Şimdi Ara

HTC incredible s vs LG optimus black

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni telefon alıcam da htc inceredible s (avea dan kontratsız 1390 tl) veya lg optimus black (vatandan 919 tl ) sizce hangisi iyi önemli olan performans dayanıklı olması ve malzame kalitesi yaklaşık 500 tl farkla htc alırmı htc yi ucuz ve garantili olarak başka nereden alınabilir ? yardımcı olursanız sevinirim .

• Xperia Arc al bence.1.300 liraya.
  • Htc İncredible S'in rakibi Sony Ericsson Xperia Arc'tır.
    Htc Desire S ülkemizde 1155 TL iken İncredible S 1400 TL olamaz.Telefonun tüm mağazalara gelmesini beklersen fiyatının 1250 TL olacağını düşünüyorum.Eğer Htc İncredible S almazsan Xperia Arc almanı öneririm.
  • Htc İncredible S derim ama yurt dışından gelen cihazlardan isterseniz daha uygun fiyata Sensation bulabilirsiniz.
  • Incredible S çok yüksek bir fiyattan satışta şu an. Alınmaz o fiyata. Optimus Black ile aralarında dağlar da yok, Optimus Black derim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kissed by Fire -- 1 Temmuz 2011; 10:24:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neytiri

Incredible S çok yüksek bir fiyattan satışta şu an. Alınmaz o fiyata. Optimus Black ile aralarında dağlar da yok, Optimus Black derim ben.

Optimus Black alacağına Galaxy S alsın o zaman arkadaş.200 TL fark var ama dağ denebilecek kadarda fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

Incredible S çok yüksek bir fiyattan satışta şu an. Alınmaz o fiyata. Optimus Black ile aralarında dağlar da yok, Optimus Black derim ben.

Optimus Black alacağına Galaxy S alsın o zaman arkadaş.200 TL fark var ama dağ denebilecek kadarda fark var.

güldürdün beni ne demek dağ denilebileek kadar fark var optimus black çok daha iyi bir telefon daha piyasaya yeni çıktı ve doğal olarak kimsenin düzgün bilgisi yok okadar ben lg optimus black al derim

• quote:

Orijinalden alıntı: sabarra

quote:

quote:

güldürdün beni ne demek dağ denilebileek kadar fark var optimus black çok daha iyi bir telefon daha piyasaya yeni çıktı ve doğal olarak kimsenin düzgün bilgisi yok okadar ben lg optimus black al derim

ikisi arasinda cok fark yok gaklaxy s dahili hafiza olarak sade bir az daha iyi bir de islemci olarak daha iyi

• garantili alacaksan optimus black en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabarra

Ne kadar cahil birisisin.1 GHz Cortex-A8 processor, PowerVR SGX530 GPU, TI OMAP 3630 chipset barındırıyor.Galaxy S'ten daha düşük dahili hafıza , daha kötü ekran , daha kötü kamera , daha kötü gpu(İphone 4 Sgx535 , Galaxy S Sgx540) daha eski android versiyona sahip.

quote:

Orijinalden alıntı: orhan azeri

ikisi arasinda cok fark yok gaklaxy s dahili hafiza olarak sade bir az daha iyi bir de islemci olarak daha iyi

Yukarıda yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 3 Temmuz 2011; 17:19:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wentworthscofield

garantili alacaksan optimus black en iyisi

+1 optimus al bence
  • Optimus black ile galaxy S'i karşılaştırmak pek doğru bişey değil arkadaslar, piyasaya yeni çıkmış olan bi telefonu gidip kullandınızmıda bu kadar emin konusuyosunuz kendinizden.. Sana tavsiyem optimus black fiyat ve performans devi. Araştırabilirsin alıpta pişman olan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynscn1903

Optimus black ile galaxy S'i karşılaştırmak pek doğru bişey değil arkadaslar, piyasaya yeni çıkmış olan bi telefonu gidip kullandınızmıda bu kadar emin konusuyosunuz kendinizden.. Sana tavsiyem optimus black fiyat ve performans devi. Araştırabilirsin alıpta pişman olan yok

Ben az da olsa kullandım.Açıkçası Nova ekran beklediğim kadar iyi gelmedi bana .sAMOLED daha güzel geldi.Bu arada belki oradaki cihaza özel birşeydir ama menü geçişlerinden hafif takılmalar gerçekleşiyordu.
  • Optimus Black 45 fps alıyorken Galaxy S 55 fps alıyor.Optimus Black'te sanırım yandan bakınca siyah renkler gri gözüküyordu.Galaxy S'te ise siyahsa siyah gözüküyor.Optimus Black'e android 2.3 çıkmadı diye biliyorum.Ayrıca rom sayısıda kısıtlı.Optimus Black'in kamerasında bir problem var.Videoları basık çekiyor.Yazılımla düzeltilebilir ama bu sorun şuan mevcut diye biliyorum.Ayrıca arkadaş aradaki fiyat farkına değermi diye sormuş.İncredible S alabilecek bütçesi var.LG optimus Black bildiğim kadarıyla 900 TL.Galaxy S ise 1100 TL.Aradaki 200 TL'ye değermi bu fark? Bence değer.Değmez diyenlere cevabım o zaman huawei x5 alsın.Aradaki fiyat farkı 350 TL civarı ve değmeyecek fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 5 Temmuz 2011; 2:08:53 >
  • quote:

Optimus Black 45 fps alıyorken Galaxy S 55 fps alıyor.Optimus Black'te sanırım yandan bakınca siyah renkler gri gözüküyordu.Galaxy S'te ise siyahsa siyah gözüküyor.Optimus Black'e android 2.3 çıkmadı diye biliyorum.Ayrıca rom sayısıda kısıtlı.Optimus Black'in kamerasında bir problem var.Videoları basık çekiyor.Yazılımla düzeltilebilir ama bu sorun şuan mevcut diye biliyorum.Ayrıca arkadaş aradaki fiyat farkına değermi diye sormuş.İncredible S alabilecek bütçesi var.LG optimus Black bildiğim kadarıyla 900 TL.Galaxy S ise 1100 TL.Aradaki 200 TL'ye değermi bu fark? Bence değer.Değmez diyenlere cevabım o zaman huawei x5 alsın.Aradaki fiyat farkı 350 TL civarı ve değmeyecek fark var.

880 tl oldu Galaxy S.... optimus da 854 tl... aynı fiyattalar yani... Galaxy S bu fiyata kaçmaz...

Sadece şu videoda bile ekran bile ne kadar farkediyor.. soldaki galaxy shttp://www.youtube.com/watch?v=tv81oh-ZQ-I

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 5 Temmuz 2011; 14:17:22 >

• 880 lira nerede oldu acaba ? url verde bende alayım o zaman.. Ben galaxy s pahalı diye vazgeçmiştim.. 880 tl'ye bulursan direk alayım hocam En son baktığım sitelerde 1.149 TL.. Optimus black ise 898 TL bu fiyatlara vatandan baktım ama siz nereden baktınız anlayamadım..Bende ikisi arasında kalmıştım ama özellik açısından pek bi fark göremedim 250 TL vericek kadar o yüzden optimus black'in takipçisiyim şu anda.
  • quote:

880 lira nerede oldu acaba ? url verde bende alayım o zaman.. Ben galaxy s pahalı diye vazgeçmiştim.. 880 tl'ye bulursan direk alayım hocam En son baktığım sitelerde 1.149 TL.. Optimus black ise 898 TL bu fiyatlara vatandan baktım ama siz nereden baktınız anlayamadım..Bende ikisi arasında kalmıştım ama özellik açısından pek bi fark göremedim 250 TL vericek kadar o yüzden optimus black'in takipçisiyim şu anda.

ben aldım :) pazar siparişi verdim bugun saat 13 te geldi :) şu an şarj ediyorum... açmak için sabırsızlanıyorum...

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-i9000-galaxy-s-cep-telefonu-fiyati,361537.html

ben androidteelfonlari.com dan aldım...

• quote:

Orijinalden alıntı: metbey

quote:

880 lira nerede oldu acaba ? url verde bende alayım o zaman.. Ben galaxy s pahalı diye vazgeçmiştim.. 880 tl'ye bulursan direk alayım hocam En son baktığım sitelerde 1.149 TL.. Optimus black ise 898 TL bu fiyatlara vatandan baktım ama siz nereden baktınız anlayamadım..Bende ikisi arasında kalmıştım ama özellik açısından pek bi fark göremedim 250 TL vericek kadar o yüzden optimus black'in takipçisiyim şu anda.

ben aldım :) pazar siparişi verdim bugun saat 13 te geldi :) şu an şarj ediyorum... açmak için sabırsızlanıyorum...

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-i9000-galaxy-s-cep-telefonu-fiyati,361537.html

ben androidteelfonlari.com dan aldım...

Öncelikle hayırlı olsun, bu kadar ucuz olmasının altında umarım bişey yatmıyodur.. Bende almaya karar vermiştim amahttp://forum.donanimhaber.com/m_43006384/mpage_10/key_/tm.htm bu konu beni vazgeçirdi açıkçası.. 10 sayfa boyunca sorun çıktı umarım sizdede çıkmaz bu kadar sorun.. Siz nasıl buldunuz peki ve ne kadar garantisi var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y n s c n -- 5 Temmuz 2011; 16:27:46 >

• Paralel ithalat dediklerinden ama ben bir sakınca görmüyorum... Sanayi bak. onaylı distbtor garantisi var ismi de özşahin miş... şimdi baktım... Onu bırak... sen en resmi telpadan alsan bile rootladıgın zaman garantisi bozulur diyorlar sana... Gerçi orjinal romunu gene yükleyebiliyorsun ama önemli olan telpadan bile alsan garantisi gitme riski var ama bunda bir de root yaptırma ve üst sürüm 2.3.4 yükletme seceneği var 40-50 tl civarı... onu da yaparsan her türlü yazılımsal sorundan dolayı bozulmada falan iade edebiliyorsun, hiç bir riski yok... 2 sene standart garantileri var.. Şöyle söyleyeyim Telpa'da bile 880 tl ye satılsa oradan almaz gene buradan alır ve root yaptırır, en üst sürümü yükletirdim... O linkteki sorunlar da tüm telefonlarda olabilir. 10 milyondan fazla satmış bir ürün bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 5 Temmuz 2011; 16:38:53 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_43006384/mpage_10/key_/tm.htm Dediğim gibi bu konu çok etkiledi beni.. Yoksa alıcaktım bende galaxy s.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.