Şimdi Ara

HTC One Max'in detaylı görüntüleri ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca cihazda Beats Audio olacak. Bu prototip cihaz olduğu için yazmıyor, CE vs. logolarıda kapak açılabildiği için içeriye gizlenmiş.

Beats audio logosu en altta olacak:
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/49778084/149.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: yakup38

Connettività 2G/ 2.5G – GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz, 3G/ 3.5G – UMTS/ HSPA: 850/900/1900/2100 MHz con HSPA+ sino a 42 Mbps Display da 5.9¨ 1920x1080p SoC Qualcomm Snapdragon 600 1.7GHz quad-core 2GB RAM, 16GB /32 gb depoloma Micro sd desteği var Fotocamera Ultrapixel con LED flash, camera anteriore da 2.1MP Scanner di impronte, Giroscopio, Accelerometro, Sensore di prossimità, Sensore di luminosità GPS/AGPS + GLONASS NFC, Bluetooth 4.0, Wi-Fi a/b/g/n/ac Doppio altoparlante Boomsound con amplificatore integrato Batarya da 3300 mAh (164.5 x 82.5 x 10.29 mm) 217 gram Özellikleri büyük ihtimalle doğru . Hem kalın hem ağır Yine hayal kırıklığı HTC of of Tayvanda NT$23,900 (yaklaşık 600 euro).

Cihazın en ortası yani en kalın noktası 10 mm. Kenarları One'da olduğu gibi giderek inceliyor ve 5mm'e kadar düşüyor :) Ağırlık ise aliminyümün dezavantajı.

• CE yazısıda yok kapak açılıyormu acaba

• Htc One'daki o bütün alüminyum hissi gitmiş. Plastik üzerine alüminyum döşenmiş. Pek sevemedim ama boom sound'ı için bile alınır.

• Guzel duruyor ama fiyatı 2200 gelmez umarım Sesi ve ekranı öne kalitesinde olursa diğer markalara gore bir farkı olur

• Bets logosu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Free Man. kullanıcısına yanıt
    kişiden kişiye değişir bu durum ben one x kullanıyorum onda da sağ üst köşede sağ elimle kullanırım telefonları her ne kadar ellerim büyükte olsa ben bile sinir oluyorum. baş parmağımla açıyorum bence en kullanışlısı ya lg g2 gibi arkada olacak yada samsung modellerde olduğu gibi yanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli333

snapdragon 800
    5 ultra mega pixel kamera
    4800 mah batarya
    400 ppi + ekran ( htc lerde daaha iyisi var zaten mükemmeldi)
    beats audio ( her ne kadar işime yaramasa da)
    vallahi gerisini ne yaparsan yap, tasarım zaten hoş olmuş.

birde 1600-1800 arası bir fiyatla girse piyasaya , açıkladığı zararı yarım çeyrekte kapatır yeminle.

5.9 inc 1080 p cozunurlukte 400 ppi i nasıl hayal edebildin ? okudugun okulda matematik dersine kasap mı giriyordu ?

isin daha garibi bu yoruma 15 beyeni geliyor buda forumun kalitesini ortaya koyuyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinadin -- 14 Ekim 2013; 11:50:45 >
  • Olmamıs bu telefon tasarım olarak en begendigim one den sogudum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung gibi Türkiye'ye kötü versiyonu getirmezler inşallah .
  • snapdragon 600 full hd de bazı oyunları kaldırmıyor ve takılmalar meydana geliyor eyer telefon s800 ile gelmesse tamamen hayal kırılklıgı olur ,

ayrıca kamerası htc one da ki gibi 4 ultra pixel olursa oda hayal kırıklıgı yaratır.

en buyuk hayal kırıkıgı ise phablet sınıfındaki bir telefonda kalem le kullanım yada s pen olmaması ki eğer oda olmassa htc one max benim gozumde tamamen çöp.

haa kamerayı duzeltir , s800 koyar bide super sensetive touch display koyup herhangi bir kalemle cizim yapma koyarsa ozamanda phablette lider olur.

bakıp gorucez ama s600 dedikodular umidi azaltıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinadin -- 14 Ekim 2013; 14:27:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muaz1

5.9 inçte güç tuşunu sol üst köşeye koymak ne kadar mantıklı

Güç tuşu yanda, üsttek, IR verici.

• gemis olsun snapdragon 600 4 ultra pixel kamera super sensetive tocuh yok ...

bildigin çöp olmus.

http://www.gsmarena.com/htc_one_max-5704.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinadin

snapdragon 600 full hd de bazı oyunları kaldırmıyor ve takılmalar meydana geliyor eyer telefon s800 ile gelmesse tamamen hayal kırılklıgı olur ,

ayrıca kamerası htc one da ki gibi 4 ultra pixel olursa oda hayal kırıklıgı yaratır.

en buyuk hayal kırıkıgı ise phablet sınıfındaki bir telefonda kalem le kullanım yada s pen olmaması ki eyer oda olmassa htc one max benim gozumde tamamen çöp.

haa kamerayı duzeltir , s800 koyar bide super sensetive touch display koyup herhangi bir kalemle cizim yapma koyarsa ozamanda phablette lider olur.

At avrat silah ve eyer. Ne eyeri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

quote:

snapdragon 600 full hd de bazı oyunları kaldırmıyor ve takılmalar meydana geliyor eyer telefon s800 ile gelmesse tamamen hayal kırılklıgı olur ,

en buyuk hayal kırıkıgı ise phablet sınıfındaki bir telefonda kalem le kullanım yada s pen olmaması ki eyer oda olmassa htc one max benim gozumde tamamen çöp.

At avrat silah ve eyer. Ne eyeri?

hadi üzülme düzeltiyim eğer olacak.

• quote:

quote:

snapdragon 800
    4800 mah batarya

birde 1600-1800 arası bir fiyatla girse piyasaya , açıkladığı zararı yarım çeyrekte kapatır yeminle.

5.9 inc 1080 p cozunurlukte 400 ppi i nasıl hayal edebildin ? okudugun okulda matematik dersine kasap mı giriyordu ?

isin daha garibi bu yoruma 15 beyeni geliyor buda forumun kalitesini ortaya koyuyor .

Display Type Super LCD3 capacitive touchscreen, 16M colors
    Size 1080 x 1920 pixels, 4.7 inches (~469 ppi pixel density)
    Multitouch Yes
    Protection Corning Gorilla Glass 2

HTC ONE 4.7 ve 469 ppi da.

5.9 htc one max ın 400+ bir ppi gelmesinde ne gibi bir sorun varki? tam 400 ppi dememişizki. kaldıki 350 ppi bile ciddi anlamda iyiyken 350 nin, 400 ün üstü cıkacak her ekran çok iyidir.

ve 373 ppi ile geldi.

gayette güzel çözünürlük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli333 -- 14 Ekim 2013; 14:37:18 >

• quote:

quote:

quote:

snapdragon 800
    4800 mah batarya

Display Type Super LCD3 capacitive touchscreen, 16M colors
    Size 1080 x 1920 pixels, 4.7 inches (~469 ppi pixel density)
    Multitouch Yes
    Protection Corning Gorilla Glass 2

HTC ONE 4.7 ve 469 ppi da.

5.9 htc one max ın 400+ bir ppi gelmesinde ne gibi bir sorun varki? tam 400 ppi dememişizki. kaldıki 350 ppi bile ciddi anlamda iyiyken 350 nin, 400 ün üstü cıkacak her ekran çok iyidir.

ve 373 ppi ile geldi.

gayette güzel çözünürlük.

abi matematiksel olarak full hd olup 5.9 inc de 400 ppi geçemez. ben cozunurlugu yada ekran kalitesi kotu olacak demedim full hd 5.9 incde 400 ppi matematiksel olarak olamaz dedim kimsede 1920 1080 yapip 5.9 da 400 veya ustu ppi yapamaz bunu yapmak isterlerse cozunurlugun artması lzm yani 2160 a 1215 fln olması lzmki 400 kusur ppi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinadin -- 14 Ekim 2013; 14:54:41 >

• %90 snapdragon 800 koyarlar. Buyuk saflik olur daha dusuk bir model koymak.

• Arkadaşlar bildiğim kadarıyla 373 ppı snapdragon 600 işlemci ve 1.7 Ghz parmak izi sensörü de arkada snapdragon 800 çıkmış iken Htc One Max 5.9 inc ekranıyla phablet sınıfına giriyo ve tahminim 2000 den aşağı olmaz 2000 den fazla olacağı kesin Boomsound, Blinkfeed, Htc Zoe, 5.5 Sense arayüzü özelliklerine rağmen bu kadar para verilmez. Htc One alırsın tepe tepe kullanırsın.

• Telefon ülkemize hızlı sekilde gelecek sanırım HTC kendi sitesine eklenmiş Butterfly s hala eklenmemiş mesela oraya ama getirip sahibindenden satanlar var Bunun yerine butterfly s almak daha mantıklı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.