Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: muharrem55k

quote:

Orijinalden alıntı: efet2000

telefonu kılıfsız kullananlara bir sorum olacak, masadayken vs. sürtünmeden dolayı telefonun arka metal yüzeyinde çizikler vs. oluyor mu?

Ben kılıfsız kullanıyorum kılıf o inceliği hissetmiyor ve telefon bana çok kaba geliyor. 1 ay kullandım herhangi bir çizik yaşamadım. Yinede ne olur ne olmaz diye arka kısmı 3d karbon filmle kapladım bu arabalarda kullanılan filmlerden

Hocam karbon filmi nerede yaptırdınız bende yaptırmak istiyorum telefoncular yapıyor mu?

Kendim yaptım ya. Kendinden yapışkanlı zaten. 1 m2 sini 10 tl almıştım hepsiburada.com dan 1 sene önce elimde vardı yaptım bende

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

• quote:

quote:

quote:

quote:

telefonu kılıfsız kullananlara bir sorum olacak, masadayken vs. sürtünmeden dolayı telefonun arka metal yüzeyinde çizikler vs. oluyor mu?

Ben kılıfsız kullanıyorum kılıf o inceliği hissetmiyor ve telefon bana çok kaba geliyor. 1 ay kullandım herhangi bir çizik yaşamadım. Yinede ne olur ne olmaz diye arka kısmı 3d karbon filmle kapladım bu arabalarda kullanılan filmlerden

Hocam karbon filmi nerede yaptırdınız bende yaptırmak istiyorum telefoncular yapıyor mu?

Kendim yaptım ya. Kendinden yapışkanlı zaten. 1 m2 sini 10 tl almıştım hepsiburada.com dan 1 sene önce elimde vardı yaptım bende

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

Hocam çok hoş duruyor nereden bulabilirim bende yapmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam çok hoş duruyor nereden bulabilirim bende yapmak istiyorum

Çeşitli sitelerde var ordan alabilirsiniz. Yada koçtaş tekzen mağazalarında da vardır. Bendeki renk siyahtı siz isterseniz gri veya beyaz da alabilirsiniz.

http://www.hepsiburada.com/autofolyo-siyah-karbon-folyo-127x100-cm-p-OTMTR2

http://urun.n11.com/karbon-folyo/karbon-folyo-3d-boyutlu-siyah-127-cm-1-metre-P142424183

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/karbon-folyo-3d-boyutlu-siyah-127-cm-1-metre-261792295

• muharrem55k kullanıcısına yanıt
    Hocam araba aksesuarları satan yerlerde de var sanırım bir soracağım bulursam mutlaka alıp uygulayacağım... Hatta siz yanlara da yapabilirdiniz komple... Gerçekten çok güzel olmuş telefonu kılıfsız kullanmak için güzel bir yöntem :)

• quote:

Hocam araba aksesuarları satan yerlerde de var sanırım bir soracağım bulursam mutlaka alıp uygulayacağım... Hatta siz yanlara da yapabilirdiniz komple... Gerçekten çok güzel olmuş telefonu kılıfsız kullanmak için güzel bir yöntem :)

Yanlara yapılırsa muhtemelen cebe koyup çıkardıkça kalkma yapacaktır. Bu şekilde herhangi bir kalkma olmuyor. Kılıfla kullanınca A9 kullandığımı hissetmiyorum resmen bir kalas oluyor. Bu şekilde telefonun inceliğini hissederek kullanıyorum
    Açtım, teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ganyotcu66

Galaxy wonder faciasindan sonra tovbeliydim android telefona, Lumia kullandım ne uygulama vardı ne başka bişey. IPhone hep sevdim fakat kullanmak istemedim. Baktım bu fiyatı düşmüş aldım oyun hariç çok memnunum ben de nereye kadar giderse kullanırım cihazı. Kulaklık sesi lumiadan sonra en sevdiğim cihaz oldu.

Kulaklık sesi gerçekten çok güzel hocam şu ana kadar kullandığım kulaklık sesi en iyi olan telefon... Birde en özensiz kullandığım telefon daha ne bir çizik var ne de soyulma...

Hocam benim cihazı aldığımda herkesin gözü düşüyordu nazardan mi nedir halıya dustuydu ekran ile kasa arasında soyulma oldu ve ekranın ve sağ alt ile sol altta kılcal çizikler oluştu ışık tutunca belli ediyor kendini.

Bunu ileride çıkarınca iz kalmaz demi?

• quote:

quote:

quote:

Galaxy wonder faciasindan sonra tovbeliydim android telefona, Lumia kullandım ne uygulama vardı ne başka bişey. IPhone hep sevdim fakat kullanmak istemedim. Baktım bu fiyatı düşmüş aldım oyun hariç çok memnunum ben de nereye kadar giderse kullanırım cihazı. Kulaklık sesi lumiadan sonra en sevdiğim cihaz oldu.

Kulaklık sesi gerçekten çok güzel hocam şu ana kadar kullandığım kulaklık sesi en iyi olan telefon... Birde en özensiz kullandığım telefon daha ne bir çizik var ne de soyulma...

Hocam benim cihazı aldığımda herkesin gözü düşüyordu nazardan mi nedir halıya dustuydu ekran ile kasa arasında soyulma oldu ve ekranın ve sağ alt ile sol altta kılcal çizikler oluştu ışık tutunca belli ediyor kendini.

hocam düşürmezseniz telefonu çizilmez allah'a şükür ben hiç düşürmedim zerre çizik yok halıya nasıl düştü bilmiyorum ama halıya düşmeden o kadar çiziklerin olmaması lazım...

• Hocam halıya kanepeden düştü yüzüstü 40 cm felan vardır tahminim nasıl oldu bende şaşırdım çünkü geçenlerde parkeye düştü çizik olmadı.

• Şarj olma süresi yaklaşık 1 buçuk saatten 2 saate çıktı. Hızlı şarj özelliği böyle birşey değil. Ben daha önce LG G5 kullaniodum, nougat geldikten sonra şarj olma süresi değişmemişti. Ama cihazla gelen şarj quick sarj 2.0 sanırım. Nougat ile 3.0'a geçilmiş olabilir mi?

• Leonly kullanıcısına yanıt
    Yok hocam zaten 6.0.1 de 3.0 gelmisti

• Saat sorunu çözülmüş ama arada sapıtıyor, 1 saat öncesine yani yaz saatinde olması gereken saate dönüyor. Neyse zaten yaz saati olayı bitmek üzere :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

Saat sorunu çözülmüş ama arada sapıtıyor, 1 saat öncesine yani yaz saatinde olması gereken saate dönüyor. Neyse zaten yaz saati olayı bitmek üzere :D

hocam ben otomatik ayara getirdim sorun yok
  • quote:

Şarj olma süresi yaklaşık 1 buçuk saatten 2 saate çıktı. Hızlı şarj özelliği böyle birşey değil. Ben daha önce LG G5 kullaniodum, nougat geldikten sonra şarj olma süresi değişmemişti. Ama cihazla gelen şarj quick sarj 2.0 sanırım. Nougat ile 3.0'a geçilmiş olabilir mi?

hocam yavaş doldurmadı pil için iyi aslında 2 saatte full şarj oluyor özellikle %90 dan sonra pili korumak için voltajı düşürüyor yavaş dolduruyor ama sıfırdan %50 ye 35-40 dakikada hemen geliyor aslında
  • quote:

Hocam halıya kanepeden düştü yüzüstü 40 cm felan vardır tahminim nasıl oldu bende şaşırdım çünkü geçenlerde parkeye düştü çizik olmadı.

hocam halıya düşüp çizilmesi talihsizlik olmuş o kadarda narin bir telefon değil şansınıza çizilmiş...
  • Hocam güncelleme ile simgeler HTC 10 daki gibi güncellenmiş mi?

• quote:

Hocam güncelleme ile simgeler HTC 10 daki gibi güncellenmiş mi?

evet hocam simgeler güncellenmiş eskisinden daha güzel olmuş
  • Tamam işte ben de otomatik ayarda sorun yaşamıyordum ama lokasyon değişince, mesela evden uzaklaşıyorum hareket halindeyim saatle beraber hava durumu da sapıtmaya başlıyor. Hava durumu da lokasyon algılanamadı deyip, hava durumunu göstermiyor. Mesela bunlar, Ataşehir'den Kadıköy'e geçtiğimde oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonly -- 1 Mart 2017; 20:38:30 >
  • quote:

Tamam işte ben de otomatik ayarda sorun yaşamıyordum ama lokasyon değişince, mesela evden uzaklaşıyorum hareket halindeyim saatle beraber hava durumu da sapıtmaya başlıyor. Hava durumu da lokasyon algılanamadı deyip, hava durumunu göstermiyor. Mesela bunlar, Ataşehir'den Kadıköy'e geçtiğimde oluyor.

Widget te ayarlardan seyahat modunu kapatin.

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.