Şimdi Ara

HTC One X - Nokia Lumia 920 Takas Edeyimmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün Nokia Lumia Yorumlarını Okudum Yav Bir Cihazın Her Yorumumu Olumlu Olur HTC One X'im Var Onu Satıp Nokia Lumia 920 Alsammı ?

• İste elindeki nimetle yetinemeyen hep en iyisini isteyen ac gozlu bir insan daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her İnsan Böyle Elindekiyle Yetinemiyor Hep Daha İyisini İstiyor Bende Bunlardan Biriyim Senin Deyişinle Aç Gözlü Ama Yapacak Birşey Yok Yapım Böyle Ben Sizden Zaten Telefon İçin Tavsiye İstedim İnsanlık Dersi Değil
  • Bence şimdilik Windows Phone dan uzak durun uygulama konusunda çok sıkıntılı bir platform çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: eklembacax

İste elindeki nimetle yetinemeyen hep en iyisini isteyen ac gozlu bir insan daha

kimin neyi istediğinden kimeneki, android platformu windows 8ze göre daha iyi bir durumda, ama tasarımı ve windows phonun özellikleri sizin işinize daha çok geliyorsa lumiadan daha iyi bir tercih olamaz.AMA one x is better than lumia 920 ;)
  • Merhaba onex telefonunuz duruyor ise beyaz lumia 920 ile takas düsünürmüsünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumyjikk

Merhaba onex telefonunuz duruyor ise beyaz lumia 920 ile takas düsünürmüsünüz?

Ben dusunurum ama biraz sorunlu tel.im

• Kesinlikle etme

• Bencede etmeyin. Windowsun android seviyesone gelmesi icin daha kirk firin ekmek yemesi lazim...
    Ayrica htc oldukca kaliteli cihazlar uretiyor. Sonradan kafanizi taslara vurabilirsiniz.
    Teknoloji hastaligi boyledir. Her zaman daha iyisini kullanmak istersiniz ama ihtiyaciniz olmadan boyle bir ise girismek en basitinden israftir ve gunahtir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ps3Turk

quote:

ne gibi sorunu var?
  • Bence sakın takas etme. Uygulama desteği çok düşük wp8 lerde.

• quote:

quote:

quote:

ne gibi sorunu var?

one x lerdeki kronik wifi sorunu var.köşeye bastırıldığında çekim artıyor,içini açıp metal kısmı esnetmek lazımmış.
    birde fake imei attım cihaza kapanmasın diye

• quote:

quote:

quote:

quote:

ne gibi sorunu var?

one x lerdeki kronik wifi sorunu var.köşeye bastırıldığında çekim artıyor,içini açıp metal kısmı esnetmek lazımmış.

peki tamam üste ne kadar vereceksin :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ne gibi sorunu var?

peki tamam üste ne kadar vereceksin :)

üzerine veremem

• quote:

Orijinalden alıntı: Güven*

Kesinlikle etme

Kesinlikle ve kesinlikle etme ya anlamıyorum arkadaş nokia bu 920 nin neyine 1650 tl para istiyor vallahi billahi ayıp yaa hala eski kafa ile milleti gazlamanın derdinde bir marka bu kadarmı insanları sömürmeye meraklı olur note 2 ile ikisini pazartesi günü elime aldım aslında daha öncede incelemiştim bu telefonu ama yeniden inceledim note 2 ile 920 yi karşılaştırdığımda şu kadar diyeyim note 2 nin yanından bile geçemez ki note 2 yi media markt 1600 tl ye veriyor nokia bu 920 ye 1650 tl istiyor arkadaş lumia 920 alaçağına git samsung galaxy s 2 yada htc sensation xe xl al bu telefona bin basar ah nokia ah yanlış yoldasın birde şunuda belirtmeden geçemicem konu açılmışken bu nokia pureview 808 için 1250 tl istiyor arkadaş bu telefonun neyine 1250 tl vericeksin ya milleti bu kadarda salak yerine koyan bir firma görmedim 41 mp kamerası varmış htc one x in bu telefonun kamerasından daha iyi kamerası yoksa gel yanıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nekroses

Bence sakın takas etme. Uygulama desteği çok düşük wp8 lerde.

Aynen bencede takas etme kesinlikle birde bu wp8 in symbiandan pek bir farkı yok bana kalırsa kapalı kutu uygulama eksiği çok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_SeDo

quote:

Orijinalden alıntı: Güven*

Kesinlikle etme

Kesinlikle ve kesinlikle etme ya anlamıyorum arkadaş nokia bu 920 nin neyine 1650 tl para istiyor vallahi billahi ayıp yaa hala eski kafa ile milleti gazlamanın derdinde bir marka bu kadarmı insanları sömürmeye meraklı olur note 2 ile ikisini pazartesi günü elime aldım aslında daha öncede incelemiştim bu telefonu ama yeniden inceledim note 2 ile 920 yi karşılaştırdığımda şu kadar diyeyim note 2 nin yanından bile geçemez ki note 2 yi media markt 1600 tl ye veriyor nokia bu 920 ye 1650 tl istiyor arkadaş lumia 920 alaçağına git samsung galaxy s 2 yada htc sensation xe xl al bu telefona bin basar ah nokia ah yanlış yoldasın birde şunuda belirtmeden geçemicem konu açılmışken bu nokia pureview 808 için 1250 tl istiyor arkadaş bu telefonun neyine 1250 tl vericeksin ya milleti bu kadarda salak yerine koyan bir firma görmedim 41 mp kamerası varmış htc one x in bu telefonun kamerasından daha iyi kamerası yoksa gel yanıma.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.