Şimdi Ara

HTC'nin Nexus 8 tableti ile ilgili yeni detaylar paylaşıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elefue

4 GB Ram diyor. ön kamera 1.6 olur mu yaaaa

telefon degil bu. 9inch tablet. aradaki farki unutmamak gerek. koca tabletle selfie cekerkenki halinizi gomek isterdim dogrusu
  • iPad 4'ten kurtulmak için fırsat yaratabilir bana =)

• Htc nasıl o kadar ucuz yapabiliyor?

• htc deyince aklıma kalite geliyor vee fiyat nvidia diyince attığı kazıklar aklımdan çıkmıyor (mobil sektörde) htc kaliteli ama nvidia gene aynı şeyleri yaparmı diye düşünmüyor değilim htx one x garantisi olan cihazlara güncelleme verilemeyişinin tek sorumlusu nvidia

• ultra pixel koymasınlarda ne yaparlarsa yapsınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

quote:

Orijinalden alıntı: Elefue

4 GB Ram diyor. ön kamera 1.6 olur mu yaaaa

telefon degil bu. 9inch tablet. aradaki farki unutmamak gerek. koca tabletle selfie cekerkenki halinizi gomek isterdim dogrusu

Ben yapmasamda Asya lılardan sonra Araplarda başladı İpad Samsunglar onlara yazık yani
  • Htc tasarımı, malzeme kalitesi yeter zaten fiyat ve donanım google ın istediği gibi olacak.
  • 4 gb ram + tegra k1 + android l
  • Bir Nexus 7 kullanıcısı olarak inanılmaz bir heyecanla bekliyorum kendisini. Türkiye'ye gelişi çok çok gecikmez umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıksında görelim

• 1000 liradan aşağı gelirse havada kaparlar bu tableti

• pili nasıl aceba
  • Efsane geliyor gibi. Fiyatı çok iyi. Üniversitede derslere 3 KG ağırlığında MSI GE60 götürmek yerine adamakıllı tablet almayı düşünüyordum. Apple IPad Air yerine bunu alabilirim acayip heyecanlandım. Umarım Nexus 7 2 modeli gibi rezil bir tasarımla gelmez

• Bekleyelim bakalım

• Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    Nexus 7 2013'ün tasarımı bence çok şık yahu :) Alt ve Üstteki boşluklar fazla fakat bu da yatay kullanımı kolaylaştırmak için yapılmış diye düşünüyorum.

Nexus 8 beni fazla heyecanlandırıyor, şahsi görüşüm tabi ama Nexus'un tasarımını pek umursamıyorum :) Büyük bir bataryayla gelirse -ki şuanki iki Nexus tabletin de pil performansı çok iyi bence- yıllarca kullanılacak bir ürün olur. Umarım fazla gecikmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.