Şimdi Ara

HTC Evo 3D [Kullanıcı Kulübü][Teknik/Ana Konu] (790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.794
Cevap
74
Favori
648.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • orijinal roma yodas kernel atayım dedim yemedi. acaba olmuyor mu ben mi yapamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılık HTC EVO 3D ( 32 GB Sd Card hediyeli ) . Temmuz 2014 e kadar garantisi var , kusursuz. İlgilenen olursa PM atsın . Saygılar
  • Sense 3.6 ICS nin ellenmemiş untouched dediğimiz versiyonu var mı ? Sadece rootlanmış ta olur. Orjinal roma dönmek istiyorum ama işlemler gözümde büyüyor. Onun yerine böyle ellenmemiş rom yükleme seçeneği varsa süper olur. Üstüne de stock kernel.

Acaba orjinal romun mu şarjı uzun gider yoksa Yoda ICS mi ?
  • Bu şarj sıkıntısı beni çok zorlamaya başladı 5 saatte yüzde 19 lara indi şarj delircem ya bugün ikinci takışım şarja. cool ics ye geçtim jb fazla yiyor dedik bununda farkı yok:( bi yardım edin arkadaşlar bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reklamı Geç »

Sense 3.6 ICS nin ellenmemiş untouched dediğimiz versiyonu var mı ? Sadece rootlanmış ta olur. Orjinal roma dönmek istiyorum ama işlemler gözümde büyüyor. Onun yerine böyle ellenmemiş rom yükleme seçeneği varsa süper olur. Üstüne de stock kernel.

quote:

Orijinalden alıntı: virus18

Bu şarj sıkıntısı beni çok zorlamaya başladı 5 saatte yüzde 19 lara indi şarj delircem ya bugün ikinci takışım şarja. cool ics ye geçtim jb fazla yiyor dedik bununda farkı yok:( bi yardım edin arkadaşlar bana

Bende orjinalin yedeği var 1 gb küsür boyutunda yanlız daha önce denemiştim şarj olarak aynı gidiyor diğerleriyle yani etkisi yok diyebilirim .
    ------

Virus pilde sorun yoksa eğer wi-fi uyku modundayken kapalıya al başka çözüm yolu yok ben 1 günü rahat deviriyorum cool ics ile :) Johny'nin paylaştığı yeni 4.4 rom'u denedim google voice falan çalışıyor romu yüklerkenki hatalarda tamamen giderilmiş yakında kamerayıda eklerse cillop gibi romumuz olacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: thelastairbender

quote:

Orijinalden alıntı: Reklamı Geç »

Sense 3.6 ICS nin ellenmemiş untouched dediğimiz versiyonu var mı ? Sadece rootlanmış ta olur. Orjinal roma dönmek istiyorum ama işlemler gözümde büyüyor. Onun yerine böyle ellenmemiş rom yükleme seçeneği varsa süper olur. Üstüne de stock kernel.

quote:

Bu şarj sıkıntısı beni çok zorlamaya başladı 5 saatte yüzde 19 lara indi şarj delircem ya bugün ikinci takışım şarja. cool ics ye geçtim jb fazla yiyor dedik bununda farkı yok:( bi yardım edin arkadaşlar bana

Bende orjinalin yedeği var 1 gb küsür boyutunda yanlız daha önce denemiştim şarj olarak aynı gidiyor diğerleriyle yani etkisi yok diyebilirim .
    ------

Virus pilde sorun yoksa eğer wi-fi uyku modundayken kapalıya al başka çözüm yolu yok ben 1 günü rahat deviriyorum cool ics ile :) Johny'nin paylaştığı yeni 4.4 rom'u denedim google voice falan çalışıyor romu yüklerkenki hatalarda tamamen giderilmiş yakında kamerayıda eklerse cillop gibi romumuz olacak :)

Hocam whatsapp aktif kullanan biriyim wirelessi uyku modunda kapatırsam hiçbir msj gelmez bana e sürekli msj geldimi diyede bakamam bu seferde güç tuşu bozulur kesin :D bana pil önerisinde bulunabilecek varmı? Pil alayım bari yapacak birşey yok

• Reklamı Geç » kullanıcısına yanıt
    buyrunuz :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1941455

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdenor -- 3 Aralık 2013; 14:12:26 >
  • quote:

Hocam whatsapp aktif kullanan biriyim wirelessi uyku modunda kapatırsam hiçbir msj gelmez bana e sürekli msj geldimi diyede bakamam bu seferde güç tuşu bozulur kesin :D bana pil önerisinde bulunabilecek varmı? Pil alayım bari yapacak birşey yok

Zaten 5 dakikaya bir telefonu eline alıyorsundur benim gibi , bazen telefonu hiçbişey yapmadan öylesine açıp geri uykuya aldığım oluyor Böyle yapıyorsan en mantıklısı uyku modunda wi-fi kapalı tutmak zaten ekran açılınca açılıyor wi-fi'de . Birde uyandırırken kapasitif tuşlarla uyandırmayı seç kapasitif tuşlarında ışığını kapat kernel tuner'den ben böyle kullanıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ozdenor

buyrunuz :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1941455

Teşekkürler
  • quote:

quote:

Zaten 5 dakikaya bir telefonu eline alıyorsundur benim gibi , bazen telefonu hiçbişey yapmadan öylesine açıp geri uykuya aldığım oluyor Böyle yapıyorsan en mantıklısı uyku modunda wi-fi kapalı tutmak zaten ekran açılınca açılıyor wi-fi'de . Birde uyandırırken kapasitif tuşlarla uyandırmayı seç kapasitif tuşlarında ışığını kapat kernel tuner'den ben böyle kullanıyorum :)

o ayarları nasıl yapılıyorsun :)

• Reklamı Geç » kullanıcısına yanıt
    rica ederim.
  • quote:

Kernel tuner adlı programı indir "Misc" yazan yere tıkla ordan zaten kapasitif buton ışık ayarını görürsün en düşüğe getir , sayfanın en altındada "sweep2wake" ayarı var ordan "on with no backlight" seçeneğini seçip apply e bas ve çık tamamdır :)
  • quote:

quote:

Kernel tuner adlı programı indir "Misc" yazan yere tıkla ordan zaten kapasitif buton ışık ayarını görürsün en düşüğe getir , sayfanın en altındada "sweep2wake" ayarı var ordan "on with no backlight" seçeneğini seçip apply e bas ve çık tamamdır :)

Sweep2wake ayarini bulamadım ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virus18 -- 3 Aralık 2013; 22:35:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar şu anakart değişiminden sonra rom yükleme sorununu tam çözebilen var mı? Telefonu resmen öldürdüler stock rom'dan bıkkınlık geldi ve elim kolum bağlı...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: #Lionheart#

Ya arkadaşlar şu anakart değişiminden sonra rom yükleme sorununu tam çözebilen var mı? Telefonu resmen öldürdüler stock rom'dan bıkkınlık geldi ve elim kolum bağlı...

Virüs ; hangi romu kullanıyorsun ? kullandığın rom'da o özellik olmayabilir ya yeni kernel flashlayacaksın yada romu değiştireceksin :)

---

Lion , şurda bişeyler var adam s-off yapmış aynı şekilde , telefon sensation sanırsam sende bi dene istersen .

http://www.4 4 4 android.com/showthread.php?t=1968

• quote:

quote:

quote:

Ya arkadaşlar şu anakart değişiminden sonra rom yükleme sorununu tam çözebilen var mı? Telefonu resmen öldürdüler stock rom'dan bıkkınlık geldi ve elim kolum bağlı...

Virüs ; hangi romu kullanıyorsun ? kullandığın rom'da o özellik olmayabilir ya yeni kernel flashlayacaksın yada romu değiştireceksin :)

---

Lion , şurda bişeyler var adam s-off yapmış aynı şekilde , telefon sensation sanırsam sende bi dene istersen .

Yas4 v10 u kullanıyorum sanırım dediğin gibi o ayar bu romda yok :)

Yeni 4.4 romunu denedin mi? sanırım bir güncelleme gelmiş

• quote:

quote:

quote:

quote:

---

Yas4 v10 u kullanıyorum sanırım dediğin gibi o ayar bu romda yok :)

Yeni 4.4 romunu denedin mi? sanırım bir güncelleme gelmiş

yas4 kullanıyorsan onun kernelinde olmayabilir üstüne başka kernel flashla çıkar o ayarlar yada yas4 v10'da leedroid tweaks var ona tıkla orada olabilir kurcala bakalım :) Dün yayınlanan 4.4 romu denemedim ama camera çalışıyormuş video oynatma kendi playerı ile olmuyormuş sanırsam başka player'la oluyormuş birde okuduğum kadarıyla bi kaç hata daha var onları görünce yüklemedim bi sonrakini denerim artık :)

• şu sense 5 i bekliyorum çıkacakmı bilmiyorum ama o zamana kadar sanırım yas4 ile devam edeceğim şarjı en iyi giden rom bence aynı işlemleri yaparken diğer romlarda 8 saati görürken bunda 12 saati görebildim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virus18 -- 5 Aralık 2013; 13:25:04 >
  • quote:

şu sense 5 i bekliyorum çıkacakmı bilmiyorum ama o zamana kadar sanırım yas4 ile devam edeceğim şarjı en iyi giden rom bence aynı işlemleri yaparken diğer romlarda 8 saati görürken bunda 12 saati görebildim :D

Sense 5 olması için jb kernel lazım Aosp romların kerneli ile olmuyor birinin kernel yazması veya düzenlemesi lazım bunun içinde baya bi bekleyeceğiz sanırsam ama eninde sonunda biri yapacakdır herhalde :) Bende yas4 kullanıyordum ama hdmi çalışmıyor malesef o yüzden sense 3.6 larla idare ediyorum..
  • quote:

quote:

şu sense 5 i bekliyorum çıkacakmı bilmiyorum ama o zamana kadar sanırım yas4 ile devam edeceğim şarjı en iyi giden rom bence aynı işlemleri yaparken diğer romlarda 8 saati görürken bunda 12 saati görebildim :D

Sense 5 olması için jb kernel lazım Aosp romların kerneli ile olmuyor birinin kernel yazması veya düzenlemesi lazım bunun içinde baya bi bekleyeceğiz sanırsam ama eninde sonunda biri yapacakdır herhalde :) Bende yas4 kullanıyordum ama hdmi çalışmıyor malesef o yüzden sense 3.6 larla idare ediyorum..

HDMI kullanmadığım için bende bir problem olmuyor :) sensationa çıkardılar ya belki bir çalışma vardır diye ümit ediyorum :)

• 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.