Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam belli bir yüzdeden sonra yavaş şarj olur normal bir durum maksimum 1 saat 50 dakika da tam şarj oluyor bizim cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen kardeşim sorun oymuş acikkende şarj oluyor ama tahmini şarj süresini yanlış gosteriyo ondanmis.

Birde hocam 4-5 yer dolaştım ne kılıf bulabildim nede koruyucu cam. n11 den 20 tlye 2 cam + 1 kılıf sipariş verdim. Bakalım nasıl çıkacak kalite.
    Siz hangi koruyucuları kullanıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meraktanD -- 25 Kasım 2016; 0:54:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meraktanD

Aynen kardeşim sorun oymuş acikkende şarj oluyor ama tahmini şarj süresini yanlış gosteriyo ondanmis.

Birde hocam 4-5 yer dolaştım ne kılıf bulabildim nede koruyucu cam. n11 den 20 tlye 2 cam + 1 kılıf sipariş verdim. Bakalım nasıl çıkacak kalite.
    Siz hangi koruyucuları kullanıyorsunuz

bende sadecve ince şeffaf kılıf var telefonu kalınlaştırmıyor 0,2 mm kalınlığında ekran koruyucu olarak da kırılmaz cam filmi kullanıyorum ama çıkartacağım çünkü yanları tam oturmuyor 2,5 d ekran olduğu için size tavsiyem ince silikon kılıf alın takın kullanın zaten satarken para yapmıyor kullanın keyfini çıkartın
  • Benim cihaz maksimum 1 saat 30 dakikada tam şarja ulaşıyor

• HTC Uygulamalarını google playde yayınlanmadan denemek ve kullanmak isterseniz. Buradan inidirip telefonunuza aktarıp kurabilirsiniz.

http://www.apkmirror.com/apk/htc-corporation/

Ben kamera ve ayarlar programlarını güncelledim. Ayarlar kısmının görünümü ve kamera programı değişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem55k

HTC Uygulamalarını google playde yayınlanmadan denemek ve kullanmak isterseniz. Buradan inidirip telefonunuza aktarıp kurabilirsiniz.

Ben kamera ve ayarlar programlarını güncelledim. Ayarlar kısmının görünümü ve kamera programı değişti.

Kamera uygulamasını ben de kurdum. Özellikle RAW çekim modunda fokus seçme ile ilgili sorun vardı, şimdiki versiyonda giderilmiş görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

quote:

Orijinalden alıntı: muharrem55k

HTC Uygulamalarını google playde yayınlanmadan denemek ve kullanmak isterseniz. Buradan inidirip telefonunuza aktarıp kurabilirsiniz.

Kamera uygulamasını ben de kurdum. Özellikle RAW çekim modunda fokus seçme ile ilgili sorun vardı, şimdiki versiyonda giderilmiş görünüyor.

Htc kilit ekran ini guncelledim burdan indirerek daha az sarj yemeye başladi telefon

• Htc 10'a global 7.0 güncellemesi sunulmaya başlanmış. HTC biz de istiyoruz.
  • muharrem55k kullanıcısına yanıt
    Ben kamera uygulamasını guncelledim şimdi kamera açılmıyor maalesef durduruldu yazıyor verileri silmeme rağmen anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaf_kef_15

Ben kamera uygulamasını guncelledim şimdi kamera açılmıyor maalesef durduruldu yazıyor verileri silmeme rağmen anlamadım

Hangi versiyonu kurdun bir alt versiyonu indirip tekrar kurmayı dene.. Ben 8.25.819120 sürümünü kurdum.
  • muharrem55k kullanıcısına yanıt
    En usttekini güncel olanı kurdum şimdi bi altı deneyeceğim

• Yok o da olmadı maalesef kamera durduruldu hatası alıyorum

• Htc desteği vermeden yazılımsal oynamalar yapmayın, boş yere macera arıyorsunuz. :)
  • Enson sürümü bende yükledim hata almadım kamera güzel olmuş ayarlar değişmiş

• Arkadaşlar merhaba.gazintepde bi firma var malum site üzerinden satış yapmakta.ptt kontrollü gönderiyor ürünü.daha önce alışveriş yapan oldu mu acaba.guvenilirmidir.

• Halledebildiniz mi sorunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanali

Arkadaşlar merhaba.gazintepde bi firma var malum site üzerinden satış yapmakta.ptt kontrollü gönderiyor ürünü.daha önce alışveriş yapan oldu mu acaba.guvenilirmidir.

alacaksan karınca iletişimden al o malum sitede var ankarada firma güvenilir bende gidip elden oradan aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Halledebildiniz mi sorunu?

Hallettim güncellemeleri kaldırdım kamera düzeldi. Oradaki çoğu apk yi kurdum fakat dikkat edin şebeke gidiyor bazı apklarda ;) bence de HTC ana güncellemeleri beklenmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: hasanali

Arkadaşlar merhaba.gazintepde bi firma var malum site üzerinden satış yapmakta.ptt kontrollü gönderiyor ürünü.daha önce alışveriş yapan oldu mu acaba.guvenilirmidir.

alacaksan karınca iletişimden al o malum sitede var ankarada firma güvenilir bende gidip elden oradan aldım

Teşekkür ederim.ben siyah renk olsun istedim.ankarada olmadığı için gaziantepi sormuştum.

• meraktanD M kullanıcısına yanıt
    Hocam geldikten sonra yazar mısınız jelatin tam oturdu mu diye?

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.