Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.765
Cevap
33
Favori
151.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 7.0 pil performansını bugün yapıyorum bakalım boost+ uygulaması ile artış var mı yokmu öğreneceğiz telefonda wifi yi hiç kapatmadım güç tasarrufu kapalı yapıyorum denemeyi... screen shotları buradan paylaşacağım ama batarya performansı memnun edici sayılır kullanım süresi ekran süresi bekleme süresini buradan paylaşacağım 4g ile denemeyi yapmadım 4g yi ihtiyacam olunca açıyorum ama wifi sürekli aktif kullanıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: sstarr

Arkadaşlar selam.

Telefonu 2G 3G 4G otomatik moda alınca her 10 dakikada bir konum mesajları geliyor.

Yalnızca 3G moduna alınca duzeliyor durum.

Mesaj ayarlarindan CB mesajlarını iptal ettiğim halde durum böyle

Sizde de böyle bir sorun var mı ?

hocam bu sorunu ilk kez sizde duyuyorum kapattığınıza emin olun bende otomatik modda kullanıyorum CB mesajları bana gelmiyor...

Bulunduğum bölgede bazen 3G ve 4g çekmiyor.baglanti 2G ye dusuyor.sanirim bu yüzden karşılaşıyorum bu durumla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Arkadaşlar selam.

Telefonu 2G 3G 4G otomatik moda alınca her 10 dakikada bir konum mesajları geliyor.

Yalnızca 3G moduna alınca duzeliyor durum.

Mesaj ayarlarindan CB mesajlarını iptal ettiğim halde durum böyle

Sizde de böyle bir sorun var mı ?

hocam bu sorunu ilk kez sizde duyuyorum kapattığınıza emin olun bende otomatik modda kullanıyorum CB mesajları bana gelmiyor...

Bulunduğum bölgede bazen 3G ve 4g çekmiyor.baglanti 2G ye dusuyor.sanirim bu yüzden karşılaşıyorum bu durumla

hocam ben otomatik modda kullanıyorum hiç böyle bir durumla karşılaşmadım dediğiniz gibi olabilir ben Ankarada telefonun hiç 2g ye düştüğünü görmedim...

• Batarya süresi 6.0.1 deki gibi arkadaşlar herhangi bir düşüş yok benim için yeterli seviyede 7.0 ile düşüş olmamış

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 26 Şubat 2017; 17:13:59 >

• Ama bunu belli bir düzende yapmıyor. Kafasına estiği gibi yapıyor, 1 defa yapıyor, 5 defa yapmıyor veya 2 defa yapıyor 4 defa yapmıyor. Bu yüzden bu bir yazılım hatası. Parmak izi okuma uygulaması için bir güncelleme gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

Ben de bu arada önemli bir sorunla karşılaştım. Eğer parmak iziyle ekran kilidi açmayı tercih ediyorsanız; ekran, güç düğmesiyle kilitlenme konusunda kararsız davranıyor. Parmak iziyle açtığım ekran bazen güç düğmesiyle kilitlenmiyor, yani güç düğmesine tekrar basında ekran kilitsiz olarak (direk ana ekran) açılıyor. Ama parmak izi kullanmıyorsanız sorun yok.

Hocam, ayarlardan guvenlik sekmesine girin. En ustte "ekran kilidi" yaziyor, o yazinin sagindaki carka tiklayin. Acilan menuden "guc dugmesi hemen kilitlesin" yazisinin karsisindaki tiki isaretli hale getirin.

Ben de parmak izi tarayici kullanıyorum ve sizim dediginiz gibi bir sorunla karsilasmadim. Muhtemelen bu yuzdendir sorun.

• quote:

Ama bunu belli bir düzende yapmıyor. Kafasına estiği gibi yapıyor, 1 defa yapıyor, 5 defa yapmıyor veya 2 defa yapıyor 4 defa yapmıyor. Bu yüzden bu bir yazılım hatası. Parmak izi okuma uygulaması için bir güncelleme gerekli.

Hocam bende her zaman yapıyor ekran hemen açılıyor bende arkadaşın dediği gibi ekranı hemen kilitle seçeneğini aktif ettim.Birde kilit ekranına yazı yazabiliyorsunuz bende adımı yazdım kilit ekranında ismim çıkıyor hoş olmuş
  • Tamamdır sorun oradan kaynaklıymış. Hala sorunsuz bir güncelleme, başka eksik bulamadım
  • quote:

Tamamdır sorun oradan kaynaklıymış. Hala sorunsuz bir güncelleme, başka eksik bulamadım

hocam htc 10 konusunda herkes ağlıyor telefondan dert yanıyorlar...Anlamadığım HTC nin sorunsuz telefonu A9 sanırım HTC 10 forumu kronik sorun ve şikayetlerden geçilmiyor....

Evet güncelleme sorunsuz inşallah en yakın zamanda yurt içi cihazlara da gelir
  • Daha avrupaya bile vermedi bekliyorum. Tr kim bilir ne zaman alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Daha avrupaya bile vermedi bekliyorum. Tr kim bilir ne zaman alır.

hocam taiwan romu kullanıyor bizim telefon orj. romu yani vietnam güncellemesi ile aynı anda geldi inşallah kısa sürede gelir 7.0 ile telefon daha güzel daha stabil oldu...
  • İnşallah. Artık gelsin, kızmaya başlıyorum, biraz fazla sorumsuzluk bu muamele.
  • quote:

İnşallah. Artık gelsin, kızmaya başlıyorum, biraz fazla sorumsuzluk bu muamele.

Hocam 7.0 ı birçok firma sorunlu diye geri çekti şimdi yavaş yavaş veriyorlar güncelleme sorunsuz gelsin de varsın biraz geç olsun sanırım htc a9 da amerikadan sonra ilk güncellemeyi biz aldık bundan sonra avrupa için verecekler....
  • Hocam o sorunlu hali uzun zaman önceydi, yeni yamalar çoktan yapılmış yayınlanmış durumdadır, Htc 10 Xz vb cihazlarda 7.0'ın sorunu yok şu an. İlk zamanlarda sorunluydu dedik ama zaten bize geç vereceklerdi orta seviye olduğu için, yani bize gelene kadar o sorunlu hali çoktan değişti ama ona rağmen bekletiliyoruz.
  • quote:

Hocam o sorunlu hali uzun zaman önceydi, yeni yamalar çoktan yapılmış yayınlanmış durumdadır, Htc 10 Xz vb cihazlarda 7.0'ın sorunu yok şu an. İlk zamanlarda sorunluydu dedik ama zaten bize geç vereceklerdi orta seviye olduğu için, yani bize gelene kadar o sorunlu hali çoktan değişti ama ona rağmen bekletiliyoruz.

hocam vietnama güncelleme verildiyse avrupaya verilmesi de yakındır...Hatta kim bilir bu hafta içi de bir bakarsınız güncelleme size gelmiş ben bu hafta için gelmesini bekliyorum...Mart ayı gelmeden 7.0 yayınlanacak gibi hatta birçok firma şubat sonu mart başı gibi güncellemeyi verecek...
  • İnşallah hocam.
  • quote:

İnşallah hocam.

hocam ithalat garantili mi sizin cihaz ?
  • Almanya cihazı imiş hocam. Leonly nickli arkadaştan öğrendim ben de.
  • quote:

Almanya cihazı imiş hocam. Leonly nickli arkadaştan öğrendim ben de.

hocam ithalat garantili cihazlara güncelleme gelmiş güncelleyen arkadaşlar vardı o yüzden sordum ama onların telefonunda hangi rom var bilmiyorum...
  • Ben anlayamadım bu işten bir şey. :)
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.