Şimdi Ara

HTC One X+ Kullanıcıları Kulübü/Ana Konu (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.207
Cevap
10
Favori
102.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bakmistim da bir pil icin butun telefonu parcalarina ayirdilar resmen. Gorundugu gibi zor mu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jvcjvc

Bakmistim da bir pil icin butun telefonu parcalarina ayirdilar resmen. Gorundugu gibi zor mu...

Evet pili değiştirmek için cihazı komple dağıtmanız lazım, video dan bakarak halledebilirsiniz, beni çok fazla zorlamadı.

• Arkadaşlar HTC one x plus telefon var elimde aşağıdaki bölüm felan açılıyor ben telefoncuya vermiştim oda rootlu bir şekilde açılıyor kullanıyorum sıkıntı yok şimdi ben buna rom atmak istiyorum rom dosyasını hafızasına atıp bu recovery bölümünden direk instal diyerek kurdugumda sorun çıkarma yoksa başka işlemlerde mı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreli01

Arkadaşlar HTC one x plus telefon var elimde aşağıdaki bölüm felan açılıyor ben telefoncuya vermiştim oda rootlu bir şekilde açılıyor kullanıyorum sıkıntı yok şimdi ben buna rom atmak istiyorum rom dosyasını hafızasına atıp bu recovery bölümünden direk instal diyerek kurdugumda sorun çıkarma yoksa başka işlemlerde mı var

Hocam one x konusunda daha kolay yanıt bulursunuz sorunuza.

• one x roomunu one x plus a yükleyince bi sorun oluyor mu acaba
    Dediğinz gibi oryada yazdım bakalm bi yardım sever yardım olacak mi
  • Kalmadı artık kullanan sanırım, zamanında 2000 tl ye almıştım, 4 sene kullanıp 400 tl ye satmıştım. Vayy beee anılar.
  • Geçen hafta tamamen emekli oldu.

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.