Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradisecircus -- 20 Mart 2022; 11:58:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herhangi bir - yok hersey +

• S3 den 3 kat daha iyidir - yok herşey artı.
  • S3 ile karşılaştırmaya bile gerek yok her şey + ama diğer amiral gemilerle karşılaştırırsak işler değişir , karışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

S3 ile karşılaştırmaya bile gerek yok her şey + ama diğer amiral gemilerle karşılaştırırsak işler değişir , karışır.

asıl merakım s3 ile karsılasması degil diger amirallerle karsılasması hocam
  • Valla hocam telefon iyi olmasına iyide çok pahalı be kardeşim 2500 lira nedir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: korkusuz314

Valla hocam telefon iyi olmasına iyide çok pahalı be kardeşim 2500 lira nedir ya

Cok pahali gercekten. Bu zamanda iphone 5s alinir mi peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: paradisecircus

quote:

Orijinalden alıntı: korkusuz314

Valla hocam telefon iyi olmasına iyide çok pahalı be kardeşim 2500 lira nedir ya

Cok pahali gercekten. Bu zamanda iphone 5s alinir mi peki?

Eğer bütçen varsa al derim çünkü eylül
    ekim gibi ancak çıkar iphone 6 bekle bekle nereye kadar ama yok büyük ekran isterim (idarelik telefonun varsa bekle yoksa hemen al) küçük ekran yüzünden kör oldum dersen al

• Her kullanıcının istekleri farklı olabiliyor. Ama iPhone 5S, Note 3, S5 gibi cihaz kullananlar pişmanlık yaşayacaklarını sanmıyorum. Hepsi son teknoloji, kendine has özellikleriyle donatılmış cihazlar. Ama bazı angutlar, bakış açıları hiçbir zaman değişmeyecek olan insanlar, hayatında sadece aynı marka telefonu kullanıp diğer telefonları okudukları yorumlara göre değerlendiren insanlar, milletin beynini karıştırıyor.

En iyisi sen git hepsini incele, hangisi hoşuna giderse onu kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neto_

Her kullanıcının istekleri farklı olabiliyor. Ama iPhone 5S, Note 3, S5 gibi cihaz kullananlar pişmanlık yaşayacaklarını sanmıyorum. Hepsi son teknoloji, kendine has özellikleriyle donatılmış cihazlar. Ama bazı angutlar, bakış açıları hiçbir zaman değişmeyecek olan insanlar, hayatında sadece aynı marka telefonu kullanıp diğer telefonları okudukları yorumlara göre değerlendiren insanlar, milletin beynini karıştırıyor.

dogru söylemişsiniz hocam. iphone 4 kullanmıstım ilk cıktıgında sonrasında s3 aldım ve iki telefonu da büyük zevkle kullandım, markalar bana ürünleri bedava verirse o zaman fanatik olmayı düşünebilirim ancak :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

S3 ile karşılaştırmaya bile gerek yok her şey + ama diğer amiral gemilerle karşılaştırırsak işler değişir , karışır.

asıl merakım s3 ile karsılasması degil diger amirallerle karsılasması hocam

M8 iyidir S5 ve Z2'ye göre eksikleri var ama çok büyük fark yaratmaz.En büyük fark kamerada 4 up kamera ne yazikki bir S5 veya Z2'nin kamerası kadar iyi değil.
  • M8 bir soma lı maden işçisinin kaç aylığıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

M8 bir soma lı maden işçisinin kaç aylığıdır?

3 ayligidir

• servis yüzünden HTC almayın...
    LG alın Apple alın.. ama HTC almayın...
    http://forum.donanimhaber.com/m_91878015/tm.htm
  • M8 fiyatına göre fazla.Şimdi alıcaksan G2 ve Z1 al paran cebinde kalsın.Beklerim dersen G3 gelicek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neto_

Her kullanıcının istekleri farklı olabiliyor. Ama iPhone 5S, Note 3, S5 gibi cihaz kullananlar pişmanlık yaşayacaklarını sanmıyorum. Hepsi son teknoloji, kendine has özellikleriyle donatılmış cihazlar. Ama bazı angutlar, bakış açıları hiçbir zaman değişmeyecek olan insanlar, hayatında sadece aynı marka telefonu kullanıp diğer telefonları okudukları yorumlara göre değerlendiren insanlar, milletin beynini karıştırıyor.

dogru söylemişsiniz hocam. iphone 4 kullanmıstım ilk cıktıgında sonrasında s3 aldım ve iki telefonu da büyük zevkle kullandım, markalar bana ürünleri bedava verirse o zaman fanatik olmayı düşünebilirim ancak :D

+999999999

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.