Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leonly

Ben de @efet2000'in kurulum rehberiyle Nougat kurdum. Fakat dediğin gibi sistem 5.75gb değil, 6.80gb yer kaplıyor?

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

Hocam sistemin kullandığı alan sürekli değişiyor bazen düşüyor bazen çıkıyor kullandığımız yazılım numarası farklı belki ondan farklıdır şuan 6.13 gb kullanıyor sistem bende :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Leonly kullanıcısına yanıt
    Hocam benim yazılım numarası 2.16.709.3 sizinki nedir acaba?

• Wipe cache yaptinizmi ondan olabilir.

• Telefon dün 1499 tl ye düşmüştü fiyatı hemen bitmiş hepsiburada da kimler katıldı aramıza bu arada Türkiye güncellemesinden daha ses seda yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 25 Şubat 2017; 10:32:46 >
  • Aslinda forumlara baktim avrupaya daha dagitilmamis turkiyeye avrupa es zamanlin dagitirlar diye dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DARKKO70

Aslinda forumlara baktim avrupaya daha dagitilmamis turkiyeye avrupa es zamanlin dagitirlar diye dusunuyorum

Hocam bendeki cihazda taiwan romu vardı bize güncelleme 4 gün önce geldi dağıtılmaya başlandı ama yine Türkiye'ye enson verecekler gibi güncellemeyi...
  • Rom degistirmek pek istemiyorum ama bence farkida olmicak gibi geliyor.sonucta amerikan cihazlari gibi degil tum avrupada ayni seride telefonlar var.yine turkiye surumunu beklicem.saat ayarlari duzelmistir ins.bide twitterdan baktimda soranlar olmus htca9 guncelleme ile ilgili dedigim gibi avrupada hala yok:(

• quote:

Orijinalden alıntı: DARKKO70

Rom degistirmek pek istemiyorum ama bence farkida olmicak gibi geliyor.sonucta amerikan cihazlari gibi degil tum avrupada ayni seride telefonlar var.yine turkiye surumunu beklicem.saat ayarlari duzelmistir ins.bide twitterdan baktimda soranlar olmus htca9 guncelleme ile ilgili dedigim gibi avrupada hala yok:(

hocam ben rom değiştirmedim telefonum yurt dışı orj. rom var üzerinde inşallah sizede gelir güncelleme ama şöyle söyleyim güncelleme ile telefon daha güzel oldu zaten sorunsuz bir cihazdı özellikle ekranı ikiye bölme özelliği yeni temalar ayarlar arama ekranı mesajlar daha güzel bir görünüm almış.Şahsen ben çok beğendim inşallah size geldiğinde güncelleme sizde beğenirsiniz

• DARKKO70 D kullanıcısına yanıt
    Hocam ayrıca ana ekranda iken ses açma kısma işlemi yaparken çoklu işlem çıkıyor sesi tuş sesini ve müzik sesini aayarlara gitmeden ayarlayabiliyorsunuz.Bu özellikde 7.0 ile geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

Hocam ayrıca ana ekranda iken ses açma kısma işlemi yaparken çoklu işlem çıkıyor sesi tuş sesini ve müzik sesini aayarlara gitmeden ayarlayabiliyorsunuz.Bu özellikde 7.0 ile geldi

Yok yav, ben 6.0 dayim ve o ozellik benim cihazda mevcut :).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran çözünürlüğü bende 1280X720 gözüküyor sizde de aynı mı arkadaşlar önceden farketmedim bugün bakınca farkettim...

• quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

Yok yav, ben 6.0 dayim ve o ozellik benim cihazda mevcut :).

Ya da vardı hocam ben farketmedim
  • Hocam valla bende 1080p gozukuyo ama

• quote:

Orijinalden alıntı: MUZAFFER ayten

Hocam valla bende 1080p gozukuyo ama

hocam ayarlardan mı düşürdüm anlamadım ki bir ekran görüntüsü alıp koymanız mümkün mü acaba ?
  • Hocam bende onu ugrasiyom

• HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

• Buyrun hocam

• quote:

Buyrun hocam

hocam ayarlardan bikmeden çözünürlüğü mü düşürdüm anlamadım ki nasıl yaptım bende çözünürlük 1280x720 gözüküyor
  • Hocam ama aldiginiz ss de 1080p gozukuyo ama

• quote:

Hocam ama aldiginiz ss de 1080p gozukuyo ama

hocam hem cpu-z den hem aida64 den baktım ikisinde de çözünürlük aynı çıkıyor nasıl oldu anlamadım ki
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.