyor yapıyor beceriyor yapamasa deniyor sonuca ulaşıyor ya gerisi 5i-10u geçmez diğerlerimiz bende dahil. yıllardır windows serilerini kullanırız pclerimizde ama kaçımız lunix kullanıyor?

kızacak bir çok arkadaşımız olacak ama gerçek olan bir şey var değil mi?

bu arada eklemek istedim: günde bir kez şarj ediyorum. asphalt oynuyorum nette gazete vs okuyorum 20-30 dk valideyle bi okadar da sabit hanımla konuşuyorum günlük iş görüşmeleri gayet yeterli oluyor. ha bazen oyun oynamayı abarttığım oluyor ozaman şarj bitiyor. onda da b.beryynın kablouyla eve gidene kadar şajda kalıyor. onun dışında 3-4 aydır bir kere dışarda mağdur etti

Ben de daha 3-4 gün oldu, S-Off olalı.
    Sizin rom daydım.
    Bu android telefonların aslında hepsi aynı. Bundan 3-4 yıl önceki Nokia nın farlı kasadaki aynı yazılımdaki telefonları gibi.
    Bütün akıllı telefonların tasarımları da birbirine çok benzemekte. Ayrıca çok pahalı telefonlar.
    Ha deyince değiştirilemeyecek telefonlar.
    Geriye tek çözüm kalıyo.
    Yazılımı değiştirip yeni bi telefon sahibi olmak.
    Ben daha önce sadece launcher değiştiriyodum. Şimdi rom değiştiriyorum.
    Hızı, arayüzü, herşeyi değişiyor.
    Aynı telefonla uzun yıllar geçirebilmenin değişik bi yolu.

''Aslında salon da mobilyalar da aynı, ama yerlerini değiştirip boyatıp, bi de öyle denemek'' denebilir kısaca.

illahi bunları ben mi yzmışım yazmışımdır :D:D:D

sabahın köründe işteyim gecelemişim kardeşimde de aynı cihazı kullanıyor. ve o saatte roomlanayım diye tutturdu ben karışmam dedim. tartışma tartışma gerisi buraya yansıdı:D:D

aga mobilyaların yerini değiştirme iyiydi :D

yukardakileri unutun asıl sorun daha 1-2 günlük teledonu roomlamaya çalışanları anlamıyorum önce bir kullanın yahuuu rooma hayır demiyorum ki

demirmişim.

bu arada oyunlarla ilgili

konuyu açan arkadaşımız paylaşmış ama 5 nci partta sorun var içeriklerini de bilmiyorum kendi hostuma çok yakında listesi ile birlik linkinşi paylaşacağim. trafiği kasacak ama sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: charisma082

http://www.youtube.com/watch?v=Fh3pBnW4_Po
    bi elamanda toz sorunu böle çözum bulmuşş ılginçç:)

BU İYİ BİR ÇÖZÜM BENCE... SÜPER YAPIYOR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aveki

Evet arkadaşlar. Bugün 15:18 itibarıyla XDA'daki çalışkan arkadaşlar İlk Sensation ICS Rom'unu yayınladırlar. Detaylar aşağıda. Sanırım normal custom rom yüklemekten farkı yok.

RCTeam presents
    First Sense rom on Ice Cream Sandwich
    ANDROID 4.0.1

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ

Features:
    Base - 3.06.401.101 Sensation XE, Android 4.0.1
    Kernel - Stock, 3.0.13-g8085863 htc-kernel
    Face unlock
    Movie Studio
    Added Keyboard pop up animation. THX Capy
    EVO Latin IME (standard android keyboard)
    As stock as possible, for now.

Known bugs:
    You tell me, remember that this is an early leak... still test build.

Requirements:
    Custom Recovery (so you can flash the rom hehehe)

Note:
    Remember that this is an early leak... still test build.

Tips:
    To save some battery change the wifi power settings.
    To make the battery last longer, turn off pocket mode in settings/sounds.

İlgili XDA Linki

Hemen yüklüyorum.
    İşte root olmanın avantajı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

bu ürünleri deneyen oldumu beyler uygulaması nasıl oluyor acaba

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/ipg-htc-sensation-xe-tam-kaplama-gorunmez-49055996

BEN SENSATİON xe YE UYGULADIM... MÜKEMMEL ÖTESİ :)) TEKRAR ÇIKARIP YIKANABİLİR VE TEKRAR AYNI ŞEKİLDE UYGULAYABİLİRSİN.. :) .ÇOK SAĞLAM... BEN HIZLIAL SİTESİNDEN ALDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

quote:

Orijinalden alıntı: aveki

Evet arkadaşlar. Bugün 15:18 itibarıyla XDA'daki çalışkan arkadaşlar İlk Sensation ICS Rom'unu yayınladırlar. Detaylar aşağıda. Sanırım normal custom rom yüklemekten farkı yok.

RCTeam presents
    First Sense rom on Ice Cream Sandwich
    ANDROID 4.0.1

Features:
    Base - 3.06.401.101 Sensation XE, Android 4.0.1
    Kernel - Stock, 3.0.13-g8085863 htc-kernel
    Face unlock
    Movie Studio
    Added Keyboard pop up animation. THX Capy
    EVO Latin IME (standard android keyboard)
    As stock as possible, for now.

Known bugs:
    You tell me, remember that this is an early leak... still test build.

Requirements:
    Custom Recovery (so you can flash the rom hehehe)

Note:
    Remember that this is an early leak... still test build.

Tips:
    To save some battery change the wifi power settings.
    To make the battery last longer, turn off pocket mode in settings/sounds.

İlgili XDA Linki

Hemen yüklüyorum.
    İşte root olmanın avantajı.

10 numara bişey yaw... sensation XE ye oluyormu...

• Sensation ve sensation xe için sense arayüzlü ice cream sandwich romu yayınlandı!! Bilgiler ve indirmek içinhttp://bit.ly/szwTcq
  • arkadaslar uzunca bir süredir sensation xe nin çıkmasını bekliyorum.. fakat kafamı kurcalayan birşey var.. öncelikle sensation un vatandaki fiyatı düştü şu an 1500 tl...%25 indirimle 1300 tl gibi bir fiyata düşecek.. acaba şu an için sensation almak xe yi almaktan daha mantıklı değil mi? çünkü yaptığım araştırmalara göre aynı işlemcilere sahipler.. xe sadece overclock (veya herneyse anlamadığım şeyler bunlar) yapılmış.. birde ibeats kulaklığı ile 1730mah bataryası var.. geri kalan bütün özellikler aynı.. ve tekrar benim düşünceme göre vatan veya vodafone bu kadar beklenen bir telefona en az 1800 tl fiyat biçer... sizce iki telefon arasındaki bu farklar 500 lira eder mi? şimdiden teşekkürler.

ayrıca bu mesajı xe yi kötülemek için yazmadım xe sahibi arkadaslar yanlış anlamasın.. sadece bu aralar acil telefon almam gerekiyor ve xe yi beklememin yersiz olduğunu düşündüğüm için yazdım..

• quote:

Orijinalden alıntı: gokberks

Sensation ve sensation xe için sense arayüzlü ice cream sandwich romu yayınlandı!! Bilgiler ve indirmek içinhttp://bit.ly/szwTcq

11.aydan beri var zaten, ama bt, kamera vs çalışmıyordu, konuşma esnasında ses kısma tuşuna basınca telefon kilitleniyordu, bu sorunlar çözülmüşmü. yükleyen arkadaşlar bunları bir test ederse boşuna yüklememiş oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamnej

quote:

Sensation ve sensation xe için sense arayüzlü ice cream sandwich romu yayınlandı!! Bilgiler ve indirmek içinhttp://bit.ly/szwTcq

11.aydan beri var zaten, ama bt, kamera vs çalışmıyordu, konuşma esnasında ses kısma tuşuna basınca telefon kilitleniyordu, bu sorunlar çözülmüşmü. yükleyen arkadaşlar bunları bir test ederse boşuna yüklememiş oluruz.

Aosp romlar çıkarılmıştı biliyorum ama bu sense arayüze sahip hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tamirci14

quote:

eklerseniz sevinirim
    taiwan 2,3,4 yazılım 1,50,468,1
    Arkadaşlar.
    genel olarak soruyorum. Şu room işini bir türlü anlamadım neden ihtiyaç duyuyorsunuz. tamam romun yapılma nedeni vs ne olduğu biliyorum. yapma ihtiyacınızı anlamıyuorum her cihaz alan kişi anında yazılımcı-bilişimci olmuşta yazılımın içinde dans ediyorsunuz. bende sensetion kullanıcısıyım istemediğim uygulamalar benim de mevcut tamam ama neden risklerle uğraşıyorsunuz ki 3-5 tane uygulamayı istemiyorum diye. tamam uygulamalardan da kurtuldunuz sonra ne yapabileceksiniz parasını bastırıp el aldınız ne o beyninize bir şekilde bu konuda yüklemem mi yapıyorlar. güldürmeyin tamam "XhsyPhoiDeus" arkadaşımız uğraşıyor yapıyor beceriyor yapamasa deniyor sonuca ulaşıyor ya gerisi 5i-10u geçmez diğerlerimiz bende dahil. yıllardır windows serilerini kullanırız pclerimizde ama kaçımız lunix kullanıyor?

kızacak bir çok arkadaşımız olacak ama gerçek olan bir şey var değil mi?

bu arada eklemek istedim: günde bir kez şarj ediyorum. asphalt oynuyorum nette gazete vs okuyorum 20-30 dk valideyle bi okadar da sabit hanımla konuşuyorum günlük iş görüşmeleri gayet yeterli oluyor. ha bazen oyun oynamayı abarttığım oluyor ozaman şarj bitiyor. onda da b.beryynın kablouyla eve gidene kadar şajda kalıyor. onun dışında 3-4 aydır bir kere dışarda mağdur etti

Ben de daha 3-4 gün oldu, S-Off olalı.
    Sizin rom daydım.
    Bu android telefonların aslında hepsi aynı. Bundan 3-4 yıl önceki Nokia nın farlı kasadaki aynı yazılımdaki telefonları gibi.
    Bütün akıllı telefonların tasarımları da birbirine çok benzemekte. Ayrıca çok pahalı telefonlar.
    Ha deyince değiştirilemeyecek telefonlar.
    Geriye tek çözüm kalıyo.
    Yazılımı değiştirip yeni bi telefon sahibi olmak.
    Ben daha önce sadece launcher değiştiriyodum. Şimdi rom değiştiriyorum.
    Hızı, arayüzü, herşeyi değişiyor.
    Aynı telefonla uzun yıllar geçirebilmenin değişik bi yolu.

''Aslında salon da mobilyalar da aynı, ama yerlerini değiştirip boyatıp, bi de öyle denemek'' denebilir kısaca.

illahi bunları ben mi yzmışım yazmışımdır :D:D:D

sabahın köründe işteyim gecelemişim kardeşimde de aynı cihazı kullanıyor. ve o saatte roomlanayım diye tutturdu ben karışmam dedim. tartışma tartışma gerisi buraya yansıdı:D:D

aga mobilyaların yerini değiştirme iyiydi :D

yukardakileri unutun asıl sorun daha 1-2 günlük teledonu roomlamaya çalışanları anlamıyorum önce bir kullanın yahuuu rooma hayır demiyorum ki

demirmişim.

bu arada oyunlarla ilgili

konuyu açan arkadaşımız paylaşmış ama 5 nci partta sorun var içeriklerini de bilmiyorum kendi hostuma çok yakında listesi ile birlik linkinşi paylaşacağim. trafiği kasacak ama sorun yok

:))
    Canın sağolsun kardeşim.

• quote:

quote:

quote:

Aosp romlar çıkarılmıştı biliyorum ama bu sense arayüze sahip hocam

sende telefon yok biliyorum ama yazdığım sorunlar devam ediyorsa boşuna cillop gibi romu silmiyim diyorum. yükleyen arkadaşlardan rica ediyorum , bunları bi kontrol ediversinler. gerçi xda da belirgin 3 hata yazılmış, müzk çalar, galeri ve backround resminin custom yapılması

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan_bsy

arkadaslar uzunca bir süredir sensation xe nin çıkmasını bekliyorum.. fakat kafamı kurcalayan birşey var.. öncelikle sensation un vatandaki fiyatı düştü şu an 1500 tl...%25 indirimle 1300 tl gibi bir fiyata düşecek.. acaba şu an için sensation almak xe yi almaktan daha mantıklı değil mi? çünkü yaptığım araştırmalara göre aynı işlemcilere sahipler.. xe sadece overclock (veya herneyse anlamadığım şeyler bunlar) yapılmış.. birde ibeats kulaklığı ile 1730mah bataryası var.. geri kalan bütün özellikler aynı.. ve tekrar benim düşünceme göre vatan veya vodafone bu kadar beklenen bir telefona en az 1800 tl fiyat biçer... sizce iki telefon arasındaki bu farklar 500 lira eder mi? şimdiden teşekkürler.

ayrıca bu mesajı xe yi kötülemek için yazmadım xe sahibi arkadaslar yanlış anlamasın.. sadece bu aralar acil telefon almam gerekiyor ve xe yi beklememin yersiz olduğunu düşündüğüm için yazdım..

haydi sensation club cevap bekliyorum=)

• exzeus arcade oynayan var mı? çok eğlenceli ve telefonun gücünü sonuna kadar kullanan bir oyunmuş
  • sensationda aşağıdaki sorunları yaşamaktayım. telefonu binbirceşit diye bir internet sitesinden bristar garantilli olarak aldım. orjinal rom yüklü ve root yapmadım. nasıl yapılacağınıda bilmiyorum. garantisi bozulur diye bu işlere hiç bulaşmadım.

1. telefon çekmiyor. karşıdaki kişiler beni duyamadıklarını söylüyorlar. istanbulun göbeğinde oturmama rağmen ve her kullandığım telefonun full çekmesine rağmen bu telefon 2 diş coğu zaman 3 diş çekmekte.

2. telefonda oyun oynarken, ( okeyi batak gibi oyunlarda ) telefonun alt kısmı çok ısınıyor.

3. radyonunda çok iyi çektiğini söyleyemem.

acabu telefonu garantiye yollasam mı? bunar normal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

sensationda aşağıdaki sorunları yaşamaktayım. telefonu binbirceşit diye bir internet sitesinden bristar garantilli olarak aldım. orjinal rom yüklü ve root yapmadım. nasıl yapılacağınıda bilmiyorum. garantisi bozulur diye bu işlere hiç bulaşmadım.

1. telefon çekmiyor. karşıdaki kişiler beni duyamadıklarını söylüyorlar. istanbulun göbeğinde oturmama rağmen ve her kullandığım telefonun full çekmesine rağmen bu telefon 2 diş coğu zaman 3 diş çekmekte.

2. telefonda oyun oynarken, ( okeyi batak gibi oyunlarda ) telefonun alt kısmı çok ısınıyor.

3. radyonunda çok iyi çektiğini söyleyemem.

acabu telefonu garantiye yollasam mı? bunar normal mi?

telefonun orjinal romdaki çekim gücü çok iyi değil
    ısınma sorunu normal , çok fazla ise sorun var demektir
    radio ile ilgili çok bilgim yok ama brahman-şahinde şikayetci idi, başka da kimse de duymadım

bana göre servise gitmene gerek yok.

• quote:

quote:

arkadaslar uzunca bir süredir sensation xe nin çıkmasını bekliyorum.. fakat kafamı kurcalayan birşey var.. öncelikle sensation un vatandaki fiyatı düştü şu an 1500 tl...%25 indirimle 1300 tl gibi bir fiyata düşecek.. acaba şu an için sensation almak xe yi almaktan daha mantıklı değil mi? çünkü yaptığım araştırmalara göre aynı işlemcilere sahipler.. xe sadece overclock (veya herneyse anlamadığım şeyler bunlar) yapılmış.. birde ibeats kulaklığı ile 1730mah bataryası var.. geri kalan bütün özellikler aynı.. ve tekrar benim düşünceme göre vatan veya vodafone bu kadar beklenen bir telefona en az 1800 tl fiyat biçer... sizce iki telefon arasındaki bu farklar 500 lira eder mi? şimdiden teşekkürler.

sadece kulaklığı 700 tl imiş beats audio nun, bana göre telefonda müzik dinlemek çok anlamsız, 70-80 tl ye 5 tane htc yi cebinden çıkaracak mp4 ler var, film izleyeceğim dersen orası başka tabii, orada hemfikirim. para senin valla, ne istiyorsan onu al aslında, bütçen uygunsa en iyisini al, bütçe sensationa yetiyorsa onu al, sonra hep beraber iyileştirmeye çalışırız.

• yukarıda verilen ice cream 4.1 romu yükleyipte sorun yaşanlar bu radio romu yüklesinler, malesef paylaşım yapan arkadaşlar, detay vermeyi sevmiyor, herkes aynı bilgi ve tecrübeye sahipmiş gibi paylaşım yapılıyor, buda rom yüklemeye korkan arkadaşları deha da korkar hale getiriyor, yakın zaman sonra burada 3-4 kişi kalırsak hiç şaşırmayın, ondan sonra da " ne bu ya her kez toz problemi yazıyor" diye kimse bağırmasın

http://www.4shared.com/zip/XNaUkKsZ/PG58IMG.html
  • quote:

quote:

quote:

sadece kulaklığı 700 tl imiş beats audio nun, bana göre telefonda müzik dinlemek çok anlamsız, 70-80 tl ye 5 tane htc yi cebinden çıkaracak mp4 ler var, film izleyeceğim dersen orası başka tabii, orada hemfikirim. para senin valla, ne istiyorsan onu al aslında, bütçen uygunsa en iyisini al, bütçe sensationa yetiyorsa onu al, sonra hep beraber iyileştirmeye çalışırız.

teşekkür ederim =)

• beyler xe mi xl mi daha iyi? performans ve donanım açısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus

beyler xe mi xl mi daha iyi? performans ve donanım açısından

XE çift işlemcili 1.5 ghz --- EL ise tek işlemcili 1.5 ghz işlemcili... sence hangisi daha iyi... XE 4.3" ekran --- XL 4.7" ekran gerisi aynı... bence XE daha iyi... ya sence.. :))
  • 
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.