Şimdi Ara

HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi) (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
12
Favori
484.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • windows da 3gün gideceğine android de yarım gün gitsin birde şu benim hoparlör sesi sorunum olmasa :(
  • arkadaşlar amerikadan kız arkadaşım bu telefondan almış bana hediye. ama telefonda bi sorunum var telefon kendi kendine kapatıyor ve açmaya çalışıyor. açılış ekranında donup kalıyor. sorunu ne olabilir. garantisi falan yok telefonun. yani garantiye gönderme şansım yok. bana acil yardımcı olun lütfen.telefonu değiştiremiyorum da kız arkadaşıma da bişey diyemiyorum. elim kolum bağlı yardımcı olun lütfen!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cigirtma

arkadaşlar amerikadan kız arkadaşım bu telefondan almış bana hediye. ama telefonda bi sorunum var telefon kendi kendine kapatıyor ve açmaya çalışıyor. açılış ekranında donup kalıyor. sorunu ne olabilir. garantisi falan yok telefonun. yani garantiye gönderme şansım yok. bana acil yardımcı olun lütfen.telefonu değiştiremiyorum da kız arkadaşıma da bişey diyemiyorum. elim kolum bağlı yardımcı olun lütfen!!

Bu tmobile olanlarda kronik bir sorun. Anakarttan kaynaklı. Ben de yaşamıştım bir zamanlar.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=793814 linkindeki kişinin (O zamanlardaki) romunu kurunca kendi kendine restart yapmıyordu. Bir dene istersen belki işine yarayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: technomania34

quote:

arkadaşlar amerikadan kız arkadaşım bu telefondan almış bana hediye. ama telefonda bi sorunum var telefon kendi kendine kapatıyor ve açmaya çalışıyor. açılış ekranında donup kalıyor. sorunu ne olabilir. garantisi falan yok telefonun. yani garantiye gönderme şansım yok. bana acil yardımcı olun lütfen.telefonu değiştiremiyorum da kız arkadaşıma da bişey diyemiyorum. elim kolum bağlı yardımcı olun lütfen!!

Bu tmobile olanlarda kronik bir sorun. Anakarttan kaynaklı. Ben de yaşamıştım bir zamanlar.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=793814 linkindeki kişinin (O zamanlardaki) romunu kurunca kendi kendine restart yapmıyordu. Bir dene istersen belki işine yarayabilir.

android yükleyebilirmiyim peki? yani yüklesem bu sorundan kurtulabilirmiyim??

• merhaba arkadaşlar. ben htc hd2 veya hd7 arasında kaldım.hangisi almam daha mantıklı. hd7 hd2 gibi daha geniş uygulamalara sahip değil sanırım..
  • quote:

quote:

quote:

android yükleyebilirmiyim peki? yani yüklesem bu sorundan kurtulabilirmiyim??

Android yükleyebilirsin. T-Mobile HD2'lerde android daha iyi sonuç vermekte ama sizin restart sorununa çözüm olurmu bilemeyeceğim. Denemeniz gerekecek.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technomania34 -- 27 Eylül 2011; 10:10:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muratti42

merhaba arkadaşlar. ben htc hd2 veya hd7 arasında kaldım.hangisi almam daha mantıklı. hd7 hd2 gibi daha geniş uygulamalara sahip değil sanırım..

HD7 daha yeni bir cihaz olmasına rağmen Windows Phone7 işletim sistemi ile çok verimli değil. WP7'nin arayüzü ve efektleri inanılmaz hoş olması bir tarafa kişiselleştirilememesi, 3.parti yazılımlar konusunda taviz vermemesi kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktan uzak olması şimdilik WP7 işletim sistemini beğenilmeyenler kulvarına soktu. Mango güncellemesi ile bir nebze daha iyileşti. Her ne kadar mango güncellemesi ile adı WP 7.5 olarak anılmaya başlasa da son kullanıcı açısından 7 ile 7.5 arasında ciddi bir fark ortaya çıkmamıştır. HD2 (Leo) eski bir cihaz olsada özellikle editlenmiş (Custom) WinMo 6.5 romlarla mütkiş bir performansa sahip bir cihazdır. HD2 için android romlar da oldukça fazladır. HD2 android romlar için yöneticisi olduğum mpx. gen. tr'deki bir mesajım aşağıdaki gibidir.

quote:

-HD2 EU yani 512 romu olan cihazlarda androidi sd kart destekli kurmak durumundasınız. Bunun sebebi 512 romun yetersiz olmasıdır. Romu kurunca alan sıkıntınız olmayacak, ekranda herhangi bir bozulma ve değişiklik görmeyeceksiniz. Fakat sd kartın hızına göre kurduğunuz rom da hızlı olacaktır. Ben class 10 karta kurmama rağmen romun hızını beğenmedim. Bazı aksaklıklara tahammül edebilirseniz eğer sürekli kullanabilirsiniz.

-Eğer cihazınız HD2 T-Mobile ise cihazınıza kuracağınız android işletim sisteminin son derece kararlı olduğunu göreceksiniz. Hah tam aradığım diyeceksiniz. Ben T-Mobile HD2'ye android romu kurduktan sonra sanki o rom fabrika çıkışı işletim sistemi gibi cihaza oturdu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratti42

merhaba arkadaşlar. ben htc hd2 veya hd7 arasında kaldım.hangisi almam daha mantıklı. hd7 hd2 gibi daha geniş uygulamalara sahip değil sanırım..

HD7 daha yeni bir cihaz olmasına rağmen Windows Phone7 işletim sistemi ile çok verimli değil. WP7'nin arayüzü ve efektleri inanılmaz hoş olması bir tarafa kişiselleştirilememesi, 3.parti yazılımlar konusunda taviz vermemesi kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktan uzak olması şimdilik WP7 işletim sistemini beğenilmeyenler kulvarına soktu. Mango güncellemesi ile bir nebze daha iyileşti. Her ne kadar mango güncellemesi ile adı WP 7.5 olarak anılmaya başlasa da son kullanıcı açısından 7 ile 7.5 arasında ciddi bir fark ortaya çıkmamıştır. HD2 (Leo) eski bir cihaz olsada özellikle editlenmiş (Custom) WinMo 6.5 romlarla mütkiş bir performansa sahip bir cihazdır. HD2 için android romlar da oldukça fazladır. HD2 android romlar için yöneticisi olduğum mpx. gen. tr'deki bir mesajım aşağıdaki gibidir.

quote:

-HD2 EU yani 512 romu olan cihazlarda androidi sd kart destekli kurmak durumundasınız. Bunun sebebi 512 romun yetersiz olmasıdır. Romu kurunca alan sıkıntınız olmayacak, ekranda herhangi bir bozulma ve değişiklik görmeyeceksiniz. Fakat sd kartın hızına göre kurduğunuz rom da hızlı olacaktır. Ben class 10 karta kurmama rağmen romun hızını beğenmedim. Bazı aksaklıklara tahammül edebilirseniz eğer sürekli kullanabilirsiniz.

-Eğer cihazınız HD2 T-Mobile ise cihazınıza kuracağınız android işletim sisteminin son derece kararlı olduğunu göreceksiniz. Hah tam aradığım diyeceksiniz. Ben T-Mobile HD2'ye android romu kurduktan sonra sanki o rom fabrika çıkışı işletim sistemi gibi cihaza oturdu.

teşekkür ederim hocam. bende zaten hd2 t-mobile almaya karar verdim. zanndersem buradaki hd2 lerden farklı özelliklere sahip..

• Arkadaşlar ben hd2 alalı 2 yıl oldu heralde açma kapama tuşu biraz sorunlu gibi (bazen temas etmiyor gibi) tuşları değiştirmek istiyorum hiç başına böyle bi şey gelen yada tuşları değiştiren oldumu ben ankaradayım ankara için yer önerisi olan var mı ?
  • arkadaşlar çok yazı yazılmış biliyorum ama aralarından bulmak çok zor wm 6.5 3g ayarlarını nasıl açabilirim ?
    yada bu telefonda 3g varmı ?
  • takip
  • arkadaşlar herkese selam ederim ben ideos x5 kullanıcısıyım ve cihazımı satarak hd2 almak istiyorum 500 liraya orta temizlikte 6 ay kvk garantilibir cihaz buldum. wm 6.5 yüklü size bir kaç sorum olacak yanıtlarsanız çok yardımcı olacaksınız.

1. Cihazın ses durumu tatmin edici mi? Hem dış ses hem kulaklık?
    2 Wm de flash desteği olmadığı için internetteki videoları açamıyoruz doğru mu?
    3 Android yüklemek istesem çok zorlanır mıyım?
    4 Son olarak sizce bu fiyata bu cihaz nasıl? Bazı cihazlarda ısınma, resetleme, alttaki tuşlarda basmama vs gibi olaylar oluyormuş androidle beraber doğru mu?

cevaplayan arkadaşlara çok teşekkür ederim
  • bu telefonla Wonder arasında kaldım bunu alırsam android ICS veya WP7.8 veya WP8 yüklemeyi düşünüyorum birkaç tane sorum var
    1)telefonda flash ve html5 desteği var mı internetten video izleyebilir miyim
    2)multitouch varmı (bazı sitelerde 2 nokata bazılarında yok diyor)
    3)yazılımı değiştirince tuşlar çalışıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 8 Ocak 2013; 19:59:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: btrmbtrm

bu telefonla Wonder arasında kaldım bunu alırsam android ICS veya WP7.8 veya WP8 yüklemeyi düşünüyorum birkaç tane sorum var
    1)telefonda flash ve html5 desteği var mı internetten video izleyebilir miyim
    2)multitouch varmı (bazı sitelerde 2 nokata bazılarında yok diyor)
    3)yazılımı değiştirince tuşlar çalışıyor mu?

Bu telefonda, işletim sistemi neyi destekliyorsa, o var..
    3 yıllık telefon olmasına rağmen daha çok güncel romlar geleceği kesindir.

Hem tavsiye ederim, hem etmem!
    Sonuçta yıpranmış bir pil ile tek çekirdekli işletim sistemi almış olacaksınız.
    İyi düşünmeniz gerek.

NOT: Ben Pdaimatejam WP7.8 kullanıyorum, son derece memnunum.
  • vaybe eskiden buradan çıkmazdık şimdi 1 yıl sonra hortlatmışlar

hala günel tel ve win 8 port edildi.

Efsane Forever
  • sanırım tek kullanan ben kaldım=) yeni bir telefon alırsam satmayacağım kendisini... 15 tane kız terk etti htc yanımdaydı... 3-4 yerden kovuldum htc yanımdaydı... şu an şarj oluyor...
  •  HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaraki_kenpachi -- 19 Şubat 2013; 20:39:36 >
  • en güncel fotoları ekleyim dedim=)

HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi)

HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaraki_kenpachi -- 19 Şubat 2013; 20:44:37 >

• merhaba, resimlerini koyduğunuz Rom hakkında bilgi verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R_akbak

merhaba, resimlerini koyduğunuz Rom hakkında bilgi verebilir misiniz?

Miui rom diye aratırsanız detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.