Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
42
Favori
172.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rehberimdeki kişiler adsız oldu komple bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcx
    Kendi kendine mi adsız oldu? Rehberini sim karta-rehbere-google hangisine kaydettin? Herhangi bir program yükledin mi?
  • Stabil2121 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam tavsiyenizi dikkate alacağım. İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ettu

mcx
    Kendi kendine mi adsız oldu? Rehberini sim karta-rehbere-google hangisine kaydettin? Herhangi bir program yükledin mi?

Farkında olmadan tuşlara basmış olabilirim farkettiğimde ekran açıktı. Her kombinasyon u denedim sayılır düzelmedi.

• Rehberindeki adsız olan kişileri silip, yedek aldıysan (super backup pro bu konuda çok iyidir) yedekten geri dönmeyi dene. Yada google'e yedeklediysen oradan geri yükle. Daha olmadı sim kartını çıkarıp dene. Başka bir telefona takıp dene. Belki sorun sim kartında olabilir. Bir foto koyarsan belki çözüm için fikir verebilir. Numaralarını gizleyerek tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 1 Ağustos 2016; 0:14:39 >
  • arkadaşlar iyi forumlar. bu m9'A ne zaman 6.0.1 gibi ara güncellemeler gelecek 6.0'da kaldı cihazım.hem yeni sense'in bize 7.0'da geleceğini söylüyorlar doğru mudur bu??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BpmHunter -- 31 Temmuz 2016; 16:28:58 >
  • M9 da karşıya sesim az gidiyor ama ses kaydedici de felan problem yok cihaz sprint şebekede g yaziyor edge değil saniyede 3mb indirmesi var hzi iyi yanı ama anlamadım acaba mikrofon girişlerin i mi kapatıyorum cihazda arkada sadece bir mic yeri var başka varmı cihazda

• Arkadaşlar bu cihazla hızlı şarj özelliğini kullanabilen var mı?kutusunda 1.5 amperlik şarj aleti geliyor.htc nin 2 amperlik şarj aleti var mıdır? Ben sitesinde bulamadım

• Selamlar herkese,

Benim bir problemim var arkadaşlar:

2 gündür telefonun şarjında bir gerileme var.Ama çok fazla bir oranda bu gerileme.

Bugün işte fark ettim, öğlene kadar az bir süre kullandım ve akşam baktığımda, %5 şarjı vardı.

Neden böyle oldu bilmiyorum.Ne düşürdüm telefonu son zamanlarda ne de başka bir şey oldu.

Şarja takıyorum.Telefonun ekranı kendi kendine uyanıyor.Kapanıyor.Bir süre sonra tekrar açılıyor.Sanki ben açmışım gibi.

Bu tarz sorunlar var.

Bu sorunları yaşayan ve düzeltebilen arkadaşlar olduysa tecrübelerini duymak isterim.

Ne yapmam gerekiyor?

İyi forumlar

(Bir arkadaş ''Proximity Sensor bozulmuş olabilir'' dedi.Fakat durup dururken olması normal mi?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high-fidelity -- 1 Ağustos 2016; 21:52:15 >
  • Extyler
    HTC M9'un orijinal şarj adaptörü değeri DC 5V-1.5A'dir. 2A'lik şarj cihazı yoktur. Birkaç sayfa geride hızlı şarj özelliğini kullanarak kullandığım şarj adaptörü var. 2.4 A'lik çıkıştan şarj ediyorum. Aynı zamanda LG G2'nin 1.8A'lik şark adaptörü ile de şarj ediyorum.

burenstyler34
    Şayet stock rom (orijinal fabrika romu) kullanıyorsan google'ın açıklamasına göre android 7 (Android Nougat) güncellemesi bu yılın sonuna doğru HTC M9'a gelecek. Sabırla beklemek gerekiyor.

Burhan1496
    Telefon yanımda değil, artık oğlum kullanıyor. Kendisiyle konuşurken sesi öyle gür çıkıyor ki sesi ayarlardan kısmak zorunda kalıyor. Bu telefonun mikrofonu ve sesi mükemmel. Bu arada telefonum Avrupa sürümü.
  • Hocam cihazda mikrofon sesiyle ilgili bi ayar varmı

• Telefon artık bende değil, oğlum kullanıyor. Telefonda Cloudy LG G2 3.3 rom yüklü. Karşı tarafın sesi öylesine gür çıkıyor ki oğluma bağırarak mı konuşuyorsun diye sorduğumda, hayır normal sesim bu benim diyor. Farklı bir rom kurun belki sorun stock romda olabilir.
  • Gençler bu cihazın ikinci eli alınır mı? 1 sene sonrasında ömrünü yarılamış sayılır mı?
  • Bir arkadas cihazi aliexpressden aldi 900 tlye 3 4 aydir kullaniyor

• cihazı unlocked yapmayı başardım. bu sefer de supersu yükledikten cihaz açılmıyor htc ekranı geliyor biraz bekliyor sonra yeniden başlıyor. bu sürekli tekrar ediyor. çözüm nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jigsaww -- 7 Ağustos 2016; 13:42:26 >
  • Beyler bu telefon hala alinirmi 1 ay sonra almayi planlıyorum sizce degermi ? Daha once one a9 kullandim sattim simdi lg g3 kullaniyorum

• jigsaww kullanıcısına yanıt
    Baska bir supersu kullan ben v2.65 stable yazani kullaniyordum. Onu tekrar recoveryden yazdir

• cnbzkrt kullanıcısına yanıt
    a9 niye sattınız hocam, ben de a9 ve m9 düşünüyorum. Hangisi mantıklı olur?
  • Aslinda ben satmadim askerde iken burdan aldim 1 ay kullandim sonra voltaj dalgalanmasi yuzunden yazilimi hasar gordu bende eve gonderdim kardesime oda 3 ay kullanip satti kullanim seklim bu sekilde oldu simdi eve gidince m9 almayi planliyorum ama sarj ve isinma problemi biraz dusunduruyo beni

• quote:

Orijinalden alıntı: degerli43

Baska bir supersu kullan ben v2.65 stable yazani kullaniyordum. Onu tekrar recoveryden yazdir

çok teşekkür ederim sorun çözüldü.
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.