Şimdi Ara

HTC Evo 3D [Kullanıcı Kulübü][Teknik/Ana Konu] (791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.793
Cevap
74
Favori
648.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: virus18

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1507616 şu romu denedinmi dostum ?

Hayır bunu daha önce denemedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captanchess -- 7 Mart 2014; 11:44:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captanchess

Herkese merhaba evo 3d HTC firmasının en fazla ihmal ettiği telefonu olarak tarihe geçti. Sense 5 beklemek bence hayal, ya romlarla idare edilecek yada benim gibi satıp kurtulacaksınız. Telefonu yok pahasına sattım yine duramadım gidip HTC one aldım. ÇÜNKÜ S4 malzeme kalitesi evodan sonra çok vasat geldi, iphone işletim sistemi olarak beni kasıyor , g2 desen forumlarda bir sürü sorunu olduğu söyleniyorbirde malum lg faktörü var. Yine piyasadaki en iyi teli bence HTC yapmış. Neyse arkadaşlar gidenler gitti zaten kalanlara selam olsun. Iyi forumlar.

Sense 6 çıkıncada elindeki htc one'ımı satacaksın dostum ? Firmaların en büyük sorunu zaten bunda yatıyor daha geçen sene çıkan galaxy S3'e 4.3 verilecekmi tartışması yaptı adamlar başka türlü tarif etmeye gerek yok zaten bu olayı :) Htc'de digerleri gibi yeni telefon çıkarınca bi önceki modellere güncellemeleri ya çok geç verecek yada hiç vermeyecek . Telefonlarda büyük bir devrim yaşanmadığı sürece (Samsung'un esnek ekran teknolojisi gibi) evo'yu satmayacağım güncellemeler umrumda değil bir sene sonra çöp olacaksa elimdeki alet her sene değiştirmeye gerek yok .

• quote:

Orijinalden alıntı: thelastairbender

quote:

Herkese merhaba evo 3d HTC firmasının en fazla ihmal ettiği telefonu olarak tarihe geçti. Sense 5 beklemek bence hayal, ya romlarla idare edilecek yada benim gibi satıp kurtulacaksınız. Telefonu yok pahasına sattım yine duramadım gidip HTC one aldım. ÇÜNKÜ S4 malzeme kalitesi evodan sonra çok vasat geldi, iphone işletim sistemi olarak beni kasıyor , g2 desen forumlarda bir sürü sorunu olduğu söyleniyorbirde malum lg faktörü var. Yine piyasadaki en iyi teli bence HTC yapmış. Neyse arkadaşlar gidenler gitti zaten kalanlara selam olsun. Iyi forumlar.

Sense 6 çıkıncada elindeki htc one'ımı satacaksın dostum ? Firmaların en büyük sorunu zaten bunda yatıyor daha geçen sene çıkan galaxy S3'e 4.3 verilecekmi tartışması yaptı adamlar başka türlü tarif etmeye gerek yok zaten bu olayı :) Htc'de digerleri gibi yeni telefon çıkarınca bi önceki modellere güncellemeleri ya çok geç verecek yada hiç vermeyecek . Telefonlarda büyük bir devrim yaşanmadığı sürece (Samsung'un esnek ekran teknolojisi gibi) evo'yu satmayacağım güncellemeler umrumda değil bir sene sonra çöp olacaksa elimdeki alet her sene değiştirmeye gerek yok .

Şimdi telefon değiştirsem diyorum acaba elimdeki cihazdan farklı ne yapacağım buna cevap verdiğim gün bende evoyu değiştireceğim. Custom romlar sayesinde ben 4.1 de kullandım 4.4 de geliştiriciler ne zaman biz bu cihazı bırakıyoruz derse bende o gün satarım sanırım bu cihazı. Ha çok zengin olsam her ay değiştirirdim o ayrı bir konu tabi :D

• Yoda ics kurarken non sense versiyonu denedim, güzel oldu, bariz hizlanma gördüm. bi reset sorunu var onu çözmeye uğraşıyorum.. neyse asıl sorum şu.. htc Sense arayuzunde bildirim çubuğunu aşağı çekince Son kullandığımız uygulamalar gözüküyordu, şimdi menu tuşuna basarak geçiyorum, yine eskisi gibi bildirim çubuğuna bi ayar veremez miyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: erenqwerty

Yoda ics kurarken non sense versiyonu denedim, güzel oldu, bariz hizlanma gördüm. bi reset sorunu var onu çözmeye uğraşıyorum.. neyse asıl sorum şu.. htc Sense arayuzunde bildirim çubuğunu aşağı çekince Son kullandığımız uygulamalar gözüküyordu, şimdi menu tuşuna basarak geçiyorum, yine eskisi gibi bildirim çubuğuna bi ayar veremez miyiz

Non-sense dediğin zaten aosp arayüzüydü sanırsam , o ayarı yapmak için system dosyalarıyla baya haşır neşir olmak lazım yani biraz zor gözüküyor Roma böyle bi özellik koymak .:) Markette status bar uygulamaları var onlar işine yarayabilir belki..

--

Bu tema baya hoşuma gitti :) buda linkihttps://dl.dropboxusercontent.com/u/4703315/Holl/YellowLight7.apk

HTC Evo 3D [Kullanıcı Kulübü][Teknik/Ana Konu]

• quote:

quote:

Yoda ics kurarken non sense versiyonu denedim, güzel oldu, bariz hizlanma gördüm. bi reset sorunu var onu çözmeye uğraşıyorum.. neyse asıl sorum şu.. htc Sense arayuzunde bildirim çubuğunu aşağı çekince Son kullandığımız uygulamalar gözüküyordu, şimdi menu tuşuna basarak geçiyorum, yine eskisi gibi bildirim çubuğuna bi ayar veremez miyiz

Non-sense dediğin zaten aosp arayüzüydü sanırsam , o ayarı yapmak için system dosyalarıyla baya haşır neşir olmak lazım yani biraz zor gözüküyor Roma böyle bi özellik koymak .:) Markette status bar uygulamaları var onlar işine yarayabilir belki..

--

Bu tema baya hoşuma gitti :) buda linkihttps://dl.dropboxusercontent.com/u/4703315/Holl/YellowLight7.apk

yok hocam zaten beğenmedim olmuyor htc sense arayuzu iyiymiş gerçekten. Launcher olarak değil diğer ayarlar menusu olsun, bildirim çubuğu vs. olsun.

yas4 roma baktım s-on lar da yükleyebilirmis. ama kernelinde otg özelliği yapılmamış, cool ics yada yodas kernel atarız o sorun değil de, yas4 ü önerir misiniz nasıl şarjı olsun stabilligi olsun. cool ics veya yodastan iyi diyebilir miyiz, yas4 sense 4 kullanıyor ekstra bildiğim..

• quote:

yok hocam zaten beğenmedim olmuyor htc sense arayuzu iyiymiş gerçekten. Launcher olarak değil diğer ayarlar menusu olsun, bildirim çubuğu vs. olsun.

yas4 roma baktım s-on lar da yükleyebilirmis. ama kernelinde otg özelliği yapılmamış, cool ics yada yodas kernel atarız o sorun değil de, yas4 ü önerir misiniz nasıl şarjı olsun stabilligi olsun. cool ics veya yodastan iyi diyebilir miyiz, yas4 sense 4 kullanıyor ekstra bildiğim..

Yas4 hız olarak ics romlardan farklı değil , ben daha önce kullanıyordum yas4'ü ama hdmi sense 4 lerde çalışmıyor malesef bende hdmi sık kullanıyorum mecburen cool ics ye dönmek zorunda kalıyordum yoksa 3d özelliği falanda çalışıyor yani tavsiye ederim en azından yükleyip dene beğenmezsen geri dönersin ics lerden birine :)

• Orijinalden alıntı: thelastairbender

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captanchess -- 7 Mart 2014; 11:43:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka hangi romlar var hocam coolics + yodas+ mwakioustan başka.. s-on tel.

• quote:

quote:

quote:

--

Alıntıları Göster
    Valla hocam yas4 ü kullanan biriyim :) gayet güzel bir rom ve bence pil olarak en iyi rom birçok rom denedim ama aynı işlemleri yaparken en az +2 saat görüyorum bu romda. yas4 + mirrage karnel tadından yenmiyor :) sadece menüler arası geçişlerde sanki biraz yavaş kalıyor ama onada alışıyor insan :D
    [simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virus18 -- 9 Aralık 2013; 9:56:08 >

• Bu temaları nerden buluyorsun dostum? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virus18 -- 9 Aralık 2013; 9:58:05 >
  • quote:

Valla hocam yas4 ü kullanan biriyim :) gayet güzel bir rom ve bence pil olarak en iyi rom birçok rom denedim ama aynı işlemleri yaparken en az +2 saat görüyorum bu romda. yas4 + mirrage karnel tadından yenmiyor :) sadece menüler arası geçişlerde sanki biraz yavaş kalıyor ama onada alışıyor insan :D
    [simage]
    [/simage]

eyvallah hocam bi de bunu deneyelim. otg destekli kernel atarız bi de.

viper 3d rom nasıl o da ics s-on rom sanırım xda 'da baktım da net anlayamadım..

• quote:

başka hangi romlar var hocam coolics + yodas+ mwakioustan başka.. s-on tel.

quote:

Bu temaları nerden buluyorsun dostum? :)

erenqwert ; en iyisi onlar ics olarak sense 4 ler hariç tabi . S-on isen sense 4 leri dene , beğenmezsen dönersin tekrar :)

---

Xda'da pacattack'ın paylaştığı temalar bunlar :)http://forum.xda-developers.com/htc-evo-3d/themes-apps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelastairbender -- 9 Aralık 2013; 10:51:15 >

• hocam bu yas4 te sweep2 (adı bu muydu bılmıyorum ama alttakı tuslarla açma) var mı? xda dan baktımda anlayamadım

bırde cıhazım s-on dayken karnel yukleyebılıyor muyum normal room yukler gıbı?
    (5-6 aydır coolics kullanıyorum sıktı artık bırazda unutmusum room ıslemlerını)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

hocam bu yas4 te sweep2 (adı bu muydu bılmıyorum ama alttakı tuslarla açma) var mı? xda dan baktımda anlayamadım

Valla kurcaladım biraz ama o bahsettiğin ayarı bulamadım malesef yok sanırım. Atılabiliyor diye biliyorum ama kesin birşey söyleyemicem thelastairbender daha iyi bilir

• quote:

quote:

başka hangi romlar var hocam coolics + yodas+ mwakioustan başka.. s-on tel.

quote:

Bu temaları nerden buluyorsun dostum? :)

erenqwert ; en iyisi onlar ics olarak sense 4 ler hariç tabi . S-on isen sense 4 leri dene , beğenmezsen dönersin tekrar :)

---

Xda'da pacattack'ın paylaştığı temalar bunlar :)http://forum.xda-developers.com/htc-evo-3d/themes-apps

Bu temaların sense 4 için olanı yokmu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

hocam bu yas4 te sweep2 (adı bu muydu bılmıyorum ama alttakı tuslarla açma) var mı? xda dan baktımda anlayamadım

aynen kernel atabilirsin. s2w kernelle alakalı romla alakalı degil yani. cool ics kernelde ve yoda's kernelde s2w var aslında .. sen yoda's kerneli yükle. yüklerken soruyo s2w tuşları filan ayarlıyorsun.

bugun mirage kernel yükledim de .. developer baya bişeyleri kaldırmış , sade temiz bi kernel yapmış. mesela s2w , fastcharge , bazı cpu governerlerini kaldırmış , interactive ve ondemand'ı daha stabil hale getirmiş. dünden beri kullanıyorum harbiden sarj konusunda baya iyi olmuş. iyi gibi şimdilik bakalım.

cool ics kernelhttp://www.androidfilehost.com/?fid=23060877490004621

mirage kernelhttp://www.mediafire.com/download/j87vkq0ouo7qjdd/MiRaGe_shooter_u_kernel_101_11192013.zip bunda s2w yok .. ama stabil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenqwerty -- 9 Aralık 2013; 15:45:44 >

• quote:

[simage]
    [/simage]

Ekran açık kalma süresi ne kadar hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reklamı Geç » -- 9 Aralık 2013; 16:50:55 >

• 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.