Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (948. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 946947948949950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yildiran

quote:

Orijinalden alıntı: zxcvts

quote:

Orijinalden alıntı: savcıbey

quote:

quote:

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. ekran parlaklığı otomatik iken beyaz ağırlıklı bir sayfaya girdiğimde ekran parlaklığı kat kat açılıyor bu normal midir?

Hocam bende de parlaklık otomatik olmadığı halde sizinki gibi bir durum var.örneğin donanımhaberin bu sayfası Twitter gibi sayfalarda ve çekilen fotolarda zoom yapmak için çift tıkladığımda oluyor.

evet bende farkettim şimdi otomatik parlaklıkta olmasa bile dediğin sayfalarda ekran titreme gibi bir şey oluyor. ama otomatik parlaklıkta iken çok bariz bir şekilde belli oluyor.

Arkadaşlar onun sebebi ön sensor ortamdaki ışığı suzerek size daha iyi bi ekran parlaklığı sagluyo siz beyaz bi ekran acarsaniz suratiniza gelen ışık miktarından dolayı sensor sizin aydınlıkta olduğunuzu ve ekranı parlatmayi seçiyor bilmem anlatabildim mi ? Yani bu bi sorun değil özellik

Hocam inş dediginiz gibidir.peki bu ozelligi kapama sansimiz var mi?

Otomatik ekran parlaklığını kapat zaten otomatik ekran parlaklığı dediğimiz özellik sensorle çalışıyor dedigimm gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: by10ur

Şarjı full bitirdim ve taktım tam dolması ortalama ne kadar sürüyor daha önceden şarj eden arkadaşlar şarj süresi ne kadar cevaplarsanız sevinirim ?

3.30-4 saat arasinda doluyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

quote:

Orijinalden alıntı: by10ur

Şarjı full bitirdim ve taktım tam dolması ortalama ne kadar sürüyor daha önceden şarj eden arkadaşlar şarj süresi ne kadar cevaplarsanız sevinirim ?

3.30-4 saat arasinda doluyor hocam

Fazlaymış ya cevap için teşekkürler hocam.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. ekran parlaklığı otomatik iken beyaz ağırlıklı bir sayfaya girdiğimde ekran parlaklığı kat kat açılıyor bu normal midir?

Hocam bende de parlaklık otomatik olmadığı halde sizinki gibi bir durum var.örneğin donanımhaberin bu sayfası Twitter gibi sayfalarda ve çekilen fotolarda zoom yapmak için çift tıkladığımda oluyor.

evet bende farkettim şimdi otomatik parlaklıkta olmasa bile dediğin sayfalarda ekran titreme gibi bir şey oluyor. ama otomatik parlaklıkta iken çok bariz bir şekilde belli oluyor.

Arkadaşlar onun sebebi ön sensor ortamdaki ışığı suzerek size daha iyi bi ekran parlaklığı sagluyo siz beyaz bi ekran acarsaniz suratiniza gelen ışık miktarından dolayı sensor sizin aydınlıkta olduğunuzu ve ekranı parlatmayi seçiyor bilmem anlatabildim mi ? Yani bu bi sorun değil özellik

Otomatik ekran parlaklığını kapat zaten otomatik ekran parlaklığı dediğimiz özellik sensorle çalışıyor dedigimm gibi

Hocam zaten sikinti orda.sensor kapaliyken oluyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: arda-1912

teşekkürler yeni serilerden mi aldınız acaba?

Yok hayır, ben 1.5 ay önce filan aldım, yani tam da sorunların olduğu dönemde. Seri numarası FA34 olanlardan benim cihazım.
  • blacksss kullanıcısına yanıt
    dostum o zaman ben bangır bangır bağırayım çünkü cihazlar gelmeyecek üstdeki metinde belirttiğim üzere ayrıca benim cihaz çizik çıktı.ne yani millet derman aramasın mı işine gelmiyor beğenmiyorsan istediğin foruma gidersin millete çemkireceğini faydalı paylaşım yapda örnek ol yapmıyorsan bana ( az yazdğımı düşünüyorum sadece bilgileri paylaşıyorum zaten) akıl verme gerekde yok. akıl bulursan kafana sok. birde cevap verme konu uzamasın. birde senin anlamadığın lafları anlarım şüphen olmasın. zaten cihazların durumuna siniriliyim birde asabımı bozup gece gece beni sinir etme. daha çok şansını zorlamanı tavsiye etmem genel konuşarak varsa bir derdin kişi bazında hallet. buranın adı üstünde paylaşım formu ne paylaşacağımı sana sormam. hadi iyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsafa61

öncelikle merhaba.cihazı teleserviste olup bekleyenlere birbirinden kötü haberlerim var nerden başlasam bilemedim.
    1-dün belirtiğim gibi cihazları denildiğini gibi teleservis ithal etmiyor o sadece mobiltele veya brighstara siparişlerini vermiş.fakat onlarında doa değişim cihazlarını ithal etme yetkisi yok onlarda htc türkiyeye bildirmişler.
    2- htc türkiyenin hiçbir yetkisi yok ve onlarda cihazı ithal edemiyorlar öyle bir oluşumları birimleri yok.yani teleservise giden cihazlar hakkında değişim kararı çıkmış ve öylececik bekliyor.
    3- ve ben bunları 15 gün boyunca araştırıp onlara bilg vermeden hiç birşeyden bilgileri yoktu 3 kurumunda.
    4-cihazların yakın tarihde gelme ihtimali bulunmuyor gibi birşey. zaten ilk değişme talebi 04.05.2013 de çıkmış hala daha bekliyor.
    5-önünüzde iki yol kalıyor. ben benim gittiğim yolu anlatayım siz karar verin. bugün itibariyle aldığım yere bir ihtarname çektim ve para iadesi istedim. eğer kabul görmezse bu arada 20 iş günüde dolmuş olacak telefonumun değişim kararını durdurup tarafıma iade edilmesini isteyeceğim. ve tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.hem ayıplı mal dolayısıyla bana para iade etmedikleri için hemde 20 iş gününü geçtiği için. karar çıktığı zamanda para iademi alıp telefonu geri verecem.
    öncelikle merhaba.cihazı teleserviste olup bekleyenlere birbirinden kötü haberlerim var nerden başlasam bilemedim.
    1-dün belirtiğim gibi cihazları denildiğini gibi teleservis ithal etmiyor o sadece mobiltele veya brighstara siparişlerini vermiş.fakat onlarında doa değişim cihazlarını ithal etme yetkisi yok onlarda htc türkiyeye bildirmişler.
    2- htc türkiyenin hiçbir yetkisi yok ve onlarda cihazı ithal edemiyorlar öyle bir oluşumları birimleri yok.yani teleservise giden cihazlar hakkında değişim kararı çıkmış ve öylececik bekliyor.
    3- ve ben bunları 15 gün boyunca araştırıp onlara bilg vermeden hiç birşeyden bilgileri yoktu 3 kurumunda.
    4-cihazların yakın tarihde gelme ihtimali bulunmuyor gibi birşey. zaten ilk değişme talebi 04.05.2013 de çıkmış hala daha bekliyor.
    5-önünüzde iki yol kalıyor. ben benim gittiğim yolu anlatayım siz karar verin. bugün itibariyle aldığım yere bir ihtarname çektim ve para iadesi istedim. eğer kabul görmezse bu arada 20 iş günüde dolmuş olacak telefonumun değişim kararını durdurup tarafıma iade edilmesini isteyeceğim. ve tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.hem ayıplı mal dolayısıyla bana para iade etmedikleri için hemde 20 iş gününü geçtiği için. karar çıktığı zamanda para iademi alıp telefonu geri verecem.

• beylerrr htc one 1800 un altında 0 olarak. iphone 5 hala 1800 un üstünde. iphone 5s alsammı ya deger kaybetmiyo lanet olası
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

allah allah garip. ozaman yardımcı olamıyacagım ama benim dediklerimde dogru ekstra bi nokta var demekki olayda

• quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

quote:

Orijinalden alıntı: black-or-white

HTC media link HD yi alıp deneyen varmı ?
    birde şu blinkfeed e sabah milliyet vs gibi haber kaynağı eklemeyi bilen varmı daha önce soruldu ancak cevap veren olmadı... herkesin derdi kasa açıklığı ölü piksel 300 sayfanın 299 sayfası kasa açıklığı yok bu sayılırmı yok resme bi bakın telefonu doaya bırakayımmı yok böyle kullan kılıfta belli olmuyor yok hemen ver oradan kedi kaçar içeri yok efendim kastıra kastıra test yaptım 3 tane biksel çıktı yok efendim bunlar birbirini kandırıyor sayısı sonra artıp isyan çıkarıyorlar başka konu yok

oysa zoe de yaptıklarınızı paylaşsanız. teknik detaylar yada bilinmeyen özellikler paylaşsanız. mesela sorduğum gibi araştırsak organize olup media link hd getirtsek nede olsa çözünürlük lcd tv lerle aynı tam ekran oturur görüntü blink feed i en iyi nasıl yapılandırırız

daha önemlisi stabil çalışan denenen uygulamalar bilgileri olsa burası amacına ulaşmış olur

1000 tane telefon satıldıysa atıyorum 50 tanesinde kasa açıklığı varsa ( atmasyon değerler bunlar takılıp kalmayın ) onlar burayı istila etmiş benim telefonumda yarık var içine kedi kaçtı diyorlarda diyorlar arkadaş varsa sorun git değişime ver bişey yap çözülmezse eğer gel burda bangır bangır yaz hatta heryere yaz ama eline alan accııcık var gibi ha bi bakın sizce varmı ölü piksel görüyom sanki ses tuşu arızalımı düğme yamık mu
    başka bitane yararlı paylaşım yok....

Valla doğru söyluyorsun lakin bunlar laf anlamıyor dostum birde uyarınca kötü oluyorsun adamda 1 ölü piksel varsa 100 kere buraya yazmadan rahatlamiyor

mayısta degişime verenler daha sonuç alamadı arkadaş neyin peşindesiniz. insanlar sorunlarını yazıcak tabiki buraya. cihaz sorunlu bi cihaz. herkesin ekranında pixel problemi var ve ilerki dönemlerde olacak. inanmıcaksınız şimdi. ama başınıza gelince anlarsınız.sorunlu ekran kullanılmış. hatta eski htclerdede oluyordu pixel problemi. malesef htc olmuyor ama zorluyor. ne apple ne samsung ne nokia ne volswagen ne mercedes hiç biri babamın firması degil . hiçbirini savunmam .marka sempatizanlıgımı göremessiniz benim hiçbiyerde. ben dogruları yazdım yukarıya. geri yazı yazarken ona göre yazın.

htc one konusuna ilk ''pixel ölüsü '' (yada sıkışması) problemini getiren benim ve burdakı cogu insan benim sayemde ögrendi .ve belki bi 500 kişi hatta 2 bin kişi misafir olarakda olsa gördü ve sorunu ögrendi herkes bilinçlendi. şimdi tekrar söylüüyorum .pixel ölüm yok diye sevinmeyin. lcdler pixel problemleriyle meşhurdur. şimdi olmasa 1-2 seneye pixel problemi olma ihtimaliniz %60 ın üstündedir. lütfen kimse yanlış anlamasın cihazı kötülemiyorm sadece ekranının sorunlu oldugnu söylüyorum .yoksa cihaz harika ekranda güzel haşa ekrana laf edemem ama pixel olayı cok kötü bişey .servis ve htcile cok ugraştım ve 30 tl lik faturam 135 tl geldi .adamları aramaktan ! az ugraşmadım yeni cihazım için .fakat ben artık kullanmak istemiyorum .gidip s2 alıcam 500 tlye .ve s5 bekliyecegim. sorunlarından bıktım. s4dede aynı sorun sorun sorun. bunlarlamı ugraşıcam telefonmu kullanıcam kardeşim ben. sacımda beyaz cıktı be yeterr

Tamam o zaman burda sabahtan akşama ölü piksel muhabbeti yapalım.
    Şimdi bende ölü piksel yok ama ekran lcd olduğu icin 1 seneye bilemedin 2 seneye çıkabilir diyorsun o zaman ne gibi onlemler almalıyız telefonları satıp s 4 mu almalıyız ama amoled de olmaz sindi s 3 kullanan 2 arkadaşım okey plus oynarken pikselleri yaktılar yani beyaz ekranda iskarta ve okey taslarinin izi kaldı ;)) şimdi ne yapsak bilemedim ama yanlis anlama senide takdir ediyorum dünya sayende ölü piksel nedir onu gördü ;)) yahu geç bu boş işleri konunun icine ettiniz ölü piksel kasa açıklığı diye sony bile 5 ölü pikselden assagisinda cihaz değişimi yapmıyor size 1 2 ölü pikselde telefonu değiştiren Htc ye sabah akşam sovuyorsunuz kabahat sizde değil htc de...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

allah allah garip. ozaman yardımcı olamıyacagım ama benim dediklerimde dogru ekstra bi nokta var demekki olayda

Aynen oyle kardesim.Bi is var :) yazilimla duzelir umarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

quote:

Orijinalden alıntı: erengs

anroid mercedesi değil android dünyasının ferrasisi s4 te sahin kasasında mercedes motoru sene olmuş 2013 hala plastik kasayla müşteri yolma çabası 35 li seride hiç bi sorun yok istediğiniz yerden kontrol edip alabilirsiniz rahatşıkla alanların hiç birinde bi problem yok 35 liseri sorunsuz tasarım ekran netliği hoparler kalitesi işlemci hızı piliyle stabilitesiyle s4 rakip olamaz htc one a şimdilik alınabilecek fiyatını hakeden tek telefon s4 fanları kendi forumuna llütfen bilgi kirliliğinden kimse kimseye yardımcı olmuyo burda

Sana konuyu baştan aşağı bir daha okumanı tavsiye etmekten başka yapabileceğim birşey yok.Tamam Fan olunurda yani bu kadar da olunmaz.Sony'den sonra HTC kullananlarında buna başlaması insanları markaya yakınlaştırmaktan çok daha da uzaklaştırıyor.Sorarım yani burada cihazıyla ilgili pekçok problemi yaşayan HTC kullanıcıları mı yoksa uzaylılar mı?

fan olunurda bu kadar olunmaz diyerek kimin fan oldugunu belli etmişssiniz zaten ben 3 4 ay önceye kadar sıkı bi applle fanıydım taki htc one la tanışana kadar ilk defa htc kullanan biri nasıl fan olur onu bana anltın lutfen benimki fanlık değil üst düzey memnuniyet bundan önceki tellerde hep bişey eksikti iphone 4s vardı şarjı yetm,iyodu ekran küçük geliyodu flas açmamasından istediğimi rahatlıkla yükleyememek ten bıkmıştım ki 5 senedir apple kullanıyorum 3g 3gs 4s htc onela ilk defa bi telefondan bu kadar memnun kalıyorum mükemmel tasarım ele oturması pilinin rahatlıkla bir günü çıkarması kesinlikle takılmaması süper netlikte ekranı boumsound ses kalitesi ki en sevdiğim özelliği dört dörtlük bi telefon hiç bi sıkıntıda yok cihazımda kontrol edip aldım adam götür eve kontrol et bişey çıkarsa getir değiştir dedi benden sonra üç arakdaşım daha aldı kesinlikle sıkıntı yok telde sorunlu olan 34 serisiydi bi arkdaşım alıp değişime gönderdi bekliyo oda geelcek cihaz değişim kararı çıktı burda sorunlu oldugunu yazan 50 kişi sorunsuz kullanan 1000 lerce kişi var neyin fanboyuyluguyla suçluyorsun beni artık fanbooylugunu asıl siz bırakında burda milelt birbirne yardımcı olsun htc one konusunda s4 almak istiyorsanız da gidin bu düşüncenizi samsung forumundan paylaşın yalnız dikakt edinde siz gidene kadar 100 tl daha düşmesin cihaz

• quote:

birde şu blinkfeed e sabah milliyet vs gibi haber kaynağı eklemeyi bilen varmı daha önce soruldu ancak cevap veren olmadı... herkesin derdi kasa açıklığı ölü piksel 300 sayfanın 299 sayfası kasa açıklığı yok bu sayılırmı yok resme bi bakın telefonu doaya bırakayımmı yok böyle kullan kılıfta belli olmuyor yok hemen ver oradan kedi kaçar içeri yok efendim kastıra kastıra test yaptım 3 tane biksel çıktı yok efendim bunlar birbirini kandırıyor sayısı sonra artıp isyan çıkarıyorlar başka konu yok

oysa zoe de yaptıklarınızı paylaşsanız. teknik detaylar yada bilinmeyen özellikler paylaşsanız. mesela sorduğum gibi araştırsak organize olup media link hd getirtsek nede olsa çözünürlük lcd tv lerle aynı tam ekran oturur görüntü blink feed i en iyi nasıl yapılandırırız

daha önemlisi stabil çalışan denenen uygulamalar bilgileri olsa burası amacına ulaşmış olur

1000 tane telefon satıldıysa atıyorum 50 tanesinde kasa açıklığı varsa ( atmasyon değerler bunlar takılıp kalmayın ) onlar burayı istila etmiş benim telefonumda yarık var içine kedi kaçtı diyorlarda diyorlar arkadaş varsa sorun git değişime ver bişey yap çözülmezse eğer gel burda bangır bangır yaz hatta heryere yaz ama eline alan accııcık var gibi ha bi bakın sizce varmı ölü piksel görüyom sanki ses tuşu arızalımı düğme yamık mu

Kusura bakmayın ama bu yazdıklarınızda bariz bir mantık hatası var. Telefonu sorunlu olan insanlar siz de takdir edersiniz ki Zoe ile falan uğraşmıyor, ölü pikseliyle açık kasasıyla uğraşıyor. Sorun yaşayan değil yaşamayanlara kızmanız lazım. Ayrıca bu forumun neye hizmet edeceğine siz mi karar veriyorsunuz? Benim bildiğim; başka kişi ve kurumlara, ve onların değerlerine zarar vermeyen veya bazı farklı sorunlar teşkil etmeyen yazılarla, konu başlığıyla alakası olmayan yazılar dışında paylaşım serbest. Ben bu forumda yeniyim görüldüğü üzere; eğer benim bilmediğim bir şekilde buraya herhangi bir şey yazılmadan önce size danışmak, izin istemek gerekiyorsa söyleyin öyle yapalım. Ama öyle bir şey yoksa siz de toplum içinde yaşamayı öğrenin, kurallar çerçevesinde kimin ne yazacağına karışmayın.

Tabii ki sorun yaşayanlar buraya yazıp çözüm arayacak, cevap alamayanlar tekrar yazacak. Bu çok doğal değil mi? Herkes buradan pek çok şey öğreniyor. Burada bunlar konuşulmasaydı bu kapak açıklıklarının, ölü piksellerin kronik sorunlar olduğunu nasıl öğrenecektik? Hangi teknik servisin hızlı, hangisinin yavaş çalıştığını nasıl öğrenecektik? Hatta elime aldığım telefonun kasasında açıklık olup olmadığına bakmak benim adetim değildir, bu forumlar olmasaydı kasayı ölü pikselleri kontrol etmemiz gerektiğini nasıl öğrenecektik? Ki öğrensek bile bunu 7 veya 30 gün içerisinde öğrenebilecek miydik? Telefonu alır almaz ilk yaptığım şey şey kasadaki açıklığı kontrol etmek oldu. Bu sayede acilen HTC'ye telefon ettim ve kısa süre içerisinde ulaşmam bana fayda sağladı. Burada paylaşım yapan, birbirine yardımcı olan insanlara da çok teşekkür ediyorum. İyi ki buradasınız, sayenizde burada bir çok insanın sorunları çözüm buluyor.

Zoe'yi kendiniz de keşfedebilirsiniz, hoş keyifli şeylerin de konuşulması lazım tabii ama herkesin kendi bileceği iş. Kimseye burda zorla bir şeyler yazdıramayız. Ama sorunu olan insanların burada diğer kullanıcılara danışabilmesi çok önemli. Bu yazdığınız tarzda cevaplar sadece gerilime neden oluyor, yaptığınız şey zaten sorun yaşayan insanların keyfini kaçırmak. Ayrıca böyle yardımsever insanların birbirlerinin sorunlarıyla ilgilendiği dayanışma içerisindeki bir ortam, kimsenin başkasının derdiyle uğraşmadığı sadece elindeki telefonu övdüğü bir forum sayfasından çok daha faydalı ve güzel diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strefen -- 12 Haziran 2013; 22:24:10 >

• quote:

dostum o zaman ben bangır bangır bağırayım çünkü cihazlar gelmeyecek üstdeki metinde belirttiğim üzere ayrıca benim cihaz çizik çıktı.ne yani millet derman aramasın mı işine gelmiyor beğenmiyorsan istediğin foruma gidersin millete çemkireceğini faydalı paylaşım yapda örnek ol yapmıyorsan bana ( az yazdğımı düşünüyorum sadece bilgileri paylaşıyorum zaten) akıl verme gerekde yok. akıl bulursan kafana sok. birde cevap verme konu uzamasın. birde senin anlamadığın lafları anlarım şüphen olmasın. zaten cihazların durumuna siniriliyim birde asabımı bozup gece gece beni sinir etme. daha çok şansını zorlamanı tavsiye etmem genel konuşarak varsa bir derdin kişi bazında hallet. buranın adı üstünde paylaşım formu ne paylaşacağımı sana sormam. hadi iyi forumlar...

Bahane kardeşim banami aldın telefonu asabin bozuksa git başka şeylerden çıkar acini birde tehdit ediyorsun klavye erkekligine gerek yok !

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

suandan itibaren dagıtılmaya baslanmıs 4.2.2 . yakında gelir bizede bende artık touchwizdeki gibi wifiyi felan üst panelden acıp kapamak istiyorum ya.ekranın yarısı gidiyo yoksa :S

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

quote:

quote:

Valla doğru söyluyorsun lakin bunlar laf anlamıyor dostum birde uyarınca kötü oluyorsun adamda 1 ölü piksel varsa 100 kere buraya yazmadan rahatlamiyor

mayısta degişime verenler daha sonuç alamadı arkadaş neyin peşindesiniz. insanlar sorunlarını yazıcak tabiki buraya. cihaz sorunlu bi cihaz. herkesin ekranında pixel problemi var ve ilerki dönemlerde olacak. inanmıcaksınız şimdi. ama başınıza gelince anlarsınız.sorunlu ekran kullanılmış. hatta eski htclerdede oluyordu pixel problemi. malesef htc olmuyor ama zorluyor. ne apple ne samsung ne nokia ne volswagen ne mercedes hiç biri babamın firması degil . hiçbirini savunmam .marka sempatizanlıgımı göremessiniz benim hiçbiyerde. ben dogruları yazdım yukarıya. geri yazı yazarken ona göre yazın.

htc one konusuna ilk ''pixel ölüsü '' (yada sıkışması) problemini getiren benim ve burdakı cogu insan benim sayemde ögrendi .ve belki bi 500 kişi hatta 2 bin kişi misafir olarakda olsa gördü ve sorunu ögrendi herkes bilinçlendi. şimdi tekrar söylüüyorum .pixel ölüm yok diye sevinmeyin. lcdler pixel problemleriyle meşhurdur. şimdi olmasa 1-2 seneye pixel problemi olma ihtimaliniz %60 ın üstündedir. lütfen kimse yanlış anlamasın cihazı kötülemiyorm sadece ekranının sorunlu oldugnu söylüyorum .yoksa cihaz harika ekranda güzel haşa ekrana laf edemem ama pixel olayı cok kötü bişey .servis ve htcile cok ugraştım ve 30 tl lik faturam 135 tl geldi .adamları aramaktan ! az ugraşmadım yeni cihazım için .fakat ben artık kullanmak istemiyorum .gidip s2 alıcam 500 tlye .ve s5 bekliyecegim. sorunlarından bıktım. s4dede aynı sorun sorun sorun. bunlarlamı ugraşıcam telefonmu kullanıcam kardeşim ben. sacımda beyaz cıktı be yeterr

Tamam o zaman burda sabahtan akşama ölü piksel muhabbeti yapalım.
    Şimdi bende ölü piksel yok ama ekran lcd olduğu icin 1 seneye bilemedin 2 seneye çıkabilir diyorsun o zaman ne gibi onlemler almalıyız telefonları satıp s 4 mu almalıyız ama amoled de olmaz sindi s 3 kullanan 2 arkadaşım okey plus oynarken pikselleri yaktılar yani beyaz ekranda iskarta ve okey taslarinin izi kaldı ;)) şimdi ne yapsak bilemedim ama yanlis anlama senide takdir ediyorum dünya sayende ölü piksel nedir onu gördü ;)) yahu geç bu boş işleri konunun icine ettiniz ölü piksel kasa açıklığı diye sony bile 5 ölü pikselden assagisinda cihaz değişimi yapmıyor size 1 2 ölü pikselde telefonu değiştiren Htc ye sabah akşam sovuyorsunuz kabahat sizde değil htc de...

allah size öyle cihazlar versinki görün sıkıntıları başka birşey demiyorum .

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

suandan itibaren dagıtılmaya baslanmıs 4.2.2 . yakında gelir bizede bende artık touchwizdeki gibi wifiyi felan üst panelden acıp kapamak istiyorum ya.ekranın yarısı gidiyo yoksa :S

Hocam panelde gozum yok şu Olay duzelsinde :) yeni farkettim 1 aylik sureyide gectik bilmiyorun ne ya
    pcam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar selamlar Sizin yaşadığınız sorunu ben de yaşadım ki bu cok ciddi bir sorun. 1. ayıplı cihazımda böyle bir sorun yoktu. 2. gelen cihazda vardı. Sırf bu nedenle servise göndermek zorunda kaldım. Gün içinde farkedilmese de gece cok ciddi göze çarpıyor bu olay. Yazılımla düzeltilebilecegini düsünmüyorum acıkcası. ( umarım düzelir )

• quote:

quote:

Bahane kardeşim banami aldın telefonu asabin bozuksa git başka şeylerden çıkar acini birde tehdit ediyorsun klavye erkekligine gerek yok !

sana almadım zaten sanada yazmıyorum yazdıklarımı beğenmiyorsun okuma işine gelen adamı oku ben yazdıklarımın daha faydalı olduğunu düşünüyorum bu bir.
    iki ben tehdit etmedim şansını zorlama dedim benim nezdimde çünkü küçük düşüyorsun gözümde belli bir değerin vardı çünkü.
    üç klavye erkeği değilim adresim belli pm atarım istersen gelirsin görürsün erkeği
    dört hiç bir paylaşımıma yorum yapma rahatsız oluyorsan şikayet et seviyene inmek istemiyorum.birde her ne olursa olsun cevap vermeyecem senin gibi bir zihniyete.buda 5.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihat emre

beyler cynogemod cıkmıs nasıl yapacagız ve yapsak ıyımı olur
    http://get.cm/?device=m7ul

cm hızı, stabilliği, hergün güncellenmesi, az ram tüketmesi ve bunun yanında deli gibi şarj boşaltmasıyla bilinir. htc one da nasıl olur bilmiyorum ama S3 te çok şarj yiyor. bi çeşit google edition, saf android. yeni yeni çıktığı için %100 stabillikte olmayabilir ama denemenizi tavsiye ederim. one da pek şarjı farketceğini sanmam, zaten one çok şarj kullanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 12 Haziran 2013; 22:38:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 946947948949950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.