Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.346
Cevap
120
Favori
736.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İngilizce kelime öğrenmek için resimli bildiğiniz app varmı ben kartlı bulamadım.
  •  HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5|

Şöyle bir ekran nasıl yapılır.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyhn16

quote:

Orijinalden alıntı: Stenia

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: digitalunix

quote:

Arkadaşlar one x almak istiyorum elimde desire z var aama satıyorum one x alıcam.Ama bir kaç sorum olacak şimdi bu cihazı almanya yada isviçreden alıcam aldığım zamn güncellemede sıkıntı olurmu yada daha sonradan başka sıkıntılar olurmu ve nerden alabilirim yardımcı olursanız sevinirim:) Başka yerde konusu varmıydı pek bakamadım o yüzden kusura bakamayın :)

Hiçbir sıkıntı olmaz, şu an mesela ben Almanya cihazı kullanıyorum ve versiyonum en son 1.29.401.11. Genellikle asia versiyonlarında güncelleme sorunu oluyormuş diye duymuştum.

Bende İsviçre cihazı kullanıyorum. Aynı durum bende de geçerli. Herhangi bir sorun olmadan güncelleştirmeleri alıyorum

Peki arkadaslar bana yardimci olurmusunuz bu aralar alicam almanyadan yada isvicreden nerden nasil aldiniz yani ben internetten alicam.isterseniz ozelden de yazabilirsiniz desire z kullaniyorum alali 4 ay oldu ama one x e hayran kaldim direk satiyorum desire z yi:)

Ben forumdan ozkaracalar nickli Hasan Bey'den aldım. Cihazdan ve Hasan Bey'in tavrından memnunum. Yaklaşık 2 bucuk aydır kullanıyorum bende. Fırsatım olsa da yenilesem
    İlgili konunun linki aşağıdadır.

http://forum.donanimhaber.com/m_59540720/mpage_1/f_/key_//tm.htm#60837318

Hmm anladim hocam tesekkurler.ben bundan ziyade atiyorum yurt disindan aldim cihazi sim free seklinde onda acaba bisi cikarmi

Yurtdışından almak istiyorsan biraz riskli olduğunu söylemem gerekir. Gümrükte takılma ihtimali çok çok yüksek. Bu da ekstra ödenek anlamına geliyor ne yazık ki. Ancak bir aracı sayesinde yurtdışından getirtebilirsen çok daha sağlıklı olur. Ayrıca yurtdışında da amazon, ebay vari siteler bizim gittigidiyor,sahibinden vari sitelerdir. Üyeler ürün satıyor oralarda. O yüzden arızalı ürünle karşılaşma ihtimalin ve sonrasında desteksiz kalaiblme ihtimalin az da olsa var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

quote:

Orijinalden alıntı: mushroom

quote:

Orijinalden alıntı: isk0rpit

quote:

Orijinalden alıntı: ZİYADERİN

htc kendi klasında gercekten cok iyi ama s3 yada iphone 4s alın koyun cebinize bende sensetion wardı dokunmatik bozuldu garantide şimdi. yeni bi sipariş werececğimwww.kapiteslim.com üzerinden alışveriş yapmayı düşünüyorm aslında bu sefer kafaya koydum s3 alıorum herkese önerrm

Daha almadığını henüz kafana koydugun telefonu hangi akılla başkasına öneriyorsun.

Aklımdan geceni yazmışsın hocam :)

Reklam yapıyor aklınca zeki çocuk .

aaa nasıl anladın oradan öle mi gözükyoo

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: digitalunix

quote:

Arkadaşlar one x almak istiyorum elimde desire z var aama satıyorum one x alıcam.Ama bir kaç sorum olacak şimdi bu cihazı almanya yada isviçreden alıcam aldığım zamn güncellemede sıkıntı olurmu yada daha sonradan başka sıkıntılar olurmu ve nerden alabilirim yardımcı olursanız sevinirim:) Başka yerde konusu varmıydı pek bakamadım o yüzden kusura bakamayın :)

Hiçbir sıkıntı olmaz, şu an mesela ben Almanya cihazı kullanıyorum ve versiyonum en son 1.29.401.11. Genellikle asia versiyonlarında güncelleme sorunu oluyormuş diye duymuştum.

Bende İsviçre cihazı kullanıyorum. Aynı durum bende de geçerli. Herhangi bir sorun olmadan güncelleştirmeleri alıyorum

Peki arkadaslar bana yardimci olurmusunuz bu aralar alicam almanyadan yada isvicreden nerden nasil aldiniz yani ben internetten alicam.isterseniz ozelden de yazabilirsiniz desire z kullaniyorum alali 4 ay oldu ama one x e hayran kaldim direk satiyorum desire z yi:)

Ben gelirken kendim getirdim, kendi pasaportuma işlettim. Ortalık bu kadar karışıkken kimseye güvenip de ne pasaport kaydı yaptırılır, ne de telefon alınır. Ama yine de tercih sizin.

• Ya arkadaşlar pasaportu o kadar dert etmeyin bi pasaport alın illa lazım olcak başka zaman sonrada gidin bi bulgaristana giriş çıkış yapın olsun bitsin yada gürcistana artık hangisi yakınsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

Ya arkadaşlar pasaportu o kadar dert etmeyin bi pasaport alın illa lazım olcak başka zaman sonrada gidin bi bulgaristana giriş çıkış yapın olsun bitsin yada gürcistana artık hangisi yakınsa.

Bulgaristan da ha diyip alıyordu bizi Biraz zor vize veriyor Bulgaristan. Herkes için o kadar toz pembe değil pasaport olayı
  • quote:

quote:

Ya arkadaşlar pasaportu o kadar dert etmeyin bi pasaport alın illa lazım olcak başka zaman sonrada gidin bi bulgaristana giriş çıkış yapın olsun bitsin yada gürcistana artık hangisi yakınsa.

Bulgaristan da ha diyip alıyordu bizi Biraz zor vize veriyor Bulgaristan. Herkes için o kadar toz pembe değil pasaport olayı

O zaman gürcistana gidin kardeşim 1 tl ye gir 1 tl ye çık işte vizesiz.

• quote:

quote:

quote:

Evet Sırf telefon kaydettirebilmek için İstanbul'dan Gürcistan'a gidelim. Giriş çıkış yapmamız yeterli. Oraya kadar gitmişken Macahel'den de bal alalım ohh miss

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet Sırf telefon kaydettirebilmek için İstanbul'dan Gürcistan'a gidelim. Giriş çıkış yapmamız yeterli. Oraya kadar gitmişken Macahel'den de bal alalım ohh miss

eminim karadeniz bölgesinde yaşayan birçok insan için büyük bir kolaylık olur ben istanbulda oturuyorum ordu luyum gürcistana gidiş geliş 50 tl ye bile mal olmuyor orduya gidince, zaten her yaz orduya uğruyoruz uğramışkende bir giriş çıkış yapmak zor olmasa gerek.

Sonuçta Türkiyede 2.000 tl ye satılan bir telefonu 1200-1300 tl ye mal etmiş olacağız bence değer.

• merhaba arkadaşlar one x alıcam istanbul bilişim a.ş biraz daha ucuza satıor oraya güvenilir mi sizce hepsiburada ile aynı garantiyi saladığı yazıo ama bilemiorum sizce?
  • Bu yeni kernel bir sonraki güncellemeyle geleceği kesin mi arkadaslar ve bu yeni kernel ile ciddi değişiklikler olurmu sizce ?
  • One X i rootladim açılışta bakılan yerde unlocked görünüyor ancak root gerektiren programlar root erişimi yok uyarısı veriyor, neden olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar one x alıcam istanbul bilişim a.ş biraz daha ucuza satıor oraya güvenilir mi sizce hepsiburada ile aynı garantiyi saladığı yazıo ama bilemiorum sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crion

One X i rootladim açılışta bakılan yerde unlocked görünüyor ancak root gerektiren programlar root erişimi yok uyarısı veriyor, neden olabilir?

Marketten indirip veya sitedeki klavuzdan recovery modda super user programını kurmalısın .
  • slm 3 gün önce sensation xl belasından kurtulup one x geçtim bugün telefona Dark Meadow oyununu kurdum ve oyuna girdikten yaklaşık 10 dakika kadar sonra cihaz ateş topuna döndü bu ısınma normalmi cihazı aldığım ilk gün android 4.0.3 e yükseltmiştim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_34

slm 3 gün önce sensation xl belasından kurtulup one x geçtim bugün telefona Dark Meadow oyununu kurdum ve oyuna girdikten yaklaşık 10 dakika kadar sonra cihaz ateş topuna döndü bu ısınma normalmi cihazı aldığım ilk gün android 4.0.3 e yükseltmiştim...

stock romda işlemciye müdahale edemediğiniz için bu kadar ısınması normal, hatta 80-85 derece kadar çıkabilir, 90 derecede kendini otomatik kapatır
  • @Black_34;

Oyun oynarken, hd film izlerken, internette dolasırken telefonlar ısınır bu normaldir fakat bu ısınma one x de biraz daha fazla oluyor. Sıkıntı yok yani :)
  • merhaba arkadaşlar one x alıcam istanbul bilişim a.ş biraz daha ucuza satıor oraya güvenilir mi sizce hepsiburada ile aynı garantiyi saladığı yazıo ama bilemiorum sizce? cevap verirmsiniz
  • Bence piyasadaki en iyi akıllı telefon.Samsung Galaxy S3 ile yarışır.Samsung Galaxy S3'ten fazlası sesi ve kamerası.Samsung Galaxy S3'ün fazlası ise ekranın AMOLED ve çizilmeye dayanıklı olması.
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.