Şimdi Ara

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★ (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.620
Cevap
15
Favori
199.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FesliyenliYmrta

Arkadaşlar yarın 2. el İncredible S almaya gidicem. Gittiğim de nelere dikkat etmeliyim, nelere bakıyım, en önemli şeyi nelerdir.
    Bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

Ekranında düşürmeden dolayı bir hata varmı,
    hafifçe salladığında biryerlerinden ses geliyormu(usb giriş kısmı hafifçe sallanabilir o sorun değil),
    birkaç kez aç kapat, menülerde gezin, bunlar kontrollerin için yeterli olur
  • quote:

Arkadaşlar yarın 2. el İncredible S almaya gidicem. Gittiğim de nelere dikkat etmeliyim, nelere bakıyım, en önemli şeyi nelerdir.

bootlader menüsünü çalıştır (ayarlar---güç---hızlı açılışı kapat----ses kısma tuşu ve güç düğmesine basarak çalıştır), telefon sürümünü kontrol et, bootloader da "Lock " yani kilitli yazmalı, eğer yazmıyorsa bilki S-off yapılmıştır. Bu da garanti kapsamı dışında olduğunu gösterir, gprs, wireleess ve bloutooth bağlantılarını kontrol et. Uygulama programalrına falan takılma, kamerasını kontrol et, flas çalışıyormu buna bak. son olarak eğer mümkünse karanlık bir ortama geçerek ekranda ölü piksel olup olmadığını kontrol et. sorun yoksa da hemen al. Gerçekten stabil bir cihaza sahip olacaksın çünkü...

• quote:

Orijinalden alıntı: hyena1954

quote:

bootlader menüsünü çalıştır (ayarlar---güç---hızlı açılışı kapat----ses kısma tuşu ve güç düğmesine basarak çalıştır), telefon sürümünü kontrol et, bootloader da "Lock " yani kilitli yazmalı, eğer yazmıyorsa bilki S-off yapılmıştır. Bu da garanti kapsamı dışında olduğunu gösterir, gprs, wireleess ve bloutooth bağlantılarını kontrol et. Uygulama programalrına falan takılma, kamerasını kontrol et, flas çalışıyormu buna bak. son olarak eğer mümkünse karanlık bir ortama geçerek ekranda ölü piksel olup olmadığını kontrol et. sorun yoksa da hemen al. Gerçekten stabil bir cihaza sahip olacaksın çünkü...

@TYR teşekkürler..

Sana da çok teşekkür ederim arkadaşım

• @fetih51 Teşekkürler, ses auto focus motorundan geliyor, normal mi değil mi bilmiyorum diğer arkadaşlar bir görüş belirtmediği için.. Zararı yok, anakartla ilgili bir şey olmasından korkmuştum..
  • Ses bendede var, sayın sunsun'un dediği gibi auto focus'dan kaynaklı... Bir sorun teşkil etmiyor
  • benim sorunuma cevap verecek kimse yokmu arkadaşlar...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asikpapagan

benim sorunuma cevap verecek kimse yokmu arkadaşlar...?

Sanıyorum bu sorun sadece sizde var. Eğer rahatsızlık veriyorsa servise vermeniz gerekiyor. (yazılımla ilgili bir şey değil gibi görünüyor)
    not: kamera camına - objektife güçlü ışıkta bakın, bir toz zerresi, leke veya çizik var mı kontrol edin..

Arkadaşlar yatarken pil %50'den fazla gösteriyordu, kalktığımda tamamen pil boşalmıştı. Mobil şebeke, Wifi, Gps kapalıydı ve nasıl oldu anlayamadım. Gps kapalı olsa da telefon bulucunun açık olması bu derece pil götürür mü? Gerçekten durumu anlayamdım, bunu yaşayan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi? Atladığım bir şey varsa affola..

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunsun -- 3 Şubat 2012; 20:49:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TYR

Ses bendede var, sayın sunsun'un dediği gibi auto focus'dan kaynaklı... Bir sorun teşkil etmiyor

Ses tamamen normal, autofocus sırasında mercek mekanik olarak ileri geri hareket ediyor. focus yaparken kameranın merceğine bakarsanız hareketi görebilirsiniz
  • İyi günler
    ICS 4.0 sürümünün HTC cihazları için ne zaman yayınlanacağına dair güncel bilgi alabileceğimiz bi kaynak site varmıdır ?
    Bizim cihazlara çıkacağı veya çıkmayacağı kesinleştiyse hiç sormamış varsayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackwolf82

Kral 2.3 te goruntulu gorusme aktif olmus mu bari,herseyini yazmisin sadece onu yazmamisin?

bende bu konuyu defalarca sordum ancak bu telefonlari kullananalarin bir cogu oyun oynadiklarindan dolayi henuz deneyen olmadi sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuff

Merhaba arkadaslar,
    Bende cıhazı yeni aldım, 12 gundur kullanıyorum. Alır almaz updateini yaptım ve Turkceye cevirdirm.
    Cihazdan cok memnunum. Tango dan goruntulu gorusme yapıyoruz ve cok kullandıgım dıger bır uygulama skype. Bunun yanında sozluk, sinema bu hafta, canlı tv, zynga poker, anti virus v.b. uygulamaları ındırdım. market da olmayıp, m.getjar.com da olan uygulamalar var skype, zynga gibi..
    Sarjı denemek ıcın ıdarelı kullandıgım bır sefer 2 gün tam kullanım (Cok konusma yapmadım, wifi, gmail, yahoo mail hep acıktı, nette gezindim, biraz muzik dinledim) 3ncu gun ise ekonomyde, pil bitiyor uyarısı vererek aksam eve gıdene kadar dayandı sarjı. Yani cok kurcalamazsanız 2 gün rahat rahat dayanıyor ama oda biraz zor :)

bahsettiginiz programlar wifi yada internet paketi gerektiriyor ama 3G uzerinden goruntulu konusmak hic bir sey gerektirmiyor kari telefonda da 3G gorusme varsa direk normal konusma ucreti gibi gorusuyorsunuz

esas sizler HTC kullananlar olarak bu konuyu bir arastirin derim 3G uzerinden

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLfaL1x

İyi günler
    ICS 4.0 sürümünün HTC cihazları için ne zaman yayınlanacağına dair güncel bilgi alabileceğimiz bi kaynak site varmıdır ?
    Bizim cihazlara çıkacağı veya çıkmayacağı kesinleştiyse hiç sormamış varsayın.

HTC TR sitesi bile dandik bir yer mail atiyoruz sacma sapan cevaplar yaziyorlar telefon destegi diye hic bir bilgi yok bu yuzden HTC den sogudum
  • Arkadaşlar son zamanlarda bende şebeke sorunu olmaya başladı. 2.3.5 güncellemesinden sonra oluştu bu sorun. Sorun şu ki ; telefon açık vaziyetteyken arada sırada durup dururken şebekeden kopuyor . Bir süre sonra tekrardan şebekeyi buluyor. bu olay gün içinde ara ara tekrarlanıyor. özellikle bir mekanda kuzenle otururken onun ideos x5 ve benim telefonu elime aldım ve bekledim. onun telefon 2-3 çizgi çekerken stabil olarak , benimki aynı şekilde 2-3 çizgi çekiyor ama kopup kopup duruyor şebekeden. telefona format attım bugün ama pek değişen birşey olmadı.hiç garantiyede yollayasım yok acaba sebebi nedir bu sorunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeRo-34

Arkadaşlar son zamanlarda bende şebeke sorunu olmaya başladı. 2.3.5 güncellemesinden sonra oluştu bu sorun. Sorun şu ki ; telefon açık vaziyetteyken arada sırada durup dururken şebekeden kopuyor . Bir süre sonra tekrardan şebekeyi buluyor. bu olay gün içinde ara ara tekrarlanıyor. özellikle bir mekanda kuzenle otururken onun ideos x5 ve benim telefonu elime aldım ve bekledim. onun telefon 2-3 çizgi çekerken stabil olarak , benimki aynı şekilde 2-3 çizgi çekiyor ama kopup kopup duruyor şebekeden. telefona format attım bugün ama pek değişen birşey olmadı.hiç garantiyede yollayasım yok acaba sebebi nedir bu sorunun?

Bende de oldu ama ben aynı esnada görüşme yaptım, sorunsuz bir şekilde. Bunu gördükten sonra, kendi kendime deneme yaptım. Şebeke yok gösteririken Nete gitmeye çalıştım baya güzel girdim yine sorun yoktu. Benim izlenimim bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

quote:

Arkadaşlar son zamanlarda bende şebeke sorunu olmaya başladı. 2.3.5 güncellemesinden sonra oluştu bu sorun. Sorun şu ki ; telefon açık vaziyetteyken arada sırada durup dururken şebekeden kopuyor . Bir süre sonra tekrardan şebekeyi buluyor. bu olay gün içinde ara ara tekrarlanıyor. özellikle bir mekanda kuzenle otururken onun ideos x5 ve benim telefonu elime aldım ve bekledim. onun telefon 2-3 çizgi çekerken stabil olarak , benimki aynı şekilde 2-3 çizgi çekiyor ama kopup kopup duruyor şebekeden. telefona format attım bugün ama pek değişen birşey olmadı.hiç garantiyede yollayasım yok acaba sebebi nedir bu sorunun?

Bende de oldu ama ben aynı esnada görüşme yaptım, sorunsuz bir şekilde. Bunu gördükten sonra, kendi kendime deneme yaptım. Şebeke yok gösteririken Nete gitmeye çalıştım baya güzel girdim yine sorun yoktu. Benim izlenimim bu şekilde.

Bende şebeke yok gösterirken hiçbirşey yapmıyor. Ne internete girebiliyorum nede görüşme yapabiliyorum.

• quote:

yazdığın sorun şebeke seçiminde 3g ve 2g açıksa olabilir.
  • Htc iyi telefon bende wild vqr ama root etmek dert
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeopol

quote:

yazdığın sorun şebeke seçiminde 3g ve 2g açıksa olabilir.

mobil şebeke ile internete bağlanmıyorum bu seçenek kapalı ama 3g , 2g modunu nasıl ayarlayabilirim?

• Ayarlardan> kablosuz özelliği ve ağlar>mobil şebekeler>şebeke modu

şebeke modunu yalnızca gsm olarak secebilirsin.böylece sadece 2g açık olur.mobil internet kullanmiyorsan çekim gücü açısından daha iyi olur hemde sarjin biraz daha uzun süre dayanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 6 Şubat 2012; 23:52:52 >
  • Arka kapağı sökünce şebekeye hiç bağlanmıyor. Şebekeye bağlanması için illaki arka kapağan takılı olması gerekiyor. Acaba bu şebekeden kopma sorunun arka kapakla alakası olabilir mi? Sol alt kısmı tam oturmuyor gibi kapağın. Biraz bastırınca gıcırdama sesi gibi ses geliyor. Acaba kapakla mı alakalı ?
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.