Şimdi Ara

HTC DESİRE X KULLANANLAR ANA KONU(jelly bean güncellemesi geldi) (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
53
Favori
384.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boss06

telefondan soğudum dead trigger indircem marketten indiremez hata verir vice city indirdim 1000 yol denedim oyunu kuramadım çalıştıramadım pişman oldum aldığıma.kimsede yardımcı olmuyor googledan da arattım yok yok.nasıl oyun kuracaz bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

telefon dead triggeri normal ayarlarda ( low değil ) takılmadan oynatıyor. arkadas bana apk sını vermişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safameric

quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

Konu sahibi olarak Telefonu öneriyorum fakat ilerde ön kamera lazım olucaksa almayin Telefonu büyük olasilikla değiştircem.

tek begenmedigin yanı kamerasi mi

Kamerası oldukça iyi bence. Bahsettiği ön kamera olmaması. Benim kullanmadığım bir özellik ama illa ki görüntülü görüşme, illa ki ön kamera derseniz desire x in tek handikapı o bence.

aynen arkadaş güzel açıklamış görüntülü konuşma mevzusu lazım oldu ondan dolayı sıkıntı yaşıyorum arka kamera ile bir yere kadar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Truculent

Sense+ ne oluyor yani +nın anlamı nedir bilen var mı ? sense 5 mi oluyor ?

Sense+ dediği jelly bean ile gelen arayüz yani öne x gibi modellerde olan, 5 ise yeni one modeliyle gelen arayüz diye biliyorum.

Şurda bir arkadaş yazmıştahttps://twitter.com/LlabTooFeR/status/291112158832496640

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

quote:

Konu sahibi olarak Telefonu öneriyorum fakat ilerde ön kamera lazım olucaksa almayin Telefonu büyük olasilikla değiştircem.

tek begenmedigin yanı kamerasi mi

Kamerası oldukça iyi bence. Bahsettiği ön kamera olmaması. Benim kullanmadığım bir özellik ama illa ki görüntülü görüşme, illa ki ön kamera derseniz desire x in tek handikapı o bence.

aynen arkadaş güzel açıklamış görüntülü konuşma mevzusu lazım oldu ondan dolayı sıkıntı yaşıyorum arka kamera ile bir yere kadar.

cevaplar icin tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• root cmw yapan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: av.ak

root cmw yapan oldu mu?

cyanogenmod rom çıkarırsa yaza yüklemeyi düşünüyorum.. ama jb gelirse devam stock' a :D
  • quote:

root cmw yapan oldu mu?

Şahsen ben root yaptım telefonu rom yüklemek için, ama adam gibi bir rom çıkmamış daha. Malum CYANOGENMOD - MIUI gibi sağlam geliştiriciler bu telefona destek vermiyo. Bireysel bazı geliştiriciler bi şeyler yapmaya çalışmışlar ama sadece stock rom üzerinde bazı düzenlemelerle sınırlı kalabilmişler. root yapıp rom yüklemeye değecek bi olay yok şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliozaltun

quote:

root cmw yapan oldu mu?

Şahsen ben root yaptım telefonu rom yüklemek için, ama adam gibi bir rom çıkmamış daha. Malum CYANOGENMOD - MIUI gibi sağlam geliştiriciler bu telefona destek vermiyo. Bireysel bazı geliştiriciler bi şeyler yapmaya çalışmışlar ama sadece stock rom üzerinde bazı düzenlemelerle sınırlı kalabilmişler. root yapıp rom yüklemeye değecek bi olay yok şuan.

hocam nasıl yaptıgını anlatabılırmısın buradan veya ozelden? root ve cmw halletmek ıstıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

root cmw yapan oldu mu?

hocam nasıl yaptıgını anlatabılırmısın buradan veya ozelden? root ve cmw halletmek ıstıyorum.

HTC Desire X - All-in One Toolkit http://d-h.st/H8G < bu adresten indirip adım adım Bootloader kilidini açıp, ROOT yapabilirsin.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aaliozaltun

quote:

root cmw yapan oldu mu?

HTC Desire X - All-in One Toolkit http://d-h.st/H8G < bu adresten indirip adım adım Bootloader kilidini açıp, ROOT yapabilirsin.

Bootloader kilidini nasil actin htc dev deki listede yok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GonnaFlyNow -- 12 Mart 2013; 19:16:04 >

• arkadaşlar htc desire x htc desire c htc desire s bunların bataryalarını sizce aynımı ?

eger aynıysa özel bir batarya buldum

orjinal bataryanın 2 katı gücünden 2 gün full kullanım garantili

8 dolar lütfen acil cevap

ürün

http://www.ebay.com/itm/1X-New-2450mAh-Battery-Charger-for-HTC-G12-Desire-S-S510e-Gold-Hot-/400384320897?pt=PDA_Accessories&hash=item5d38c3e581

bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahmut-Sami -- 12 Mart 2013; 19:48:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aaliozaltun

quote:

root cmw yapan oldu mu?

Bootloader kilidini nasil actin htc dev deki listede yok?

Listenin sonunda ki "All other supported models" bölümü HTC Desire X içinde geçerli kardeşim. Oradan halledebilirsin.
    Aslında şöyle detaylı bi ROOT rehberi hazırlamayı düşünüyodum ama hali hazırda pek kayda değer bi rom olmadığı için şimdilik gerekli olduğunu düşünmüyorum.

• nokia lumia 620 geçiş yaptım desire x babama verdim ama sık sık takip ederim gene konuyu
  • quote:

nokia lumia 620 geçiş yaptım desire x babama verdim ama sık sık takip ederim gene konuyu

bende htc windows phone 8x kullandım ama çok sınırlandırılmış hissettim kendimi windows phone da :D. Acaba sana nasıl geldi windows phone8 ? mağazasının durumu nedir ? ve de desire x le 620yi değiştirmek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

quote:

nokia lumia 620 geçiş yaptım desire x babama verdim ama sık sık takip ederim gene konuyu

bende htc windows phone 8x kullandım ama çok sınırlandırılmış hissettim kendimi windows phone da :D. Acaba sana nasıl geldi windows phone8 ? mağazasının durumu nedir ? ve de desire x le 620yi değiştirmek :)

telefonu çok kurcalamadım gece nasipse dışa verdiği sesi menüsünü şık buldum uygulama sıkıntısı bolca çekeceğim bunun farkındayım ön kamera önemliydi benim için ki oda var bu telefonda uygulamalarda gelince pek bir sorun olacağını sanmıyorum yeni bir işletim sistemi umarım önü açık olur desire x benim kısa süreli yol arkadaşım oldu ama iyi telefon

• Harbi sıkdı desire x, insan oğlu azla yetinmeyi bilmeyince her konuda kısıtlandırılmış, sıkıştırılmış hissine kapılıyor..
    Mayıs başında avrupadan HTC one getircem Allah kısmet ederse..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Harbi sıkdı desire x, insan oğlu azla yetinmeyi bilmeyince her konuda kısıtlandırılmış, sıkıştırılmış hissine kapılıyor..
    Mayıs başında avrupadan HTC one getircem Allah kısmet ederse..

ne bakimdan sıkti biraz aydinlatir misin? 3hafta snra nasipse edinmeyi dusunuyorum birtane ama yorumlara bakinca cayasım geliyor.

• @internalinferno ;

Şarj'ından başlayalım, 3g harici herşey kapalı, ekran parlaklığı oto, 10 saat sonra %8, %4 diyor hop kapanıyor benim cihaz..
    (Kısacası o kadar halt yiyorum en baba 11 saat açık kalabiliyor cihaz)
    Grafik ve normal işlemcisi yeni nesil oyunlara, uygulamalara yetmiyor değil ama biraz sönük kalıyor..
    Ekran boyutu yetersiz gelmeye başladı bana..
    Kamera 480p..
    Sevdiğim yanı cihaz çok hafif..
    Dahili hafıza uygulamalara yetmiyor, zaten cihazın kendi yazılımı dahili hafızada 2.5 gb yer kaplıyor.
    Jb'in resmi olarak gelip, gelmeyeceği belirsiz ama çokda gerek yok bence..
    Vallahi Fiyat-Performans olarak şuan alabileceğin en iyi cihaz ama benim gibi yetinemeyip,
    daha iyisini istiyorsan ve cihazı alt kategoriye düşürmek istiyorsan birsürü eksisini çıkarabilirsin..
    Ama fiyatına göre; beklentini karşılayacaksa güzel bir cihaz.. (Hepsiburada indirimlerini takip et)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 12 Mart 2013; 23:58:49 >

• daha iyisini tabiki isterim ama fiyat olaraak ne yazikki butcem ancak ona yetiyor. kamera acikcasi pek kullanmiyorum genel olarak e-posta, facebook, internet ve bir kac yarış oyunu ancak yuklerim telefona. hizlial.com dan veya vatanbilgisayardan almayi dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

@internalinferno ;

Şarj'ından başlayalım, 3g harici herşey kapalı, ekran parlaklığı oto, 10 saat sonra %8, %4 diyor hop kapanıyor benim cihaz..
    (Kısacası o kadar halt yiyorum en baba 11 saat açık kalabiliyor cihaz)
    Grafik ve normal işlemcisi yeni nesil oyunlara, uygulamalara yetmiyor değil ama biraz sönük kalıyor..
    Ekran boyutu yetersiz gelmeye başladı bana..
    Kamera 480p..
    Sevdiğim yanı cihaz çok hafif..
    Dahili hafıza uygulamalara yetmiyor, zaten cihazın kendi yazılımı dahili hafızada 2.5 gb yer kaplıyor.
    Jb'in resmi olarak gelip, gelmeyeceği belirsiz ama çokda gerek yok bence..
    Vallahi Fiyat-Performans olarak şuan alabileceğin en iyi cihaz ama benim gibi yetinemeyip,
    daha iyisini istiyorsan ve cihazı alt kategoriye düşürmek istiyorsan birsürü eksisini çıkarabilirsin..
    Ama fiyatına göre; beklentini karşılayacaksa güzel bir cihaz.. (Hepsiburada indirimlerini takip et)

Android cihaz kullandığınızın farkında mısınız? Batarya açısından en iyi android cihazlardan biri ya şaşırıyorum bataryasına laf edenlere. Ayrıca dahili hafızayı eleştiren nadir insanlardansınız. Ya gidin harici hafıza alın çok mu zor diğer bazı telefonlarda hariciye uygulama bile taşınamıyorken sizin 4gb lık dahili hafızayı eleştirmeniz çok komik geliyor. Telefon olarak kullanmak isteyenler için 4 inç yeterli oluyor bence. Kamera eleştirinizde tabiki haklısınız.

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.