Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
54.668
Cevap
222
Favori
2.055.364
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]
Giriş
    2113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

quote:

Orijinalden alıntı: dbaggio

bu da bugune kadar çektiğim en iyi resim diyebilirim.

ortam şekill reyizz çagırmıyosun hiç

ortam güzel olmasına çoook güzelde foto kalitesi malesef kötü. Detaylar yok denecek kadar kötü!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bende kasa açıklığı yok tam tersine kasa taşması var üstte beyaz kısımda tasma olmuş bunun içinde iade vb ugrasamam hic pixel olusu olmayan telefonu mundar ettirecek kadar salaklik yapacak değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZIKKIM -- 21 Mayıs 2013; 22:58:14 >
    |
    |

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
    MITSUBISHI 2012 ASX INVITE
  • Binbaşı
    1428 Mesaj
    quote:

Fotoğrafta bi tuhaflık var gibi ama bakıyom bakıyom adını bi türlü koyamadım..

ayarlar/uygulamalar/ facebook devre dışı bırakılır. Galerideki Facebook resimlerinin gitmiş olması gerekir. Facebook tekrar aktif edildiğinde artık resimler görünmez.

quote:

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

kasmaların olmasının sebebi sensörlerin abartılı seviyede olması, S4 sahipleri 9 sensör var diyip övünüyor ama o sensörler tam bi pil ve ram düşmanı, cihaz boştayken bile 1.4gb ram tüketimi var, halbuki sensörler kapatılsa cihaz uçucak. söylendiğine göre S4 final 4.2.2 ile çıkmadı, bu yüzden epey sıkıntısı olduğu söyleniyor, ama en yakın zamanda bu sıkıntılar giderilir, htc samsung gibi yazılımı hemen sunmaktansa yazılımı adam ettikten sonra piyasaya sunan bi şirket, bu bazı kesimlere göre avantaj bazı kesimlere göre dezavantaj... samsungun tw arayüzünün çok dandik üretildiği aşikar, deli gibi zorluyo cihazı ve baya ram tüketiyo, ama bunu nova apex gibi launcherlarla gidermek mümkün. yeni cihazınız şimdiden hayırlı olsun

Hocam o sensörlerin zaten bir halta yaradığını görmedim. Hepsini kapadım zaten.

Böyle saçma sapan arayüz, rehber vs. yüklemek istemiyorum. Stok arayüz ve rehber gibi olmuyor. Kendi aralarında uyumsuzluk oluyor. Asıl benim anlamadığım Sammy bu bağımsız geliştiriciler gibi kendine neden doğru düzgün ROM yazamıyor ? Rehberi yazmak neden bu kadar zor?
    S3'te bile bir sene geçti rehberi ve arayüzü düzeltemediler. S4'te de zannetmiyorum düzeltecekler. Sadece kameradayken reset atmayı falan yaparlar, al sana stabilite..
    4.2.2 sürümü de bug'ların en az olduğu sürüm diye biliyorum. Birçok sıkıntı düzelmişti Nexus 4'lerde.
    Sorun samsung'un kendisinde hocam. Hantallıktan bir an evvel kurtulması lazım. 4 çekirdekli A15 tasarım işlemcili dünyadaki tek makinede bunların olması çok saçma.

google 4.2.2 de sorunları çözdü ama s4 ü bu hallere sokan samsungun işe yaramaz yazılımları, 7gb sisteme ayrılması ne demek ya berbat bi durum, bu durumları düzeltmek mümkün, ama düzeltmek için yapılması gerekenler bilinmiyorsa s4 şuanlık iyi değil, S3 ün stok yazılımı yeni yeni adam oldu, ama custom yazılımlarla çok önceden bunu düzeltmek mümkündü, zaten androidde cihaz işlenmeden adam olmuyo(htc kullanmadım), siz ios tan yeni geçiceksiniz okuduğuma göre, iosla android çok farklı. işlenmemiş android iostan çok yavaş, ama işlenmiş android iosu ezer. olay tamamen uğraşmaya ve bilgisayar bilgisine bakıyo, ama baştan söyliyim htc asla samsung kadar geliştirici desteği almadı bugüne kadar. htcdev diye bi site var gerekli olanakları tanıyo bu konuda, ama geliştiriciler para kazanabilmek için doğal olarak en çok satılan cihaza sistem hazırlıyolar, o yüzden htc bu konuda çok geride kalıyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Geldikleri gibi giderler!

• Teğmen
    131 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

quote:

Sanki herşey yerdeymiş gibi bir duygu yaratıyo sandalye bacaklarıyla bir konumda gibi :)

• Binbaşı
    1254 Mesaj
    Guncellemeden sonra blinkfeed görüntü kalitesi düştü mü?
    |
    |

HTC One™

Time to unleash your brilliance. HTC.
    HTC One First Look / Introducing the New HTC One / HTC One Promo
  • Yüzbaşı
    348 Mesaj
    abi yazmıyım yazmıyım diyorum da kamera olmamış ya. detaylar gerçekten çok çok zayıf.

video performansına gece çekimine denecek söz yok ama yeterli ışıkta hiç günümüz teknolojisinin fotoğrafları değil bunlar. s4 çok pis tokatlıyor ne yazık ki umarım güncellemelerle gözle görülür bi gelişme olur.

samsung'un donanımını htc'nin tasarımı ve stabilitesiyle birleştirip üstüne xperia'nın su ve toza dayanıklılığını da ekleyerek ideal telefonu yapması lazım artık birilerinin

sorunları bitsin yeni seri gelsin diye diye bekledikçe telefondan soğumaya başladım. diğer yandan 4s'im de oyuncak gibi geliyor gözüme. kaldım öyle kararsız
    |
    |

• Binbaşı
    1629 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

quote:

quote:

ortam güzel olmasına çoook güzelde foto kalitesi malesef kötü. Detaylar yok denecek kadar kötü!!!

Hocam daha nasi iyi çekecek merak ediyorum. Flashsiz ayarsiz yapacagi bu iste evin içinde . bahsettiğiniz gibi detaylı bi resim cekinde görelim.bana bu ayar kalite yeter .

• Binbaşı
    1629 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 0yuncu

quote:

quote:

Sanki herşey yerdeymiş gibi bir duygu yaratıyo sandalye bacaklarıyla bir konumda gibi :)

|
    |

• Yüzbaşı
    797 Mesaj

hoperlörde ses azalması yok,kapasitif tuşları artık tutukluk yapmıyor resimlerde ise sanki biraz daha netlik var. Yanlız ben de s4 kullandım hocam bu saydığınız problemleri yaşamadım şu an one kullanıyorum 1 haftadır şarj olma süresi bezdirdi beni 3 saatten fazla şarjda kalıyor. eski telefonum note 2 idi şarja takmıyordum aleti ekstra batarya kiti almıştım 75 liraya direk bataryayı değiştiriyordum. Htc one da ise gece yatmadan şarja takma planları yapıyorum telefonun şarj durumuna göre kısıtlamaya gitmek çok saçma geliyor.Telefondan çok memnunum ama sırf bu şarj meselesinden dolayı elden çıkarıcam.
    |
    |
    Bahsedilenler: Gürbüz G
    Turkcellden 1 gb taahhütlu turbo olarak almıştım cihazı dün bitti kotam adil kullanım kotasina geçirdi ama sanki sarjim daha çabuk bitmeye başladı bu normal mi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZIKKIM -- 21 Mayıs 2013; 23:22:51 >

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
    MITSUBISHI 2012 ASX INVITE
  • Yarbay
    11770 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

quote:

quote:

Hocam daha nasi iyi çekecek merak ediyorum. Flashsiz ayarsiz yapacagi bu iste evin içinde . bahsettiğiniz gibi detaylı bi resim cekinde görelim.bana bu ayar kalite yeter .

Fotoğrafı gerçek boyutunda yüklemen mümkün mü?
    |
    |

• Çavuş
    80 Mesaj
    quote:

S4'ün kamerası daha iyi S4 ile çekseydin çilekler organik, Bacardi yerine 50 yıllık şarap, elmalar Amasya elması, en önemlisi fıstıklarda tuzlu olacaktı

şaka bir yana cidden başarılı kamera...kimse görüntü kötü diyemez bence...

• Yarbay
    7162 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: birdhunder

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

Arkadaşlar bu kılıfı sipariş vermeyi düşünüyorum çok güzel geldi sizce nasıl bi problem cıkarırmı...

Ben de bundan aldım. Bence çok şık ve elde taşıması rahat..

Nerden aldınız?

gittigidiyor'dan

Link atmanız mümkün mü kılıfı ?

• Teğmen
    128 Mesaj
    yeni seriler ne zaman gelir acaba ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: muratormantr

quote:

S4'ün kamerası daha iyi S4 ile çekseydin çilekler organik, Bacardi yerine 50 yıllık şarap, elmalar Amasya elması, en önemlisi fıstıklarda tuzlu olacaktı

şaka bir yana cidden başarılı kamera...kimse görüntü kötü diyemez bence...

Buna kötü diyenler muhtemelen laptop ekranından bakıyor .

Fotoğraf kalitesi adamakıllı Sony hx820 , samsung d serisi yada es serisi televizyonlarda belli oluyor .

Ben laptop ekranından bakınca , burdaki hiçbir resim kesmiyor . Bu nedir diyorum.

Televizyondan yada telefonun ekranından bakınca dumur oluyorum oha kaliteye bak deyip .

Laptop ekranında, canon kamerayla çektiğim ve s3'le çektiğim resimler bile aynı gözüküyordu neredeyse. Kaliteli bir kaynağa bağlayınca fark direk ortaya çıkıyor
    |
    |

• Yarbay
    3491 Mesaj

Dostum Note2 farklı bir cihaz. Gerek ekran büyüklüğü, kalemi, şarj süresi vs.
    Htc One'ın bütün kullanıcıları pil süresini gayet tatminkar buluyor.
    Her gece şarja takmak sana zor geliyorsa bilemem tabii ki, kendi fikrin.

Son 6 senedir kullandığım 1.jenerasyon iPhone dahil hepsini her gece şarj ederdim. Şirkette de, arabada da ne olur ne olmaz diye kablo, şarj cihazı vs. bulunduruyorum. Şimdiye kadar One X hariç hiçbir cihazda batarya problemi yaşamadım.
    S4 kullanıcıları da özellikle yoğun kullanımda hergün şarj ediyor. Ben de 3 gün boyunca kullanınca hep geceleri şarj ettim.

Bu konuda bir sıkıntı göremedim. Cihazını değiştirip S4 vs. Cihaz almazsın umarım

Fotoğraf kalitesi (özellikle manzara resimlerindeki detay) düzeldiyse ciddi ciddi One almak istiyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: umut_1981

• Binbaşı
    1629 Mesaj
    Enrefb nin de dediği gibi resme lütfen full hd tv de bakın.

Reklamlar
üniversite
Bey Azura
SEO
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.