Şimdi Ara

HTC P4350 program yükleyemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

HTC P4350 (herald) cihazıma bir türlü progam yükleyemedim. Ne attığım cab dosyası ile ne activesync aracılığı ile exe dosyası ile olmadı.
    Her iki türlü yüklemede de program yükleme ekranı geliyor ve sonrasında ".cab dosyası yüklemesi başarısız oldu" uyarısını alıyorum. 2 gündür girip çıkmadığım forum site kalmadı.

Lütfen yardım edin.

• kendi soruma kendim çözüm buldum.. pda'yı incelediğimde türkçeleştirme programının problem çıkardığını keşfettim.. programı kaldırınca sorun kendiğilinden hallodu. Sorumu okuyan herkese teşekkürler
  • merhaba benimde aynı şekilde sorunlarım var nedeni turkcell den yapmış olduğum turkcelleştirme programı mı neden oldu acaba bana yardımcı olabılırsenız çok sevınırım aynı sorun bende de var yuklemesı başarısız oldu dıye hata mesajı verıyo kafayı yıcem
  • aynı sorun bendede var sen nasıl hallettin kafayı yedim yardımcı olurmusun
  • pda'yı incelediğimde türkçeleştirme programının problem çıkardığını keşfettim.. programı kaldırınca sorun kendiğilinden hallodu. Sorumu okuyan herkese teşekkürler
    quote:

Orjinalden alıntı: arafat38

aynı sorun bendede var sen nasıl hallettin kafayı yedim yardımcı olurmusun

• nerden siliyoruz bu türkceesini anlamadımki ben
  • arkadaşlar ben bu p4350 ye hala bir cozum bulamadım hiçbir program yukleyemiyorum yardımcı olun lutfen
  • PROGRAM EKLE KALDIRI DENE ODA OLMAZSA FORMAT ATMANI TAVSİYE EDERİM 4350 LERİN İÇİNDE ÖZELLİKLE TURKCELLİN SATTIKLARINDA ORJINALİNDE TURKCE YAZILIM YUKLU BUKLUNMAKTA FORMAT ATARKEN SONRA SANA KULLANIM DILINI SORACAK ORDAN TURKÇEYI SECTIGIN TAKTIRDE CEVİRİYOR. İLAVE OLARAK TUKCELLİN SAYFASINDAN KULLANMAMANI TAVSIYE EDERİM SORUN CIKARTIYOR CUNKU. BENDEDE VAR BOARDUNU DEGİŞTIRMEK ZORUNDA KALDIM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.