Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler facebook'tan nasil foto kaydediyoruz yahu. Varmi bilen? Basili tutunca olmuyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bugün TİM'de baktım ama kamerası çok kötüydü hala akıl erdiremiyorum,kamerada bayaa dalgalanma vardı,ayarlara falan baktım ama yok yani s4 nerde one nerde diyebilecek kadar kötüydü.Acaba teşhir versiyonunda sorun olabilirmi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BREATH -- 21 Mayıs 2013; 20:58:52 >
  • forumu sayfalardır takip ediyorum ilk mesajım, bugün 3 mağazada telefonu açtırarak kontrol ettim vodafone, avea ve turkcell ,3 seridede FA34 yazıyordu ,3 telefondada gözle görülür kasa açıklığı vardı,diğer ayrıntılara girmeden mağazalardan ayrıldım, bu arada ödeme yapmadan kutu açamayız lafına bakmadan ısrar edin,ben bu şekilde ödeme yapmadan kutuları açtırdım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: salimov

forumu sayfalardır takip ediyorum ilk mesajım, bugün 3 mağazada telefonu açtırarak kontrol ettim vodafone, avea ve turkcell ,3 seridede FA34 yazıyordu ,3 telefondada gözle görülür kasa açıklığı vardı,diğer ayrıntılara girmeden mağazalardan ayrıldım, bu arada ödeme yapmadan kutu açamayız lafına bakmadan ısrar edin,ben bu şekilde ödeme yapmadan kutuları açtırdım...

hocam nasil actirdin ben actiramadim ne turkcellde nede vodafone da adamlar ucreti almadan acamiyoruz dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray6852

quote:

forumu sayfalardır takip ediyorum ilk mesajım, bugün 3 mağazada telefonu açtırarak kontrol ettim vodafone, avea ve turkcell ,3 seridede FA34 yazıyordu ,3 telefondada gözle görülür kasa açıklığı vardı,diğer ayrıntılara girmeden mağazalardan ayrıldım, bu arada ödeme yapmadan kutu açamayız lafına bakmadan ısrar edin,ben bu şekilde ödeme yapmadan kutuları açtırdım...

hocam nasil actirdin ben actiramadim ne turkcellde nede vodafone da adamlar ucreti almadan acamiyoruz dedi

Vatan, teknosa, turkcell açıyorlar hep.. Açmıyorlarsa almayacaksın bu kadar basit

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceqa

root atıp kernel kuruyorsunuz telefona

http://www.youtube.com/watch?v=wjDxnF8qITI

bulletprof die bi kernel attım şimdi aktif ama hiç bir romda göremedim bu adamın kernelini nryse biraz karıştıralım belki pile bir katkısı olur dun aldım teli 1.5 saat karıştıedım %60 gitti bu biraz canımı sıkmıştı hatta pilde sorunmu var die dusundum baliim bu kernelle nasıl olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

quote:

Orijinalden alıntı: lynx06

FA34 serisi sorunsuz deniliyor ne kadar doğrudur bilemiyorum.vatan bilgisayardan almayı düşünüyorum ama o seri orada varmıdır kasa açıklığı ve ölü pixsel olayı yokmuş

Fa34ww kullaniyorum dun aldim, kasasinda aciklik yok denecek kadar var, cok sukur olu piksel yok hocam

bilgilendirdiğin için teşekkürler ozaman ya açtırıp bakıcaz başka çaresi kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gdervisoglu

quote:

Orijinalden alıntı: koray6852

quote:

Vatan, teknosa, turkcell açıyorlar hep.. Açmıyorlarsa almayacaksın bu kadar basit

hocam turkcell zaten nakit satmiyor bir kez sordum actirmadi vodafone zaten inat teknosada cihaz yoktu gelince arayalim dediler vatana daha gitmedim stoklarinda var midir sormak lazim

• quote:

quote:

quote:

FA34 serisi sorunsuz deniliyor ne kadar doğrudur bilemiyorum.vatan bilgisayardan almayı düşünüyorum ama o seri orada varmıdır kasa açıklığı ve ölü pixsel olayı yokmuş

Fa34ww kullaniyorum dun aldim, kasasinda aciklik yok denecek kadar var, cok sukur olu piksel yok hocam

bilgilendirdiğin için teşekkürler ozaman ya açtırıp bakıcaz başka çaresi kalmadı

Rica ederim.
    Ben hic demedim yani acip kontrol edeceğim falan diye direk aldım :)

• Konu normale bindi cok sukur sonunda gördük bu konuyu boyle kavgasız gürültüsüz :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim.

memnunmusun htc one beklentileri karşıladımı ?

• kutu inceleme videolarına bakıyorum telefonların hepsinde açıklık var gibi görünüyor
    arkadaşlar açıklık olmayan bi telefona sahip olan biri resmini çekip koyabilir mi lütfen bizde görelim nası bişi olduğunu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim.

memnunmusun htc one beklentileri karşıladımı ?

Iphone 5 kullandim bundan once,
    Iphone 5 reno clio ise bu insigniadir :)
    O derece yani :D

• quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

quote:

Orijinalden alıntı: Stell@

Arkadaşlar bu kılıfı sipariş vermeyi düşünüyorum çok güzel geldi sizce nasıl bi problem cıkarırmı...

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

Ben de bundan aldım. Bence çok şık ve elde taşıması rahat..

Nerden aldınız?

• HT35 Serisi hakkinda bilgisi olan var mi arkadaslar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: birdhunder

quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

quote:

Orijinalden alıntı: Stell@

Arkadaşlar bu kılıfı sipariş vermeyi düşünüyorum çok güzel geldi sizce nasıl bi problem cıkarırmı...

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

Ben de bundan aldım. Bence çok şık ve elde taşıması rahat..

Nerden aldınız?

gittigidiyor'dan

• quote:

Orijinalden alıntı: Seco21

HT35 Serisi hakkinda bilgisi olan var mi arkadaslar ?

Vatan a falan gelecek olanlar o seri olabilir.
    Hepsiburada da 17sinde gelecek yazdı, 27 ye ertelediler.. Onlar ht35 olabilir..
  • arkadaşlar bnm cihazda fotoğraflarda istenediğim kişileri çıkarma işini yapamıyorum.benm cihazda düzenle kısmında o kişi çıkarma butonu yok .herkeste mi aynı yoksa bnm cihazdamı yok cvb verirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur03

arkadaşlar bnm cihazda fotoğraflarda istenediğim kişileri çıkarma işini yapamıyorum.benm cihazda düzenle kısmında o kişi çıkarma butonu yok .herkeste mi aynı yoksa bnm cihazdamı yok cvb verirmisiniz?

Maalsef bende de oyle hocam. Ben retouch diye bir uygulama kullaniyordum onceden androidde var mi bilmiyorum.

Peki arkadaslar baska bir soru, sarki sözü bulma işi nasıl oluyor anlamadım ben. Biz mi buluyoruz

• Tesekkür ederim. insallah sorun cikmaz ya HT ve FA serileri var bildgim kadariylla HT serisi ana fabrikada üretilyor diye biliyorum dogru mu ?
  • 
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.