Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.765
Cevap
33
Favori
151.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksumit

Etlik mi orası :)

keçiören aktepe :)
  • Tanıdık geldiydi de yakınmış yine

• Beyler telefonum guncelleme almiyor mesela kasim guncellemesi felan hic gelmedi kutusundaki model id le telefonda yazan farkli ikinci el almistim sizce sorun ne

• arkadaşlar bnim cihazıma güncelleme gelmiyor ikinci el almıştım yurtdışı cihazı sizce sorun ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: hookmaster

arkadaşlar bnim cihazıma güncelleme gelmiyor ikinci el almıştım yurtdışı cihazı sizce sorun ne

hocam benim telefonumda yurt dışı bize de güncelleme gelmedi...avrupa rom olduğu için muhtemelen türkiye geç güncelleme aldı panik yapmayın gelecek ay 7 güncellemesi gelecek zaten
  • Teli hepsiburda 16gb sıfırmi alsak acaba yoksa yurt dışı 3 ram 32 hafızami alsak çok ram ve dahili hafıza performans çok artısi varmıyor 2gb ram kullanımı nasıl
  • Nougat program güncellemeleri gelmeye basladi.

http://www.apkmirror.com/apk/htc-corporation/htc-messages/htc-messages-8-00-830439-release/htc-messages-8-00-830439-android-apk-download/

Nougatta gelir yakinda ;)

• Arkadaslar google chrome da donma sorunu yasayan var mı ? Bende bazen 10-15 saniye donuyor.

• Hayır hiç donma olmadı. Genelde de hiç olmadı, Çok seri ve stabil bir cihaz.

• muharrem55k kullanıcısına yanıt
    Android 7 2017 ayında gelecekmiş one a9 ve m9'a. HTC 10 güncelleme almaya basladi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaf_kef_15

Android 7 2017 ayında gelecekmiş one a9 ve m9'a. HTC 10 güncelleme almaya basladi.

Kalmaz 2017 ye , aralık ayı içerisinde verirler.
  • 2017 başları demişler tabiki erken gelmesini isteriz.

• Nougat ile telefonu eskitirler mi? Sarj olsun performans olsun. Birde ön kamera sizdede yüzünüzü bembeyaz dudakları aşırı kırmızı çıkartıyor mu?
    Ayrıca güç ayarlarindan kamerayı "pili en iyi duruma getir" yerine optimize edilmedi yi seçtim teli kapatıp açtım. Kamera sanki biraz daha hızlı açılıyor gibi.

• Merhabalar,
    Takip etmeye çalışsam da tüm sayfaları okuyamadım, yazıldıysa kusura bakmayın. Durumu izah edeyim, 1400 tl'ye kadar telefon almayı düşünüyorum. Oyun oynayan biri değilim, sadece çok müzik dinlerim, whatsapp ve facebook kullanırım. Beni 2-3 yıl kadar idare edebilecek telefon arıyorum. Nedense fazla seçici olmaya başladım internetteki yazılanları okudukça. 2 yıldır htc desire 310 kullanıyorum, kullanan bilir htc'nin ilk akıllı telefon denemelerindendi.
    j7 prime, a5 2016, c5, htc e8, m8 gibi bir sürü telefon ararken arkadaşımın one a9 önerisine baktım. 2150 mah ne oğlum, desire 310 bile 2000 mah idi dedim. Araştırdıkça daha çok hoşuma gitti, buradaki yorumlardan güzel bir seçenek olduğunu anladım. Artık listemde 1 numarada one a9 var. Çok uzattım kusura bakmayın. Şimdi hepsiburadada 1999 tl ye ithalatçı garantili var. (2gb ram,16gb hafızalı olan) Aynı şekilde doğubanktan 1300 tl'ye (3gb ram,32 gb hafıza) olanını buldum. Zamanında 1400 tl'ye htc türkiye garantili satışmış ama şu an dolar kurundan olsa gerek 1600 küsürlerde türkiye garantili a9. Bu meblalara çıkamıyorum. İthalatçı garantiden de çekiniyorum. Ne yapmam konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum. Özellikle ithalat telefon kullanan arkadaşların yardımlarını dinlemek isterim.
    Şimdiden teşekkür ederim, forum kurallarına aykırı söz,beyanda bulunduysam özür dilerim. İyi forumlar.

• airdrummer A kullanıcısına yanıt
    Müzik ön planda ve sadece sosyal medya ile ilgileniyorsanız hiç düşünmeden bu cihazı alabilirsiniz. Ben TR garantili ürün almıştım ve lg g2 den sonra telefondan memnunum.
  • Yurt dışı telefonlar 4g sorunu varmı yoksa tüm 4g bantları destekliyor mu yurt dışı olanlarda ona göre sorun yoksa 32 lık yurt dışı Alicam ama 4g band eksik. İşe yurt dışı hiç bulaşmayıp 16gb tr alicam

• casper1981 C kullanıcısına yanıt
    Cihazın hangi bölgenin sürümü olduğuna bakman lazım. Avrupa sürümüyse sorun çıkmaz sanırım. Bir de aşağıdaki linkten de hangi bölgede hangi bantlar destekleniyor kontrol edebilirsin.

http://www.willmyphonework.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonly -- 30 Kasım 2016; 2:58:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: airdrummer

Merhabalar,
    Takip etmeye çalışsam da tüm sayfaları okuyamadım, yazıldıysa kusura bakmayın. Durumu izah edeyim, 1400 tl'ye kadar telefon almayı düşünüyorum. Oyun oynayan biri değilim, sadece çok müzik dinlerim, whatsapp ve facebook kullanırım. Beni 2-3 yıl kadar idare edebilecek telefon arıyorum. Nedense fazla seçici olmaya başladım internetteki yazılanları okudukça. 2 yıldır htc desire 310 kullanıyorum, kullanan bilir htc'nin ilk akıllı telefon denemelerindendi.
    j7 prime, a5 2016, c5, htc e8, m8 gibi bir sürü telefon ararken arkadaşımın one a9 önerisine baktım. 2150 mah ne oğlum, desire 310 bile 2000 mah idi dedim. Araştırdıkça daha çok hoşuma gitti, buradaki yorumlardan güzel bir seçenek olduğunu anladım. Artık listemde 1 numarada one a9 var. Çok uzattım kusura bakmayın. Şimdi hepsiburadada 1999 tl ye ithalatçı garantili var. (2gb ram,16gb hafızalı olan) Aynı şekilde doğubanktan 1300 tl'ye (3gb ram,32 gb hafıza) olanını buldum. Zamanında 1400 tl'ye htc türkiye garantili satışmış ama şu an dolar kurundan olsa gerek 1600 küsürlerde türkiye garantili a9. Bu meblalara çıkamıyorum. İthalatçı garantiden de çekiniyorum. Ne yapmam konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum. Özellikle ithalat telefon kullanan arkadaşların yardımlarını dinlemek isterim.
    Şimdiden teşekkür ederim, forum kurallarına aykırı söz,beyanda bulunduysam özür dilerim. İyi forumlar.

Bahsettiğiniz kullanım senaryosuna A9 cuk diye oturuyor. Batarya sizi üzmez, gayet yeterli bir pil performansı var. 2000 tl bu telefon için çok fazla, garantisiz almanız daha doğru olur, zira sayfayı baştan sona kadar okusanız bile belki 1 veya 2 kişinin servise yolu düşmüştür. Cihazda hiçbir kronik sorun yok.

• airdrummer A kullanıcısına yanıt
    Hocam yurt dışı alın hem ucuz hemde sorunsuz bir telefon memnun kalırsınız şuana kadar kullandığım en iyi android telefon diyebilirim :)

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.