Şimdi Ara

HTC ONE (E8) [ANDROID MARSHMALLOW 6.0.1 - SENSE 7 Güncellemesi geldi] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.563
Cevap
19
Favori
49.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: degerli43

telefon bende yok ama xda dan araştırdım. lolipop ruu dosyası var çalışır mı bilmem denemek isteyen olursa
    https://mega.nz/#!LQoSWThK!yWhYVzz5K3yFQUgpI2hV1c9VlFfeAxW2sKs72wBaVYg
    linkteki dosyayı indirin. harici hafıza kartına atın. ismini 0PAJIMG.zip yapın. şarj %30 olsun en az. telefonu kapatın. ses kısma + power a basın bootloader da açın. güncellensin mi diyecek ses açma tuşuna basın gerisini bekleyin.
    bu işlem fabrika ayarlarına döndürecek hatta dahili hafızadaki dosyalarınızı silecek o yüzden foto müzik vb ne varsa yedekleyin rehberinizi falan.
    işlemin sonunda lolipop 5 ve sense 6 olacak ordan 6.0 ota sı gelecektir diye tahmin ediyorum.
    inşallah faydam olur.

Teşekkürler ama manuel olarak yüklenen her yazılım cihazı garanti dışı bırakır diyor müşteri hizmetleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• metallish M kullanıcısına yanıt
    bu imzalı htc tarafından yayınlanan yazılım. hiç bir şey olmaz. onlar custom rom lardan bahsediyor.
  • degerli43 D kullanıcısına yanıt
    Eminmisiniz Htc müşteri hizmetleri kesin konuşuyor. Peki hangi ülkenin yazılımı link verdiğiniz rom

avrupa ülkeleri için yayınlanan yazılım çünkü .401. numaralı. ve sonunda signed yazıyor yani imzalı orjinal dokunulmamış yazılım denemek isteyen arkadaşlar için söyledim.
    servise gönderirseniz de benzer bir işlem yapacaklar çünkü
  • Sense 7 ve Android 6.0.1 oldu. Ardından Play storda farklı farklı 21 uygulamaya update geldi

Gözüme çarpanlar.
    İlk işim sense 7 ile gelen menü tuşlarının yanına ekranı kapatma tuşunu eklemek oldu.
    ekrandaki havadurumu ve saat olan widget şeffat değildi. Onu sildim tekrar ekledim, şeffaflaştı :)
    yeni duvarkağıtları gelmiş.
    pil göstergesi, saat vs. gösteren alandaki ikonlar güzelleşmiş.
    navigasyon barda parlaklık, wifi vs. görünen ekranda artık fener ekleyebiliyoruz.
    ayarlarda ekran ve hareketler altında motion Lunch içine başka hareketler ekleniş sanırım. ama kendimiz başka başka birşeyler ekleyemiyoruz.
    yeni uygulama çalıştığında eğer izin kullanacaksa, rehbere bakma, wi-fi kullanma vs. önce soruyor, onay verirsen yetkiyi açıyor. (ör: whatapptan resim gönderdiler, resmi indirmeden önce sordu)
    batarya performansı için şu anlık birşey söyleyemiyorum. ama hangi uygulama ne kadar ne yedi vs. ayrıntılı olarak gösteriyor.
    Eskiden yanlış hatırlamıyorsam otomatik ekran zaman aşıı vardı. Artık yok. (Yanlış isem düzeltirseniz sevinirim.)

birde çözemediğim sorunum var. Yolu bulan olurda paylaşırsa sevinirim.
    telefonu sessize aldığımızda (titreşim değil) otomatik rahatsız etmeyin moduna giriyor. Bunu kapatabilen var mı?

• maalesef hocam eklenmemiş yada eklenmiştir belki ben detaylı olarak bakmadım sadece klavye renkleri falan hoşuma gitti o yüzden klavyeyi beğendim dedim :)
  • mustafa2375 M kullanıcısına yanıt
    Evet ilginçtir ki rahatsız etmeyin moduna giriyor benimki de ama ben hiç telefonu sessize almadığım için bana bir problem teşkil etmiyor. (Yani sessizde de olsa titreşim mutlaka açık olurdu önceden)
    Linkten indirdiğim zip dosyası hatalı diyor.

Bende indirdim dosyayı , bende de hata verdi hocam

• cengiz-83 kullanıcısına yanıt
    artık telefonum açılmıyor :)
    Hayırdır hocam ne yaptınız da telefon açılmıyor... Linkte ki Rom u mu kurdunuz ?

• Bilgisayarda hatali diyebilir de ben m9uma bu ruu lardan kurmustum bisey olmamisti. Suclu hissettim kendimi

• cengiz-83 kullanıcısına yanıt
    evet img fail dedi va artık açımıyor
    Bootloader aciliyor mu?

evet açılıyor menüye girebiliyorum
    OTA update indiriyorum onu kurmayı deneyecem
  • Ota yi kuramazsin ki. Unlock yapip twrp yukleyip stok rom kurarsin kitkat

ruu indirsem kuramazmıyım?
    yada şu haliyle garantiye mi göndersem garanti bozulsun istemiyorum
  • Bootloader da yazanlari yazar misin bi/

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.