Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A9 cihazimi bugün 7.0 a yukseltmis bulunmaktayım. Menü ve görünüm hoş gözüküyor ama pil Wifi ile daha hızlı düşüyor gibi geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackhawk48

A9 cihazimi bugün 7.0 a yukseltmis bulunmaktayım. Menü ve görünüm hoş gözüküyor ama pil Wifi ile daha hızlı düşüyor gibi geldi bana.

Wifi ile degilde ben de genelde bir düşüş vardi. Pil kalibrasyonu yapin duzelme oluyor.

• Evet wipe cache de yapmadım deneyeceğim. Teşekkür ederim hocam.

• Bize de gelse artik su guncelleme.. :) avrupa cihazlarina hala dagitilmadi mi bilen var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Bize de gelse artik su guncelleme.. :) avrupa cihazlarina hala dagitilmadi mi bilen var mi?

M9 cihazlara geldi yakında A9 a da gelecektir.

• muharrem55k kullanıcısına yanıt
    Gerci su anki Htc'ye ait ayarlar menusunu seviyorum keske onu ellemeselerdi. :)

• HTC'nin yöneticilerinden Mo Versi, Twitter hesabı üzerinden, One A9 için Android 7.0 Nougat güncellemesinin teknik onayını aldıklarını ve bugünden itibaren OTA yoluyla dağıtımının başladığını açıkladı.

• Leonly kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah
  • Cihazı Amerika'dan aldım Eylül ayında bi kaç defa sürüm güncellemesi aldı telefon, yaptığım en son güncellemede (Aralık Ayı) parmak izi çalışmaz oldu servis ile görüştüm cihaza bağlanıp kontrol ettiler hiçbir rom / root vs yuklememe rağmen yazilimsal bir sıkıntı görünüyor denildi. Bende aylardır Android 7 bekliyordum geldi ama şimdide bu hatayı aliyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor.
    HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HasanCanBulbul -- 5 Şubat 2017; 9:51:19 >

• HasanCanBulbul H kullanıcısına yanıt
    Şu an ki yazilim numaraniz kac tam olarak?

• degerli43 D kullanıcısına yanıt
    6.0.1
    1.57.617.60
    Htc'nin sitesine giriyorum ama böyle bir sürüm mevcut görünmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasanCanBulbul

6.0.1
    1.57.617.60

Urun pasaport kayitli mi yoksa imei mi atildi. Cid ve mid numaralari nedir? Nougat buna dikkat ediyor. Bende cid degisitirlmisti 11111111 olarak onceki guncellemelerde sorun yapmadi ama bu nougatta göruyor indiriyor kurmuyordu. Cid numarasini degistirdik düzeldi. Sorunsuz kurdu

• Kamerayı apk ile güncelleyen arkadaşlar herhangi bir iyileştirme gözlemlediniz mi? Daha önce diğer kullanıcıların da belirttiği gibi suratı kırmızı çekiyor.

• HasanCanBulbul H kullanıcısına yanıt
    http://dl3.htc.com/application/RUU_HIA_AERO_UL_N70_SENSE80GP_ATT_MR_NA_Gen_Unlock_2.18.617.1.exe?_ga=1.157452282.1983776881.1486233192

Bu dosyayi indiriyorsunuz. Normal bir program kurar gibi telefonu pc ye baglayip kuruyorsunuz. Ama herseyinizi yedekleyin telefon sifirlanacak. Telefonu baglamadan once gelistirici seceneklerinden hata ayiklamayi acin

• degerli43 D kullanıcısına yanıt
    Deniyorum hocam teşekkürler

• Android 7 nougat sonrası wipe cache partition ve batarya kalibrasyonu yaptım ancak çok da bir iyileşme göremedim. Sistemsel bir fazla güç tüketimi sözkonusu. Bilginize Arkadaşlar..

• Android7 yapanlar ana menü ve ayarlar sekmesini ss alıp atabilirler mi merak ediyoruz 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: muharrem55k

quote:

Orijinalden alıntı: HasanCanBulbul

6.0.1
    1.57.617.60

Urun pasaport kayitli mi yoksa imei mi atildi. Cid ve mid numaralari nedir? Nougat buna dikkat ediyor. Bende cid degisitirlmisti 11111111 olarak onceki guncellemelerde sorun yapmadi ama bu nougatta göruyor indiriyor kurmuyordu. Cid numarasini degistirdik düzeldi. Sorunsuz kurdu

Hocam 7.0 güncellemesinden sonra ram yönetiminde bir iyileşme var mı acaba ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: resfaction

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: resfaction

Arkadaşlar bana android güncelleme geliyor yüklüyor ama cihazınızla oynandığı için kurmuyoruz diye uyarı veriyor,bunu nasıl çözebilirim?

Telefonuzda daha once ne islem yapildi ya da yapildi mi?

İmei atildi, yurtdışı cihazı bu

Mid ve cid numaraniz ne bootloderi acip bakabilir misiniz?

Ses acma+power menüsüne girince 4 menü çıkıyor reboot,reboot bootloader,simlock,info hangisinde çıkıyor mid cid? Ya da yanlış yere mi bakıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: blackhawk48

Android 7 nougat sonrası wipe cache partition ve batarya kalibrasyonu yaptım ancak çok da bir iyileşme göremedim. Sistemsel bir fazla güç tüketimi sözkonusu. Bilginize Arkadaşlar..

Bende normalden fazla bir guc tüketimi söz konusuydu. Pil calibrasyonu yapinca ve battery calibration kurunca duzelmisti

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.