Şimdi Ara

HTC One X+ Kullanıcıları Kulübü/Ana Konu (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.208
Cevap
10
Favori
102.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 yıla yakın kullandım bu telefonu.askere götürdüm orada da çalındı sonra iphone6 aldım. bu telefonu 2 kere servise gönderdim ilkinde tam anlamıyla tamir etmediler ki aynı sorun 3-4 ay sonra yine tekrarladı (şarj yeri girişinde sıkıntı vardı şarj almıyordu). ikinci servise gönderişimde de bildirim ışığını patlatmışlardı. dışa çıkık kamerası,soyulan dış malzemesi ve az ses gelen ahizesi hatırladığım olumsuzlukları.Güçlü kulaklık çıkışı ve 64gb yekpare hafızası ise artıları. kronik android yazılım hantallığına değinmiyorum. bugün android telefon alacak olsam yine htc'yi düşünürüm ama alır mıyım bilemiyorum.
  • HTC onex+ orjinal batarya aldım 2100 MAH ama takmadan cihazı değiştirmeye karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth86

HTC onex+ orjinal batarya aldım 2100 MAH ama takmadan cihazı değiştirmeye karar verdim.

yani..? pili satıyorsun,onu mu anlatmaya çalışıyorsun ?
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    Bir önceki sayfayı okuduysan telefonun sorunlarından bahsetmiştim, yazılanı okuyup anlamak lazım "yani" derken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth86

Bir önceki sayfayı okuduysan telefonun sorunlarından bahsetmiştim, yazılanı okuyup anlamak lazım "yani" derken.

Okumuştum daha önce unutmuşum...
  • Arkadaşlar, bugün telefonu Root yaptım. Security - Off oldu... Sonra Yeni bir Rom indirdim internetten, adımları birer birer ilerlerken Clock'mudur nedir o dosyayı indirmeyi unutmuşum; birden telefon kilitlendi. Sonra RELOCKED oldu... RUU falan yüklemeye çalıştım; ama beceremedim bir türlü. Zaten şuan "Failed to USB master..." diye hata da alıyorum.

Yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur.

10 saattir bununla uğraşıyorum. Gezmediğim internet sitesi kalmadı...

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gereqsiz

Arkadaşlar, bugün telefonu Root yaptım. Security - Off oldu... Sonra Yeni bir Rom indirdim internetten, adımları birer birer ilerlerken Clock'mudur nedir o dosyayı indirmeyi unutmuşum; birden telefon kilitlendi. Sonra RELOCKED oldu... RUU falan yüklemeye çalıştım; ama beceremedim bir türlü. Zaten şuan "Failed to USB master..." diye hata da alıyorum.

Teşekkürler.

Hocam sorununu htc one x sayfasında dile getir,kesin dönüş olur. one x+ sayfasında kullanıcı olarak 10 kişi yaa varız yaa yokuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: Gereqsiz

Arkadaşlar, bugün telefonu Root yaptım. Security - Off oldu... Sonra Yeni bir Rom indirdim internetten, adımları birer birer ilerlerken Clock'mudur nedir o dosyayı indirmeyi unutmuşum; birden telefon kilitlendi. Sonra RELOCKED oldu... RUU falan yüklemeye çalıştım; ama beceremedim bir türlü. Zaten şuan "Failed to USB master..." diye hata da alıyorum.

Teşekkürler.

Hocam sorununu htc one x sayfasında dile getir,kesin dönüş olur. one x+ sayfasında kullanıcı olarak 10 kişi yaa varız yaa yokuz :)

Tamam, teşekkür ederim. Hala bir çözüm bulamadım bu arada.

• Ben kurtuldum artık Htc den bir daha mı asla
    İphone 6s Plus 64 Gb aldım kurtuldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyaksx

Ben kurtuldum artık Htc den bir daha mı asla

Ben şikayetçi olmadım kullandığım htc den fakat artık pil tamamen ömrünü doldurdu, 1 gb ram yetmiyor, çogu uygulama kullandığım sürüm ile uyumdu değil. 3 seneyi geçti, yeni bir cihaz vakti geldi diye düşünüyorum bende. Ama yine de acele etmeyeceğim, bakalım hayırlısı artık. Yeni alacağım cihazı da en az 3 sene kullanırım,doğru karar vermem lazım. Ama artık bende HTC almam...

• Arkadaşlar bendede HTC one X plus var ekran resmi cekme kombinasyonunu kullanıyorum ekran resmi çekilemedi yazıyor nasıl düzelir ne yapmam gerek cihaz root lu önerileriniz nelerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ,, cihazın bataryası 4-5 saat anca gidiyor ,, istanbul içi bataryasını değiştirebileceğim servis biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: disstortion55

Arkadaşlar merhaba ,, cihazın bataryası 4-5 saat anca gidiyor ,, istanbul içi bataryasını değiştirebileceğim servis biliyor musunuz?

Ben kendim değiștirmiștim, YouTube da bununla ilgili paylașımlar var aslında, eliniz yatkınsa biraz basit aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: manyaksx

Ben kurtuldum artık Htc den bir daha mı asla

Ben şikayetçi olmadım kullandığım htc den fakat artık pil tamamen ömrünü doldurdu, 1 gb ram yetmiyor, çogu uygulama kullandığım sürüm ile uyumdu değil. 3 seneyi geçti, yeni bir cihaz vakti geldi diye düşünüyorum bende. Ama yine de acele etmeyeceğim, bakalım hayırlısı artık. Yeni alacağım cihazı da en az 3 sene kullanırım,doğru karar vermem lazım. Ama artık bende HTC almam...

Yine HTC aldım

• Evet arkadaşlar HTC ONE X+ ile olan beraberliğim dün itibari ile tamamen sona erdi. Dün cihazı sattım. Tam 3.5 sene kullandım, 2 kere ekran dokunmatik arızası nedeniyle servise vermiştim ve teleservis komple ekran ve kasayı sıfırlayıp şık bir kutuda teslim etmişti. 3.5 sene boyunca başka da bir sıkıntı veya sorun çıkarmadı telefon, severek kullandım,üzülerek sattım...
  • Bende LG G5 alarak One X Plus devrini kapattım

• quote:

Orijinalden alıntı: tommyvercetti07

Bende LG G5 alarak One X Plus devrini kapattım

Hocam G5 nasıl htc ye göre , hız veya performans değerleri değilde , kullanımı, menüleri, tutuş hissi gibi şeyler. HTC de olup da G5 de olmayan birşey varmı ? ya da G5 de hoşunuza gitmeyen birşey varmı ?
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    Yeni tanıştık G5 le.şimdilik bi problem yok. Ancak arayüz Sense den sonra biraz fazla basit geliyor.

• Android 5.1.1 yukledim, paranoid android. Multitasking bile mis gibi calisiyor, bosta ram 500 mb falan. Htc kasitli bozdu telefonu yani. Bana su an sadece batarya degisimi lazim, nerede yaptirabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: jvcjvc

Android 5.1.1 yukledim, paranoid android. Multitasking bile mis gibi calisiyor, bosta ram 500 mb falan. Htc kasitli bozdu telefonu yani. Bana su an sadece batarya degisimi lazim, nerede yaptirabilirim?

Aynen katılıyorum, bile bile güncelleme ile içine ediyorlar telefonun... Batarya satılıyor internette, ben kendim değiştirmiştim, biraz uğraştırıyor fakat eliniz biraz yatkınsa bu işlere, halledebilirsiniz....
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.