Şimdi Ara

HTC ONE (E8) [ANDROID MARSHMALLOW 6.0.1 - SENSE 7 Güncellemesi geldi] (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.562
Cevap
19
Favori
49.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana da gelmiş, eve gidince indireceğim. Bakaım neler olacak. Burası canlanır sonra
  • Bana da geldi yükledim şimdilik görselde biraz farklılık görünüyor kullandıkça belli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kontrol ettim güncelleme yok diyor. Lolipop güncellemesini alamayıp ta , marshmallow güncellemesini alan varmı arkadaşlar ?

• Önce 57mb lık bir güncelleme alıyor,sonra 1gb lık 6.0 güncellemesi geliyor. Bu arada dün de sense giriş güncellemesi gelmişti playstoredan. Hayırlı olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: cengiz-83

Kontrol ettim güncelleme yok diyor. Lolipop güncellemesini alamayıp ta , marshmallow güncellemesini alan varmı arkadaşlar ?

Aynen bende de öyle diyor.Lolipop güncellemesi yok bendede. Eşimdede E8 var o Lolipop lu ona geldi marhsmallow

• quote:

Merhaba Hocam,

Tam sebebini bulamadım ama telefonun yazılımından kaynaklanma ihtimali yüksek. Arandığınızda ismi çıkan numaraları kontrol edin. büyük ihtimalle rehbere +905xx şeklinde kayıtlıdır. ben bütün rehberdeki numaraların başına +9 ekleyerek çözdüm sorunu.
    Benim sürümde 4.2 ve su an güncelleme bulamıyor. Tahminim OTA güncellemesi geri çekildi. HTC US sitesinde manuel güncelleme için bir link buldum. Ama güncellemeyi yapmadım. Şu an için 4.2 nin bir eksikliğini hissetmiyorum. Manuel güncelleme ile telefondaki tüm bilgiler siliniyor.

Linkte ki update bizim cihazlar için uygun mu bilmiyorum. Sadece bilgi amaçlı linki veriyorum.

http://www.htc.com/us/support/htc-one-e8-sprint/news/

Su linkten lollipop u mu kursak önce ne yapsak.

• quote:

quote:

Merhaba Hocam,

Tam sebebini bulamadım ama telefonun yazılımından kaynaklanma ihtimali yüksek. Arandığınızda ismi çıkan numaraları kontrol edin. büyük ihtimalle rehbere +905xx şeklinde kayıtlıdır. ben bütün rehberdeki numaraların başına +9 ekleyerek çözdüm sorunu.
    Benim sürümde 4.2 ve su an güncelleme bulamıyor. Tahminim OTA güncellemesi geri çekildi. HTC US sitesinde manuel güncelleme için bir link buldum. Ama güncellemeyi yapmadım. Şu an için 4.2 nin bir eksikliğini hissetmiyorum. Manuel güncelleme ile telefondaki tüm bilgiler siliniyor.

Linkte ki update bizim cihazlar için uygun mu bilmiyorum. Sadece bilgi amaçlı linki veriyorum.

http://www.htc.com/us/support/htc-one-e8-sprint/news/

Su linkten lollipop u mu kursak önce ne yapsak.

Dostum var mı bir gelişme? Bende hala yok diyor

• metallish M kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, benim eşimde de e8 var. Onda da yok güncelleme. O da lolipop değil.

Benim gönderdiğim linki inceleme şansın oldu mu ? Ordan lolipop a güncelleme yapabilir miyiz ?

• cengiz-83 kullanıcısına yanıt
    O link Amerikanın spirit operatör cihazları için galiba bizim türkiye cihazlarına uymaz. Htc yi aradım teknik servise gönder diyor:) Adam birşey bilmiyordu :)

Yok hocam daha önce bende konuştum teknik destek ile ama bir ise yaramadı. Servise gönderin telefonu dediler de güncelleme için de servise göndermek çok mantıklı gelmiyor bana. Bu güncelleme yi de alamazsak yazık valla.

• quote:

Yok hocam daha önce bende konuştum teknik destek ile ama bir ise yaramadı. Servise gönderin telefonu dediler de güncelleme için de servise göndermek çok mantıklı gelmiyor bana. Bu güncelleme yi de alamazsak yazık valla.

Tam bir rezalet olur bence de.

• Yükleyenler Sense 6 mı 7 mi söyleyebilir mi?

• sense 7

• İlk izlenimlerim telefon gerçekten hız konusunda fark etti. Batarya lollipop dan sonra ilaç gibi geldi. Ufak tefek görsel farklılıklar var. Temalar uygulamasındaki temalar şuan tam destek veriyor. Bir kaç HTC uygulamasını daha google play üzerinden güncelleme yapabiliyoruz. Klavye mükemmel olmuş tam istediğim gibi. Klavyenin renkleri temalarla değişebilmesi çok güzel olmuş. Halen inceliyorum cihazı.
  • bende hala güncelleme yok diyor. Bir önerisi olan var mı arkadaşlar ne yapabiliriz ?
  • quote:

bende hala güncelleme yok diyor. Bir önerisi olan var mı arkadaşlar ne yapabiliriz ?

Ben servise göndermeyi dusunuyorum. Telefon 4.4.2 de kaldı sağolsun Htc

• quote:

Orijinalden alıntı: YuMi__YuMi

İlk izlenimlerim telefon gerçekten hız konusunda fark etti. Batarya lollipop dan sonra ilaç gibi geldi. Ufak tefek görsel farklılıklar var. Temalar uygulamasındaki temalar şuan tam destek veriyor. Bir kaç HTC uygulamasını daha google play üzerinden güncelleme yapabiliyoruz. Klavye mükemmel olmuş tam istediğim gibi. Klavyenin renkleri temalarla değişebilmesi çok güzel olmuş. Halen inceliyorum cihazı.

hocam klavyeye türkçe karakterler eklenmiş mi?
  • cengiz-83 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri ile tekrar konustum 2 hafta içinde kesin gelecek sıradan bir durum diyor.

Hocam bende HTC US teknik destek ile 40 dakika canlı chat yaptım. Ne yaptıysak olmadı , adam benden fazla üzüldü yapamadık diye neyse bekleyelim bakalım biraz daha
  • telefon bende yok ama xda dan araştırdım. lolipop ruu dosyası var çalışır mı bilmem denemek isteyen olursa
    https://mega.nz/#!LQoSWThK!yWhYVzz5K3yFQUgpI2hV1c9VlFfeAxW2sKs72wBaVYg
    linkteki dosyayı indirin. harici hafıza kartına atın. ismini 0PAJIMG.zip yapın. şarj %30 olsun en az. telefonu kapatın. ses kısma + power a basın bootloader da açın. güncellensin mi diyecek ses açma tuşuna basın gerisini bekleyin.
    bu işlem fabrika ayarlarına döndürecek hatta dahili hafızadaki dosyalarınızı silecek o yüzden foto müzik vb ne varsa yedekleyin rehberinizi falan.
    işlemin sonunda lolipop 5 ve sense 6 olacak ordan 6.0 ota sı gelecektir diye tahmin ediyorum.
    inşallah faydam olur.

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.