Şimdi Ara

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★ (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.619
Cevap
15
Favori
199.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum ancak cevaplayabiliyorum kusura bakma, yapmışsındır umarım,
    android sdk development için gerekli. bize sadece gönderdiğim linkteki 2-3 dll ve 2-3 exe yeterli. verdiğim linkteki dosyayı indir ve içindekileri c:\android altına çıkar o kadar.
  • yaptım ama yazma imkanı bulamadım:)yaptım gayet güzel oldu ve stabil bir şekilde çalışıyor..gerçi telefonu kullanmıyorum satacağım için sadece rom yükleyip bıraktım ama ilk kurduğuma göre gayet hızlı ve sorunsuz..birde güncelleme kısmına girince telefon üzerinden güncelleme olayı açık bu güzel öbür romda güncelleme seçeneği yoktu..şimdiki rom a bir güncelleme gelse telefon üzerinden günceller miyiz yoksa yine o rom u indirip tekrar aynı işlemleri yapmak mı gerek..

güncelleme kısmına girince 4 tane seçenek var..sadece yeni kararlı sürümler, tüm sürümler filan diyor..sadece yeniyi seçiyoruz sanırım..
  • Root yapınca istediğim programı kaldırma imkanı oluyor biliyorum önceki romlarda kaldırıyordum ama bu son romda kaldıramıyorum..mesela google play hangouts google+ vb..veya rom ile gelen gereksiz programları...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canyash kullanıcısına yanıt
    Dostum yanlış hatırlamıyorsam romun dahili bir root manager ı vardı. Ayarlarda bi yerlerdeyi hatırlamıyorum şimdi malesef. Onu durdurup, supersu yu flashlıyordun herhalde. Böyle bişey yaptınmı hiç? O başlıkta superau faşan diye aratırsan bulabilirsin sanki birşeyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle bişey yapmadım ama daha önce süperuser diye bişey vardı önceki romda devamlı izin istiyordu..kötü bişey o..root yüklü telefonlara program kurup kaldırıyorsun sanırım onlarla olmaz mı acaba...

• Titanium backup kullanabilirsin dostum kullanmadıysan. İlk başta bu neye yarıyorki acaba falan diyorsun ama aslında çok faydalı. Titaniumla kaldırabilirsin istediğin programı. Bi de supersu veya superuser ın izin istemesi iyi birşey normalde. Root erişimine sahip uygulama telefonunda bilgilerin de dahil herşeyi yapabilir. O yüzden bu superuserın falan izin istemesi iyi birşey. Ama mesela titanium backup gibi güvenilir uygulamaların root erişimine sahip olmasını "sürekli hatırla" dersen bir daha sormaz.

• Tamam sağol arkadaşım..sanırım telefonu satıyorum piyasası ne eder sena

Valla sahibindende 250-400 arası değişiyor. Bende geçen hafta sattım benimkini 250-300 gibi bişeye takasa verdim. Başka da çıkmazdı zaten elimden kalırdı öyle evde. Temizse 300-350ye falan verebilirsin.

• Eyvallah arkadaşım..onun yerine HTC windows phone 8x aldım bakalım 8.1 güncelleme gelsin onu a

keşke windows almasaydın yahu. neyse almışsın artık kaça aldın sorması ayıp?
  • 600 tl 50 tl world puan verdi 550 diyelim:-)eşime aldım ben onun increble s vardı root olayına girdim telefon sapıttı bende onu aldım merak ediyordum windows phone nasıl diye daha güzeldir dedim sonuçta yazılımda microsoft en iyilerden biri ama ben beğenmedim eşimde beğenmedi çok basit geldi..güzel yanı stabil çalışması ana işlevleri yapsın yeter..gelişen bir sistem yeniliklere açık olmak lazım:-)hem o fiyata sıfır telefon o özelliklerde yok..

• lutfen bana yardım edin :(((

tlf um da clash of clans oyunu yuklu, oyuna son bır guncelleme geldı ve yukledım,sonrasında oyunu oynayınca ve son zamanlarda oynamadan tusları kılıutledıgım zaman ekran kararıyor ve goruntu gelmıyor, tlf un tus kılıdını acabılıyorum,tlf acevap verebılıyorum ama hıcbırsey goremıyorum,yanı dokunmatıgı calısıyor ama ekran gelmıyor..
    ne yapılmalı :( sorun ne sızce... burdakı arkadaslara sordugumda sıstemde sıkıntı var dedıler format attım yıne duzelmedı... ayrıca tlf umda ne root var ne de baska bırsey,oldugu gıbı,garantısı de yok :( artada ekran gelmasıne ragmen duzelmıyor :( acıl cevap lutfen dostlarım...
  • Arkadaşım aynı sorun benim telefonda da var gerçi benim telefon root lu..ama şöyle yüzde yüz performans ile çalışan bir tane rom bulamadım..en son 4.4.4 çıkmış vivokat in..ama çoğu şeyi çalışmıyor herşeye durduruldu diyor..root çekenlerden söyle tam manasıyla çalışan bir rom tavsiye etmesini istiyorum..şöyle güzelce kurup satmak istiyorum ama sattım geri geldi rom hata veriyor diye..

• arkadaşlar hangi romu kursam hata alıyorum kamera açılmıyor browser açılmıyor filan..kvk teknik servise versem orjinal rom atarlar mı ücreti ile..ya da başka rom atmazlar dimi..yaptıran arkadaş var mıücreti ne olur acaba...veya bana sorunsuz bütün işlevleri çalışan bir rom tqvsiye edip kurulum aşamalarını anlatacak biri yok mu lütfennn
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyash

arkadaşlar hangi romu kursam hata alıyorum kamera açılmıyor browser açılmıyor filan..kvk teknik servise versem orjinal rom atarlar mı ücreti ile..ya da başka rom atmazlar dimi..yaptıran arkadaş var mıücreti ne olur acaba...veya bana sorunsuz bütün işlevleri çalışan bir rom tqvsiye edip kurulum aşamalarını anlatacak biri yok mu lütfennn

Arkadaşlar cevap...

Dostum boot.img dosyasını da flashladığından eminmisin? Bildiğim kadarıyla bunun içerisinde kernel dosyaları falan var. O yüzden olabilir. Bir de yeni rom flashlarken tam temizlik yapman lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kicker

Dostum boot.img dosyasını da flashladığından eminmisin? Bildiğim kadarıyla bunun içerisinde kernel dosyaları falan var. O yüzden olabilir. Bir de yeni rom flashlarken tam temizlik yapman lazım.

Şimdi arkadaşım 4.4.2 çıkmıştı birde yeni 4.4.4 çıkmış ikisini de kurdum boot img dosyasını flash yapmadım çünkü gerek kalmadı HTC yazısında takılınca öyle yapıyorduk..telefon açılıyor sıkıntı yok ama browser kamera filan hata veriyor wifi açılmıyor ya diyorum stabil yazıyor bu kadar hata nasıl oluyor ben mi yanlış bişey yapıyorum..şimdi şöyle yapıyorum hafıza kartını biçimlendiriyorum rom ve google programları olan zip i karta atıyorum..sonra recovery ile telefonu sıfırliyorum 4-5 yeri siliyorum yukarıda sen anlatmıştın sanırım dalvik filan hepsini siliyorum sonra önce rom sonra da google kuruyorum..bu son çıkan romlari kuran kullanan arkadaş yok mu..veya yüzde yüz herşeyi çalışan bir romu tavsiye edecek yok mu nasıl kurayım..telefonu sattım yoksa kvk ya götürüp yazılım mı attirsam kaça yaparlar acaba

Yok dostum HTC yazısını geçiyor bile olsa boot.img dosyasını flashla sen her zaman. Dediğim gibi içinde kernel dosyaları bulunduğu için her romda değişebilir, flashlamak lazım. Buhu yaptığında düzelir merak etme. Kvkya falan gerek yok. Götürsende uğraşmazlar, uğraşırkarsa da 100liradan aşağı istemezler.

Dediğim gibi sıkıntı yok cihazında sen her rom kuruşunda boot.img yi de flashla.

Bir de sorunsuz diye bildiğim SabsaPrime romunun 12. Versiyonu vardı. Eski bir versiyondu bulman zor olabilir ama şu andaki en sorunsuz ve şarjı düzgün giden rom. Bulabilirsen kur derim. Ben bulabilirsem yollarım linkini.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kicker

Yok dostum HTC yazısını geçiyor bile olsa boot.img dosyasını flashla sen her zaman. Dediğim gibi içinde kernel dosyaları bulunduğu için her romda değişebilir, flashlamak lazım. Buhu yaptığında düzelir merak etme. Kvkya falan gerek yok. Götürsende uğraşmazlar, uğraşırkarsa da 100liradan aşağı istemezler.

Dediğim gibi sıkıntı yok cihazında sen her rom kuruşunda boot.img yi de flashla.

Bir de sorunsuz diye bildiğim SabsaPrime romunun 12. Versiyonu vardı. Eski bir versiyondu bulman zor olabilir ama şu andaki en sorunsuz ve şarjı düzgün giden rom. Bulabilirsen kur derim. Ben bulabilirsem yollarım linkini.

Tamam arkadaşım teşekkür ederim telefonu elimden çıkaramadim bir türlü gidip geliyor..c de android dosyası yapıyorduk içine dosyalar atıyorduk neydi o onu unuttum

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.