Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.322
Cevap
42
Favori
172.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiş sayfalardaki güncelleme ile ilgili mesajları okumadınız sanırım. Android Nougat 7.0 bu yıl sonuna doğru gelecek. Sabırlı olmak gerekiyor.
  • Hocam bnm ki htc m9e modeli 5.1 var 6.0 gelmedi daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayla mic sorunu yaşıyorum acaba play dan sound meter indirip normal biriyle konuşurken gibi telefonu kulağınıza getirip en fazla kaç db aldığınız i yazarmisiniz arkadaşlar

• Bana htc m9e si olan rom kuran 6.0 flan bi yardimci olurmu rica etsem
    Bu mesaja eklenen görseller:

• melihcarter kullanıcısına yanıt
    HTC M9 PLUS , HURDASI SATAN VAR İSE İLETİSİME GEÇSİN LÜTFEN. ANAKARTA İHTİYACIM VAR.
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    2.4a dan şarj edince telefon çok ısınmıyor mu?? hatta ekranı şarjdayken rahat kullanamazsınız
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    vodafone yanımda ve vodaofne self servis uygulamaları bende açıkken bu yıl 3-4 defa kendi kendine 1 gunluk 1gb internet paketine dahil oldu. 10 ya da 15 tl kesmeye kalktılar. hep itiraz ettim. en son 1 ay önce yine aynısı oldu .mh ile 1 saat tartıştım. herhangi biyere mesaj atmadım dedim. hatta telefon wi fi deydi ve masa üstünde dururken kendi kendine pakete geçtiniz sms i felan geldi dedim. mh de ki kız 1 saat boyunca aldıgınız paketin ücretini ödeyeceksiniz dedi durdu. müdürünü bağla dedim tek yetkili benim dedi. vodafone bunu yapıyor hep . yanımda uygulamasını kapatın . ben eylul de vodafone yi kapatacam başka hat bakacam . artık faturalı hatları çok pahalı ve internet paketi hemen bitiyor. 4.5 g den dolayı bittiiğini söylüyorlar ama ben ce çook hızlı bitiryor internet paketi
  • quote:

Orijinalden alıntı: herdemasivemavi

vodafone yanımda ve vodaofne self servis uygulamaları bende açıkken bu yıl 3-4 defa kendi kendine 1 gunluk 1gb internet paketine dahil oldu. 10 ya da 15 tl kesmeye kalktılar. hep itiraz ettim. en son 1 ay önce yine aynısı oldu .mh ile 1 saat tartıştım. herhangi biyere mesaj atmadım dedim. hatta telefon wi fi deydi ve masa üstünde dururken kendi kendine pakete geçtiniz sms i felan geldi dedim. mh de ki kız 1 saat boyunca aldıgınız paketin ücretini ödeyeceksiniz dedi durdu. müdürünü bağla dedim tek yetkili benim dedi. vodafone bunu yapıyor hep . yanımda uygulamasını kapatın . ben eylul de vodafone yi kapatacam başka hat bakacam . artık faturalı hatları çok pahalı ve internet paketi hemen bitiyor. 4.5 g den dolayı bittiiğini söylüyorlar ama ben ce çook hızlı bitiryor internet paketi

Yani suçlu olan Vodafone Yanımda uygulaması öyle mi? Eğer öyleyse mecburen sileceğim. Yalnız ben faturasız kullanıyorum. Kalan bakiyem, tarife kontrolü ve TL yükleme konusunda bu uygulama iyi oluyordu. Bendeki durum şöyle. İnterneti öyle 1 gb vs yemiyor. Sadece paket yokken yani tl eksikliğinden dolayı paket aktif olamıyorken o sırada kuruş kuruş TL'lerimi yiyor. Ilgilenen de yok. Vodafone foruma yazdım yok yazan.

• quote:

Orijinalden alıntı: herdemasivemavi

2.4a dan şarj edince telefon çok ısınmıyor mu?? hatta ekranı şarjdayken rahat kullanamazsınız

2.4 mAh ile takriben 1.5 saatte şarj ediyor. Telefon normal şarjda gibi ısınıyor. Öyle aşırı ısınmıyor. Bu telefondaki hızlı şarj özelliği devreye giriyor.
    Önemli olan adaptörün DC 5V değerini geçmemesidir.

• akşamüstü telefonun şarjı bitti kapandı. 1 saatteb fazla kapalı kaldı. şimdi şarja takıp açmak istediğimde;
    'maalesef htc Sense giriş durduruldu' uyarısı veriyor, ekran öyle kalıyor
    bir de com.google.process.gapps hatası veriyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herdemasivemavi -- 21 Ağustos 2016; 21:41:26 >
  • herdemasivemavi H kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayari malesef
    Veya ayarlara girebiliyorsan htc sense giris in verilerini temizlemeyi dene :(

• degerli43 D kullanıcısına yanıt
    çok önemli resimler ve watsapp konusmaları felan vardı. çalıştığım kurumun özel telefon programları var dı :(( hepsigidecek sanrıım :(((
    uygulamalara giriyorum ama orda htc sense giriş yok bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herdemasivemavi -- 21 Ağustos 2016; 22:00:09 >
  • herdemasivemavi H kullanıcısına yanıt
    Gitmez ya bilgisayara baglayip dahili hafizadako bilgisayara kopyalayin sonra geri aktarirsiniz. Uygulamalarda sense giris e bakin o zaman. Whatsapp i da bisekilde acabilirseniz konusmalari ayarlardan bi daha yedekleyin

• İzinde alarmı kapatmıştım. şimdi alarm kuruyorum ama çalmıyor. Alarm simgesi de silik durumda..
    Sessize alınca çalmıyor. Sesi açınca sorun yok gibi. Sessizde de çalması gerekmez mi? Ben öyle kullanıyordum hep.
    Sebebini bilen var mı?

Konu içi arama kapalıymış. Daha önce benzer sorun cevaplandıysa affola..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sui_cast -- 22 Ağustos 2016; 12:16:56 >
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    Onemli olan 5v'u geçmemesi degil. Hızlı sarj aletleri 9v 1.67 a, 9v,12v 1.8a oluyor. Bu yarim saatte yuzde 60 muhabbeti yuksek deger voltlarla oluyor.

• S.a htc m9e modeli kullanan varmi ?

• degerli43 D kullanıcısına yanıt
    ilginize teşekkurler.
    pc bağlantısına da izin vermedi.
    google play tümüyle çökmüştü. onun cash?? dosyalarını felan temizledim. çok ugrastim. oldu ama google play de ki tüm programlar silinmişti onları teker teker yükledim. sanırım bi ara sd kartı çıkarttım o ara biraz düzelir gibi oldu. bazı dosyalar sd karttaydı sanırım.
    daha önce de şarjı bitipp kapandığında telefonu tekrar açarken sorun yaşamıştım.
    gıcık bi durum.
  • BKY1044 B kullanıcısına yanıt
    ben az önce aldım öyle bir cihaz. Adam bayağı bir bilgiliydi ve anlattı. Cihaz güncelleme fln alıyor. Şuan şarjda bakalım bitsin kullanır yorumumu yaparım
  • an itibaruyla güncelleme geldi
    3.35.617.16
    yaklaşık 610 küsür mb.
    güncelliyorum şu an
  • Hocam benim htc m9e var 6.0 gelmiyo bi turlu ya delircem vllhi unuttu bu teli htc bi yardimci olalim lutfenn

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.