Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Orijinalden alıntı: Ceqa

quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

quote:

Phonearena'ya göre
    The HTC One is also more visible when used in bright daylight, thanks to its higher brightness. Viewing angles are very good on both devices, but we seem to prefer the HTC One, as it retains the normal tones of its colors, whereas the Galaxy S4 is quick to degrade color quality as we start to tilt the handsets

GSM Arenanın tersine gün ışığında HTC One daha iyi diyor :)

http://www.phonearena.com/reviews/Screen-Comparison-Galaxy-S4-vs-iPhone-5-vs-Xperia-Z-vs-One-vs-Galaxy-S-III-vs-Lumia-920_id3286

İki site birbirinden alakasız sonuçlara varmış ben bişe anlamadım....

zaten gsmarenada düşük ışıkta htc onenın daha doğru renkler verdiği ama biraz karanlık çektiğini söylemişler s4 çok parlak çekmiş.s4 yendiklerini söylemelerinin sebebi zoom yapılanca htc onenın detaylarının gözükmemesi zaten ultrapixel böyle birşey vaat etmiyor düşük boyutta kaliteli fotoğraf ve daha doğru renkler.

"HTC One snaps photos in night mode faster than the Galaxy S4, but they are dark, noisy and there's not a lot of fine detail to be had. On the up side, colors are more accurate."

Htc one daha hizl cekiyormus gece modunda ama daha karanlik daha fazla noise lu ve daha az detaya sahipmis sadece daha gercege yakin cekiyormus renkleri zaten kamera konusunda begendigi bir yani yok gsmarenanin htc one i 2010 telefonlarina anca rakip olur yazmislar.

aynı şeyleri yazmışız 2010 telefonlarına rakip demelerinin sebebi htcnın 4mp sensorler kullanması 4mp olduğu için detaya inildiğinde noise ve karelenmeler çok oluyor.acıkcası karanlıkta htcnin biraz daha parlak çekim yapabilirlermiş.ama htcnin renklerini baz alırsakta s4te karanlıkta çok parlak çekmiş.açıkçası ben çektiğim resimleri en fazla sosyal ağlar ve hatıra olarak çekicem.çok detaya önem veren biride büyük ihtimal dslr fotoğraf makinesi kullanıcaktır ama pazarlamada bunlar + tabikide

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Phonearena'ya göre
    The HTC One is also more visible when used in bright daylight, thanks to its higher brightness. Viewing angles are very good on both devices, but we seem to prefer the HTC One, as it retains the normal tones of its colors, whereas the Galaxy S4 is quick to degrade color quality as we start to tilt the handsets

GSM Arenanın tersine gün ışığında HTC One daha iyi diyor :)

http://www.phonearena.com/reviews/Screen-Comparison-Galaxy-S4-vs-iPhone-5-vs-Xperia-Z-vs-One-vs-Galaxy-S-III-vs-Lumia-920_id3286

zaten gsmarenada düşük ışıkta htc onenın daha doğru renkler verdiği ama biraz karanlık çektiğini söylemişler s4 çok parlak çekmiş.s4 yendiklerini söylemelerinin sebebi zoom yapılanca htc onenın detaylarının gözükmemesi zaten ultrapixel böyle birşey vaat etmiyor düşük boyutta kaliteli fotoğraf ve daha doğru renkler.

"HTC One snaps photos in night mode faster than the Galaxy S4, but they are dark, noisy and there's not a lot of fine detail to be had. On the up side, colors are more accurate."

Htc one daha hizl cekiyormus gece modunda ama daha karanlik daha fazla noise lu ve daha az detaya sahipmis sadece daha gercege yakin cekiyormus renkleri zaten kamera konusunda begendigi bir yani yok gsmarenanin htc one i 2010 telefonlarina anca rakip olur yazmislar.

aynı şeyleri yazmışız 2010 telefonlarına rakip demelerinin sebebi htcnın 4mp sensorler kullanması 4mp olduğu için detaya inildiğinde noise ve karelenmeler çok oluyor.acıkcası karanlıkta htcnin biraz daha parlak çekim yapabilirlermiş.ama htcnin renklerini baz alırsakta s4te karanlıkta çok parlak çekmiş.açıkçası ben çektiğim resimleri en fazla sosyal ağlar ve hatıra olarak çekicem.çok detaya önem veren biride büyük ihtimal dslr fotoğraf makinesi kullanıcaktır ama pazarlamada bunlar + tabikide

Kirpmayla ilgili birsey dememisler direk noise var fotograflarda ingilizce verdigin yeri cevirdim up ile zaman kaybediceklerine direk 13 mplik sensoru alsalarmis telefonun cikisida ertelenmezdi gece bile adam akilli cekemiyor ama suda var s3 un gece cekimi cok kotuydu sonradan gelen dusuk isik modu piyasanin en iyilerinden yapti bunda 4mp den dolayi detay artmaz ama isik ve noise u duzeltebilirler yazilimla tabi sensor izin veriyorsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kirpmayla ilgili birsey dememisler direk noise var fotograflarda ingilizce verdigin yeri cevirdim up ile zaman kaybediceklerine direk 13 mplik sensoru alsalarmis telefonun cikisida ertelenmezdi gece bile adam akilli cekemiyor ama suda var s3 un gece cekimi cok kotuydu sonradan gelen dusuk isik modu piyasanin en iyilerinden yapti bunda 4mp den dolayi detay artmaz ama isik ve noise u duzeltebilirler yazilimla tabi sensor izin veriyorsa

zaten çok karanlık olduğu için detaylar varsada gözükmez karanlık çekmiş çünkü tamamını okuyunca öyle bir özet geçiyim dedim.zaten bende yazmıştım ultrapixel olayı gece daha iyi çekmek için koymuşlardı normal çekimlerde de öyle bi aman amanlığı yok 13 mp koyup devam edebilirlermiş telefona.Bu ultrapixel deyip biraz ilgi çekmekte istemişler sanki.

• quote:

bence gayet sağlam alet.cepten çıkarırken düşürmede gidiyor genelde aletler iphone 5 ve s3 gibi.hatta arkadaşın s3ü gözümün önünde gitti ekranı.o speakerın düşmesinin maliyeti çok yüksek olmaz ama ekran için 500 tl gibi bir rakam isteniyor en azından s3 için öyle istediler.

Akıllı Cihaz olayına girmediğim için dayanıklılık konusunda fazla bilgim yok ama bildiğim çoğu Cihazın Ekranı üstüne düştüğünde Ekranın haşat olacağı buna eyvallah denir dikkatli kullanırsın da benim eyvallah demeyeceğim şey Alüminyum kasanın ezilmeleri ve hoparlör yerleriinin sökülmesi S4'e plastik dayanıksız diyorduk HTC One'i kılıfsız kullanılabilir diye düşünüyorduk ama bu ezilmelerle pek mümkün durmuyor mecburen buna da kılıf almak zorunda duruyoruz o zaman S4 alır onu kılıfla kullanırım sonuçta performans testlerinde ve teknoloji sitelerinin incelemelerine bakılırsa HTC'nin S4'ü geçtiği bir alan yok

Şu an bu cihazı almakta eskisi kadar istekli değilim daha önce alma isteğim %90'dan %45-50'lere indi gene de bir ülkemizdeki S4 kıyaslamalarını beklemek gerek son kararı ondan sonra vermeli

quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Bir de o değişebilen kapakları çok iyi oluyordu. Eskidikçe ya da kırıldıkça değiştir. Kılıf nedir bilmiyorduk o zaman.

kesinlikle ben biraz da zorunluluktan 6 senedir N95 kullanıyorum genel olarak memnunum ama Twitter ve Web sitelerinde gezinti yapmayı seviyorum hızı buna yetmiyor bir de geçen sene ekran filmi gitmişti onu değiştirttikten sonra şarjı hemen biter oldu bunlar olmasa hala kullanırım

• bende soğudum şimdi cihazdan.

s4 çıktığında %95 s4 alıcaktım. sonra htc one ı bayağı bi inceledim %80 e kadar çıktı one alma isteğim. şuan ise s4 %60, one ise %40.

%50-%50 olduğu an zaten kafam patlayacak gibi oluyo. çünkü ikisinin de kendine göre artıları eksileri var. hani ikisinden birini alınca kesinlikle diğeri aklımda kalıcak. htc alsam s4 ün büyük ekranı hızı kamerası hafıza kartı takılması pili değişmesi aklımda kalıcak. s4 alsam htcnin o mükemmel görüntüsü, tasarımı, malzemesi, eldeki hissi, kaliteli sesi aklımda kalıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_
    İzlerken içim gitti valla. Ezilmeler normal bence ama o hoparlör parçasının çıkmasına bir yorum getiremiyorum açıkçası.

Ezilmeler bu kadar fazla olacaksa ve kılıfla kullanılacaksa Tasarım kötü de olsa performans için S4'ü Tercih edebilirim(Artık bu Cihazı alıp almama konusunda emin değilim) Htc One'i keşke Alüminyum yerine geçen seneki one serisi gibi polikarbon yapsalardı

Saçma .

Bu mesafeden düşen hiçbir telefonun şansı yok . s3'ü yüzüstü düşür ekranın kırılmama ihtimali bile yok. s3'ün tek avantajı plastik kapak üstüne düştüğünde olur.

Telefon yere düşecek kırılacak diye telefon almam diyorsan. 300 Tl'ye gayet güzel yerden yere atmalık telefonlar mevcut. Bu telefonları dikkatli kullanman şart.

Ve ayrıca yere düşürme tehliken ne kadarsa , telefonu çaldırman , suya düşürmen de an meselesi . Bu düşüncelerle telefon alınmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

quote:

bence gayet sağlam alet.cepten çıkarırken düşürmede gidiyor genelde aletler iphone 5 ve s3 gibi.hatta arkadaşın s3ü gözümün önünde gitti ekranı.o speakerın düşmesinin maliyeti çok yüksek olmaz ama ekran için 500 tl gibi bir rakam isteniyor en azından s3 için öyle istediler.

Akıllı Cihaz olayına girmediğim için dayanıklılık konusunda fazla bilgim yok ama bildiğim çoğu Cihazın Ekranı üstüne düştüğünde Ekranın haşat olacağı buna eyvallah denir dikkatli kullanırsın da benim eyvallah demeyeceğim şey Alüminyum kasanın ezilmeleri ve hoparlör yerleriinin sökülmesi S4'e plastik dayanıksız diyorduk HTC One'i kılıfsız kullanılabilir diye düşünüyorduk ama bu ezilmelerle pek mümkün durmuyor mecburen buna da kılıf almak zorunda duruyoruz o zaman S4 alır onu kılıfla kullanırım sonuçta performans testlerinde ve teknoloji sitelerinin incelemelerine bakılırsa HTC'nin S4'ü geçtiği bir alan yok

Şu an bu cihazı almakta eskisi kadar istekli değilim daha önce alma isteğim %90'dan %45-50'lere indi gene de bir ülkemizdeki S4 kıyaslamalarını beklemek gerek son kararı ondan sonra vermeli

quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Bir de o değişebilen kapakları çok iyi oluyordu. Eskidikçe ya da kırıldıkça değiştir. Kılıf nedir bilmiyorduk o zaman.

kesinlikle ben biraz da zorunluluktan 6 senedir N95 kullanıyorum genel olarak memnunum ama Twitter ve Web sitelerinde gezinti yapmayı seviyorum hızı buna yetmiyor bir de geçen sene ekran filmi gitmişti onu değiştirttikten sonra şarjı hemen biter oldu bunlar olmasa hala kullanırım

Ekran kirilmasi sansla ilgili ben iphone u 5 yil her modelini kullandim halen hepsi evde sapasaglam duruyor s3 u de cok dusurdum ama kirilmadi daha ama hepsini ilk haftasinda kiran gordum cok sans isi bunlar hangi zemine hangi aciyla dusecegi belli degil fazla takilmamak lazim ama kilif sart bence ozellikle bu kadar buyuk boyutlu ve ince telefonlarda. Yada riski goze almak gerekiyor. Yanliz bunun dezavantaji kilifsiz dusmelerde belki ekran kirilmazsa masraf cikarmayacak ama her tarafi ezilicek o belli oldu ozellikle hoparlorun kapaginin cikmasi bu kadar kolay olmamali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

ekran karşılaştırması:

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

Bu nedir arkadaş yaw. Heleki altta classic yazısı karşılaştırması var. Samsung ekranları berbat. s4' te s3' e göre iyileşme mevcut olsada. One açık ara fark atmış .

• Ne oldu da bi günde one ın s4 den hiç bi üstün özelliği yok deniyo anlamış deyilim.yapmayın arkadaşlar..her şeyi geçtim sesi nasıl üstün olabilir s4 ün,gayet güzel ekranı varken yerin dibine sokmuşsunuz one ı.kamera konusu tartışılır konuşulur sayfalarca ama sesi,ekranı,tasarımı gayet başarılı...
  • quote:

GSM Arena'nın karşılaştırmasını okuyan varmı? Ben göz gezdirmiştim bugün hemen hemen heryerini okudum. HTC'nin önde olduğu konu neredeyse yok :( S4 den iyi olduğunu umduğumuz ekran ve ses konusunda bile HTC One kısmen geride kalmış. Mesela stereo hoparlörlerine rağmen ses çıkış yüksekliğinde ve kalitesinde S4 den bir artısı yokmuş veya ekran konusunda super amoledin bu sefer olduğu geçmişte olan renk sorunlarının olmadığı ve güneş altındaki görünülebilme durumununda daha ilerde olduğu söylenmiş. Kamera performansıda S4 ileride, Pil konusunda S4 önde, HTC nin tek fazlası şık olan aliminyum gövde, başka bir artısı görünmüyor malesef. Şahsen ben uzaklaştım HTC One'dan. Sentetik testlerden felan vazgeçmiştik zaten ama ekran / kamera / ses konusundada ileride değilse sadece gövde malzemesi ve tasarımı için HTC One beklenirmiş bilemiyorum. S4 daha erken çıkar umarım...

İncelemeyi nerenle okudun merak ettim gerçekten . Her sayfanın altında bile winner şeklinde geçmişler . 4 'ünde s4 , 3 'ünde htc önde denilmiş . S4'ü önde buldukları konulardan biri ekstra programlar sayesinde touchwiz olmuş . Ki ben olsam touchwiz yerine sense'e verirdim puanımı ve 4-3 htc alırdı. Hoparlör ve ses konusunda ise tamamen sallamışsın . İnceleyen herkes akıllı telefonda alışık olmadıkları bir sesle karşılaştığını söylüyor.

Yukarıda ekran karşılaştırmalarında htc one bariz önde. Pil performansı olarak site benzer değerler çıkartmış . Hatta web browser yani günlük kullanım performansında htc daha önde vb.

Video çekim performansında htc bariz önde . Resim konusunda geride gözüküyor. Fakat güncellemeler gelecek .

Bidaha güzel oku yorumunu öyle yap. s4'ün htc'ye hakimiyet kurduğu sağlam bir alan yok .

Buda nerenle okuduysan . Ekran incelemesi sonucu

Our favorite screens in terms of colors are those of the Apple iPhone 5 and HTC One. Their advanced LCD displays output super-realistic, yet vibrant and lively colors that manage to please both the purist users and those who just want a breath-taking image. The Nokia Lumia 920 is also quite good, though it's a bit less vibrant. The Xperia Z isn't bad as well, though as we said, it's very easy to lose the liveliness in it just by viewing it at a very slight angle.

Htc ve iphone ' un ekranları en iyileri diyor. çözünürlüğünde getirisiyle one'ın ekranı en iyis . s4 gerçeklikten doğal renklerden uzak diyor. Parlaklık sorunları devam ediyor . Amoled ekran ucuza geliyor başka açıklaması yok bunun .

Ayrıca inceleme videosunu izlediysen. Video sonunda inceleyen editör . ''One telefon piyasasında bu sene yardıracak'' diyor .

Neye dayanarak bu kadar şeyi sallamışsın şaşırdım açıkçası. Hoparlör kısmını bile s4'le aynı demen nazik görünüşlü samsung fanı olduğunu fazlasıyla açık etti .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 28 Mart 2013; 20:24:20 >

• Emrefb sende yardırmışsın resmenkonuya ilk defa bakan biri varsa üstteki yorum tamamen objektiftir.noktası virgülüne kadar katılıyorum..şu ana kadar gelen incelemer,izlenimler bunu gösteriyo..daha sonra nolur izleyip görücez..
  • Padfone infinity one dan önce çıkarsa hiç şaşırmıcamkafa karıştırmaya geliyo asus,bakalım bu sefer dogru düzgün pazarlayabilcekler mi..

http://www.androidauthority.com/asus-padfone-infinity-price-release-taiwan-179996/

http://www.amazon.com/Asus-Padfone-Infinity-Unlocked-Shipping/dp/B00BM4WXUS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1364496536&sr=8-1&keywords=padfone+infinity

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit2100 -- 28 Mart 2013; 20:49:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

GSM Arena'nın karşılaştırmasını okuyan varmı? Ben göz gezdirmiştim bugün hemen hemen heryerini okudum. HTC'nin önde olduğu konu neredeyse yok :( S4 den iyi olduğunu umduğumuz ekran ve ses konusunda bile HTC One kısmen geride kalmış. Mesela stereo hoparlörlerine rağmen ses çıkış yüksekliğinde ve kalitesinde S4 den bir artısı yokmuş veya ekran konusunda super amoledin bu sefer olduğu geçmişte olan renk sorunlarının olmadığı ve güneş altındaki görünülebilme durumununda daha ilerde olduğu söylenmiş. Kamera performansıda S4 ileride, Pil konusunda S4 önde, HTC nin tek fazlası şık olan aliminyum gövde, başka bir artısı görünmüyor malesef. Şahsen ben uzaklaştım HTC One'dan. Sentetik testlerden felan vazgeçmiştik zaten ama ekran / kamera / ses konusundada ileride değilse sadece gövde malzemesi ve tasarımı için HTC One beklenirmiş bilemiyorum. S4 daha erken çıkar umarım...

İncelemeyi nerenle okudun merak ettim gerçekten . Her sayfanın altında bile winner şeklinde geçmişler . 4 'ünde s4 , 3 'ünde htc önde denilmiş . S4'ü önde buldukları konulardan biri ekstra programlar sayesinde touchwiz olmuş . Ki ben olsam touchwiz yerine sense'e verirdim puanımı ve 4-3 htc alırdı. Hoparlör ve ses konusunda ise tamamen sallamışsın . İnceleyen herkes akıllı telefonda alışık olmadıkları bir sesle karşılaştığını söylüyor.

Yukarıda ekran karşılaştırmalarında htc one bariz önde. Pil performansı olarak site benzer değerler çıkartmış . Hatta web browser yani günlük kullanım performansında htc daha önde vb.

Video çekim performansında htc bariz önde . Resim konusunda geride gözüküyor. Fakat güncellemeler gelecek .

Bidaha güzel oku yorumunu öyle yap. s4'ün htc'ye hakimiyet kurduğu sağlam bir alan yok .

Our favorite screens in terms of colors are those of the Apple iPhone 5 and HTC One. Their advanced LCD displays output super-realistic, yet vibrant and lively colors that manage to please both the purist users and those who just want a breath-taking image. The Nokia Lumia 920 is also quite good, though it's a bit less vibrant. The Xperia Z isn't bad as well, though as we said, it's very easy to lose the liveliness in it just by viewing it at a very slight angle.

Htc ve iphone ' un ekranları en iyileri diyor. çözünürlüğünde getirisiyle one'ın ekranı en iyis . s4 gerçeklikten doğal renklerden uzak diyor. Parlaklık sorunları devam ediyor . Amoled ekran ucuza geliyor başka açıklaması yok bunun .

Ayrıca inceleme videosunu izlediysen. Video sonunda inceleyen editör . ''One telefon piyasasında bu sene yardıracak'' diyor .

Neye dayanarak bu kadar şeyi sallamışsın şaşırdım açıkçası. Hoparlör kısmını bile s4'le aynı demen nazik görünüşlü samsung fanı olduğunu fazlasıyla açık etti .

farklı değerlendirmeden bahsediyorsunuz sanki senin alttaki paragrafta yazdığın yorum phonearena değil mi? çünkü gsmarena ya göre s4 her konuda iyi one ın iyi olduğu noktalarda mesela video ve ses s4 çok az altında denmiş. video da ois olmadığı için htc one daha iyi denmiş kalite aynı denmiş. seste ise kulaklıkta az farkla s4 daha iyi denmiş hoparlor kaliteleri aynı ama htc one ın hoparlor sesi daha yüksek olduğu için ona veriyoruz yoksa kalitede fark yok denmiş. ekran ı s4 e vermişler güneş altında da daha iyi okunuyormuş vs vs

en son kapanış yorumuda bu çevirmiyorum zaten aşağı yukarı yukardakiler yazıyor.

You see the Samsung Galaxy S4 won more of the key battles today - screen (bigger, slightly better quality), software (newer, more options, better performance) and still camera. It may have lost elsewhere, but it was never a distant second.
    The HTC One on the other hand emerged on top in the video recording, music and social networking categories, but those were all narrow victories. And its still camera was really nowhere near the level of the Samsung Galaxy S4 13MP shooter. Ultrapixels or not, 4MP can barely rival 2010 flagships on most occasions.

amoled ekranlar daha pahalı lcd den bunu biliyoruz ama daha kaliteli oldukları tartışılır tabiki.

bu arada sadece çeviri yaptım kimse yanlış anlamasın kendi görüşlerim değil zira 2 telefona da el süremedik daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyshock -- 28 Mart 2013; 21:12:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit2100

Padfone infinity one dan önce çıkarsa hiç şaşırmıcamkafa karıştırmaya geliyo asus,bakalım bu sefer dogru düzgün pazarlayabilcekler mi..

http://www.androidauthority.com/asus-padfone-infinity-price-release-taiwan-179996/

http://www.amazon.com/Asus-Padfone-Infinity-Unlocked-Shipping/dp/B00BM4WXUS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1364496536&sr=8-1&keywords=padfone+infinity

Türkiye'ye getirme çalışmalarını başlattık diyor Asus Türkiye Yöneticisi ama One'den önce gelmesi zor Padfone İnfinity'nin

• quote:

quote:

Cevap verilecek seviyede değilsin ondan veremeyecem.

• quote:

quote:

quote:

farklı değerlendirmeden bahsediyorsunuz sanki senin alttaki paragrafta yazdığın yorum phonearena değil mi? çünkü gsmarena ya göre s4 her konuda iyi one ın iyi olduğu noktalarda mesela video ve ses s4 çok az altında denmiş. video da ois olmadığı için htc one daha iyi denmiş kalite aynı denmiş. seste ise kulaklıkta az farkla s4 daha iyi denmiş hoparlor kaliteleri aynı ama htc one ın hoparlor sesi daha yüksek olduğu için ona veriyoruz yoksa kalitede fark yok denmiş. ekran ı s4 e vermişler güneş altında da daha iyi okunuyormuş vs vs

en son kapanış yorumuda bu çevirmiyorum zaten aşağı yukarı yukardakiler yazıyor.

You see the Samsung Galaxy S4 won more of the key battles today - screen (bigger, slightly better quality), software (newer, more options, better performance) and still camera. It may have lost elsewhere, but it was never a distant second.
    The HTC One on the other hand emerged on top in the video recording, music and social networking categories, but those were all narrow victories. And its still camera was really nowhere near the level of the Samsung Galaxy S4 13MP shooter. Ultrapixels or not, 4MP can barely rival 2010 flagships on most occasions.

amoled ekranlar daha pahalı lcd den bunu biliyoruz ama daha kaliteli oldukları tartışılır tabiki.

bu arada sadece çeviri yaptım kimse yanlış anlamasın kendi görüşlerim değil zira 2 telefona da el süremedik daha

Olurmu, GSM Arena yerlere göklere sığdıramamış her yönden S4 ezmiş siz anlamıyorsunuz !!!

• Arkadaslar suan almanyadayım, telefonu kullanma sansım oldu saturn ve o2 magazalarında. Kasa kalitesi beklediğim gibi çok güzeldi. Onaylamak için iphone kullanan bir arkadaşıma sordum ve o da gerçekten begendi( aynı zamanda hızını ve arayuzunu). Ses çıkışıda saturn un içindeki onca sese rağmen gayet tatminkardı. Ancak tabiki sessiz ortamda test edildiğinde anlaşılır gerçek performansı...

Almanyada hem münihi hemde berlini dolaştım, neredeyse tum saturn ve o2 magazalarının stoklarında bulunmuyor an itibariyle, saturn 1 hafta sure veriyor, o2 ise 2 yıl kontratsız vermiyor, onu da sipariş olarak sisteme geçiyor ve telefona 3-4 gun sonra ulaşıyorsunuz. Dolayısıyla almanyada suan için telefon satışı yapılamıyor. Fiyat olarak 650€, 600€ ve 660€ gordum, 660 olanın içinde urbeats kulaklıklar veriliyor ve sadece o2 lerde satılıyor. Yarın almanyadan donuyorum, belliki telefonu 1-2 ay daha alamayacagım, bu da dunyada daha fazla kisinin almasına ve incelemelerini forumlarda paylaşacakları anlamına geliyor. Aynı zamanda htc de kamera ve 4.2 için guncelleme çıkaracaktır 2 -3 aya... Şimdilik haberler bukadar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit2100

Ne oldu da bi günde one ın s4 den hiç bi üstün özelliği yok deniyo anlamış deyilim.yapmayın arkadaşlar..her şeyi geçtim sesi nasıl üstün olabilir s4 ün,gayet güzel ekranı varken yerin dibine sokmuşsunuz one ı.kamera konusu tartışılır konuşulur sayfalarca ama sesi,ekranı,tasarımı gayet başarılı...

İncelemeler öyle görünüyor yoksa ikisinide görmeden nerden diyebiliriz? GSM Arena ya göre ses ve ekran konusunda bir nevi birbirlerine fark atamıyorlar deniliyor. Seste HTC One iyi ama S4 ün de eksisi yok deniliyor, Ekran konusunda ise bu sefer Amoled olmuş ama LCD3 de başarılı bulunmuş. Kamera konusunda HTC 4mp yaptık daha çok ışık alacak, daha az noise üretecek daha fazla detay verecek ama fotoğraflar küçük olacak onada katlanın dedi fakat görünüyorki ortada dediği gibi bi durum yok, düşük ışıkta S4 daha iyi sonuçlar veriyor. Uzun uzun yazmayayım tasarım ve malzeme kalitesi hariç One ın bariz şekilde daha iyi olduğu konu malesef görünmüyor.

İnceleme ne kadar objektiftir bilemem ama kabul edilsin edilmesin sonuç budur. Satın alma konusu farklı sadece tasarımı için bile One alınabilinir.

Güncellemelerle ne olur bilinmez tabi ama çok büyük farklar yaratmazsa, malesef ultrapixel ölü doğmuş bir teknoloji olarak aklımzada klacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 28 Mart 2013; 21:54:59 >

• Htc One tek handikapı kamerası geri kalan tüm yönleri günümüz için gayet yeterli teknolojiler,tasarım da ekstrası bu cihazın..
  • Arkadaşlar uzun uza 44 sayfayı okuma imkanım ne yazık ki olmadı ancak şunu söyleme ihtiyacı hissettim telefonu kullanmış biri olarak. Telefon inanılmaz ısınıyor, bırakın oyun oynamayı internette gezinirken bile alev alıyor telefon. Onun dışında oldukça şık ve kullanışlı bir telefon olmuş. Ama en büyük problemi çok ısınıyor.
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.