Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.765
Cevap
33
Favori
151.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: clb12

beyler bu aralar nereye sorsam htc yok anlamadım gitti acaba çekilme söylentileri doğru mu?

yok hocam çekilme haberleri yalan HTC Türkiye'nin açıklaması var Türkiye pazarından çekilme haberleri gerçeği yansıtmıyor diye...Hocam bizim telefonun sıfırını arıyorsanız çoğu yerde yok artık zaten gitgide stoklarda bitiyor...Eğer sorduğunuz yerde HTC A9 M10 gibi modeller yok kalmadı diyorlarsa demek ki çok satıyor demektir...HAngi telefoncuya gitsem Samsung modelerinden başka telefon yok çaka çaka samsung dolu her taraf

aynen öyle hocam zaten vatana falan sormuştum çok satıyor iki model de demişti. Hem her zaman için zaman geçtikten ssonra almak daha iyi sorunsuz oluyor.

• quote:

beyler bu aralar nereye sorsam htc yok anlamadım gitti acaba çekilme söylentileri doğru mu?

HTC Google Pixel telefonları da ürettiği için yetişemiyor sanırım, Pixel telefonlarda da bazı model ve renklerde tedarik sorunu var.
  • quote:

quote:

quote:

yok hocam çekilme haberleri yalan HTC Türkiye'nin açıklaması var Türkiye pazarından çekilme haberleri gerçeği yansıtmıyor diye...Hocam bizim telefonun sıfırını arıyorsanız çoğu yerde yok artık zaten gitgide stoklarda bitiyor...Eğer sorduğunuz yerde HTC A9 M10 gibi modeller yok kalmadı diyorlarsa demek ki çok satıyor demektir...HAngi telefoncuya gitsem Samsung modelerinden başka telefon yok çaka çaka samsung dolu her taraf

aynen öyle hocam zaten vatana falan sormuştum çok satıyor iki model de demişti. Hem her zaman için zaman geçtikten ssonra almak daha iyi sorunsuz oluyor.

Hocam telefon sorunsuz bulabilirseniz yurt dışı alın bozuk bir telefonun imei numarasını atın kullanın hem ucuza gelir hemde fazla para vermemiş olursunuz benim gibi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam telefon sorunsuz bulabilirseniz yurt dışı alın bozuk bir telefonun imei numarasını atın kullanın hem ucuza gelir hemde fazla para vermemiş olursunuz benim gibi

Oyle yapacagim zaten hocam ya A9 (tabi gonul htc 10 istiyor) alirsam. Ancak guncelleme de root atarken falan sikinti oluyor diyenler var kafam karisik. Yeri degil biliyorum ama su ac gozlu hukumete makam araclarini yenilesinler diye gidip 150 tl pasaport parasi odemek koyuyor haram olsun verdigim vergiler. Bundan sonra elektronik ne olursa yurtdisindan alacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zey10

Merhabalar. Öncelikle forumda yeniyim, o yüzden şimdiden sürç-i lisan edersem affola..

Uzuuun zamandır telefon bakıyorum. 4 sene boyunca s3 kullandım ki kullanımın son 1 senesine kullanım bile denemez. samsungtan çok sıkıldım. yeni telefon olarak epey araştırdım. üst segmentten en altlara kadar neredeyse. ve en son iki telefon arasında kaldım. htc one a9 ve sony xperia xa ultra. hem htc'nin hem de sony'nin androidde en iyi deneyimi verdiğine dair yorumlar okudum. malum samsung daima ve daima kasıyor. stabilite noktasında da apple almaya da bütçem elvermiyor.
    telefonda aradığım en önemli şey başta stabilite. telefonla fotoğraf çekmeyi de severim, yani kamerası da önemli. klasik bir kullanıcıyım. çok fazla oyun oynamam. telefonun pil performansı benim açımdan önemli. sürekli telefonun şarjını düşünmek istemiyorum şahsen. ve de tasarım da benim için ayırt edici, zira güzele meylim ezelden.

sonuç olarak, sony'nin kamera noktasında mp olarak fazla görünmesinin izlediğim incelemeler sonucu sadece kağıtta kaldığını gördüm. bir de boyutu bi nebze düşündürüyor.
    htc'nin ise batarya konusu ve ram'i beni düşündürüyor.

özellikle bu noktalarda bana yardımcı olabilirseniz çok minnettar kalırım. teşekkürler şimdiden.

Hangi telefonu aldın hocam

• One A9 imei değiştirip 1.56.401.81 rom güncellemesini kurabilen var mı acaba? Bende güncellemeyi görüyor, kuruyor fakat yeniden başlatınca boot ekranında kurulumu yapmıyor. Güncelleme gerçekleşmiyor.
  • Cihazim Türkiye cihazı olduğu için öyle bir sorun karşılaşmadım ama kesinlikle tavsiye ederim son güncellemeyi telefon güzeldi daha da güzel oldu ve batarya konusunda hiç sıkıntım kalmadı.

• Ben hepsiburada dan 1349Tl ye aldım 1 ay önce. Gelen belgede ithalatçı garantili yazmasına rağmen htc ye sorduğumda cihazımın resmi distribütör garantisinde olduğu söylendi.
  • Bende 1 ay önce aynı fiyata aldım, ürün özellikleri kısmında distribütör garantili yazıyordu ama eve gelince ithalatcı garanti olduğunu gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qeox -- 16 Kasım 2016; 17:00:21 >
  • hepsiburada satıcısından aldıımız a9' ların distribütör mu ithalatçı mı garantili oldugunu nereden anlıyoruz
  • sevgili forum selamlar herkese.http://www.hepsiburada.com/htc-one-a9-ithalatci-garantili-p-HBV000001YTGT şöyle bir ilan var ithalatçı garantili. satıcı hepsiburada. buradan alan var mı? garanti,kutu içeriği falan nedir durum??
  • Arkadaşlar telefonu şarj ederken şarj adaptörü bayağı ısınıyor azda olsa telefonda öyle sizlerde böylemi?

• Arkadaşlar Merhaba. Yurtdışından aldığım htc one a9' un tüm güncellemelerini sıkıntısız yaptım. Yalnız iki aya kadar İMEİ' si bitiyor. Eski telefonumun İMEİ' ni attırmak istiyorum ama korkum şudur; İmei attırdıktan sonra güncellemeleri alıp yüklememde sıkıntı yaşarmıyım ? Yardımlarınız Rica.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnckmk14

Arkadaşlar Merhaba. Yurtdışından aldığım htc one a9' un tüm güncellemelerini sıkıntısız yaptım. Yalnız iki aya kadar İMEİ' si bitiyor. Eski telefonumun İMEİ' ni attırmak istiyorum ama korkum şudur; İmei attırdıktan sonra güncellemeleri alıp yüklememde sıkıntı yaşarmıyım ? Yardımlarınız Rica.

Ben imei attırdım güncelleme ile şöyle sıkıntı yaşadım güncellemeyi görüyor fakat kuramıyorum. Araştırdığımda stock rom atmam gerektiğini öğrendim. ama yapamdım haal stock rom arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem55k

quote:

Arkadaşlar Merhaba. Yurtdışından aldığım htc one a9' un tüm güncellemelerini sıkıntısız yaptım. Yalnız iki aya kadar İMEİ' si bitiyor. Eski telefonumun İMEİ' ni attırmak istiyorum ama korkum şudur; İmei attırdıktan sonra güncellemeleri alıp yüklememde sıkıntı yaşarmıyım ? Yardımlarınız Rica.

Ben imei attırdım güncelleme ile şöyle sıkıntı yaşadım güncellemeyi görüyor fakat kuramıyorum. Araştırdığımda stock rom atmam gerektiğini öğrendim. ama yapamdım haal stock rom arıyorum.

Hocam ben hiç güncelleme yapmadım ama inşallah benim cihazda da stock rom kuruludur....

• quote:

quote:

quote:

Hocam ben hiç güncelleme yapmadım ama inşallah benim cihazda da stock rom kuruludur....

CID numaran ne hocam kontrol ettin mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

CID numaran ne hocam kontrol ettin mi?

HTC_621 TWM-TW yazıyor hocam....

• Sanırım sizinki Stock rom siz güncellemeyi alırsınız
  • quote:

Sanırım sizinki Stock rom siz güncellemeyi alırsınız

şimdi baktım öyleymiş hocam telefonun anavatanı taiwan stock rom var üzerinde inşallah erkenden 7 güncellemesi gelir de yüklerim...
  • Bende hala stock rom arıyorum. htc_hiaeuhl MID: 2PQ91
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.