Şimdi Ara

HTC HD Desire - HTC HD 7 / Windows Mobile 7 - Android // Sizce hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki telefondan birini Amerikadan getirtmeyi düşünüyorum. Hangisini önerirsiniz. Androidli HD Desire mı yoksa Win7li HD 7 mi ?
    ..
    http://www.letsgomobile.org/tr/ceptelefonu/2504/htchd7/
    ..
    http://www.letsgomobile.org/tr/ceptelefonu/2452/htcdesirehd/
    ..

• HTC DESIRE HD , Android.
  • sebep ?
  • HTC desire
    sebeb olarak benim önerim önü açık her türlü geliştirilmeye ve kişiselleştirmeye açık olan bi sistem her türlü uygulamaya ucuz yada bedava olarak erişebilirsiniz.
    wp7 şu an için daha oturmamış bi sistem ve benim görüşüm çok sade yani görsellik arayanları tatmin etmeyecektir
  • Oyun uygulama filan indirdikten sonra takilmalar istemiyorsansa ve gorsel bir arayuz istiyorsansa wp7 al
  • bence desire.
    android çok sağlam ve her türlü geliştirmeye açık.
    hatta desire s olabilir ya da incredible s olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRBaRYaN

sebep ?

Android.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arcagur

quote:

sebep ?

Android.

http://v.youku.com/v_show/id_XMjE2NzA3MTcy.html

arkadaşlar wildfire ve hero da angry birds oynarken bile takılma yapıyor. ama yukarıdaki videoyu win 7 li telefonlar göründüğü üzere sorunsuz oynuyor.

quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

bence desire.

Hocam win7 çıkalı çok fazla bir zaman olmadı ama geliştirilen uygulama sayısı şimdiden android uygulamalarını 4e-5e katladı.

• Şimdi Android derim. 2 yıl sonra Windows Phone 7 rakipsiz olacak Windows gibi.
  • @BaRBaRYaN işlemcisi düşük bi cihazda oynamaya kalkarsanız tabiki takılma olur htc desire hd yada bi samsung galaxy s de çok rahat oynarsınız ayrıca samsung galaxy s dünya çapında 10milyon adet sattı ve şu an android uygulamaları wp7 den daha fazla yanlış bilgilendirme yapmayalım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arcagur

quote:

sebep ?

Android.

http://v.youku.com/v_show/id_XMjE2NzA3MTcy.html

arkadaşlar wildfire ve hero da angry birds oynarken bile takılma yapıyor. ama yukarıdaki videoyu win 7 li telefonlar göründüğü üzere sorunsuz oynuyor.

quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

bence desire.

Hocam win7 çıkalı çok fazla bir zaman olmadı ama geliştirilen uygulama sayısı şimdiden android uygulamalarını 4e-5e katladı.

Arkadaş Wildfire veya Hero istemiyor ki . Biz ona Desire HD al diyoruz , onlarda kasma yok.

• Oylemi telefon bir az dolunca bak bakalim noyluyor kendim galaxy s kullaniyorum ondan biliyorum amma wp7 ve iosda boyle sorunlar yok istersen internet performanslarini youtubdan bak
  • bi kere wifi üzerinden int performansı ios a göre 2 ye çarpar 4 e böler tabletlerde de aynı sonuç android forever
  • ya hd7 399$'a var sıfır unlocked...Desire HD 600$ !

aradaki fiyat farkına ? hd7'ye HD2'deki gibi boot mevzusu çıkar diyorum...ben android ara yüzünü sevemedim ( 2003'den bu yana WM'ye alışık olmak ile alakalı sanırım)

HD7'yi bende amazon'dan araştıyorum...telefon tutmadı ki fiyatı 399$'a kadar gerilemiş aslında ürünlerin içeriği teknik olarak aynı, yazılım kafa karıştırıyor...

WM forever (yazılım cortlayana kadar
  • bir yerde bunu okudum. ne kadar doğrudur cevap verebilecek varmı ?
    ..
    Adobe doğruladı: Windows Mobile 7′de Flash desteği yok
    .
    İspanya’nın Barselona kentinde bugün başlayacak Mobil Dünya Kongresi, dünya devi firmaların gövde gösterisine dönüşecek. Akıllı telefon üreticilerinin, yeni nesil model ve teknolojilerini tanıtacağı etkinlik kapsamında Microsoft’un da hakkında çok sayıda iddia ortaya atılan Windows Mobile 7 işletim sistemini Steve Ballmer’ın açılış konuşmasıyla gün ışığına çıkarması bekleniyor.

Bilindiği üzere Apple ve Adobe arasındaki tartışma, son günlerin en sıcak konuları arasında yer alıyor. Adobe’nin tembel olduğunu söyleyen Steve Jobs, Mac’lerdeki pek çok çökmenin nedeni olarak Flash’ı gösterirken, destek konusunda en azından şimdilik somut bir adım atmayacaklarına vurgu yapmıştı. Adobe cephesi ise iPhone ve iPod Touch kullanıcılarından sadece bir ayda 7 milyon Flash indirme talebi geldiğini, kullanıcıların Flash desteğini istediğini söylemişti.

İki dev arasındaki bu anlaşmazlık ne zaman çözümlenir bilinmez ama Flash desteği Microsoft’un hazırlık çalışmaları devam eden Windows Mobile 7 işletim sisteminde de olmayacak. Resmi kaynaklarca doğrulanan bilgilere göre, iş birliği içerisinde çalışan Adobe ve Microsoft’un tarayıcı eklentisiyle Flash desteği sunabileceği belirtilirken, Windows Mobile 7′nin en azından ilk sürümlerinde doğal Flash desteği olmayacağı bildiriliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse
    bi kere wifi üzerinden int performansı ios a göre 2 ye çarpar 4 e böler tabletlerde de aynı sonuç android forever

Galiba en cok ram yiyen ve en buyuk sorunu lag olan sistemimi diyorsun kendimde androidcciyim amma yigi oldur hakkini yeme wp7 ve ios bu konuda androidden cok daha iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.