Şimdi Ara

HTC DESİRE X KULLANANLAR ANA KONU(jelly bean güncellemesi geldi) (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
53
Favori
384.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben şu ana kadar hiç şarj problemi yaşamadım eve geldiğimde direk internet için kabloyla bağlıyorum telefonu zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

daha iyisini tabiki isterim ama fiyat olaraak ne yazikki butcem ancak ona yetiyor. kamera acikcasi pek kullanmiyorum genel olarak e-posta, facebook, internet ve bir kac yarış oyunu ancak yuklerim telefona. hizlial.com dan veya vatanbilgisayardan almayi dusunuyorum

Fotoğraf çekimi gayet güzel video çekimi de hiç kullanmıyorum o yüzden 480p olması mühim bir şey değil ayrıca ön kamera olmaması benim için hiç önemli değil. Oyun performansı 2 sayfadır ayrıntısıyla inceleniyor zaten ben başarılı buluyorum çok oyun oynayan biri değilim arada temple run 2 oynarım. İnternet işini rahatlıkla görür 4 inç, bir telefon için yeterli bence. Olumsuz yönü ise telefon oyun oynarken baya ısınıyor ne kadar normaldir bilmiyorum. Almayı düşünüyorsan tavsiyem kvk garantili al. Fiyat-performans açısından Samsung s3 mini ve sony xperia p ile kıyaslanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19RDM

quote:

daha iyisini tabiki isterim ama fiyat olaraak ne yazikki butcem ancak ona yetiyor. kamera acikcasi pek kullanmiyorum genel olarak e-posta, facebook, internet ve bir kac yarış oyunu ancak yuklerim telefona. hizlial.com dan veya vatanbilgisayardan almayi dusunuyorum

Fotoğraf çekimi gayet güzel video çekimi de hiç kullanmıyorum o yüzden 480p olması mühim bir şey değil ayrıca ön kamera olmaması benim için hiç önemli değil. Oyun performansı 2 sayfadır ayrıntısıyla inceleniyor zaten ben başarılı buluyorum çok oyun oynayan biri değilim arada temple run 2 oynarım. İnternet işini rahatlıkla görür 4 inç, bir telefon için yeterli bence. Olumsuz yönü ise telefon oyun oynarken baya ısınıyor ne kadar normaldir bilmiyorum. Almayı düşünüyorsan tavsiyem kvk garantili al. Fiyat-performans açısından Samsung s3 mini ve sony xperia p ile kıyaslanabilir.

s3 mini ve xperia p dusunmuyorum. oyun oynarken ısınmayan telefon pek gormedim acikcasi abimde nexus4 var mostwanted oynarken ciddi manada isiniyor. buarada kvk garantili olup olmadigini nasil anlayabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s3 mini gerçekten plastik yahu elinize alın alayacaksınız tamam içi özellikleri güzelde oyuncak telefon gibi duruyo desire x iyidir ondan kat ve kat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut-Sami

arkadaşlar htc desire x htc desire c htc desire s bunların bataryalarını sizce aynımı ?

eger aynıysa özel bir batarya buldum

orjinal bataryanın 2 katı gücünden 2 gün full kullanım garantili

8 dolar lütfen acil cevap

ürün

http://www.ebay.com/itm/1X-New-2450mAh-Battery-Charger-for-HTC-G12-Desire-S-S510e-Gold-Hot-/400384320897?pt=PDA_Accessories&hash=item5d38c3e581

bu

Dostum verdiğin linki açıp baktım.Alt tarafta uyumlu telefonlar listesinde Desire X yok.Emin değilim iyi araştır bence elinde patlamasın...
  • ses kalıtesı ıyı mıkrofonlu kulaklık kavsıyesınde bulunabılır mısınız? kendı kulklıgı kulagıma olmuyor mumkunse kulakıcı olsun
  • Arkadaşlar ben de dün 800 tlye aldım cihazı hb den. Class 10 sdcard da taktım. pc ye bağlayıp sd karta mp3 lerimi attım. Ama önce muzik diye bir klasör oluşturup içine yerli - yabancı - ilahi vs alt klasörler oluşturup mp3 leri onların içine attım. Gelgelelim telefondan (galeri) bu sınıflamaya ulaşamıyorum. Müzik uygulamasına girince tüm mp3ler görünüyor ama karışık karışık. Şarkıcı, şarkı, albüm, çalma listeleri, türler şeklinde sınıflama var ama onlarca mp3 ü tek tek çalma listesine falan eklemek zor iş. Basit şekilde, pc deki gibi klasörler şeklinde ayrım yapmak mümkün mü? ya da bunu sağlayan bir android uygulama? Eski nokiamda hafıza kartına girince tüm klasörleri sırayla görebiliyordum. Eğer çare yoksa resmen hayal kırıklığına uğrayacağım :(
  • MP3 leri bilgisayarda sağ tık > özellikler > ayrıntılar > tarz bölümünü "ilahi, pop, rock, yerli, yabancı" gibi doldurarak müziklerini gruplar halinde ayırabilirsin. Bu işlemi teker teker yapmanda gerekmiyo. Mesela yerli klasörü içindeki bütün mp3leri seçerek bahsettiğim işlemi toplu bir şekilde yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliozaltun -- 13 Mart 2013; 12:58:02 >
  • quote:

quote:

quote:

s3 mini ve xperia p dusunmuyorum. oyun oynarken ısınmayan telefon pek gormedim acikcasi abimde nexus4 var mostwanted oynarken ciddi manada isiniyor. buarada kvk garantili olup olmadigini nasil anlayabiliriz?

Alacağın yere sorman gerekir, ben Hepsiburada'dan almıştım teleservice garantili, Hizlial gold kuruluşu olduğu için kvk lı değil bildiğim kadarıyla ama vatan kvk garantili diye konuşulmuştu forumda yanlış hatırlamıyorsam net bir şey diyemiyorum. Ama tavsiyem alacaksan yine de vatandan al.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Alacağın yere sorman gerekir, ben Hepsiburada'dan almıştım teleservice garantili, Hizlial gold kuruluşu olduğu için kvk lı değil bildiğim kadarıyla ama vatan kvk garantili diye konuşulmuştu forumda yanlış hatırlamıyorsam net bir şey diyemiyorum. Ama tavsiyem alacaksan yine de vatandan al.

mediamarkt dakilerde kvk garantili galiba oradanda alabilirim 3 hafta snra bakarm artik

• http://www.htc.web.tr/urun/790-soul-sl49-siyah-kulaklik-tum-htc-modeli.html

bu site sağlam mı kullanan var mı? ürün uygun gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: han83

Arkadaşlar ben de dün 800 tlye aldım cihazı hb den. Class 10 sdcard da taktım. pc ye bağlayıp sd karta mp3 lerimi attım. Ama önce muzik diye bir klasör oluşturup içine yerli - yabancı - ilahi vs alt klasörler oluşturup mp3 leri onların içine attım. Gelgelelim telefondan (galeri) bu sınıflamaya ulaşamıyorum. Müzik uygulamasına girince tüm mp3ler görünüyor ama karışık karışık. Şarkıcı, şarkı, albüm, çalma listeleri, türler şeklinde sınıflama var ama onlarca mp3 ü tek tek çalma listesine falan eklemek zor iş. Basit şekilde, pc deki gibi klasörler şeklinde ayrım yapmak mümkün mü? ya da bunu sağlayan bir android uygulama? Eski nokiamda hafıza kartına girince tüm klasörleri sırayla görebiliyordum. Eğer çare yoksa resmen hayal kırıklığına uğrayacağım :(

ES File Explorer File Manager adlı programı tavsiye ederim size :)

• xda forumunda htc desire x in 2013 ün ilk çeyreğinde jb (4.1.2)alacağı söyleniyor. Bu habere göre bu ay gelebilir jb
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

xda forumunda htc desire x in 2013 ün ilk çeyreğinde jb (4.1.2)alacağı söyleniyor. Bu habere göre bu ay gelebilir jb

Ben ümidi kestim galiba 4.1den. Daha güncelleme almamış one s'ler var. Üstelik one serisine sense 5 gelecekmiş onlara çalışıyorlar, bizim desire x'ler arada kaynadı herhalde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: safameric

quote:

xda forumunda htc desire x in 2013 ün ilk çeyreğinde jb (4.1.2)alacağı söyleniyor. Bu habere göre bu ay gelebilir jb

Ben ümidi kestim galiba 4.1den. Daha güncelleme almamış one s'ler var. Üstelik one serisine sense 5 gelecekmiş onlara çalışıyorlar, bizim desire x'ler arada kaynadı herhalde :)

Kucuk dusunme. Htc 100 kisilik bir atolye degil.. Bence desire x alacak jb yi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: safameric

quote:

Kucuk dusunme. Htc 100 kisilik bir atolye degil.. Bence desire x alacak jb yi

HTC'yi küçümsemiyorum ama en son Desire SV lere güncelleme getirdiler onun da RAM'i 1gb. Henüz 768liklerden hiçbiri almadı. Bütün teknoloji sitelerinde "yeni bir cihaz olduğu için jb güncellemesini mutlaka alacaktır" şeklinde yorumlar vardı incelemelerde ancak hala ses seda yok. Kabul etmek gerekir ki HTC güncelleme konusunda başarısız. İkinci HTC'm ikisinde de durum aynı. Potansiyel müşterileri kaybediyorlar :)

• Almayı düşünenler için paylaştım telefonun şarj durumu gayet iyi bence.
    -3g hep açık
    -Telefon sürekli açık konumda(Uçak moduna hiç almadım)
    -Ekran parlaklığı %90
    -Toplamda 2 saat telefon görüşmesi
    -20 dk temple run 2 oynadım
    -5-10 dk internette gezinme.
    Kullanıma bağlı olarak değişecektir tabiki, telefonla çok uğraştığım zamanlar 1 gün gidiyor ama normal kullanımda bu şekilde.
  • quote:

Almayı düşünenler için paylaştım telefonun şarj durumu gayet iyi bence.
    -3g hep açık
    -Ekran parlaklığı %90
    Kullanıma bağlı olarak değişecektir tabiki, telefonla çok uğraştığım zamanlar 1 gün gidiyor ama normal kullanımda bu şekilde.

Yuh arkadaş 3 aylık kullanıcıyım hiç 3 gün görmedim :D en fazla 16 17 saat :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Truculent

quote:

Almayı düşünenler için paylaştım telefonun şarj durumu gayet iyi bence.
    -3g hep açık
    -Ekran parlaklığı %90

Yuh arkadaş 3 aylık kullanıcıyım hiç 3 gün görmedim :D en fazla 16 17 saat :D

:D abi 3g açık nasıl dayandı 3 saat :D bide oyun fln oynamışsın :D 3.5 aydır kullanıyorum 2günü geçemedim :D
  • Arkadaşlar ben telefonu teknosadan almayı düşünüyorum ama garanti hangisi oldugunu göremedm forumda. Bilen bı arkadaş söylrse sevnrm.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.