Şimdi Ara

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★ (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.619
Cevap
15
Favori
199.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sezat

quote:

Orijinalden alıntı: alptug.55

quote:

Orijinalden alıntı: G0G0

gözümüz aydın arkadaşlar Ice Cream Sandwich güncellemesi bu yıl içinde telefonumuza gelecek.. :)

kaynak: https://www.facebook.com/notes/htc/update-on-android-ice-cream-sandwich-upgrades/10150762287733084

Super bi haber valla ins yılın sonlarına bırakmazlar çok

Son güncellemeyi bile aylarca rötar yaparak verdiler herhalde ice cream için 2013 ü görmemiz gerekir. zaten bundan sonrakiler de iyice kasar makinayı diye düşünüyorum.

haklısın ICS4 yeterli olur epey bi süre..
    sonrasında çıkacak güncelleştirmeler makinayı kasacaktır dediğin gibi,randımanlı faydalanamayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLfaL1x

quote:

quote:

quote:

gözümüz aydın arkadaşlar Ice Cream Sandwich güncellemesi bu yıl içinde telefonumuza gelecek.. :)

kaynak: https://www.facebook.com/notes/htc/update-on-android-ice-cream-sandwich-upgrades/10150762287733084

Son güncellemeyi bile aylarca rötar yaparak verdiler herhalde ice cream için 2013 ü görmemiz gerekir. zaten bundan sonrakiler de iyice kasar makinayı diye düşünüyorum.

sonrasında çıkacak güncelleştirmeler makinayı kasacaktır dediğin gibi,randımanlı faydalanamayız.

Ben ICS nin de baya kasacağını düşünüyorum. şimdiki gingerbread bile eskiye göre baya bir performansını düşürdü telefonumun

• Arkadaslar daha once 2.5aylik telwfonumu dusurup pert ettigimi yqzmistim.htc ile tum temaslara ragmen bir cacik cikmadi.adamlar cok konusup hic bir sey soylemiyorlar .yapamayiz edemeyiz fiyatlar bu sekilde filan.teefonun tamirine 1029.38 tl istediler dolayisi ile yaptirmadim.
    telefonun orjinal pili saglam.istanbulda bire bir bulusup elden teslim etmek sarti ile ihtiyaci olan bir arkadasa satabilirim...
    Pili 2.5 ay kullandim ve en fazla 30 kere sarj ettim.o gun bu gun pil yatiyor.

ilgilenen arkadaslara duyrulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar
    bende desire s telefon var.
    kız arkadaşıma da bir telefon alacağız, desire s olsun dedi ama sıfır olarak bulamıyoruz hiç bir yerde. birde beyazı yok zaten.
    desire s ile incredible s arasında ne farkllar var acaba?
    hem ebat olarak hem özellik olarak.
  • Arkadaşlar, incredible s yeni aldım. Sim kartımdaki telefon kayıtlarını telefona yükledim ve daha sonra sim kart telefon kayıtlarını sildim. Şimdi telefondaki numaraları sim karta toplu bir şekilde kopyalayamıyorum. Nasıl yapacağım bilen var mı?
  • arkadaşlar bu telefonu bugün aldık teknosadan.

ilk güncelleme nasıl yapılıyor?
    indirilen uygulamalar nereye kaydediliyor? menüde görünmüyor?
    ilk kullanım için tavsiyeleriniz nelerdir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemokka

arkadaşlar bu telefonu bugün aldık teknosadan.

ilk güncelleme nasıl yapılıyor?
    indirilen uygulamalar nereye kaydediliyor? menüde görünmüyor?
    ilk kullanım için tavsiyeleriniz nelerdir acaba?

ilk guncellemeyi ayarlar -telefon hakkında -yazilim güncellemesinden yapabilirsin.

yüklenen uygulamalar ana menüde görülür.(eğer widget değilse ). eğer widget se kişiselleştirmeden ayarlayabilirsin.marketten indirdiğini uygulama ve oyunlar kendiliğinden kurulur ve ana menüde görülür. eğer uygulamalari market dışı bir yerden indirdiysen ana menüde gorulmuyorsa yuklenmemistir.b durumda apk installer gibi program kullanarak uygulamayı kendin kurarsin.
  • @ jeopol
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.altundag

Arkadaslar daha once 2.5aylik telwfonumu dusurup pert ettigimi yqzmistim.htc ile tum temaslara ragmen bir cacik cikmadi.adamlar cok konusup hic bir sey soylemiyorlar .yapamayiz edemeyiz fiyatlar bu sekilde filan.teefonun tamirine 1029.38 tl istediler dolayisi ile yaptirmadim.
    telefonun orjinal pili saglam.istanbulda bire bir bulusup elden teslim etmek sarti ile ihtiyaci olan bir arkadasa satabilirim...
    Pili 2.5 ay kullandim ve en fazla 30 kere sarj ettim.o gun bu gun pil yatiyor.

ilgilenen arkadaslara duyrulur.

arkadaşım geçmiş olsun üzüldüm herşeyde bir hayır var derim üstündeki bir bela belkide bundan çıktı gitti diyelim sıkma canını alah hastalık vermesin,herşey olur geçer

• Tesekkur ederim cok sagol.gitti sonucta canimda sikkinbdegil aslinda .sonucta ben dusurdum.kendi dusen aglamaz hesabi.hayirlisi olsun ne diyelim.
  • Arkadaşlar, düne kadar android marketten sorunsuz bir şekilde uygulamalar indirirken, bugün hata veriyor. "uygulama adı" bir hata nedeniyle indirilemedi (495) yazıyor. HTC Hub'tan uygulama indirebiliyorum. Sorun sadece android markette. Ne yapmam gerek, bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutka22 -- 12 Şubat 2012; 13:23:50 >
  • 2 gün civarı kurcalamayla telefonu hemen hemen herşeyini çözdüm.Bir çok uygulamada indirdim,gerçekten çok kaliteli bir cihaz..
    Şarj konusuna gelince elimden düşürmedim,şarkı vs da dinledim 1 günün üzerinde gitti,kurcalamasanız daha çok gider.Birde app killers indirdim,ayarlarını yaptım.Telefon uyku moduna geçtğinde,kendiliğinden kapatıyor arkada çalışan programları,buda hoş bir olay olmuş.En hoşuma giden yanıda androidreamer..Evde bulunan Dreambox reciever ı rahatlıkla izleyebiliyorum Kulaklığıda kulakiçi olsaymış tadından yenmezmiş.FM radyosu çok çok rahat kullanışlı,music player'ıda aynı şekilde.Ekranda gerçekten iyi iş çıkarmışlar,renkler filan harika.Team 16gb micro sd ile kullanıyorum,10gb şarkı var daha sıkıntısını görmedim.2.3.5 sense 3.0 güzel bir arayüz,ama yukarda arkadaş yazmış ics4 de gelince dahada zevkimiz katlanır..Alacak arkadaşlar düşünmeden alsınlar ben fazlasıyla tatmin oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_d

vay arkadaş ya tam DHD alacam derken bu hiç olmadı.
    beklesemmi alsammı bilemedim

bekle bence ben bekliyorum .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WoLfaL1x

quote:

quote:

quote:

Ben ICS nin de baya kasacağını düşünüyorum. şimdiki gingerbread bile eskiye göre baya bir performansını düşürdü telefonumun

Custom ics4 yüklü zerre kadar kasma yok hatta hızlanma var

• Merhaba arkadaşlar. Samsung Galaxy Ace'ten Incredible S'e geçiş yapmak üzereyim.

Size sormak istediğim telefon hafızasında kayıtlı olan adres defterimi alacağım htc'ye nasıl aktarabilirim? SD karta yedeklediğim dosyayı htc açar mı? Veya Samsung'un Kies'i ile PCye aktardığım kişilerimi HTC'ye aktarabilecek miyim?

Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brhndrn

Merhaba arkadaşlar. Samsung Galaxy Ace'ten Incredible S'e geçiş yapmak üzereyim.

Size sormak istediğim telefon hafızasında kayıtlı olan adres defterimi alacağım htc'ye nasıl aktarabilirim? SD karta yedeklediğim dosyayı htc açar mı? Veya Samsung'un Kies'i ile PCye aktardığım kişilerimi HTC'ye aktarabilecek miyim?

telefonda aktarma sihirbazı gibi birşey var.ilk aldığımda nokia7610 dan incredible s e telefon numaraları kişileri taşıyabilmiştim.Büyük olasılıkla samsung içinde yapar.

SD karta yedeklediğin dosyaların açılması dosyanın tipine bağlı olduğunu düşünüyorum.Oyun,uygulama gibi şeyler açılmaz diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeopol

quote:

Orijinalden alıntı: brhndrn

Merhaba arkadaşlar. Samsung Galaxy Ace'ten Incredible S'e geçiş yapmak üzereyim.

telefonda aktarma sihirbazı gibi birşey var.ilk aldığımda nokia7610 dan incredible s e telefon numaraları kişileri taşıyabilmiştim.Büyük olasılıkla samsung içinde yapar.

SD karta yedeklediğin dosyaların açılması dosyanın tipine bağlı olduğunu düşünüyorum.Oyun,uygulama gibi şeyler açılmaz diye tahmin ediyorum.

Bahsettiğiniz aktarma sihirbazı HTC'de mi var, tam anlamadım. Eğer HTC'de varsa ve Symbian'dan veri alabiliyorsa, çok çok büyük ihtimalle Android'den alması lazım.

Rehberde SD karta aktar diye bir seçenek var. SD karta rehberi yedeklemiştim, rom atarken doğal olarak silinen rehberi SD karttan tekrar alabiliyordum.

Yani, SD karttan almak istediğim tek dosyam kişi listemdir. Ayar uygulama oyun vs bunlar benim için hiç önemli değil.

• telefondan baktim biraz once. telefonun kendisinde bulunan aktarma sihirbazı(büyük olasılıkla htc ye ait) Bluetooth ile aktarma yapıyormuş.eğer diğer telefonunla incredible s aynı anda elinde olursa bluetooth ile aktarma yapabilirsiniz. ancak sd card ile aktarma yapacaksan telefonun kişiler kısmından sd karttan telefona aktar şeklinde bir seçenek var. bu durumda sd card da vCard dosyası şeklinde kişileri aktarıyor. yani aktarmak istediğin kişi listesi vCard dosyası şeklinde olmaliymis
  • Telefonun rehberini sd karta yedekleyin.

Yedeklediğiniz dosyay©¥ yeni telefonunuzun micro sd kart©¥na kopyalay©¥n(ya da micro sd kart©¥ yeni telefonuna tak©¥n)

Bu dosya ile rehberinizi yeni telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Tüm Android telefonlarda standart.
  • Kaydettiğiniz telefon numaraları (.vcf) uzantılı bır dosya olarak sd karta atın.Kartı cihaza taktıktan sonra rehber ayarlarından kişiler,kişileri içe dışa aktar,sd karttan telefona adılarını uygulayınız.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.