Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krynn66

Arkadaşlar uzun uza 44 sayfayı okuma imkanım ne yazık ki olmadı ancak şunu söyleme ihtiyacı hissettim telefonu kullanmış biri olarak. Telefon inanılmaz ısınıyor, bırakın oyun oynamayı internette gezinirken bile alev alıyor telefon. Onun dışında oldukça şık ve kullanışlı bir telefon olmuş. Ama en büyük problemi çok ısınıyor.

benim nexus 4 te öyle snapdragon lar aşırı ısınıyor hiç güvenim yok quallcomm a
  • quote:

Arkadaşlar uzun uza 44 sayfayı okuma imkanım ne yazık ki olmadı ancak şunu söyleme ihtiyacı hissettim telefonu kullanmış biri olarak. Telefon inanılmaz ısınıyor, bırakın oyun oynamayı internette gezinirken bile alev alıyor telefon. Onun dışında oldukça şık ve kullanışlı bir telefon olmuş. Ama en büyük problemi çok ısınıyor.

• quote:

İnanılmaz anormal bir ısınma olsa mesut çevik incelemede belirtirdi diye düşünüyorum.

Power vr gpu kadar ısınacağını sanmıyorum. New ipad var bu çipi kullanıyor. 1-2 saatlik oyunun ardından öyle bir ısınıyorki. Ne el değiyor ne bişey. Bildiğin ocak gibi oluyor. Arkası alimunyum olmasının dezavantajı çabuk ısınması. Avantajı ise hemen soğuması. Yazın kullanımda sıkıntılar yaratıyor maalesef . Fakat kışın herhangi bir sorun gözükmüyor. Önemli olan ekranın ısınıp ısınmadığı. arka taraf çokta önemli değil fakat cam ısınıyorsa büyük sorun.

• İncelemeyi izlemedim, ancak durduk yere telefonu eleştirecek değilim. Var olan bir problemi söyledim, internet kullanımında bile telefonun arkası alev gibi oluyor.
  • birkaç batarya süresi vermiş biri xda ekranın 7 saat açık kalması baya iyi adamda belirtmiş zaten.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2208726
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceqa

birkaç batarya süresi vermiş biri xda ekranın 7 saat açık kalması baya iyi adamda belirtmiş zaten.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2208726

süper süre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 28 Mart 2013; 22:26:07 >
  • quote:

İncelemeyi izlemedim, ancak durduk yere telefonu eleştirecek değilim. Var olan bir problemi söyledim, internet kullanımında bile telefonun arkası alev gibi oluyor.

Hocam araştırdığım kadarıyla Htc One dediğiniz kadar ısınması pek normal görünmüyor. Cihazınızda yazılımsal problem olabilir...
  • Arkadaşlar sony xperia z mi yoksa htc mi gerçekten çok iki arada bir derede kaldım çıldırma düzeyine geldim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoLKing

Arkadaşlar sony xperia z mi yoksa htc mi gerçekten çok iki arada bir derede kaldım çıldırma düzeyine geldim :(

Xperia Z'nin ekran parlaklığı ve beyaz-siyah renkleri o kadar berbat ki, gözüm kapalı htc one derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enzomaresca

Düşme testini izledim her telefon gibi sonuç. Önemli olan ekran zaten kılıf ekranı koruyamıyor ekran kırıldı mı masrafı da çok oluyor. Bu telefonları alacaksanız böyle taş zeminlere düşürmeyeceksin. Benim asıl merak ettiğim kasa çizilmelere karşı dayanıklı mı. İphone 5 mesela boya atıyor kolay çiziliyor. Cebe koyduğunda anahtar ya da metal para telefonu çizer mi bunu merak ediyorum. ayrıca iphone 5 gibi yamuluyor mu? o yüksekliklerden taş zemine düşünce her telefonun ekranı kırılır kasa ezilir.

hocam biraz gec okudum ama ekran cizilmezligide cok onemli bir konu ve s4 de gorilla glass 3 kullaniliryor htc de ise gorilla glass 2 buyuk olcude s4 un ekrani daha zor cizilecektir ve netlik daha iyi olur diye dusunuyorum
  • quote:

Arkadaşlar sony xperia z mi yoksa htc mi gerçekten çok iki arada bir derede kaldım çıldırma düzeyine geldim :(

Xperia Z'nin siyah-beyaz renkleri çok kötü, ekran gri gözüküyor gibi bir şey. Ekranın açısal olarak görüşü de çok düşük. Gözüm kapalı HTC One derim ben.
  • quote:

Keske bizde xperia ile one arasinda kalsak. Biz s4 ile one arasindayiz. Xperia z listede bile yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

GSM Arena'nın karşılaştırmasını okuyan varmı? Ben göz gezdirmiştim bugün hemen hemen heryerini okudum. HTC'nin önde olduğu konu neredeyse yok :( S4 den iyi olduğunu umduğumuz ekran ve ses konusunda bile HTC One kısmen geride kalmış. Mesela stereo hoparlörlerine rağmen ses çıkış yüksekliğinde ve kalitesinde S4 den bir artısı yokmuş veya ekran konusunda super amoledin bu sefer olduğu geçmişte olan renk sorunlarının olmadığı ve güneş altındaki görünülebilme durumununda daha ilerde olduğu söylenmiş. Kamera performansıda S4 ileride, Pil konusunda S4 önde, HTC nin tek fazlası şık olan aliminyum gövde, başka bir artısı görünmüyor malesef. Şahsen ben uzaklaştım HTC One'dan. Sentetik testlerden felan vazgeçmiştik zaten ama ekran / kamera / ses konusundada ileride değilse sadece gövde malzemesi ve tasarımı için HTC One beklenirmiş bilemiyorum. S4 daha erken çıkar umarım...

hocam simdi s4 le one zaten bimeks teknosa gibi yerlerde ayni zamanda satilmaya baslar bende pek ingilizce yok detayli okumadim ama ben bir videodada gormustum hatta baska forumda dedim ses cikisi o kadarda super degil diye millet dediki o video belli olmaz simdi dedigin gibi htc kamerada iyi degil ses de ilerde degil ekranda ilerde degil ee o zaman biz direkt s4 e yuklenelim o zaman ki buyuk ihtimal piyasaya cikinca yine one i 4 e katlar gibime geliyor htc niye hic satis rakamlarini soylemiyor istenen seviyede degil bence benim anladigim

• quote:

quote:

quote:

Phonearena'ya göre
    The HTC One is also more visible when used in bright daylight, thanks to its higher brightness. Viewing angles are very good on both devices, but we seem to prefer the HTC One, as it retains the normal tones of its colors, whereas the Galaxy S4 is quick to degrade color quality as we start to tilt the handsets

GSM Arenanın tersine gün ışığında HTC One daha iyi diyor :)

http://www.phonearena.com/reviews/Screen-Comparison-Galaxy-S4-vs-iPhone-5-vs-Xperia-Z-vs-One-vs-Galaxy-S-III-vs-Lumia-920_id3286

İki site birbirinden alakasız sonuçlara varmış ben bişe anlamadım....

zaten gsmarenada düşük ışıkta htc onenın daha doğru renkler verdiği ama biraz karanlık çektiğini söylemişler s4 çok parlak çekmiş.s4 yendiklerini söylemelerinin sebebi zoom yapılanca htc onenın detaylarının gözükmemesi zaten ultrapixel böyle birşey vaat etmiyor düşük boyutta kaliteli fotoğraf ve daha doğru renkler.

"HTC One snaps photos in night mode faster than the Galaxy S4, but they are dark, noisy and there's not a lot of fine detail to be had. On the up side, colors are more accurate."

hocam bence htc yetkilileri cok ters dusunmus sahsen benim icin zoom yapilinca detayda onemli sizi bilmemde

• quote:

Orijinalden alıntı: metamorfik87

quote:

quote:

quote:

Phonearena'ya göre
    The HTC One is also more visible when used in bright daylight, thanks to its higher brightness. Viewing angles are very good on both devices, but we seem to prefer the HTC One, as it retains the normal tones of its colors, whereas the Galaxy S4 is quick to degrade color quality as we start to tilt the handsets

zaten gsmarenada düşük ışıkta htc onenın daha doğru renkler verdiği ama biraz karanlık çektiğini söylemişler s4 çok parlak çekmiş.s4 yendiklerini söylemelerinin sebebi zoom yapılanca htc onenın detaylarının gözükmemesi zaten ultrapixel böyle birşey vaat etmiyor düşük boyutta kaliteli fotoğraf ve daha doğru renkler.

"HTC One snaps photos in night mode faster than the Galaxy S4, but they are dark, noisy and there's not a lot of fine detail to be had. On the up side, colors are more accurate."

hocam bence htc yetkilileri cok ters dusunmus sahsen benim icin zoom yapilinca detayda onemli sizi bilmemde

dostum detay dediğim fotoğrafa zoom yapıp bakmak zaten öyle inceliyorsan bu telefonlarla işin olmaz.
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

edit:bu fotoğraf çekim alanı içinmiş bende öyle okumuştum ama s3ün s4ten daha çok alanı çekiceğini ihtimal veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceqa -- 28 Mart 2013; 23:49:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

bende soğudum şimdi cihazdan.

s4 çıktığında %95 s4 alıcaktım. sonra htc one ı bayağı bi inceledim %80 e kadar çıktı one alma isteğim. şuan ise s4 %60, one ise %40.

%50-%50 olduğu an zaten kafam patlayacak gibi oluyo. çünkü ikisinin de kendine göre artıları eksileri var. hani ikisinden birini alınca kesinlikle diğeri aklımda kalıcak. htc alsam s4 ün büyük ekranı hızı kamerası hafıza kartı takılması pili değişmesi aklımda kalıcak. s4 alsam htcnin o mükemmel görüntüsü, tasarımı, malzemesi, eldeki hissi, kaliteli sesi aklımda kalıcak.

hocam orda bir suru madde siralamissinda cogu kisi sunuda gozetmiyor bir telefonun 2. elide onemli seneye s5 cikti cok muthis bir sey oldu satarsin ustune 200-300 koyar s5 alirsin yada baska bir sey emin olun disarda htc markasini tanimayan var taniyanda hangi ulkenin mali oldugunu bile bilmiyor ama samsungu hakkarideki de taniyor izmirdekide trabzondakide yani herkes taniyor anlatabildim heralde onuda dusunmek lazim yok ben 3 sene kullancam diyorsan sozum yok ama insan imreniyor yani birde sirf tasarimi hosuma gitti diye 2000 lirani cope atma bende senin gibiyim hala kararsizim bu gsm arena beni daha da karistirdi

• quote:

quote:

Keske bizde xperia ile one arasinda kalsak. Biz s4 ile one arasindayiz. Xperia z listede bile yok

Niye elediniz peki xperia z'yi?
  • Orijinalden alıntı: Ceqa

Orijinalden alıntı: metamorfik87

Phonearena'ya göre

dostum detay dediğim fotoğrafa zoom yapıp bakmak zaten öyle inceliyorsan bu telefonlarla işin olmaz.Bak ben sana fotoğraf koyayım gsmarenanın.bu sene telefonlarda kamera ne yazıkki çok değişmemiş.

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

hocam ben burdan one ile s3 un kamerasi hemen hemen ayni s4 sanki cok az daha onde gibi yanlis mi anlamisim ?

• quote:

quote:

quote:

Niye elediniz peki xperia z'yi?

tasarım istesem htc one var. performans hız istesem s4 var. xperia z de ise beni cezbeden bişey yok.

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.