Şimdi Ara

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.908
Cevap
44
Favori
470.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kılıfın herhangi bir özelliği varmı? İçinde telefon yok iken bükülebiliyormu? veya ekranı ve öndeki tuşları korumak için sert Plastik türü bir destek mevcutmu (Telefon cepte iken Ekrana baskı olmasını önlemek amacı ile)

Arkadaşlar idare edin çok soru sorduğumun farkındayım. Avea dan taşıma işlemi gerçekleştiği anda vodafone gidip telefonu hemen alacağım..
    :D Yeride gelmişken Ctesi akşamı forum işleme konuldu. Dükkandan ayrılalı beş dakika olmadan Vodafone den mesaj geldi. Hattınız yurt dışı aramalara açıldı kapatmak isteseniz.... gibi mesaj
    Ptesi geçiş tamamlanmış olurmu acaba zamdan önce almak (49TL) istiyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Goplus aaccessories n8/htc desire uyumlu kılıf. Eta telekom ganatisi altında.Bulamazsan ve istiyorsan benim yolum düşerse alim sana kargolayim. Senin hatrın var bende

Sağol hocam birşekilde bulurum, evvelden ne alacağımı bilemediğimden kararsızdım tam olarak bakmıyordum şimdi direk bu kılıfı ararım :)

Alırken fişte al 2 yıl garantisi var Ben kılıf sevmem alında geçen eski and. telefonuma almıştım arama tuşunu bozmuştu 3 gün arama tuşu çalışmadı basılı kalmaktan dolayı servise gitmeme yakın düzeldi. Ama bu çok iyi memnunum.

• Kılıftan hiç anlamam ama içine rahat oturuyor telefon sıkmıyor fazla telefonu bildiğimiz çekcekli kılıf içide zarar veren cinsten değil. Vodafone bayisinden aldım kılıfı bu arada. n8 ve desire uyumlu yazıyor üstünde
  • benide kulübe ekleyin benide aranıza alın. bende vf kampanyali olarak aldım. adam fiyat artışı eskileri etkilemez dedi. almadan önce kutuyu açıp kontrol ettirdiler saolsunlar. problem yoktu. iphone kullandığına pişman oldum diyebilirim. sadece yazı yazarken titresimi kapatmayı bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pxsel -- 12 Haziran 2011; 15:12:12 >
  • quote:

ayarlar seçeneğine gir önce. Oradan her bölgeyi incele. Diğer yapacağın işse markete girip varsa gmail hesabını gir yoksa gmail hesabı al giriş yap. Bunlardan başka yapacağın fazla birşey yok. Sonra program ve ana ekranları düzenlemeye başlarsın.

bilgi için teşekkürr ederim... ilk android deneyimim olduğu için böyle kaldım. eski telefonum samsung s 8003 jet ti ama buna artık telefon demeye dilim varmıyor zaten telefonda denmiyor bildiğim kadarıyla.
  • sizin başvuru yaptığınız tarih baz alınır. bende sordum aynı şeyi. etkilemez sizi dediler.
    perşembe sabah başvurdum bu sabah aldım telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Bu kılıfın herhangi bir özelliği varmı? İçinde telefon yok iken bükülebiliyormu? veya ekranı ve öndeki tuşları korumak için sert Plastik türü bir destek mevcutmu (Telefon cepte iken Ekrana baskı olmasını önlemek amacı ile)

Arkadaşlar idare edin çok soru sorduğumun farkındayım. Avea dan taşıma işlemi gerçekleştiği anda vodafone gidip telefonu hemen alacağım..
    :D Yeride gelmişken Ctesi akşamı forum işleme konuldu. Dükkandan ayrılalı beş dakika olmadan Vodafone den mesaj geldi. Hattınız yurt dışı aramalara açıldı kapatmak isteseniz.... gibi mesaj

quote:

quote:

quote:

Goplus aaccessories n8/htc desire uyumlu kılıf. Eta telekom ganatisi altında.Bulamazsan ve istiyorsan benim yolum düşerse alim sana kargolayim. Senin hatrın var bende

Sağol hocam birşekilde bulurum, evvelden ne alacağımı bilemediğimden kararsızdım tam olarak bakmıyordum şimdi direk bu kılıfı ararım :)

Alırken fişte al 2 yıl garantisi var Ben kılıf sevmem alında geçen eski and. telefonuma almıştım arama tuşunu bozmuştu 3 gün arama tuşu çalışmadı basılı kalmaktan dolayı servise gitmeme yakın düzeldi. Ama bu çok iyi memnunum.

Taşıma işlemi 2 günde gerçekleşir. Pazartesi halledersiniz büyük ihtimalle.

Kılıf almak mı yoksa tamamen kaplatmak mı bir türlü karar veremedim bayadır kullanıyorum öyle orjinal haliyle.
    Dün kılıflara bakarken şöyle bir şeyler gördüm.
    http://urun.gittigidiyor.com/HTC-Desire-S-G12-Seffaf-Siyah-Silikon-Kilif_W0QQidZZ40894218#aciklama

http://urun.gittigidiyor.com/HTC-Desire-S-G12-S-S-Line-Siyah-Silikon-Kilif_W0QQidZZ40894072#aciklama

http://urun.gittigidiyor.com/HTC-DESIRE-S-S-LINE-KILIF-3X-FILM-1X-iSTAND_W0QQidZZ40898252#aciklama

Son 2 ilandakiler daha kaliteli görünüyor sanki, aynı kılıf zaten.
    En son ilandaki iStand denen küçük plastik aparat çok kullanışlı görünüyor, özellikle telefondan video veya film izleyen arkadaşlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SubSilentio -- 12 Haziran 2011; 15:22:30 >

• bir arkadaş bulamadım demişti. kitapçıkta böyle yazıyor.

Telefonunuz, cebinizde veya çantanızdayken gelen aramaları kaçırmamanıza yardımcı
    olmak için, cep modu özelliği gelen arama olduğunda zil sesi düzeyini kademeli olarak
    arttırır ve titreşir. Telefonunuz cebinizde veya çantanızda değilken, ayarladığınız
    normal ses düzeyiyle çalacaktır.
    1. Giriş ekranından, öğesine basıp, ardından Ayarlar öğesine dokunun.
    2. Ses öğesine dokunun.
    3. Cep modu onay kutusunu işaretleyin veya işaretini kaldırın.
  • böyle özelliklerde varmış arkadaşlar.

Zil ses düzeyini otomatik olarak azaltma
    Telefonunuzda, telefonunuzu hareket ettirdiğinizde zil sesi düzeyini otomatik olarak
    kısan bir sessiz çalma özelliği bulunmaktadır.
    2. Ses öğesine dokunun.
    3. Telefonu açarken sessiz zil sesi onay kutusunu seçin ya da seçimini kaldırın.

Otomatik olarak hoparlöre geçme
    Sadece telefonunuzu çevirerek hoparlöre geçiş yapabilirsiniz.
    2. Ses öğesine dokunun.
    3. Hoparlör için çevirin onay kutusunu işaretleyin veya işaretini kaldırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feah 2096

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Bu kılıfın herhangi bir özelliği varmı? İçinde telefon yok iken bükülebiliyormu? veya ekranı ve öndeki tuşları korumak için sert Plastik türü bir destek mevcutmu (Telefon cepte iken Ekrana baskı olmasını önlemek amacı ile)

quote:

quote:

quote:

Kılıf almak mı yoksa tamamen kaplatmak mı bir türlü karar veremedim bayadır kullanıyorum öyle orjinal haliyle.
    http://urun.gittigidiyor.com/HTC-Desire-S-G12-Seffaf-Siyah-Silikon-Kilif_W0QQidZZ40894218#aciklama

http://urun.gittigidiyor.com/HTC-Desire-S-G12-S-S-Line-Siyah-Silikon-Kilif_W0QQidZZ40894072#aciklama

http://urun.gittigidiyor.com/HTC-DESIRE-S-S-LINE-KILIF-3X-FILM-1X-iSTAND_W0QQidZZ40898252#aciklama

En son ilandaki iStand denen küçük plastik aparat çok kullanışlı görünüyor, özellikle telefondan video veya film izleyen arkadaşlar için.

Bende 3. linkteki kılıfı almayı düşünüyordum. 2. linktekide fena değil ama alırsam 3. linktekini alacağım. Siparişi bugün akşama kadar vereceğim. Sende kesin alacak mısın?

Ekleme: Hocam resimleri biraz daha incelediğimde almak istediğim 3. linkteki üründe yukarıyı tam kaplamıyor sanırım. 2. linkteki gibi değil yani. Eğer 3. link 2. link gibi ise sadece arkası değişik sitilse 3. linki alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aspire111 -- 12 Haziran 2011; 16:15:45 >

• dün vodafone'dan kontratlı olarak aldığım htc desire s telefonumu sıfır samsung wave ile takas etmeyi düşünüyorum. android bana göre değilmiş.
    ilgilenenler mesaj aabilir.
  • İyi düşünün derim pişman olmayın. ;) Daha dün almışsınız alışırdınız. Aslında basittir android tabi biraz kurcalamak lazım.
  • samsung wave 2 var 2 aylık tertemiz telpa garantili. takas düşünürsen görüşelim.
  • arkadaslar autocad ws yi kullanan var mi aranizda? civcix ve tuncay arkadas a cok tesekkur ederim. programi yukleyebildim. fakat her actigimda indirdigi 3 dosyayi surekli yeniden yukluyor. ben kendi cizimlerimi sd karta atip da goremiyor muyum? yardimci olursaniz sevinirim.
  • arkadaslar bir de android icin virus programlari gordum markette. sizce virus programi gerekli mi? gerekli ise tavsiye edebileceginiz program hangisidir?
  • arkadaslar kusura bakmayin boyle bolu porcuk oldu ama bir sorum daha var. ben vodafonun cepnet paketini kullaniyorum. mesela eve geldim ve wireless a baglandim. otomatik olarak veri alisverisini wireless uzerinden mi yapiyor? yani demek istedigim wireless tan baglanmak istedigim zaman mobil sebekenin internet baglantisini kesmeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasvet

quote:

Bende 3. linkteki kılıfı almayı düşünüyordum. 2. linktekide fena değil ama alırsam 3. linktekini alacağım. Siparişi bugün akşama kadar vereceğim. Sende kesin alacak mısın?

Ekleme: Hocam resimleri biraz daha incelediğimde almak istediğim 3. linkteki üründe yukarıyı tam kaplamıyor sanırım. 2. linkteki gibi değil yani. Eğer 3. link 2. link gibi ise sadece arkası değişik sitilse 3. linki alırım.

Hocam bence 2. ve 3. linkteki ürünler tamamen aynı, biri fotoğrafta mat çıkmış.
    Kılıf olarak alırsam bunlardan birini alırım ama kılıf mı yoksa tüm kasa film mi karar veremedim.
    Tüm kasa film ise bu, daha önce tunc@y arkadaşımız paylaşmıştı.
    http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonu-aksesuarlari/invisible-phone-guard-htc-desire-s-gorunmez-cizilmez-full-body-kilif_02.021.9382.0199.htm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kasvet

quote:

Hocam bence 2. ve 3. linkteki ürünler tamamen aynı, biri fotoğrafta mat çıkmış.
    Kılıf olarak alırsam bunlardan birini alırım ama kılıf mı yoksa tüm kasa film mi karar veremedim.
    Tüm kasa film ise bu, daha önce tunc@y arkadaşımız paylaşmıştı.
    http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonu-aksesuarlari/invisible-phone-guard-htc-desire-s-gorunmez-cizilmez-full-body-kilif_02.021.9382.0199.htm

Ön tarafa film aldıktan sonra başka koruma kullanmaya gerek kalmayacaktır. Ben sadece arkasını düşünüyorum. Bu verdiğiniz hızlıal linkinde sadece arkası olan mı? Birde ebayda var o da sadece arka mı ki? Tuncay hocam biliyordur bunları. Biraz da o bilgi versin yahu

• Yazilanlari okudukca htc almadigima iyi mi yapmisim acaba diye dusunmuyor degilim.
    İphonedaki basitlik ve sadelik, kilif bollugu,kasa kalitesi,applestoreun tartismasiz ustunlugu.
    Android icin zaman ayirmak gerekli ios icin yarim saat yeterli. Her ikisi de asagi yukari ayni seyleri yaparken basitlik, telefona hakimiyet iphoneda daha ustun.
    Tabiki fiyat farki onemli ancak ben iphone 4 'u 1150 liraya aldim.o nedenle fiyat farki bende gecerli degildi.Kiyaslamami buna gore yaptim. İphone 4 un 2000 lira civari alma durumum olsaydi kesin htc desire s alirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavkan

Yazilanlari okudukca htc almadigima iyi mi yapmisim acaba diye dusunmuyor degilim.
    İphonedaki basitlik ve sadelik, kilif bollugu,kasa kalitesi,applestoreun tartismasiz ustunlugu.
    Android icin zaman ayirmak gerekli ios icin yarim saat yeterli. Her ikisi de asagi yukari ayni seyleri yaparken basitlik, telefona hakimiyet iphoneda daha ustun.
    Tabiki fiyat farki onemli ancak ben iphone 4 'u 1150 liraya aldim.o nedenle fiyat farki bende gecerli degildi.Kiyaslamami buna gore yaptim. İphone 4 un 2000 lira civari alma durumum olsaydi kesin htc desire s alirdim.

Valla hocam bu kişiye ve kullanıma göre değişir, abimde Iphone4 var, yarım saatte sıkılıyorum cihazdan, bırakıyorum. Ona sorarsan en iyi cihaz IPhone4.
    Kılıf konusunda da yeni çıkan bir cihaz, zamanla çeşitler artacaktır, ki her gün de artıyor.

• Telefonla bogusmak istemiyorum bir uygulama indirmek icin 10 takla atmak yok o nerde yok bu nerde acaba uygulama calisiyor mu?
    Her istedigin uygulamayi bulmak da zor. Yok sunlari hafiza kartina atiyim yok daha iyi kart derken telefon bize mi biz mi telefona hukmediyoruz anlamadim dogrusu.
    Bence telefon alabildigince basit olmali ve her istenilene cevap vermeli. Ama herseyi yaparken taklalar attirmamali.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.