Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.765
Cevap
33
Favori
151.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi hayırlı olsun arkadaşlar, maşallah çok hızlı verdiler, bende A9 u güncelleyemeden, yeni güncellemeyi deneyimleyemeden sattım diye üzülüyordum ama bekleseymişim daha çok beklermişim :) umarım sorunsuz, sıkıntısız bir versiyon olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

Güncellemeyi kuran arkadaşlar güncellemeyi yükledikten sonra wipe cache yapmayı unutmasınlar

O ne oluyor?

Birde hafıza dolu uyarısı alıyorum birçok programı kaldırmama rağmen sadece 500mb lık alan açabildim bunun çözümü var mıdır?

hocam wipe cache telefondaki verilerinizi silmeden telefonu sıfırlamaktır.Nette videolar var izleyip yapabilirsiniz...

Hafıxa dolu uyarısı alıyorsanız ayarlardan depolamaya girin en altta ön bellekteki veriler kısmı var orasını boşaltın depolama alanınız artacaktır

• Wipe Cache yaptım 1 saattir falan da kullanıyorum ilk izlenim güzel ve daha stabil geldi açıkçası parmak iziyle açılma olayı ise nedense bana daha farklı ve süresi kesinlikle daha kısaymış gibi geldi. Tavsiyem kurmanız yönünde şuanda :)
  • wipe cache nedir yahu güncellemeden önce mi sonra mı yapıcaz bazı yerlerde önce yapın yazmıs,

nasıl yapıcaz ve yapmamız illa gerekir mi ?
  • jaks39 J kullanıcısına yanıt
    Yapmaniz daha iyi olur güncellemeden sonra

Burada htc 10 için yapılış videosu var basit bir şey birebir aynı yöntemle yapabilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=O64HZhLN9r4
  • A9 1.02 GB hayırlı olsun

Kontrol edelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi hayırlısı olsun, bu arada yazılım numaralarınız kaç oldu arkadaşlar :)
  • Leonly kullanıcısına yanıt
    2.17.401.2
  • Nuroxy kullanıcısına yanıt
    Güvenlik güncellemesi hangi ay hocam
  • Hergun güncelleme için konuya girerim umutsuzca bi girdim görünce baya şaşırdım baktım doğru hadi hayırlı olsun hepimize.Inşallah olan sorunlar düzelmistir.

• Arkadaslar daha önceden kayitli garantisiz alinip 7.0 guncellemesi gelip konum nedeniyle kuramayanlar,bu sefer ki 7.0gelen guncellemeyi kurabildiler mi acaba???

• Nuroxy kullanıcısına yanıt
    Batarya performansi nasil hocam? Gerileme var mi?

• Wipe cache de data siliniyomu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Batarya performansi nasil hocam? Gerileme var mi?

Bende aynısını merak ediyorum. Iyileşme varsa hemen kuracağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bide once mi yapalim sonra mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DARKKO70

Hocam bide once mi yapalim sonra mi?

hocam wipe cache güncellemeden sonra yapılır.Buradaki amaç eski sürümden kalan dosyaları silmek telefonun daha stabil çalışmasını sağlamaktır

Güncellemeyi kuracak arkadaşlar şarj süresini sormuşlar şarj süresinde herhangi bir düşme azalma vs yok...Kilit ekranını son sürüm ile güncellerseniz şarj süresiz biraz daha artar

• Hayatta bir kaç hafta beklemeden, araştırmadan kurmam, 7 yıldır android telefon kullanıyorum ne çektiğimi ben bilirim bu güncellemelerden. LG G2'im her güncellemeden sonra gözlerimin önünde eriyip gitmişti

Eğer kuracaksam da wipe cache bence yeterli değil, herşeyimi yedekleyip sıfırdan kurarım 7.0'ı.
  • Arkadaslar, A9 telefonumun şarzı %40 dan sonra hızla azalıyor.bataryayı degistirmelimiyim yoksa bütün a9 lar böylemidir.yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanali

Arkadaslar, A9 telefonumun şarzı %40 dan sonra hızla azalıyor.bataryayı degistirmelimiyim yoksa bütün a9 lar böylemidir.yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bataryada değilde telefonda sıkıntı olabilir hiç sıfırladınız mı? bende %25 e inice youtube dan video açıyorum bitsinde doldurayım diye yoksa öyle anormal düşme olmuyor hatta düşme gitgide yavaşlıyor ...
  • Telefonum yurtdışı cihazı.Android 7.0 sürümü.rest atmıştım2 gün önce bende bilemedim.

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.