Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ganyotcu66

Guncelleyen arkadaşlar, hızlı şarj da bir sorun yok değil mi? Bir de gecislerdeki hafif takılmalar geçmiş mi?

hocam geliştirici seçeneklerinden geçiş animasyon seçeneğini 1x den 0,5x yapın telefon baya hızlanıyor....Güncelleme sonrası takılma sorunu yaşamadım ben
  • Hocam geliştici ayarlarını açtıktan sonra ayarlar menusunden kaldiramiyormuyuz? Bir de bu ram kullanımı çok değilmi? Boost+ otoda.

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam geliştici ayarlarını açtıktan sonra ayarlar menusunden kaldiramiyormuyuz? Bir de bu ram kullanımı çok değilmi? Boost+ otoda.

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

yok hocam ayarlardan kaldıramıyoruz...bende ram kullanımı telefonda 1,2 gb görünüyor boost+ dan baktığımda 1 gb görünüyor....

• Aynen, bende de boost da 1.1 gözüküyor genelde, mesela carx veya rr3 gibi oyunlar kasıyor, chromeda kasıyor bir de uygulamaları kapattigimiz yerde uygulamaları iterken kasıyor.

• quote:

Aynen, bende de boost da 1.1 gözüküyor genelde, mesela carx veya rr3 gibi oyunlar kasıyor, chromeda kasıyor bir de uygulamaları kapattigimiz yerde uygulamaları iterken kasıyor.

hocam animasyon geçişlerini 0,5x yaptınız mı? birde hocam telefonunuzu hiç kapatmıyorsanız 2-3 günde bir kapat aç yapın dediğiniz takılmalar bende pek olmadı gerçi o dedğiniz takılmalar arkadaşımda note 5 var onda bile var yani pek takılmayın böyle takılmalara cümle bile bir garip oldu yaw
  • Normal de kafama takmıyorum ama oyunlarda kasma yaşayınca güzelim cihazda ki islemci kendini sorgulatiyor. Dediğiniz gibi 1-2 güne bir kapatıp açıyorum. Hayırlısı artık İnşallah 7.0 ile geçer.

• quote:

Normal de kafama takmıyorum ama oyunlarda kasma yaşayınca güzelim cihazda ki islemci kendini sorgulatiyor. Dediğiniz gibi 1-2 güne bir kapatıp açıyorum. Hayırlısı artık İnşallah 7.0 ile geçer.

inşallah hocam iphonedan sonra ilk defa bir telefonu 2-3 yıl kullanırım diyorum...1000 tl ye bundan iyisini alamazdım sanırım
  • Galaxy wonder faciasindan sonra tovbeliydim android telefona, Lumia kullandım ne uygulama vardı ne başka bişey. IPhone hep sevdim fakat kullanmak istemedim. Baktım bu fiyatı düşmüş aldım oyun hariç çok memnunum ben de nereye kadar giderse kullanırım cihazı. Kulaklık sesi lumiadan sonra en sevdiğim cihaz oldu.

• Bu telefonda wifi araması mevcutmudur.
  • telefonu kılıfsız kullananlara bir sorum olacak, masadayken vs. sürtünmeden dolayı telefonun arka metal yüzeyinde çizikler vs. oluyor mu?
  • efet2000 E kullanıcısına yanıt
    Ben kırıldım kullanıyorum 3 aydır. Çiziği rastlamadım hiç. Karbon gri kullanıyorum.

• Eskisine göre yavaş şarj ediyor ama batarya daha iyi gidiyor. Nedenini bilen varsa yazsın.

• Telefon bence hem tasarım hem de hardware kısmında gayet güzel ama(tamamen kullanıcı hatası telefona genel olarak kötüleme yapmıyorum) telefonu root lamaya çalışırken yanlış recovery dosyası yüklediğimden dolayı bozulan telefonum. Wifi çalışmıyor, kamera çalışmıyor, konum servisi çalışmıyor vede üstüne üstük full şarj'da 4000% olarak gösteriyor 3500% civarlarındada şarjı bitmiş artık demek oluyor hala böyle çözemediğimden dolayı aşırı soğudum
  • quote:

Galaxy wonder faciasindan sonra tovbeliydim android telefona, Lumia kullandım ne uygulama vardı ne başka bişey. IPhone hep sevdim fakat kullanmak istemedim. Baktım bu fiyatı düşmüş aldım oyun hariç çok memnunum ben de nereye kadar giderse kullanırım cihazı. Kulaklık sesi lumiadan sonra en sevdiğim cihaz oldu.

Kulaklık sesi gerçekten çok güzel hocam şu ana kadar kullandığım kulaklık sesi en iyi olan telefon... Birde en özensiz kullandığım telefon daha ne bir çizik var ne de soyulma...

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

Eskisine göre yavaş şarj ediyor ama batarya daha iyi gidiyor. Nedenini bilen varsa yazsın.

Hocam benim telefonun %0 dan %100 e şarj olması 2 saat sürüyor %90 dan sonra telefon akımı düşürüyor bataryayı korumak için 2 saat şarj süresi de normal sayılır... Sizin telefonun şarj süresi ne kadar?

• Bu arada arkadaşlar saat sorunu çözülmüş güncelleme yapmış htc şuan otomatik moda aldım kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Guncelleyen arkadaşlar, hızlı şarj da bir sorun yok değil mi? Bir de gecislerdeki hafif takılmalar geçmiş mi?

hocam geliştirici seçeneklerinden geçiş animasyon seçeneğini 1x den 0,5x yapın telefon baya hızlanıyor....Güncelleme sonrası takılma sorunu yaşamadım ben

Geliştirici seçeneklerine nereden giriliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efet2000

telefonu kılıfsız kullananlara bir sorum olacak, masadayken vs. sürtünmeden dolayı telefonun arka metal yüzeyinde çizikler vs. oluyor mu?

Ben kılıfsız kullanıyorum kılıf o inceliği hissetmiyor ve telefon bana çok kaba geliyor. 1 ay kullandım herhangi bir çizik yaşamadım. Yinede ne olur ne olmaz diye arka kısmı 3d karbon filmle kapladım bu arabalarda kullanılan filmlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Geliştirici seçeneklerine nereden giriliyor?

Görünmüyorsa Ayarlar-Hakkında-Yazılım bilgisi-Daha- Build numarasına 7 kez ard arda tıklayın geliştirici seçenekleri ayarlar kısmında gözükecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: muharrem55k

quote:

Orijinalden alıntı: efet2000

telefonu kılıfsız kullananlara bir sorum olacak, masadayken vs. sürtünmeden dolayı telefonun arka metal yüzeyinde çizikler vs. oluyor mu?

Ben kılıfsız kullanıyorum kılıf o inceliği hissetmiyor ve telefon bana çok kaba geliyor. 1 ay kullandım herhangi bir çizik yaşamadım. Yinede ne olur ne olmaz diye arka kısmı 3d karbon filmle kapladım bu arabalarda kullanılan filmlerden

Hocam karbon filmi nerede yaptırdınız bende yaptırmak istiyorum telefoncular yapıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.