Şimdi Ara

HTC ONE M9+ Ön-Arka Kamera Değiştirme Butonu Kayıp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir tanıdığım vasıtasıyla Dubai'den HTC One M9+ Supreme Camera telefon aldım. Telefon TR'ye geldi ve açılış ayarlarını yaparken telefonun Test Cihazı olduğuna dair bir ibare gördüm önemsemeden devam ettim. Test cihazının farkı nedir diye araştırdığım ve tek fark yaşanan bug'ların vs otomatik olarak HTC'ye gönderilmesiymiş.

Asıl sorun şu ki, kamerayı açtığımda Selfie kamerası açıldı. Ana kameraya geçiş butonunun olmadığını farkettim. Kameranın verilerinin sıfırlanması, hard reset vb yapılabilecek her şeyi denedim. Başına bu tarz bir sorun gelen ve çözümü bilen var mı?

Bir ihtimal yazılım hatası olabileceğini düşünüyorum. Bu cihaza uygun ROM bilenler paylaşırsa sevinirim. Stock ROM'u htcdev.com'da bulamadım.

Edit: Model hatası düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoom_grange -- 29 Şubat 2016; 14:57:13 >

• Kamera güncellemesini falan yaptınızmı? ayrıca stock rom bulamazsanız custom rom yükleyin bence.Sorun yazılımsal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madalina Pica

Kamera güncellemesini falan yaptınızmı? ayrıca stock rom bulamazsanız custom rom yükleyin bence.Sorun yazılımsal.

Yazılım güncellemesi mevcut aslında, ancak test cihazları S-OFF olarak geldiği için güncellemeyi alamıyormuş. S-ON yapılabilir mi onu da bilmiyorum.

Custom rom olarak daha önce sadece Cyanogenmod kullanmıştım. O yüzden şimdi de ona baktım ancak bu modele uygun bulamadım.
  • Supreme Edition NEYMİŞ ACABA ?
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Yanlış yazmışım.

Edit: Büyük harf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoom_grange -- 1 Mart 2016; 10:29:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

YANLIŞ yazmışım!

Bilmediğimden sordum yanlış anlaşılmasın ... ssuprame kamera neymiş onuda bilmiyorum tabi. Cihaz normal m9 plus dan farklı değilse yardımcı olabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

YANLIŞ yazmışım!

Bilmediğimden sordum yanlış anlaşılmasın ... ssuprame kamera neymiş onuda bilmiyorum tabi. Cihaz normal m9 plus dan farklı değilse yardımcı olabilirim

Kusura bakmayın, yanlış anladım sanırım.

Cihazın tek farkı kamerasının daha M9+'a göre daha gelişmiş olması.

Normal M9+ üzerinde "20MP + 2.1MP, f/2.2, 28mm, autofocus, dual-LED (dual tone) flash" mevcut,
    M9+ Supreme Camera'da ise "21 MP, f/2.2, 27mm, OIS, laser autofocus, dual-LED (dual tone) flash" mevcut. Megapiksel artışı ve laser autofocus özelliği öne çıkıyor yani.

Şuan her türlü yardıma açığım

• Kamera acikken ana ekranda solda saga surtturun yanu kaydırma hareketi yapin. İn kameraya geçmeli. Yada farkli kamera apk si kurun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhant

Kamera acikken ana ekranda solda saga surtturun yanu kaydırma hareketi yapin. İn kameraya geçmeli. Yada farkli kamera apk si kurun.

Hepsini denemiştim hocam.

Donanımsal sıkıntı varmış. Telefonu değiştirdik.
  • merhaba hocam bende aynı sorunu yaşıyorum bulabildiğin bişey varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer-

merhaba hocam bende aynı sorunu yaşıyorum bulabildiğin bişey varmı

pm'e cevap verdiğim gib cihazı değiştirdim hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.