Şimdi Ara

HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi) (284. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
12
Favori
484.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslar bende de andoroidli htc hd2 var, ancak telefon acilmiyor, beyaz ekranda yesil htc logolu ekranda kaliyor surekli, magldr menusune giremiyorum, pc den hspl, dft de gormuyor, yardimci olabilecek bir arkadas varsa cok sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamer291 -- 2 Nisan 2014; 23:43:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamer291

Arkadaslar bende de andoroidli htc hd2 var, ancak telefon acilmiyor, beyaz ekranda yesil htc logolu ekranda kaliyor surekli, magldr menusune giremiyorum, pc den hspl, dft de gormuyor, yardimci olabilecek bir arkadas varsa cok sevinirim...

Hafıza kartına rom at recovery den yükle cihaza belki düzelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Recovery dediginiz magldr menusu degil mi, eger oyleyse hic giremiyoru m oraya, yoksa farkli birsey mi

• quote:

Arkadaslar bende de andoroidli htc hd2 var, ancak telefon acilmiyor, beyaz ekranda yesil htc logolu ekranda kaliyor surekli, magldr menusune giremiyorum, pc den hspl, dft de gormuyor, yardimci olabilecek bir arkadas varsa cok sevinirim...

Orjinal ROM yüklemen gerekir. HTC nin sitesinden bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoK

quote:

Peki bu yuklemeyi nasil yapicam, sonucta menulere giremiyorum, bunun farkli bi yolu var midir?

• quote:

quote:

quote:

Peki bu yuklemeyi nasil yapicam, sonucta menulere giremiyorum, bunun farkli bi yolu var midir?

Önce HD2 Scock Rom u çekmeniz gerekiyor.
    http://www.htc.com/tr/support/htc-hd2/news/
    HTC HD2 Türkçe ROM Yükseltmesi
    Daha sonra telefonu komple kapatın.
    Ses kısma tuşuna basılı iken power tuşuna basılı tutun. Telefon açıldığında power tuşundan elinizi çekin. Ses kısma tuşu basılı kalsın.
    Aşağıdaki ekran gelecektir.

Bu ekran geldikten sonra USB ile telefonu bilgisayara bağlayın. Yukarıda verdiğim linkteki orjinal romu telefona kurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoK -- 3 Nisan 2014; 13:53:16 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Önce HD2 Scock Rom u çekmeniz gerekiyor.
    http://www.htc.com/tr/support/htc-hd2/news/
    HTC HD2 Türkçe ROM Yükseltmesi
    Daha sonra telefonu komple kapatın.
    Ses kısma tuşuna basılı iken power tuşuna basılı tutun. Telefon açıldığında power tuşundan elinizi çekin. Ses kısma tuşu basılı kalsın.
    Aşağıdaki ekran gelecektir.

Bu ekran geldikten sonra USB ile telefonu bilgisayara bağlayın. Yukarıda verdiğim linkteki orjinal romu telefona kurun.

hocam saolasın, dediğini yaptım şimdi de hspl 3.03 oldu ve yine sonuç aynı, hspl2- hspl3 kullanarak değiştirmek istedim tekrardan ancak bad hspl version hatası veriyor, işin içinden çıkamadım anlıycağın

• Yakin arkadasimin cekmecesinde yillardir kullanilmayi bekleyen bir hd2 vardi dokunmatigi bozulmus onu aldim internetten komple panel siparis ettim bakalim yil 2014 oldu hala kendini sevdiriyor

• 2016 oldu ama efsane hala burda :D

Kitkat kurulu şu an. En son 7.0 Nougat'ı kurmayı düşünüyordum ama biraz kalalım böyle maceraya gerek yok bu aralar. Deneriz bi ara

• Bu telefonu ilkgördüğümde, oha kocaman telefon kim bunu kullanacak diyordum. Ekranı 4.3 inçmiş geçmişe bakıp gülüyorum. Gerçekten insanlar ne istediğini bilmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mySpeciaL

quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

acaba bundan sonraki telefonu mu beklesek , şu anda iphone 3g var , iphone u eşime verip htc hd2 almayı planlıyordum ama nedense içimden bir ses bir sonraki modeli bekle diyor...

Hayalimdeki cihaz...
    Özel dizayn sadece 1 mm çerceve ile ön taraf sadece ekran arka taraf kamera olan yer dışarı doğru çıkık olmayacak, 5" Oled capacitive multi touch ekran , Nvidia tegra grafik çipi , dualcore 1 ghz işlemci , 1 gb ram veya 2 gb ,piyasadaki cep telefonları için en iyi fotograf çeken kamera, 1080p video kaydedici, video konferans için ön kamera , kayar klavye oyun oynamak için özel tuşlu , xenon flash , full kullanımda full ışıkta 2 gün pil ömrü, en iyi gps alıcı ve dijital pusula , fm radyo , 64 gb depolama alanı vs... böyle bir cihaz çıkarsınlar 1000 euro fiyat çeksinler anında alırım...

1000 değil 2000 eruro veririm ama böyle bir cihaz yaptılar mı seneye model yapamazlar o yüzdende böyle bir cihaz çıkmaz. çıkarsada bi on yıl sonra
    Dedigininz gibi 9 sene sonra cikti.. 512gb hafizali bile var

• Yedek telefon lazım olunca 10 yıldan bu yana sadece batarya takviyesiyle günümü kurtaran, 2017 model telefonumdan rehber yedeğimi aktardığım, an itibariyle Whatsapp kullandığım ve aldıktan sonra diğer bütün cihazlara ilgimi bitiren, geliştirmenin doruk noktası saygıdeğer HD2, seni unutmayacağım.

Yıl 2018, üşüyoruz HD2 reis...
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.