Şimdi Ara

HTC DESİRE X KULLANANLAR ANA KONU(jelly bean güncellemesi geldi) (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
53
Favori
384.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba. bende bu cihazı almayı düşünüyorum ama renkte takıldım biraz size göre hangi renk daha şık duruyor cevaplarınız bekliyorm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcay00

merhaba. bende bu cihazı almayı düşünüyorum ama renkte takıldım biraz size göre hangi renk daha şık duruyor cevaplarınız bekliyorm.

bence beyazı daha şık. daha doğrusu huzur veren bir havası var ayrıca kamera çevresindeki mavi hat göze daha hoş geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaimine_RAJA

quote:

Orijinalden alıntı: boss06

gta vice city indirdim oyun 1.38 gb fakat kuramadım yardımcı olurmusunuz ?

harici hafıza kartınız olmadan sanırım yeterli alan olmadığı için kuramazsınız.

quote:

Orijinalden alıntı: biseswar

beyler ben telefonu aldım gayet memnunum fakat telefonda konusurken arkadan sssss diye bir ses geliyor.dışarda belli olmuyor ama evde veya sessiz ortamda kulağa geliyor.böyle bir durum sizde var mı acaba?yardımcı olursanız sevinirim.ne yapmam gerekiyor bilemedim 1 haftalık telefonu garantiyede göndermek istemiyorum.

benim cihazda da aynı problem var. fakat rahatsız edici değil. sanırım parazit azaltma yada ses yükseltme özelliği gibi bir şey bu. görüşme esnasında ses seviyesini biraz düşürerek kullanmayı deneyin. ayrıca müzik dinlerken başlarda da eğer şarkı sessizden giriyorsa aynı sesi duyuyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Bu telefondaki beats audio sadece yazılım mı? Amplifikatör de var mı?

xda da bununla ilgili bir başlık vardı. orada hazır eq ayarı ve ses yükseltme olarak cihazda bulunduğunu söylemişler. Sanırım şu herkesin dilinde olan arkadan gelen ses de bu ses ayarı yükseltildiği için her cihazda olan bir problem. bu cihazda beatsaudio nun yazılımsal olarak bulunması sizi yanıltmasın. bende philips oneill serisi kulaklıkla harika deneyim yaşatıyor.

hocam oyunu nasıl yuklenecegını bılmıyorum 16 gb lık hafıza kartım var oyunu bı yerden ındırdım kurulumuna yardımcı olurmusunuz ?
  • :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafakyz -- 10 Mart 2013; 20:50:47 >
  • quote:

quote:

merhaba. bende bu cihazı almayı düşünüyorum ama renkte takıldım biraz size göre hangi renk daha şık duruyor cevaplarınız bekliyorm.

bence beyazı daha şık. daha doğrusu huzur veren bir havası var ayrıca kamera çevresindeki mavi hat göze daha hoş geliyor.

bnm aklımda da beyaz vardı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

beyler ben telefonu aldım gayet memnunum fakat telefonda konusurken arkadan sssss diye bir ses geliyor.dışarda belli olmuyor ama evde veya sessiz ortamda kulağa geliyor.böyle bir durum sizde var mı acaba?yardımcı olursanız sevinirim.ne yapmam gerekiyor bilemedim 1 haftalık telefonu garantiyede göndermek istemiyorum.

benim cihazda da aynı problem var. fakat rahatsız edici değil. sanırım parazit azaltma yada ses yükseltme özelliği gibi bir şey bu. görüşme esnasında ses seviyesini biraz düşürerek kullanmayı deneyin. ayrıca müzik dinlerken başlarda da eğer şarkı sessizden giriyorsa aynı sesi duyuyorum.

quote:

xda da bununla ilgili bir başlık vardı. orada hazır eq ayarı ve ses yükseltme olarak cihazda bulunduğunu söylemişler. Sanırım şu herkesin dilinde olan arkadan gelen ses de bu ses ayarı yükseltildiği için her cihazda olan bir problem. bu cihazda beatsaudio nun yazılımsal olarak bulunması sizi yanıltmasın. bende philips oneill serisi kulaklıkla harika deneyim yaşatıyor.

hocam oyunu nasıl yuklenecegını bılmıyorum 16 gb lık hafıza kartım var oyunu bı yerden ındırdım kurulumuna yardımcı olurmusunuz ?

apk yı normal kurup datasını sd card>android>obb içine atıyorsunuz. obb yoksa kendiniz dosya oluşturacaksınız. bu işlemleri marketten bir dosya yöneticisi indirerek yapabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler cevabınız için.sorun tek benim cihazda mı oluyor diye merak etmiştim.ses seviyesini azalttıkca o ses de düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

quote:

yahu abi ne adamsın :D o sesi nasıl duydun nasıl :D neyse tam olarak nasıl ses biraz açıklarmısın

konusurken sssssssss diye bir ses geliyor hocam sessiz ortamlarda falan daha şiddetli oluyor.
  • Iyi forumlar . Nba 2k13 deneyen ve çalıştıran arkadaşlar link atabilir misiniz acaba ? teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kesinlikle Beyaz.
  • Bu cihazın sar değeri için resmi bir kaynaktan bilgi bulamadım bazı sitelerde 1.5 yazıyor bazılarında 1.1 bazılarında 0.60w. Hangisine inanacağıma şaşırdım HTC böyle bir bilgi vermiyor mu bize. Vermek de zorunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memko35

Bu cihazın sar değeri için resmi bir kaynaktan bilgi bulamadım bazı sitelerde 1.5 yazıyor bazılarında 1.1 bazılarında 0.60w. Hangisine inanacağıma şaşırdım HTC böyle bir bilgi vermiyor mu bize. Vermek de zorunda?

http://b1303.hizliresim.com/17/c/kybyq.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaimine_RAJA -- 11 Mart 2013; 1:18:43 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Memko35

Bu cihazın sar değeri için resmi bir kaynaktan bilgi bulamadım bazı sitelerde 1.5 yazıyor bazılarında 1.1 bazılarında 0.60w. Hangisine inanacağıma şaşırdım HTC böyle bir bilgi vermiyor mu bize. Vermek de zorunda?

http://b1303.hizliresim.com/17/c/kybyq.jpg

Çok teşekkürler hocam çok yardımcı oldunuz kesin bilgi edinmiş oldum.
  • Konu sahibi olarak Telefonu öneriyorum fakat ilerde ön kamera lazım olucaksa almayin Telefonu büyük olasilikla değiştircem.

• Sense+ ne oluyor yani +nın anlamı nedir bilen var mı ? sense 5 mi oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

Konu sahibi olarak Telefonu öneriyorum fakat ilerde ön kamera lazım olucaksa almayin Telefonu büyük olasilikla değiştircem.

tek begenmedigin yanı kamerasi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

Konu sahibi olarak Telefonu öneriyorum fakat ilerde ön kamera lazım olucaksa almayin Telefonu büyük olasilikla değiştircem.

tek begenmedigin yanı kamerasi mi

Kamerası oldukça iyi bence. Bahsettiği ön kamera olmaması. Benim kullanmadığım bir özellik ama illa ki görüntülü görüşme, illa ki ön kamera derseniz desire x in tek handikapı o bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Truculent

Sense+ ne oluyor yani +nın anlamı nedir bilen var mı ? sense 5 mi oluyor ?

Sense+ dediği jelly bean ile gelen arayüz yani öne x gibi modellerde olan, 5 ise yeni one modeliyle gelen arayüz diye biliyorum.

• telefondan soğudum dead trigger indircem marketten indiremez hata verir vice city indirdim 1000 yol denedim oyunu kuramadım çalıştıramadım pişman oldum aldığıma.kimsede yardımcı olmuyor googledan da arattım yok yok.nasıl oyun kuracaz bilen varsa lütfen yardımcı olsun.
  • quote:

telefondan soğudum dead trigger indircem marketten indiremez hata verir vice city indirdim 1000 yol denedim oyunu kuramadım çalıştıramadım pişman oldum aldığıma.kimsede yardımcı olmuyor googledan da arattım yok yok.nasıl oyun kuracaz bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Önceki mesajlarda nasıl kurulacağını yazdım. Dead trigger için uygun sürüm apksını paylaştım

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.