Şimdi Ara

HTC ONE M8 Açılmıyor -(Android is starting...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşımın kullanmış olduğu HTC telefonda 1 haftadır wifi bağlanma problemi vardı ve wifi açılmıyordu,telefon sürekli kitleniyordu ve kapatılınca açılmıyordu.Biz de format atmayı denedik fakat şimdi telefon hiç açılmıyor ve ''Android İs starting...'' yazısı yazıyor ve öylece kalıyor.Ses tuşu ve power tuşuna basarak reset atıyorum fakat yine aynı yerde kalıyor açılmıyor.Bunu nasıl çözebilirim ? İOS işletim sistemi kullandığım için hiç anlamıyorum androidden,internetten de araştırdım bu soruna rastlayamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CriminaI

Arkdaşımın kullanmış olduğu HTC telefonda 1 haftadır wifi bağlanma problemi vardı ve wifi açılmıyordu,telefon sürekli kitleniyordu ve kapatılınca açılmıyordu.Biz de format atmayı denedik fakat şimdi telefon hiç açılmıyor ve ''Android İs starting...'' yazısı yazıyor ve öylece kalıyor.Ses tuşu ve power tuşuna basarak reset atıyorum fakat yine aynı yerde kalıyor açılmıyor.Bunu nasıl çözebilirim ? İOS işletim sistemi kullandığım için hiç anlamıyorum androidden,internetten de araştırdım bu soruna rastlayamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.

Cihaz s-off ise orjinale döndürme işlemi yapmak gerek, fastboot menüsü üzerinden yazılım yüklenecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.