Şimdi Ara

HTC One'ı (M7) birlikte keşfedelim. Londra'dan Canlı Yayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
5
Favori
20.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün lansmanı gerçekleştirilen HTC One'ın inceleme videosu öncesinde Londra'dan gerçekleştirdiğimiz canlı yayında telefonu birlikte keşfetmeye ne dersiniz?

Tekrar yayın için ;

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/HTC-One-M7-Canli-Yayin-Tekrari.htm 

• Önlerden
  • Merak ediyorum beklentilere karşılık verebilecek mi diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önlerden
  • Obaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önlerden yer alalım
  • Hadi bakalım

• Mesut abi senden ricam var orda bi yetkiliye sensation ve Evo3d nin jb alıp almaycagini sorarmisin

Arkadaslar bunu ben ve birçok kişi merak ediyor rica etsem + verip yukarıya tasirmisiniz yorumu mesut abi görsün

edit: abi video tam izleyemedim kesildi fakat bu konuya hiç değinmediysen üzüldüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |M|N|Ç| -- 19 Şubat 2013; 23:52:34 >
  • Beklemedeyiz

• Uzun süredir beklediğimiz cihaz. Umarım hayal kırıklığına uğramayız.

• Bir telefon tanıtımı için DH iyi masraf yapıyor İfa'ya gitmeyen site bir model için Londraya gidiyor arkadaşlar eleştirilerinde haklı gibi görünüyor.

• önlerden.

• Lansman 17:00 da değilmi arkadaşlar? Canlı yayın neden 21:30da anlamadım
  • bant yayını ne zaman yüklenecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 20 Şubat 2013; 9:52:27 >
  • En büyük beklentimiz. Ekran Kalitesi, Kamera Performansı ve tabiki Pil Performansı.

• Donanım haber sagolsun hiç bir etkinlikten habersiz kalmıyoruz.Dubai deki etkinligide sadece donanim haberde denk geldim başka yerde yok.HTC One M7 [ 2 GB RAM, 1.7 GHz Processor,13 MP Cam ,4.7& görsel olarak güzel görüküyor.

• önlerden

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Lansman 17:00 da değilmi arkadaşlar? Canlı yayın neden 21:30da anlamadım

new yorktaki o saatte londradaki 9da
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.