Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (947. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 945946947948949
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bjoern

Arkadaslar normalmi? Tum gun guc tasarrufundaydi yarim saat real racing oynadim..Bana cok az gibi geliyor

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

pil üzerinde ki ünlem işareti ne anlama geliyor. Ben oyun oynamadığım zamanlar ikinci güne rahatlıkla sarkıtıyorum bataryayı. birde sürekli whastapp'a bağlı oluyo
  • Bugun turkcell den yarın için silver rengini ayırtmış bulunuyorum bende ; HT35CW cihazı yardımcı oldular açtık baktık kasa açıklığı yok . sıkışmış pixel olayını bilemiyorum.

siyah renginide açtılar baktık gümüş daha iyi geldi bana siyah biraz iphone 5 gibi duruyordu.

yarın nasipse teslim alıcam turkcell den.bakalım çok bekledik inş değer bu bekleyişe )
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

quote:

Orijinalden alıntı: _extreme_

quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

quote:

Orijinalden alıntı: _extreme_

Bu arada unutmadan kardeşim, senin parlak kılıf flashlı çekimlerde yansıma yapıyor mu?

Pek fikrim yok dostum ama ortamına göre yapıyordur sanırım

Cihaz elinde değil mi kardeşim

Telefonla fotoğraf çekerken mi diyorsun sen dostum?

Bugün yarın senin yüzünden gülmekten ölürsem, öbür tarafta yakandayım dostum

Bu arada sorum kaynamasın, flashlı çekim yapıp sonucu yazarsan sevinirim kardeşim

• O isaret batterygurudan kaynakli bataryanin azaldigini soyluyor..Birde batteryguru kullaniyorum oneriler uzerine dusun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zxcvts

buyrun arkadaşlar daha baya var ama şarj olsun önceki telefonum 5800 dı ondan dolayı kıyaslama yapamıyorum :S :( sizce nasıl
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

Valla hocam seninki harika gidiyor. O kadar ekran süresiyle benimki 12-13 saat gidiyor malesef, degisim zamanım var hala, degisim alabilirmiyim diye düşünmüyorum da değil:)

• öncelikle merhaba.cihazı teleserviste olup bekleyenlere birbirinden kötü haberlerim var nerden başlasam bilemedim.
    1-dün belirtiğim gibi cihazları denildiğini gibi teleservis ithal etmiyor o sadece mobiltele veya brighstara siparişlerini vermiş.fakat onlarında doa değişim cihazlarını ithal etme yetkisi yok onlarda htc türkiyeye bildirmişler.
    2- htc türkiyenin hiçbir yetkisi yok ve onlarda cihazı ithal edemiyorlar öyle bir oluşumları birimleri yok.yani teleservise giden cihazlar hakkında değişim kararı çıkmış ve öylececik bekliyor.
    3- ve ben bunları 15 gün boyunca araştırıp onlara bilg vermeden hiç birşeyden bilgileri yoktu 3 kurumunda.
    4-cihazların yakın tarihde gelme ihtimali bulunmuyor gibi birşey. zaten ilk değişme talebi 04.05.2013 de çıkmış hala daha bekliyor.
    5-önünüzde iki yol kalıyor. ben benim gittiğim yolu anlatayım siz karar verin. bugün itibariyle aldığım yere bir ihtarname çektim ve para iadesi istedim. eğer kabul görmezse bu arada 20 iş günüde dolmuş olacak telefonumun değişim kararını durdurup tarafıma iade edilmesini isteyeceğim. ve tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.hem ayıplı mal dolayısıyla bana para iade etmedikleri için hemde 20 iş gününü geçtiği için. karar çıktığı zamanda para iademi alıp telefonu geri verecem.

• quote:

Orijinalden alıntı: egoiste

quote:

buyrun arkadaşlar daha baya var ama şarj olsun önceki telefonum 5800 dı ondan dolayı kıyaslama yapamıyorum :S :( sizce nasıl

Valla hocam seninki harika gidiyor. O kadar ekran süresiyle benimki 12-13 saat gidiyor malesef, degisim zamanım var hala, degisim alabilirmiyim diye düşünmüyorum da değil:)

benimkide böyle gdiyo 4 saat ekran alıyorum 3g falan acıyorum 1 gün garanti. eger çok işlem yapmazsam 2 gün gidiyo 3 saat de ekran süresi cabası.

• quote:

quote:

İlk basda benimde kötüydü bu 8-9. Sarjim kendine geldi yani . Seninkide yeniyse bekle.sabret düzelir. ben normal kullanım yapıyorum ideal bence böyle olmalı ne iyi nede kotu

• Yahu beyler nasıl aliyorsunuz o kadar batarya suresini anlamıyorum yahu aglayacagim

• Şu batarya ısınma vs problemler kalıcı mi yoksa düzelir mi güncelleme ile önemli olan o

• quote:

quote:

quote:

İlk basda benimde kötüydü bu 8-9. Sarjim kendine geldi yani . Seninkide yeniyse bekle.sabret düzelir. ben normal kullanım yapıyorum ideal bence böyle olmalı ne iyi nede kotu

Buna şükür diyerek devam edicez anlaşılan , servisle falan hiç ugrasilacak gibi durmuyor

• Şarjı full bitirdim ve taktım tam dolması ortalama ne kadar sürüyor deneyimli arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiran

quote:

Orijinalden alıntı: savcıbey

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. ekran parlaklığı otomatik iken beyaz ağırlıklı bir sayfaya girdiğimde ekran parlaklığı kat kat açılıyor bu normal midir?

Hocam bende de parlaklık otomatik olmadığı halde sizinki gibi bir durum var.örneğin donanımhaberin bu sayfası Twitter gibi sayfalarda ve çekilen fotolarda zoom yapmak için çift tıkladığımda oluyor.

evet bende farkettim şimdi otomatik parlaklıkta olmasa bile dediğin sayfalarda ekran titreme gibi bir şey oluyor. ama otomatik parlaklıkta iken çok bariz bir şekilde belli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black-or-white

HTC media link HD yi alıp deneyen varmı ?
    birde şu blinkfeed e sabah milliyet vs gibi haber kaynağı eklemeyi bilen varmı daha önce soruldu ancak cevap veren olmadı... herkesin derdi kasa açıklığı ölü piksel 300 sayfanın 299 sayfası kasa açıklığı yok bu sayılırmı yok resme bi bakın telefonu doaya bırakayımmı yok böyle kullan kılıfta belli olmuyor yok hemen ver oradan kedi kaçar içeri yok efendim kastıra kastıra test yaptım 3 tane biksel çıktı yok efendim bunlar birbirini kandırıyor sayısı sonra artıp isyan çıkarıyorlar başka konu yok

oysa zoe de yaptıklarınızı paylaşsanız. teknik detaylar yada bilinmeyen özellikler paylaşsanız. mesela sorduğum gibi araştırsak organize olup media link hd getirtsek nede olsa çözünürlük lcd tv lerle aynı tam ekran oturur görüntü blink feed i en iyi nasıl yapılandırırız

daha önemlisi stabil çalışan denenen uygulamalar bilgileri olsa burası amacına ulaşmış olur

1000 tane telefon satıldıysa atıyorum 50 tanesinde kasa açıklığı varsa ( atmasyon değerler bunlar takılıp kalmayın ) onlar burayı istila etmiş benim telefonumda yarık var içine kedi kaçtı diyorlarda diyorlar arkadaş varsa sorun git değişime ver bişey yap çözülmezse eğer gel burda bangır bangır yaz hatta heryere yaz ama eline alan accııcık var gibi ha bi bakın sizce varmı ölü piksel görüyom sanki ses tuşu arızalımı düğme yamık mu
    başka bitane yararlı paylaşım yok....

Valla doğru söyluyorsun lakin bunlar laf anlamıyor dostum birde uyarınca kötü oluyorsun adamda 1 ölü piksel varsa 100 kere buraya yazmadan rahatlamiyor

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. ekran parlaklığı otomatik iken beyaz ağırlıklı bir sayfaya girdiğimde ekran parlaklığı kat kat açılıyor bu normal midir?

Hocam bende de parlaklık otomatik olmadığı halde sizinki gibi bir durum var.örneğin donanımhaberin bu sayfası Twitter gibi sayfalarda ve çekilen fotolarda zoom yapmak için çift tıkladığımda oluyor.

evet bende farkettim şimdi otomatik parlaklıkta olmasa bile dediğin sayfalarda ekran titreme gibi bir şey oluyor. ama otomatik parlaklıkta iken çok bariz bir şekilde belli oluyor.

Arkadaşlar onun sebebi ön sensor ortamdaki ışığı suzerek size daha iyi bi ekran parlaklığı sagluyo siz beyaz bi ekran acarsaniz suratiniza gelen ışık miktarından dolayı sensor sizin aydınlıkta olduğunuzu ve ekranı parlatmayi seçiyor bilmem anlatabildim mi ? Yani bu bi sorun değil özellik

• Arkadaslar bugun HT35EW Serisi silver aldimm kasa da aciklik sorunu var ama bu beni cok rahatsiz etmiyor Allaha sükür ölü piksel yok ondan cok korkuyordum .
  • Şarjı full bitirdim ve taktım tam dolması ortalama ne kadar sürüyor daha önceden şarj eden arkadaşlar şarj süresi ne kadar cevaplarsanız sevinirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by10ur -- 12 Haziran 2013; 21:24:46 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar onun sebebi ön sensor ortamdaki ışığı suzerek size daha iyi bi ekran parlaklığı sagluyo siz beyaz bi ekran acarsaniz suratiniza gelen ışık miktarından dolayı sensor sizin aydınlıkta olduğunuzu ve ekranı parlatmayi seçiyor bilmem anlatabildim mi ? Yani bu bi sorun değil özellik

Hocam inş dediginiz gibidir.peki bu ozelligi kapama sansimiz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

quote:

Orijinalden alıntı: black-or-white

HTC media link HD yi alıp deneyen varmı ?
    birde şu blinkfeed e sabah milliyet vs gibi haber kaynağı eklemeyi bilen varmı daha önce soruldu ancak cevap veren olmadı... herkesin derdi kasa açıklığı ölü piksel 300 sayfanın 299 sayfası kasa açıklığı yok bu sayılırmı yok resme bi bakın telefonu doaya bırakayımmı yok böyle kullan kılıfta belli olmuyor yok hemen ver oradan kedi kaçar içeri yok efendim kastıra kastıra test yaptım 3 tane biksel çıktı yok efendim bunlar birbirini kandırıyor sayısı sonra artıp isyan çıkarıyorlar başka konu yok

oysa zoe de yaptıklarınızı paylaşsanız. teknik detaylar yada bilinmeyen özellikler paylaşsanız. mesela sorduğum gibi araştırsak organize olup media link hd getirtsek nede olsa çözünürlük lcd tv lerle aynı tam ekran oturur görüntü blink feed i en iyi nasıl yapılandırırız

daha önemlisi stabil çalışan denenen uygulamalar bilgileri olsa burası amacına ulaşmış olur

1000 tane telefon satıldıysa atıyorum 50 tanesinde kasa açıklığı varsa ( atmasyon değerler bunlar takılıp kalmayın ) onlar burayı istila etmiş benim telefonumda yarık var içine kedi kaçtı diyorlarda diyorlar arkadaş varsa sorun git değişime ver bişey yap çözülmezse eğer gel burda bangır bangır yaz hatta heryere yaz ama eline alan accııcık var gibi ha bi bakın sizce varmı ölü piksel görüyom sanki ses tuşu arızalımı düğme yamık mu
    başka bitane yararlı paylaşım yok....

Valla doğru söyluyorsun lakin bunlar laf anlamıyor dostum birde uyarınca kötü oluyorsun adamda 1 ölü piksel varsa 100 kere buraya yazmadan rahatlamiyor

mayısta degişime verenler daha sonuç alamadı arkadaş neyin peşindesiniz. insanlar sorunlarını yazıcak tabiki buraya. cihaz sorunlu bi cihaz. herkesin ekranında pixel problemi var ve ilerki dönemlerde olacak. inanmıcaksınız şimdi. ama başınıza gelince anlarsınız.sorunlu ekran kullanılmış. hatta eski htclerdede oluyordu pixel problemi. malesef htc olmuyor ama zorluyor. ne apple ne samsung ne nokia ne volswagen ne mercedes hiç biri babamın firması degil . hiçbirini savunmam .marka sempatizanlıgımı göremessiniz benim hiçbiyerde. ben dogruları yazdım yukarıya. geri yazı yazarken ona göre yazın.

htc one konusuna ilk ''pixel ölüsü '' (yada sıkışması) problemini getiren benim ve burdakı cogu insan benim sayemde ögrendi .ve belki bi 500 kişi hatta 2 bin kişi misafir olarakda olsa gördü ve sorunu ögrendi herkes bilinçlendi. şimdi tekrar söylüüyorum .pixel ölüm yok diye sevinmeyin. lcdler pixel problemleriyle meşhurdur. şimdi olmasa 1-2 seneye pixel problemi olma ihtimaliniz %60 ın üstündedir. lütfen kimse yanlış anlamasın cihazı kötülemiyorm sadece ekranının sorunlu oldugnu söylüyorum .yoksa cihaz harika ekranda güzel haşa ekrana laf edemem ama pixel olayı cok kötü bişey .servis ve htcile cok ugraştım ve 30 tl lik faturam 135 tl geldi .adamları aramaktan ! az ugraşmadım yeni cihazım için .fakat ben artık kullanmak istemiyorum .gidip s2 alıcam 500 tlye .ve s5 bekliyecegim. sorunlarından bıktım. s4dede aynı sorun sorun sorun. bunlarlamı ugraşıcam telefonmu kullanıcam kardeşim ben. sacımda beyaz cıktı be yeterr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColDasHeLL -- 12 Haziran 2013; 21:35:46 >

• Ebayden aldım 4-5 dolar bişeydi..şeffaf ve sert.. bence gayet şık duruyor.. ön tarafa da koruyucu kapladım 2 dolara.. oh :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raskolnikov77 -- 12 Haziran 2013; 21:36:27 >
  • 
Sayfa: önceki 945946947948949
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.