Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.765
Cevap
33
Favori
151.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Ben anlayamadım bu işten bir şey. :)

Hocam valla bende anlamadım Yalnız konumuzdaki kullanıcılardan 3-5 kişiye güncelleme geldi gerisi ne durumda bilmiyorum CİD numarasını değiştirerek güncellemeyi alanlar vardı onlarda yazmıyorlar artık konuya...inşallah sizinki orjinal romdur da güncellemeyi sorunsuzca alırsınız...
  • Elle yüklemeye çalıştım onda da error alıyorum olmuyor. Bekleyelim biraz daha bakalım gelecek mi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Elle yüklemeye çalıştım onda da error alıyorum olmuyor. Bekleyelim biraz daha bakalım gelecek mi..

Hocam bu ay çıkıncaya kadar bekleyin bir illaki verecekler güncellemeyi
  • Şu an için güncelleme de bir sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HEKTOR-NG kullanıcısına yanıt
    Bize gelse de biz de sıkıntı yaşamasak.
  • Benim cihazda avrupa rom u ve güncelleme kurdum.
  • Turkiye cihazları için romu htc'nin sitesinden indirip kendimiz kurabiliyor muyuz?

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Sende haklısın be kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: nigdes

Turkiye cihazları için romu htc'nin sitesinden indirip kendimiz kurabiliyor muyuz?

Hocam avrupa cihazlar için CİD numarasını değiştirip güncellemeyi kurabiliyorsunuz ama Türkiye cihazları için bu geçerli mi bilmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: nigdes

Turkiye cihazları için romu htc'nin sitesinden indirip kendimiz kurabiliyor muyuz?

Hocam avrupa cihazlar için CİD numarasını değiştirip güncellemeyi kurabiliyorsunuz ama Türkiye cihazları için bu geçerli mi bilmiyorum...

MID numarası uyumlu ise kurulabilir.
  • En iyisi guncellemenin gelmesini beklemek. Zaten hevesle bekleyip, kuruyoruz. Daha sonra zaten merak bitince heves kalmıyor. Normal kullanıma devam.

• Aynen hocam en iyisi beklemek zaten güncellemenin eli kulağında artık gelmesi çok yakın birçok ithalat garantili cihaz bile güncellemeyi aldı
  • Beyler android 7.1.1bize gelir mi sizce ? yorumları alalım
  • quote:

Beyler android 7.1.1bize gelir mi sizce ? yorumları alalım

Tahminim Nougat'ın tüm sürümlerini er yada geç alırız ama 8 hayal orası kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aziz istifa

quote:

hocam 7 nin en kararlı en sorunuz sürümü gelsin yeter zaten 8 i tek A9 değil bir çok amiral gemisinin bile göreceği meçhul...
  • Resmi TR cihaza sahibim, hala 7.0 gelmedi . Bence 7.1.1 gelse de çok geç gelir.
  • quote:

quote:

quote:

hocam 7 nin en kararlı en sorunuz sürümü gelsin yeter zaten 8 i tek A9 değil bir çok amiral gemisinin bile göreceği meçhul...

8 güncellemesi ile ilgili söyledikleriniz aslında doğru ama konuyu A9 özelinde değiştiren bazı şeyler var bence. Örneğin Avrupa da ederine göre çok yüksek bir fiyattan satışa sunulması ve HTC nin unlocked cihazlara verdiği malum söz gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: falovmi

Resmi TR cihaza sahibim, hala 7.0 gelmedi . Bence 7.1.1 gelse de çok geç gelir.

Hocam 7.0 ın gelmesi çok yakın gelecek belki bir 3-4 ay sonra ben 7.1.1 i bekliyorum o da gelecektir....7 nin tüm sürümlerini alırız gibi görünüyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

8 güncellemesi ile ilgili söyledikleriniz aslında doğru ama konuyu A9 özelinde değiştiren bazı şeyler var bence. Örneğin Avrupa da ederine göre çok yüksek bir fiyattan satışa sunulması ve HTC nin unlocked cihazlara verdiği malum söz gibi

hocam fiyat konusunda haklısınız kesinlikle HTC kasa kalitesine cihazın tasarımına bakarak yüksek fiyattan çıkardı cihazı ve birde güncelleme sözü verdi.Geçde olsa sözü tuttu.Ben bundan sonra güncellemenin devamını bekliyorum...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam fiyat konusunda haklısınız kesinlikle HTC kasa kalitesine cihazın tasarımına bakarak yüksek fiyattan çıkardı cihazı ve birde güncelleme sözü verdi.Geçde olsa sözü tuttu.Ben bundan sonra güncellemenin devamını bekliyorum...

Ama çok geç tutmadı mı ya hem amerika hem de özellikle avrupa için (bana hala ota üzerinden güncelleme gelmedi)

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.