Şimdi Ara

HTC Ocean serisi gerçeğe dönüşüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uzun süre önce ilk görselleri internete sızan ve bir konsept olduğu sanılan HTC’nin Ocean adındaki akıllı telefon serisi gerçekleşmek üzere. Firmanın 12 Ocak tarihinde bir etkinlik yapacağı ifade ediliyor.

Yeni Bir Konsept

Seri ile ilgili dikkat çeken konu Sense Touch adındaki dokunmatik teknolojisi. Aslında sıkma teknolojisi dememiz daha doğru olur zira kullanıcının telefonun kenarlarına yaptığı baskı ile çeşitli fonksiyonları çalıştırması mümkün oluyor. Baskının ölçüsü de ayarlanabiliyor. Sense Touch bu anlamda firma açısından bir ilki temsil ediyor. Daha önceki modellerde böyle bir teknolojiye yer verilmemişti.

Görsellerde cihazın metal bir alaşım barındırdığı görülüyor. Muhtemelen baskı sensörleri metal çerçevenin alt kısmına entegre edilmiş durumda. Üst köşede ise LED bildirim ışığı yer alıyor. Ayrıca seride çift kamera da yer alıyor. Yine firmanın 3.5mm kulaklık girişinden vazgeçtiği ifade ediliyor.

HTC U adıyla pazarda konumlanacak olan yeni seride üç model yer alıyor. U Smart modeli tahminlere göre orta seviyede mücadele edecek. U Master serinin amiral gemi modeli olacak. U Ultra ise 6 inçlik bir ekran barındıracak. Serinin USB Tip-C standardına devam edeceği ifade ediliyor.

Ayrıca Bkz.Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.0 güncellemesi haftaya başlıyor

Yeni seride donanım ne olacak ve fiyat olarak nereye konumlanacak şimdilik bilinmiyor. İlk bilgilere bakıldığında üst seviye olacağına kuşku yok. Bu bakımdan da fiyatı biraz yüksek olacaktır.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    HTC Ocean serisi
    HTC Ocean serisi
    HTC Ocean serisi
    HTC Ocean serisi

• yok ya battı bu firma

• Hani bu firma battıydı yahu :) Adamlar Gümbür Gümbür geliyor...

• Haziran ayından bu yana HTC 10 kullanıyorum. Canavar gibi calisiyor. Her yönüyle tatmin edici bir cihaz. Aranızda almayı düşünen varsa hiç dusunmesin. Sevgiler,saygilar. Yeni yılınız kutlu olsun

• R-ES kullanıcısına yanıt
    HTC 10 konusuna bekleriz. Ben de kullanıyorum gerçekten toplamda her ihtiyaca cevap verebilen nadir telefonlardan. Büyük ekrana cevap vermiyor ne yazık ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akıllı telefonlarda yenilikçi fikirlere ihtiyaç var. Bu fikir yenilikçi ama ne kadar kullanışlı olacağı belirsiz. Her şeyden önce telefon üzerinde iz kalmaması gerekiyor, yoksa çok çirkin olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

yok ya battı bu firma

HTC gibi bir firma asla batmaz adamların elinde yüzlerce patent var ve geçmişi çok sağlam HTC batarsa size ne faydası olacak merak içindeyim! Ayrıca sizin gibi insanlar için telefon üretmiyorlar... Adamların tüm telefonları premium size plastiklerle mutluluklar dileriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

quote:

yok ya battı bu firma

HTC gibi bir firma asla batmaz adamların elinde yüzlerce patent var ve geçmişi çok sağlam HTC batarsa size ne faydası olacak merak içindeyim! Ayrıca sizin gibi insanlar için telefon üretmiyorlar... Adamların tüm telefonları premium size plastiklerle mutluluklar dileriz

bu mesajı yazmak için nasıl bir ticaretin içine girdin bilmiyorum ama son 2 telefonum HTC idi zaten. Önceden nasıl telefonlar ürettiğini, şimdi ne hale geldiklerini ve izledikleri politikayı gördüğüm için o yorumu yazdım HTC yi kötülemek için. Şuan kullandığım telefonda metal benim merak etme sen hemen yarışın anasını satayım biri babanızın şirketine laf etti ya.

• Sıkma mı? gözleme olaydı bari.
  • quote:

quote:

quote:

yok ya battı bu firma

bu mesajı yazmak için nasıl bir ticaretin içine girdin bilmiyorum ama son 2 telefonum HTC idi zaten. Önceden nasıl telefonlar ürettiğini, şimdi ne hale geldiklerini ve izledikleri politikayı gördüğüm için o yorumu yazdım HTC yi kötülemek için. Şuan kullandığım telefonda metal benim merak etme sen hemen yarışın anasını satayım biri babanızın şirketine laf etti ya.

Telefonun metal olması yeterliyse sana göre eyvallah! Neyse cezan bitince gel koçum

• HTC 10 üzerinde çalışsalar yeterlidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC M8 model telefonumu 2017 yilinda degistiririm belki..

• Güzel telefonları var ama fiyat politikası Türkiye için berbat artı desire serisi de hiç fiyatını yansıtmıyor. Kasa çerçeve oranı çok berbat tasarıma biraz önem vermeliler.

• Gelir artık 4000'den...

• quote:

quote:

yok ya battı bu firma

Tipik bir HTC kullanıcısı yorumu

• artık tasarımın değişmesi lazım htc baştan bir revizyona gitmen gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

quote:

quote:

yok ya battı bu firma

Tipik bir HTC kullanıcısı yorumu

Evet Desire Hd modelinden bu yana HTC tüm telefonlarım... Ben fanboyluk yapmıyorum doğruları söylüyorum kardeş. HTC batsın yada çıksın babamın şirketi değil çok umursamam ama çoluk çocuk kara cahil HTC batacak diye göbek atacak neredeyse tekrar üstüne basa basa söylüyorum adamlar gereksiz birşey koymadilar hiç bir cihazına.

Örnek Samsung : Bir sürü sensör koyuyor kullanan varmı hayır şarj yiyor diye kapatıyor hepsi!

• ne kadar çok temas, o kadar kronik sorun..

• HTC ve AMD beklenti oluşturup hayal kırıklığına uğratma konusunda yarış halindeler. İnşallah bu sefer olmuştur. Nedenini bilmediğim bir şekilde en sevdiğim iki firmadır kendileri :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.