Şimdi Ara

HTC ONE S (S4)- Unlock,Root,S-off,Custom Rom Yükleme (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.487
Cevap
21
Favori
159.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben htc one s ville c2 kullanıcısıyım team venom viper c2 sense 5.10 rom kullanıyorum ama telefonu garantiye göndericem stock roma nasıl dönerim yardımcı olursanız sevinirim ve stock ruu bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikmaster -- 5 Nisan 2014; 11:06:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikmaster

ben htc one s ville c2 kullanıcısıyım team venom viper c2 sense 5.10 rom kullanıyorum ama telefonu garantiye göndericem stock roma nasıl dönerim yardımcı olursanız sevinirim ve stock ruu bulamadım

Dostum relock yapıp telefonu cid numarana göre ruu.exe ile yükleme yapman gerekecek.
  • murat5555 kullanıcısına yanıt
    Murat kardesim bizim telefonun(s4) stoc 4.1.1 antutu skoru kac biliyomusun maximusla 13083 puan alıyo merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksaraylı1903

Murat kardesim bizim telefonun(s4) stoc 4.1.1 antutu skoru kac biliyomusun maximusla 13083 puan alıyo merak ettim

hayırdır kiminle iddiaya girdin ?

ben hiç bir zaman böyle puanlarla falan uğraşmadım kardeşim, önemli olan kullanıcı deneyimidir.

telefon çalışırken kasılıyor mu, menüler arası geçişler nasıl, şarj dayanıklılığı vs... önemli olan hususları sana sıralayabilirim. telefonum şuan da 4.1 den daha iyi çalışıyor benim için önemli olan da bu. ama yavaş yavaş yaşlanıyor haziranda 2 yaşına girecek..
  • Antutu yukledim oylesine islemci ghz olarak 1.3. Kusur olarak gosterdi biz 1.5 olarak biliyoruz acaba maxsimustanmı kaynaklanıyo daha once viperones kullanmistim onda 1.5 olarak gosteriyordu maxsimum olarak ayarlanıyordu telefonun ısınmaması bununlamı alakalı acaba kasma donma gibi huyları yok maşallah taş gibi

• belki yanlış okumuşsundur ekran görüntüsünü paylaş bakalım. işlemci değerlerinde bir sorun yok benim sistem bilgisi okuyan programlarda 1.5 ghz görebiliyorum
  • murat5555 kullanıcısına yanıt
    One mininin ne guzel bir dizeynı var harika bisey ben cok begeniyorum katılanlar varmı bana

• quote:

One mininin ne guzel bir dizeynı var harika bisey ben cok begeniyorum katılanlar varmı bana

anladım ben seni telefonu satıp one mini alayım mı diye soruyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat5555

quote:

anladım ben seni telefonu satıp one mini alayım mı diye soruyorsun

Aksaraylı bunu begendi

• bakalım yeni one yüksek fiyattan (2400TL diyorlar) çıktı, one modelinin zaten problemleri mevcut. aklım şu 816 da. o bir çıksın görelim.

ama benim en az 2 yılım daha var kullanmak için. alırken kendime öyle söz vermiştim hemen değiştirmeyeceğim diye. zaten değiştirmeye kalksam hem lüks hem de nefis tatmini olacak ihtiyaçtan olmayacağı en azından şimdilik kesin.
  • quote:

bakalım yeni one yüksek fiyattan (2400TL diyorlar) çıktı, one modelinin zaten problemleri mevcut. aklım şu 816 da. o bir çıksın görelim.

ama benim en az 2 yılım daha var kullanmak için. alırken kendime öyle söz vermiştim hemen değiştirmeyeceğim diye. zaten değiştirmeye kalksam hem lüks hem de nefis tatmini olacak ihtiyaçtan olmayacağı en azından şimdilik kesin.

ben memnunum aslında one s'ten ama ne biliyim one mini cook hoşuma gitti adriana lima'gibi
  • quote:

quote:

bakalım yeni one yüksek fiyattan (2400TL diyorlar) çıktı, one modelinin zaten problemleri mevcut. aklım şu 816 da. o bir çıksın görelim.

ben memnunum aslında one s'ten ama ne biliyim one mini cook hoşuma gitti adriana lima'gibi

kardeşim şimdi senin ve hatırlamak için özelliklere baktım;

-pil rezalet 1800 mAh yazıyor. şahsen one s ten sonra (1650 mAh) kesinlikle 2500-2600 mAh altını almam boşuna parada vermem.
    -hayati bir özellik değil ama bu saatten sonra aldığımız telefonun NFC si olsun güzel kolaylıkları oluyor.
    -ram yine 1 GB bence yeni bir cihaz alacaksam 2 gb aşağısı yaramaz.
    -ekran 4,3 inç benim telefonum da 4,3 inç. bari 4.7 olsaydı. tamam qHD değil HD olabilir ama sonuçta 4,3 inç.

telefon alacak birisi sorsaydı bu mu o mu o zaman one s zaten eski sen one mini al derdik ama şimdi elimizdekini satıp veya takas edip almak doğru olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5555 -- 13 Nisan 2014; 13:28:13 >

• quote:

quote:

quote:

kardeşim şimdi senin ve hatırlamak için özelliklere baktım;

-pil rezalet 1800 mAh yazıyor. şahsen one s ten sonra (1650 mAh) kesinlikle 2500-2600 mAh altını almam boşuna parada vermem.
    -hayati bir özellik değil ama bu saatten sonra aldığımız telefonun NFC si olsun güzel kolaylıkları oluyor.
    -ram yine 1 GB bence yeni bir cihaz alacaksam 2 gb aşağısı yaramaz.
    -ekran 4,3 inç benim telefonum da 4,3 inç. bari 4.7 olsaydı. tamam qHD değil HD olabilir ama sonuçta 4,3 inç.

telefon alacak birisi sorsaydı bu mu o mu o zaman one s zaten eski sen one mini al derdik ama şimdi elimizdekini satıp veya takas edip almak doğru olmaz.

haklısın kardeşim ben özelliklerine bakmamıştım hiç sadece tip olarak hoşuma gitti ama seni dinlemek daha mantıklı

• ps3 cihazı yanında oyunlarla ve move aksesuarlarıyla beraber satmayı düşünüyorum. bugün yarın ilanı açarım önceden bizim konuda haber vereyim dedim düşünen olursa mesaj atsın arkadaşlar.
  • Senseli kitkat rom cıktımı arkadaslar bizim cihaza varmı bilgisi olan

• quote:

Senseli kitkat rom cıktımı arkadaslar bizim cihaza varmı bilgisi olan

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2668442 ta android 4.3 sense 5.5 olan Liberty ROM var. bu hala geliştiriliyor. yakında 4.4 ve sense 6.0 a geçerler diye ümit ediyorum
  • mustafa2375 M kullanıcısına yanıt
    Kullandinmi rom nasil

• quote:

Kullandinmi rom nasil

Kullanmadım, 4.4 olmasını bekliyorum.
  • Arkadaşlar bende one s villec2 s3 işlemcili telefon var. Cid numarasi HTC__m27. All in one HTC for one s indirdim. S off ve supercid yapmam için s off supercid dosyalari lazim. Gönderebilir misiniz ? Nerde bulurum ?

• Herkese merhaba,

Bu telefonda sorunsuz kullanılmak üzere BlueTooth kulaklık bakıyorum.
    Mevcut kulaklık eski model ( Samsung Wep460 ) , iki Samsung Bluetooth kulaklık daha denedim ve aynı problem var.

Problem kulaklık bağlantısının kesildikten sonra otomatik tekrar bağlanamaması. Diyelim araçtayım, bağlandı. Araçtan inip tekrar bindiğimde ( bağlantı kopuyor haliyle uzaklaşınca ) tekrar kulaklık yakınına gelindiğinde otomatik bağlantı sağlanamıyor. İllaki ya kulaklığı kapatıp açmam gerek ya da telefondan Bluetooth ayarını kapatıp açmak.

Bu sorun sanırım kulaklık modelinin eski olması ile alakalı olmalı değil mi? Sizlerin kullandığınız kulaklıklarda bu tür sorunla karşılaşıyor musunuz?

Araç kullanırken kulaklıksız kullanmak istemiyorum açıkcası ve doğru düzgün bir kulaklık bakıyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.