Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (1869. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18671868186918701871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oh oh, bu sabah güzel haberlere uyandık :) serviste kamerayı halletmeleri de ne güzel olmuş. acaba nasıl hallettiler, teleservice'e verenler de "kvk kamera sorununu halletmiş, ordan bi bilgi alın" diyebilse keşke :)

bana da güncelleme geldi, iniyor şimdi. kurduktan sonra factory reset atıp sıfırdan temiz kullanacağım.

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

• Ed - kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hoca..
    Kullan bir bak bakalim.4.3 nasil..senden dinleyelim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende aldım an itibari ile şu KAMERA durumlarını yazın ARKADAŞLAR hala pembeleşme devam ediyormu zira htc yazılım sonrası düzelicek demişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Hayirli olsun hoca..
    Kullan bir bak bakalim.4.3 nasil..senden dinleyelim..

Eyvallah :) Bi değerlendirme yaparım :)
  • Güncellemenin açıklamasında kamera ile ilgili düzeltme yazmıyor. Madem 4.3 ile kamera düzelecek deniyor, daha sonra kameraya güncelleştirme gelebilir.
  • 614 kb lık bir güncelleme geldi. 4.3 öncesi bir hazırlık mı acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: DOGU75

614 kb lık bir güncelleme geldi. 4.3 öncesi bir hazırlık mı acaba.

Telefonu yeinden başlat 4.3 gelicektir hocam bende öyle oldu :)
  • Arkadaslar şu kamera olayi cidden sorun gibi gozukuyor yazilimla halledilebileck birseymi ve şarj 3g tum gun acikken ne kadar gidiyor . 32 gb g2 de aklimin bir ucunda var ama one kasa kalitesi ve hoparlor kalitesi aklimi celiyor

• Banada güncelleme geldi. Önce küçük olan, kapatıp açınca büyük olan. Henüz yüklemedim, ama izlediğim one max videosunda 4.3 yazılım ile pembeleşme sorununun kalktığı söyleniyordu.
  • android 4.3 ve sense 5.5 la beraber gelecek dedim inanmadınız . 1 hafta içinde gelecek dedim buna hiç inanmadınız .

noldu şimdi :) ... hayırlı olsun.
    yükleyen arkadaşlar factory reset atmasını şiddetle ve şiddetle tavsiye ediyorum yoksa telefonunuz kasabilir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: zxcvts

android 4.3 ve sense 5.5 la beraber gelecek dedim inanmadınız . 1 hafta içinde gelecek dedim buna hiç inanmadınız .

noldu şimdi :) ... hayırlı olsun.
    yükleyen arkadaşlar factory reset atmasını şiddetle ve şiddetle tavsiye ediyorum yoksa telefonunuz kasabilir .

4.3 yüklendi resette aksam kalsın artık
  • Hayırlı olsun yeni güncellemeniz.

• Arkadaslar guncelleme sonrasinda gozuken ram miktari 1.5 gb den 1.7 gb'a cikmis durumda. Guncellemeden sonra 1saattir telefon ile ugrasiyorum benchmark testleri yaptim ama telefonda hic isinma olmadi. Bu cok iyi

• evet şu an güncelleme geldi bende indiriyorum
  • Aslında güncellemeden büyük bir beklentim yok ama kasım'a girdiğimiz günden beri hergün kontrol ediyordum. Sonunda gelmesi güzel oldu. Ama şimdi vaktim yok akşama yüklerim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 14 Kasım 2013; 12:29:58 >
  • İlk izlenimler. Bilinen değişiklikler dışında benim gözüme bunlar çarptı;

- Facebook Messenger'ın arayüzü değişmiş. Windows telefonlar gibi, kutulu dandik bişey olmuş :)

- Kamerada değişiklik yok, benim kamera hala pembe. Kamerada iyileştirme beklemiyordum

- Hava Durumu uygulamasında görsel değişiklikler yapılmış, güzel olmuş.

- Blinkfeed daha iyi olmuş. Genelde sevilmese de ben kullanıyorum Blinkfeed'i ve bu halini daha çok beğendim. Arama yaparak bulabildiğimiz kaynakları da ekleyebiliyoruz artık.

- Google Haritalar'ın arayüzü değişmiş. Daha hızlı ve temiz bir arayüz gelmiş. Haritalar'ı da çok kullandığımdan bunu da beğendim.

- Klavyenin tahmin şeklinde bi değişiklik var ama tam çözemedim. Önceye göre daha farklı kelimeler öneriyor, daha isabetli mi kullandıkça göreceğiz.

- Benim telefonum her zaman oldukça hızlıydı. Şimdi sanki bir tık daha hızlı Tabi factory reset yaptığımda ortaya çıkacak asıl performans.

- Kamera arayüzünde seçenekler menüsünde gezinirken biraz ağır tepki veriyordu. Orayı düzeltmişler, menüde gezinmek kadar hızlı olmuş.

- Fotoğraf düzenleme kısmında yeni seçenekler gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed -

İlk izlenimler. Bilinen değişiklikler dışında benim gözüme bunlar çarptı;

- Facebook Messenger'ın arayüzü değişmiş. Windows telefonlar gibi, kutulu dandik bişey olmuş :)

- Kamerada değişiklik yok, benim kamera hala pembe. Kamerada iyileştirme beklemiyordum

- Hava Durumu uygulamasında görsel değişiklikler yapılmış, güzel olmuş.

- Blinkfeed daha iyi olmuş. Genelde sevilmese de ben kullanıyorum Blinkfeed'i ve bu halini daha çok beğendim. Arama yaparak bulabildiğimiz kaynakları da ekleyebiliyoruz artık.

- Google Haritalar'ın arayüzü değişmiş. Daha hızlı ve temiz bir arayüz gelmiş. Haritalar'ı da çok kullandığımdan bunu da beğendim.

- Klavyenin tahmin şeklinde bi değişiklik var ama tam çözemedim. Önceye göre daha farklı kelimeler öneriyor, daha isabetli mi kullandıkça göreceğiz.

- Benim telefonum her zaman oldukça hızlıydı. Şimdi sanki bir tık daha hızlı Tabi factory reset yaptığımda ortaya çıkacak asıl performans.

- Kamera arayüzünde seçenekler menüsünde gezinirken biraz ağır tepki veriyordu. Orayı düzeltmişler, menüde gezinmek kadar hızlı olmuş.

- Fotoğraf düzenleme kısmında yeni seçenekler gelmiş.

ufak bir ekleme

hızlı menüyü ayarlama imkanı verilmiş.

ayrıca simdi farkettim gelen aramalarda numaranın görünme şeklide değişmiş. hoş olmuş bence.
    ve kilit ekrandaki uyarı şeklide değişmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mandac -- 14 Kasım 2013; 12:50:07 >

• arkadaşlar factory reset attığımızda play den paralı indirdiğimiz uygulamalar ne olacak tekrar yüklenebiliyormu
  • @mandac

@sanalel evet yükleniyor. Play'de uygulamaya geldiğinizde yanında "Satın Alındı" yazıyor.
  • Arkadaslar bana sadece 614kblik bir hata duzeltmeleri icerir diye guncellestirme geldi ama 4.3 yok neden ki acaba anlamadim

• 
Sayfa: önceki 18671868186918701871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.